Czy wiesz, że...
Prawie wszystkie ryby słodkowodne s± krótkowidzami. Ich zdolno¶ć ostrego widzenia ograniczona jest przeważnie do 1 – 2 metrów.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 470
 Zalogowani 0
 Wszyscy 470

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(380622) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(380622) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(380622) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(380622) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59426) Apr 03, @ 09:01:48

krzysztofCz: To prawie wieczno¶ć... mam nadzieję, że dożyjemy do następnej zbi ...(380622) Apr 03, @ 08:58:12

lecek: Byli¶my w Ustroniu. Dwa dni wędkowania w Wi¶le. Na miejscu okazał ...(59426) Apr 02, @ 19:02:39

jjjan: Wpłaciłem za następne dwa lata. S± dwie faktury, każda za rok. N ...(380622) Apr 02, @ 17:57:24

jjjan: Wszystkim wszystkiego dobrego ...(165) Mar 30, @ 08:46:37

krzysztofCz: ¦więta już za pasem więc... Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, R ...(165) Mar 29, @ 17:25:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2243
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2008
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2270
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2101
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2155
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2069
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2110
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2474
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2292
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Nieaktualne
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zaproszenia od przyjaciół
Nieaktualne
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowość: Rumia
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe oklep to On dostanie jak go żona zobaczy wesoly
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaja robicie ?
Co się dzieje?
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowość: Rumia
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi żadne jaja, ale nie wiem czy możemy ujawniać jakie¶ szczegóły zanim nie ukaże się relacja z Gryfiniady. Zapewniam Cię, że nic poważnego nikomu się nie stało, przynajmniej do czasu gdy wyjechali¶my z jjjanem do domu ;)
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Jaja robicie ?
Co się dzieje?


Się już stało, raczej smutny
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. Dostałem dzisiaj telefon - faktycznie nic złego :-)
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gor±ca pro¶ba do adminów o jakie¶ miejsce w galerii na fotki z Gryfiniady.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admini to się wcale nie popisali zastanawiam się czym organizator sobie zasłużył na takie potraktowanie -z buta .Biesiada bo tak to powinno się mówić o tej imprezie była zorganizowana wzorowo i naprawdę włożono dużo serca w to aby¶my w jak najmniejszym stopniu odczuwali niewygody zwi±zane z pobytem w warunkach polowych .Jeszcze raz Panowie Organizatorzy chylę czoło przed prac± i Waszym sercem jakie włożyliscie w organizację imprezy .A Admini - wstyd zly: I widzicie że sami doprowadzacie do tego że pisze sie posty typu wieje nud± bo jak tu co¶ organizaowć jak macie takie podej¶cie.Może teraz naprawicie swój bład i wpiszecie t± imprezę w kalendarz tak aby mozna było relacj± i powklejać fotki.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Admini to się wcale nie popisali zastanawiam się czym organizator sobie zasłużył na takie potraktowanie -z buta .Biesiada bo tak to powinno się mówić o tej imprezie była zorganizowana wzorowo i naprawdę włożono dużo serca w to aby¶my w jak najmniejszym stopniu odczuwali niewygody zwi±zane z pobytem w warunkach polowych .Jeszcze raz Panowie Organizatorzy chylę czoło przed prac± i Waszym sercem jakie włożyliscie w organizację imprezy .A Admini - wstyd zly: I widzicie że sami doprowadzacie do tego że pisze sie posty typu wieje nud± bo jak tu co¶ organizaowć jak macie takie podej¶cie.Może teraz naprawicie swój bład i wpiszecie t± imprezę w kalendarz tak aby mozna było relacj± i powklejać fotki.


Kunta przecież to klasyczna olewka, nie tylko organizatorów ale i uczestników, jak co¶ nie po admińsku to ani dudu o tym. Nawet nie chciało się ad(minkom) przykleić u góry tematu.

A ja mam nadzieję że za rok znowu chłopaki będ± mieli Czas Wolę i Ochotę, chociaż o te ostatnie to raczej się nie boję usmiechusmiechusmiech oraz że ja dożyję żeby znowu zawitać w Go¶cinne Gryfińskie rejony do Morfoxa i Darogryfa oraz że znowu się spotkamyw naszym wspólnym gronie usmiechusmiechusmiechusmiech. Swoj± drog± to trzeba będzie na jesieni i tak do Gryfina na rybki uderzyć.
Marek_b
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jun 19, 2002
Posty: 1235

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Admini to się wcale nie popisali zastanawiam się czym organizator sobie zasłużył na takie potraktowanie -z buta .... A Admini - wstyd


Kunta, poczuwam się po trochu do roli nożyc, co podskakuj± od uderzenia w stół wink: - jakże¶ taki mokasyn, to sam zasi±dĽ w szeregi grona redakcyjnego i działaj! Odst±pię ci swój zakurzony fotel. Po "drugiej stronie barykady" będę bacznie przygl±dał się twoim poczynaniom. Zobaczymy czym ty się wtedy popiszesz. zly:

