Czy wiesz, że...
Podstawowym elementem wyposażenia łodzi wędkarskiej s±:
- pasy/kamizelki ratunkowe w ilo¶ci odpowiadaj±cej ilo¶ci ludzi na łódce;
- koła ratunkowe /z link± o ¶rednicy 8-10 mm i długo¶ci 25 m/- łódĽ z napędem mechanicznym - 1
bez napędu mechanicznego - 2
- ga¶nice - gdy łódĽ nie przekracza 10 m - ga¶nica proszkowa 2 kg /1 dla silników 5-100 kW + 1 na każde następne 100 kW/

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 545
 Zalogowani 0
 Wszyscy 545

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(501603) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(501603) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(501603) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501603) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501603) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501603) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(501603) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501603) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(501603) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(501603) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2274
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2052
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2171
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2133
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Ja to jestem kawał drania:)
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Ja to jestem kawał drania:)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 11:40 am    Temat postu: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Przed chwil± wróciłem ze sklepu. Poza pieczywem i jakim¶ serkiem musiałem kupić papierosy. Polazłem na stoisko z trunkami, bo tam fajniusia ekspedientka jest. wink:
Miałem pecha. Przede mn± stała leciwa paniusia, kupuj±ca czekolady i inne smakołyki. Zapytała najpierw ekspedientkę, jak± wódkę kupić na prezent dla kobiety. Ekspedientka nie wiedziała. Więc paniusia zapytała mnie. Odrzekłem, że wszystko jedno, byle sponiewierało. Lecz paniusia nie wiedziała, co sponiewiera. Podpowiedziałem Finlandię trzyczwartówkę. Bo po tym kaca nie ma. Kupiła. Ale co¶ bez przekonania. Bo może jak±¶ gorzałkę smakow±? No to doradziłem żoł±dkow± gorzk±. Kupiła.
Już chciała się zbierać, kiedy wpadłem na szatański pomysł. Podpowiedziałem, że najlepiej to będzie kupić spirytus. Bo z tego znakomite nalewki się robi. Na ¶liwkach, na wi¶niach, rodzynkach itp. Ale trzeba koniecznie dwie półlitrówki, bo z jednej to niewiele wyjdzie. Kupiła dwie! lol
Jeszcze dopowiedziałem, że po drugiej stronie ulicy maj± doskonał± Dębow± i fantastyczn± Monastyrkę. Pani poszła.

¦liczna ekspedientka chyba mało się nie posikała ze ¶miechu. A to dlatego, że owa paniusia prawie pół godziny wybierała czekolady i ciasteczka. A mnie kilku minut wystarczyło, żeby babsko wpu¶cić w koszty zly:
To dlatego, że z tydzień temu miałem nieprzyjemno¶ć kwitn±ć z dziesięć minut w kolejce do kasy. Bo ta paniusia nie mogła się zdecydować, któr± gumę do żucia wybrać.

Hi hi, jak ta leciwa pani i jej psiapsiułka wypij± choć 1/3 tego, co zaleciłem, to na wybory raczej nie dotr± zly:
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 11:45 am    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Hi hi, jak ta leciwa pani i jej psiapsiułka wypij± choć 1/3 tego, co zaleciłem, to na wybory raczej nie dotr± zly:


Jeżeli zrobiłe¶ to dla dobra narodu to skłonny jestem wybaczyć Ci zadany dowcip "paniusi" lol lol
_________________
Łowię i zjadam ......
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dowcip nie jest zły, a je¶li wspomoże nasz przemysł gorzelniczy, to tylko się cieszyć. usmiech A swoja droga to niezły sposób na starsza niezdecydowana klientelę. Ludzie jak takie babcie wkurzyć potrafi±! Najbardziej w kolejce do wędlin, bo wtedy ponosi je ułańska fantazja: "a co takie tłuste, kiedy¶ takiego czego¶ nie robili", "tej nie chcę bo to od razu widać, że sama chemia", "no nie wiem, może pół kilo, albo nie cały kilogram, chociaż niech pani pół da bo najpierw na spróbowanie wezmę" :evil: Ale najlepsze co mnie spotkało to pewna pani w sklepie "Goplany"- kiedy¶ jeszcze takie co¶ się spotykało teraz coraz rzadziej. Stoję w kolejce przede mn± pewna dama i gdy ekspedientka pyta j± co podać, ta patrzy na półki wysadzone czekoladami, cukierkami, wafelkami...(no jak to w "Goplanie"), wzrok ma jaki¶ niewyraĽny i "nagle" po chwili zastanowienia mówi: "nie wiem co¶ słodkiego poproszę". To było ponad moje siły tak się u¶miałem, że ona sama po chwili zaczęła się z siebie nabijać...
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeste¶ przezarty zło¶liwo¶ci± na wskro¶ :P wink:
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie czasami też denerwuj± takie paniusie. Stoję w kiosku po papierosy i czekam 15 minut zanim szanowna pani się zdecyduje, który lakier do paznokci wzi±ć...
_________________
www.carpholic.pl
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos wybredzania w kolejce.

Przychodzi kole¶ do apteki i prosi prezerwatywy.
- Jakie maja być – pyta pani magister
- No a jakie s±?
No i tu następuje litania:
- o smaku bananowym, truskawkowym, wi¶niowym, mięty itd.itd.
Wyliczanka trwa parę minut. Kole¶ nie może się zdecydować.
W końcu zniecierpliwiony facet stoj±cy z tyłu mówi:
- Kolego a ty będziesz uprawiał sex czy kompot gotował.?


(oczywi¶cie bardziej dosadnie ten kawał lepiej brzmi) wink:
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnyy napisał:
Mnie czasami też denerwuj± takie paniusie. Stoję w kiosku po papierosy i czekam 15 minut zanim szanowna pani się zdecyduje, który lakier do paznokci wzi±ć...

Qrcze Czarnyy - rzuć palenie przyjacielu lol
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Qrcze Czarnyy - rzuć palenie przyjacielu lol


Albo też zacznij paznokcie malować lol
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
the_animal napisał:
Qrcze Czarnyy - rzuć palenie przyjacielu lol


Albo też zacznij paznokcie malować lol


Z dwojga złego zastanowie się nad malowaniem paznokci lol
_________________
www.carpholic.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz Czarnyy - jak wpadniesz do nas na biesiadę Odrzańsk± ( tę , która będzie ) to będziesz za babę robił lol
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnyy napisał:
Z dwojga złego zastanowie się nad malowaniem paznokci lol


Słuszna decyzja. Tolerancji w narodzie coraz więcej, a palić sie chce.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod koniec studiów razem z kolegami z osiedla wynajmowali¶my 2 razy w tygodniu salę gimnastyczn± i grali¶my w kosza i nogę. Po "treningu" udawali¶my się do sklepu nocnego na zimne piwko. Gdy kończyli¶my grać w sklepie następowała zmiana z dziennego na nocny i trwała ok. 30 min. Kiedy docierali¶my pod sklep stała tam już zawsze kolejka w składzie : okoliczni menele, chłopaki z hoteli robotniczych na skraju osiedla, trochę młodzieży no i my. Niezaleznie od tego ile osób stało w kolejce obsługa działała błyskawicznie, gdyz zamówienia były spod znaku flaszka-alpażka-popitka.
Pewnego dnia zachodzimy pod sklep, a tu w kolejce stoi para odbiegaj±ca wygl±dem od reszty towarzystwa. Elegancka pani w futrze i równie elegancki pan pod krawatem w płaszczu. Za nimi menelik, po którym widać, że jak zaraz czego¶ nie walnie to zejdzie z tego ¶wiata, no i my. Od razu pomy¶lałem, że z eleganck± par± będzie kłopot...zaczn± zamawiać łyskacze, albo winka i chłopaki będ± biegać po całym sklepie (obok kraty mieli tylko podstawowy asortyment, czyli alpagi, kilka gat. czystej, popitki oraz chleb).
Kolejka idzie sprawnie jak zawsze. Zaczyna się obsługa eleganckiej pary.
- Jak± Pan ma szynkę...nie dziękuję paczkowanej sobie nie życzę, wolisz wędzon± czy gotowan±...gotowan±...ale widzę, że jest z tłuszczykiem...odtłuszczonej nie ma?
Mniej więcej w ten sam sposób para "przechodzi" pół asortymentu sklepu, zahaczaj±c o alkohole (ale winka), a obsługa już nie wyrabia kondycyjnie od biegania po sklepie.
Kolejka zaczyna urastać do niebotycznych rozmiarów. Zaczynam z kumplami obstawiać, czy kto¶ da wreszcie w mordę eleganckiemu panu, szczególnie że przebierać nogami w kolejce zaczyna już paru chłopaków, których eleganccy panowie zwykli omijać z daleka.
Ja obstawiam menela stoj±cego między nami, a elegancka par±. Widać, że facet jest na skraju wytrzymało¶ci nerwowej...i MUSI SIĘ już napić...

Wreszcie elegancka pani stwierdza :
- Proszę nas podsumować, to już chyba wszystko.
Oddychamy z ulg±...
W tym momencie menelik...nie, nie nie wali w mordę...zdobywa się na zło¶liwo¶ć i zagaja :
- A może tak by jeszcze łososia?!
Na co elegancka pani :
- A wiesz kochanie, pan ma rację...czy macie norweskiego....ale te plastry to grube, bo m±ż lubi cienko...
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 5:16 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Więc paniusia zapytała mnie. Odrzekłem, że wszystko jedno, byle sponiewierało. Lecz paniusia nie wiedziała, co sponiewiera. Podpowiedziałem Finlandię trzyczwartówkę. Bo po tym kaca nie ma. Kupiła. Ale co¶ bez przekonania. Bo może jak±¶ gorzałkę smakow±? No to doradziłem żoł±dkow± gorzk±. Kupiła.
Już chciała się zbierać, kiedy wpadłem na szatański pomysł. Podpowiedziałem, że najlepiej to będzie kupić spirytus. Bo z tego znakomite nalewki się robi. Na ¶liwkach, na wi¶niach, rodzynkach itp. Ale trzeba koniecznie dwie półlitrówki, bo z jednej to niewiele wyjdzie. Kupiła dwie! lol
Jeszcze dopowiedziałem, że po drugiej stronie ulicy maj± doskonał± Dębow± i fantastyczn± Monastyrkę.


Bombel kawał drania z Ciebie, jak leciwa paniusia na pocz±tek
degustacji walnie szklanę spirytu... to masz Chłopie kobite na
sumieniu. :P :P wink:

Raz w życiu "przyjołem" na raz 200-cie spirytusu ( my¶lałem, że
chłopaki mi gorzały polali lol wink: ) gdyby nie to, że od
młodo¶ci ćwiczę katoriszintoriuuuu..... :P to byłby zgon. :P :P wink:
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:

- A wiesz kochanie, pan ma rację...czy macie norweskiego....ale te plastry to grube, bo m±ż lubi cienko...

Czez - dobre!!!


Bonski napisał
Cytat:
Raz w życiu "przyjołem" na raz 200-cie spirytusu ( my¶lałem, że
chłopaki mi gorzały polali ) gdyby nie to, że od
młodo¶ci ćwiczę katoriszintoriuuuu..... to byłby zgon.

Przerabiałem podobny temat. Gdyby nie zaprawa w boju, to bym pewnie poległ.
Bonski-Bracie - jeste¶ bliski mojemu sercu. wesoly wink: wesoly wink:
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 6:00 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

bonski napisał:

Raz w życiu "przyjołem" na raz 200-cie spirytusu ( my¶lałem, że
chłopaki mi gorzały polali lol wink: ) gdyby nie to, że od
młodo¶ci ćwiczę katoriszintoriuuuu..... :P to byłby zgon. :P :P wink:


No to u mnie miałby¶ zgon murowany. Nie, nie to żebym Ci życzył ale... Może po kolei.
Powszechnie doba dzieli się na czas powszechnie, nie wiadomo czemu, uważany za pracuj±cy i czas wolny. Otóż w czasie pracuj±cym u mnie było do¶ć ciężko o gorzałkę za to spirtu było zawsze w bród. Chopaki były kulturne i na poziomie, więc co by nie drażnić moich kierowniczych oczu przelewali spirt z firmowych opakowań do butelek po toniku. Takie butelki z białego szkła, smukłe z wyci±gnięt± szyjk±. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że popychaczem był wła¶nie taki tonik i od czasu do czasu komu¶ się myliło.
Nie muszę chyba dokł±dnie opisywać reakcji go¶cia, który spirt popijał spirtem my¶l±c, że to łagodz±cy i przynosz±cy ukojenie dla gardła tonik. :-)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 6:11 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Nie muszę chyba dokł±dnie opisywać reakcji go¶cia, który spirt popijał spirtem my¶l±c, że to łagodz±cy i przynosz±cy ukojenie dla gardła tonik. :-)

To musieli być prawdziwi dżygici wesoly Spirytusu sie nie popija wink: w±cha się co¶, a to co¶ to już wedle uznania. Dla mnie to był zawsze chleb.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 6:20 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
SSG napisał:
Nie muszę chyba dokł±dnie opisywać reakcji go¶cia, który spirt popijał spirtem my¶l±c, że to łagodz±cy i przynosz±cy ukojenie dla gardła tonik. :-)

To musieli być prawdziwi dżygici wesoly Spirytusu sie nie popija wink: w±cha się co¶, a to co¶ to już wedle uznania. Dla mnie to był zawsze chleb.


Popija się, popija. :-)
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ombel w takim razie zapraszam do kraju w którym Polacy łabędzie jedz± lol Ciekaw jestem jak poradziłbys sobie z tubylcami? :roll: .Może tylko ja mam pecha ale zawsze jak stane do kasy w obojętnie jakim sklepie....nie uwierzysz...ZAWSZE znajdzie się jaka¶(nie wiem dlaczego ale zawsze jest to....hmmm...kolorowa)pani która potrafi się godzinami zastanawiać czy aby dobrze robi kupuj±c dany produkt,i wła¶nie robi to przy kasie!Ciekaw jestem jak wybrn±łby¶ z takiej sytuacji?Ja zawsze lukam,jak stoi co¶ ciemnego to ide do innej kasy bo wiem czym to grozi.Zaznaczam że rasist± nie jestem...no!
_________________
Kobiety trzeba trzymać krótko ! Najwyżej dwa tygodnie.
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 6:41 am    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Nie muszę chyba dokł±dnie opisywać reakcji go¶cia, który spirt popijał spirtem my¶l±c, że to łagodz±cy i przynosz±cy ukojenie dla gardła tonik. :-)


:P :P :P :P :P
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 2:03 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
D Spirytusu sie nie popija wink: w±cha się co¶, a to co¶ to już wedle uznania. Dla mnie to był zawsze chleb.


TAK!!! wesoly Głęboki wydech natychmiast po wchłonięciu i od razu głęboki wdech nad kromk± chleba wink:

A teraz lecę do sklepu, zanim leciwe panie się wytocz±. U mnie na osiedlu maj± taki obyczaj, że wytaczaj± się ok. 15.30 - 16.00. Kiedy cała okolica zaczyna powroty z pracy. Szukanie portmonetki w woreczku przez 5 minut to prawie norma. Na stoisko mięsne w sklepie o tej porze nie zagl±dam. Bo choć raczej spokojny ze mnie człek, to jako¶ budz± się we mnie mordercze instynkty. To nie na moje nerwy, gdy paniusia przez dziesięć minut kupuje dziesięć plasterków wędliny :evil:

Na szczę¶cie nie będę starsz± paniusi± zly:
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki tam drań z Ciebie? Przecież doradziłe¶ jej same dobre rzeczy. Sam chyba zaraz polecę po monastyrkę, a z rozpędu może i dębow± kupię. A spirycik? Ło jezu, gdybym tylko miał czas na zrobienie naleweczek....mniam
Dla mnie to nie była zgrywa, tylko profesjonalne, fachowe doradztwo!
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel, łolaboga! Mniodzio mi wlałe¶ do duszy wink:

Tym niemniej kawałkiem czego¶ tam pozostaję. Dzisiaj dwa razy trzymałem klientów (starsze panie) po pół godziny na telefonie. One dzwoniły, nie na mój rachunek pójdzie. zly:
Ale cóż, skoro dorosły człek nie jest w stanie zakumać tego, co normalnie tłumaczy się nie dłużej niż 30 sekund, to już nie moje zmartwienie. wink:
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
jeste¶ przezarty zło¶liwo¶ci± na wskro¶


Przysmalił kocioł garnkowi :P
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 7:25 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
U mnie na osiedlu maj± taki obyczaj, że wytaczaj± się ok. 15.30 - 16.00. Kiedy cała okolica zaczyna powroty z pracy. Szukanie portmonetki w woreczku przez 5 minut to prawie norma. Na stoisko mięsne w sklepie o tej porze nie zagl±dam. Bo choć raczej spokojny ze mnie człek, to jako¶ budz± się we mnie mordercze instynkty. To nie na moje nerwy, gdy paniusia przez dziesięć minut kupuje dziesięć plasterków wędliny :evil:


To samo jest w wtorki i pi±tki gdy na bazarku Wolumen jest tgz.
" dzień buraka". "Stare kapcie" z torbami na kółkach nie mog±
jechać na bazar np: o godzinie 7.00 lub po 8.00 tylko pakuj±
się wszystkie w tym samym czasie jak młodzież jedzie do szkoły,
a inni do pracy.
Wsiadam na przystanku Osiedle Potok w autobus 156, to już jest
zawalony Kapiszonami z Bródna, po trasie dobija reszta "załogi".
W autobusie zawsze s± niezłe jajaca, babiszony wyklinaj± Ľle
wychowan± młodzież, młodzież w mało elegancki sposób........
...... jedzie po cało¶ci. lol wink:

Zawsze w wtorki i pi±tki z dobrym humorem zjawiam się w pracy. :P :P wink:
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
krzyko
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 12, 2007
Posty: 208

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 4:50 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Przed chwil± wróciłem ze sklepu. Poza pieczywem i jakim¶ serkiem musiałem kupić papierosy. Polazłem na stoisko z trunkami, bo tam fajniusia ekspedientka jest. wink:
Miałem pecha. Przede mn± stała leciwa paniusia, kupuj±ca czekolady i inne smakołyki. Zapytała najpierw ekspedientkę, jak± wódkę kupić na prezent dla kobiety. Ekspedientka nie wiedziała. Więc paniusia zapytała mnie. Odrzekłem, że wszystko jedno, byle sponiewierało. Lecz paniusia nie wiedziała, co sponiewiera. Podpowiedziałem Finlandię trzyczwartówkę. Bo po tym kaca nie ma. Kupiła. Ale co¶ bez przekonania. Bo może jak±¶ gorzałkę smakow±? No to doradziłem żoł±dkow± gorzk±. Kupiła.
Już chciała się zbierać, kiedy wpadłem na szatański pomysł. Podpowiedziałem, że najlepiej to będzie kupić spirytus. Bo z tego znakomite nalewki się robi. Na ¶liwkach, na wi¶niach, rodzynkach itp. Ale trzeba koniecznie dwie półlitrówki, bo z jednej to niewiele wyjdzie. Kupiła dwie! lol
Jeszcze dopowiedziałem, że po drugiej stronie ulicy maj± doskonał± Dębow± i fantastyczn± Monastyrkę. Pani poszła.

¦liczna ekspedientka chyba mało się nie posikała ze ¶miechu. A to dlatego, że owa paniusia prawie pół godziny wybierała czekolady i ciasteczka. A mnie kilku minut wystarczyło, żeby babsko wpu¶cić w koszty zly:
To dlatego, że z tydzień temu miałem nieprzyjemno¶ć kwitn±ć z dziesięć minut w kolejce do kasy. Bo ta paniusia nie mogła się zdecydować, któr± gumę do żucia wybrać.

Hi hi, jak ta leciwa pani i jej psiapsiułka wypij± choć 1/3 tego, co zaleciłem, to na wybory raczej nie dotr± zly:
Ot i podły Bombel jaki a tu na wybory obowi±zkowo trza i¶ć.
_________________
Wodom cze¶ć!
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 5:02 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

bonski napisał:

To samo jest w wtorki i pi±tki gdy na bazarku Wolumen jest tgz.
" dzień buraka". "Stare kapcie" z torbami na kółkach nie mog±
jechać na bazar np: o godzinie 7.00 lub po 8.00 tylko pakuj±
się wszystkie w tym samym czasie jak młodzież jedzie do szkoły,
a inni do pracy.
Wsiadam na przystanku Osiedle Potok w autobus 156, to już jest
zawalony Kapiszonami z Bródna, po trasie dobija reszta "załogi".
W autobusie zawsze s± niezłe jajaca, babiszony wyklinaj± Ľle
wychowan± młodzież, młodzież w mało elegancki sposób........
...... jedzie po cało¶ci. lol wink:

Zawsze w wtorki i pi±tki z dobrym humorem zjawiam się w pracy. :P :P wink:



Heheh,ja również poruszam się często tym autobusem,i faktycznie dziej± się tam dantejskie sceny...
Historia sprzed pół roku.Ładuj± się do autobusu babcie,każda o lasce,z wózkiem i tego typu osprzętem.Oczywi¶cie schorowane i słabe.Jak już się znajd± w autobusie zaczyna się szaleńczy pęd do miejsc.Jedna ze starowinek 'zaklepała' miejsce stawiaj±c nań torbę(nazywam ten gatunek babć torbaczami)i poszła skasować bilet.Druga podeszła,zestawiła torbę na podłogę i wygodnie się rozsiadła.
Co było póĽniej możecie się domy¶lać...skończyło się na tym,że kierowca musiał zatrzymać autobus,i interweniować bo by sie pozabijały lol
Reszta pasażerów wpadła w ¶miech na widok walcz±cych seniorek.Ubaw po pach,panie... wesoly
_________________
I
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:40 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
bonski napisał:

Raz w życiu "przyjołem" na raz 200-cie spirytusu ( my¶lałem, że
chłopaki mi gorzały polali lol wink: ) gdyby nie to, że od
młodo¶ci ćwiczę katoriszintoriuuuu..... :P to byłby zgon. :P :P wink:


No to u mnie miałby¶ zgon murowany. Nie, nie to żebym Ci życzył ale... Może po kolei.
Powszechnie doba dzieli się na czas powszechnie, nie wiadomo czemu, uważany za pracuj±cy i czas wolny. Otóż w czasie pracuj±cym u mnie było do¶ć ciężko o gorzałkę za to spirtu było zawsze w bród. Chopaki były kulturne i na poziomie, więc co by nie drażnić moich kierowniczych oczu przelewali spirt z firmowych opakowań do butelek po toniku. Takie butelki z białego szkła, smukłe z wyci±gnięt± szyjk±. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że popychaczem był wła¶nie taki tonik i od czasu do czasu komu¶ się myliło.
Nie muszę chyba dokł±dnie opisywać reakcji go¶cia, który spirt popijał spirtem my¶l±c, że to łagodz±cy i przynosz±cy ukojenie dla gardła tonik. :-)

Bywalo, że tonic popijalo się spirytem. Oj bywało. 8O usmiech
_________________
Ginel
Pszemo
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Mar 29, 2007
Posty: 177

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnyy napisał:
Mnie czasami też denerwuj± takie paniusie. Stoję w kiosku po papierosy i czekam 15 minut zanim szanowna pani się zdecyduje, który lakier do paznokci wzi±ć...


Lakier to jeszcze zrozumiem, poważna spraw, paznokietek musi l¶nić jak psu jajca.
Ale jak stoję w kolejce do kiosku po fajki, czekam przy okazji na autobus i trafia mi się Pani, która przez 10 min zastanawia się, jakiego koloru powinna być darmowa torebka dodawana do Pani Domu czy jakiego¶ innego pisma ( zupełnie jakby płaciła za ni± 200 PLN i nie mogła potem zwrócić ) To wtedy dopiero zaczyna do mnie docierać, jakie ludzie maj± przyziemne problemy i nad jakimi pierołami się zastanawiaj± trac±c czas ( którego czasem już nie wiele im zostało :? )
Pszemo
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Mar 29, 2007
Posty: 177

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:24 pm    Temat postu: Re: Ja to jestem kawał drania:) Odpowiedz z cytatem

Ja za młodu, jak jeszcze bywałem na pijackich ogniskach, zamiast na nocnej zasiadce, podałem ( przez przypadek ) koledze, który waln±ł porz±dnego łyka gorzały z gwinta, butelkę po Coca Coli. Butelka ta jak się póĽniej okazało ( wła¶ciwie po 2 sekundach ) była napełniona benzyn±, któr± kto¶ rozpalał ognisko.

Biedak miał takiego kaca, że już o pawiu nie wspomnę lol lol lol
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega miał domek po dziadkach w Długosiodle i tam pod koniec szkoły ¶redniej(połowa lat 70)pojechali¶my na jakie¶ ferie,chyba wiosenne.
Koło ko¶cioła był bar "U Fredzi" gdzie przyjmowali¶my piwo w dużych ilo¶ciach a następnie pobierali¶my 2 wiadra do domu 8) I w trakcie wędrówki z wiadrami zatrzymał nas sierżant MO,komendant miejscowego posterunku.
Głupio zrobił bo nas było czterech 8) zatrzymali¶my mapnik,pas,czapkę.
Kabura niestety był± pusta :? bo chcieli¶my mu zabrać "klamkę".
Sam do nas nie przyszedł bo mógł nie najlepiej wygl±dać :roll: albo może miał jakie¶ bóle zly: w każdym razie przysłał syna który był w naszym wieku i grywał z nami w piłkę.No i stan±ł zakład:my oddajemy komendantowi jego wyposażenie a komendant stawia litr spirytusu.Ale syn poszedł dalej,
zaproponował że je¶li który¶ z nas wypije szklankę spiritu na jeden raz to
oni kupuj± drugi litr,a je¶li nie to my płacimy za ten co postawił komendant.
Padło na mnie :? Wdech-pełny wydech i myk.Poszło wykrzyknik Cały następny dzień męczyli¶my ten spiryt :roll:
christoferek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 01, 2003
Posty: 388

Kraj: Polska
Miejscowość: Przemy¶l
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh fajna przygoda usmiech
ilbelfero
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 04, 2005
Posty: 284

Kraj: Polska
Miejscowość: Tychy
PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By¶ lepiej wstawił zdjęcie ekspedientki.
DawIdz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 14, 2007
Posty: 244

Kraj: Polska
Miejscowość: Zamo¶ć
PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he Dobre usmiech usmiech usmiech wesoly wesoly fajnie doradziles
_________________
Pamiętaj, nie to cię wyróżnia od innych wędkarzy, jakie ryby łowisz, ale jak je łowisz, wiesz bowiem przecie, że można łowić łososia z powodzeniem, ale brzydko, nader za¶ pięknie nawet płotkę.

http://dawidz.fotosik.pl/albumy/560631.html
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 117