Kto czuje się na siłach sprostać wyzwaniom na fotelu redaktora? Zwolnił się jeden po Sazanie. lol
_________________
¦wiadomie dokonuj wyborów.
Woytas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jul 15, 2003
Posty: 741

Kraj: Polska
Miejscowość: Brzeg
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki chłopaki za t± ocenę :evil:


Jak zapewne zauważyli¶cie wszystkie teksty dotyczace GRYFINADY były publikowane w dziale POGAWĘDKOWE IMPREZY. Relacja też będzie w tym dziale. Dzi¶ wieczorem utworzę galerię pod t± imprezę, a jak na razie, nie widzę w poczekalni nawału fotek z GRYFINADY. Choćby jedna, żeby ikonkę do galerii zrobić ;)
Czy była jaka¶ ''olewka'' ze strony redakcji ? Darogryf musiałby sam napisać.
Ja również chylę przed NIM czoło, że zamiast pisać posty w stylu "WIEJE NUDˇ'' odwalił kawał roboty, przygotowuj±c imprezę, jak również teksty informuj±ce o niej.
_________________
Krytyk i eunuch z jednej s± parafii - obaj wiedz± jak żaden nie potrafi usmiech
Marek_b
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jun 19, 2002
Posty: 1235

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy Kunta i Artur vel Sołtys - zrobili¶cie do tej pory jaki¶ zlocik czy biesiadkę? Kunta - jaki¶ tek¶cik rzuciłe¶ na główn±? Może znajdę gdzie¶ twoje zdjęcia w galerii? zly:
_________________
¦wiadomie dokonuj wyborów.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek_b napisał:
Koledzy Kunta i Artur vel Sołtys - tej pory zrobili¶cie jaki¶ zlocik czy biesiadkę? Kunta - jaki¶ tek¶cik rzuciłe¶ na główn±? Może znajdę gdzie¶ twoje zdjęcia w galerii? zly:

:oops: Wstyd nie pamiętać:placz
Marek_b
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jun 19, 2002
Posty: 1235

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
:oops: Wstyd nie pamiętać :placz


Masz na my¶li Koronowskie? Bo je¶li jakie¶ inne miejsce, to faktycznie, nie pamiętam. :roll:
_________________
¦wiadomie dokonuj wyborów.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek_b napisał:
Zenon napisał:
:oops: Wstyd nie pamiętać :placz


Masz na my¶li Koronowskie? Bo je¶li jakie¶ inne miejsce, to faktycznie, nie pamiętam. :roll:

Powidz wink: oczywi¶cie razem z Jarbasem
ale my¶lę że nie chodzi tutaj o udawadnianie własnych dokonań,zrobiło się tak jako¶ pustawo-a to zapewne za spraw± braku czasu
Marek_b
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jun 19, 2002
Posty: 1235

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powidz? 8O Zerknij TU.
_________________
¦wiadomie dokonuj wyborów.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek_b napisał:
Powidz? 8O Zerknij TU.

o sorki
wiem natomiast że jezdził z Jarbasem robili foto rozpoznanie które było zamieszczone na PW
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek_b napisał:
Koledzy Kunta i Artur vel Sołtys - zrobili¶cie do tej pory jaki¶ zlocik czy biesiadkę? Kunta - jaki¶ tek¶cik rzuciłe¶ na główn±? Może znajdę gdzie¶ twoje zdjęcia w galerii? zly:


Nie zorganizowałem żadnej i raczej niezorganizuję natomiast zawsze będę tym wrednym Pogawędkowiczem, który będzie zawracał dupę organizatorom imprez Pogawędkowych zgłaszaj±c swój akces na nich je¶li tylko mi czas będzie pozwalał na to. Tak jak zreszt± dotej pory to robiłem. Byłem na każdej na której mogłem być a jak sięgnę do swojego archiwum fotograficznego i do swojej pamięci, to byłem przy najmniej dwa razy w roku. Za swoj± wredno¶ć wyrażan± swoj± obecno¶ci± organizatorów przepraszać nie zamierzam. Chcę tylko nadmienić że nigdy nic nie zarzuciłem organizatorom żednej z imprez czy na niej byłem czy nie, zreszt± powyższy post jest wogóle moim pierwszym wyrażaj±cym dezapobratę do podej¶cia adminków do organizatorów wła¶nie a nie do organizatorów, tak tej jak i innej jakiejkolwiek imprezy. Podkre¶lam do adminków portalu, portalu na którym jestem od zarania dziejów czyli od jego pocz±tków gdy byli¶my jeszcze jako czat ww. Nie do organizatorów Imprez .
Natomiast Marek jak zapewne przeczytałe¶ moje główne zastrzeżenie nie dotyczyło tego że admini nic nie organizuj± tylko tego że je¶li kto¶, tutaj akurat Darek ma wolę i ochotę co¶ zorganizować to admini mu w tym nie pomog± je¶li nie jest to po ich my¶li. Nie pomog± w tym sensie że nawet na stronie głównej nie przyklej± tematu, o to mi chodzi. Nie wymagam od nich osobistego i fizycznego uczestnictwa żeby była jasno¶ć. Czy Gryfinada była po ich my¶li??, s±dz±c z wcze¶niejszych postów w innych tematach można by podejrzewać że nie do końca. Proszę zwrócić uwagę na zwrot można by podejrzewać to nie jest stwierdzenie autorytatywne tylko moje spostrzeżenie. Które to posty i w których tematach nie chce mi sie ich szukać ale nie tak dawno tematy były poruszane. Co do olewki, do tej pory zawsze było przyjęte że Pogawędkowa impreza była wytłuszczona na stronie głównej. W.G mnie przyklejenie tematu w forum to działenie takie na siłę i wymuszone biegiem wydarzeń. Przecież faktem jest napisany post nie pamiętam przez kogo że redakcja nie da(je) rekomendacji bo organizator może być niepewny, Darka to niezniechęciło postawił na swoim i wyszła nad wyraz udana Biesiada. Faktem jest że mogłem wyedytować post Kunty cytuj±c go tylko w tej czę¶ci z któr± się zgadzam a nie cało¶ć. Fakt nie zrobiłem tego więc tak niech zostanie, ale Kunta w 3/4-ych swoje wypowiedzi wyraził dezaprobatę za to co i ja w tym po¶cie napisałem.
P.S Marek co do zdjęć moje będzie można w galerii zobaczyć bo fociłem. Tyle że wstawię je dopiero po opublikowaniu relacji żeby po prostu się nie dublowały.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do organizowania. To się pochwalę Imprezy Pogawędkowej dla Pogawędkowiczów nie zorganizowałem. Ale ile razy i gdzie z mojej ręki Dzieciaki z Białochowa pojechały na kolonie to najlepiej wie Beatka Dzasowa usmiechusmiechusmiech.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 nie zamierzam zajmować czyjego¶ fotela
2 co do artykułów to pisałem już że nie jestem nawet przeciętny w te klocki i wyznaje zasadę że skoro nie jestem murarzem to domów nie buduję.
3 zlot organizowałem razem Zenonem i Jarbasem było to w Koronowie i nie rozumiem nuty sarkazmu w tym stwierdzeniu .Czyżby to nie był zlot?
4 co do Powidza to byli¶my współorganizatorami lub pomocnikami ale największe zasługi za ten zlot należ± się Adalinowi o ile dobrze pamiętam.
5 co do zdjęć to nie jestem mocny w klocki typu komuter-aparat i wiele razy prosiłem Jarbasa aby to zrobił .
6 jeżeli nie artykuł lub zdjęcie to jakby kto¶ nie zauwazył to staram się uczestniczyć w inny sposób w życiu Pogawędek czyli bywać na inprezach WĘDKARSKO TOWARZYSKICH .Specjalnie napisałe dużymi literemi aby pokazać że nie interesuj± mnie imprezy polewane czyli zloty zimowe
7 ostatnio rzucałem propozycję zlotu nad morzem z kutra gdzie była by możliwo¶ć wrazie niepogody lub z innych powodów łowienia na jeziorze lub z plaży
8 A tak naprawdę to Admin krytyki bać się niepowinien

Jeszcze ma kto¶ co¶ do zarzucenia ? Ja sie krytyki nie boję i jeżeli będzie trzeba przyznać rację to napewno to zrobię.

PS. co do pisania Wieje Nud± to nie zależało mi na tym aby kogo¶ obrażać ale żeby przerwać stagnację bo przecież jest Nas zarejestrowanych ponad 4 tys.liczyłem że taki artykuł wznieci mał± burzyczkę .
A odno¶nie kto ma prawo pisać i wyrażać swoje uczuciai pogl±dy to jako uczestnik tej Biesiady uważam że mam w pełni takie prawo jak i obowi±zek bo organizatorzy s± ludĽmi honorowymi i nie będ± upominać się o zaszczyty.
Pozdrawiam i czekam na dalsz± krytykę lol Ale jest i dobra strona tego wszystkiego jeszcze nigdy tyle za jednym razem nie napisałem. lol
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dzieci...
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Jak dzieci...


A propo jak dzieci.
To jeste¶ pierwszy "admin lol lol ups chłopiec do bicia" czemu? Już klaruję.
Po pierwsze primo: Jako admin narazie odznaczyłe¶ się a przynajmniej tylko tyle zauważyłem, wymy¶laniem durnych konkursów zamiast przykleić post jak należy na stronie głównej.
Po drugie primo: wła¶nie próbowałem wysłać fotkę do galerii Gryfinada. Strona galerii się nie otwiera wogóle, a w dziale wy¶lij zdjęcie brak odpowiedniej kategorii BIESIADA GRYFINADA. Więc zacznij sie starać. Biorę Ciebie na celownik :P :P :P szczególnie ostrej krytyki. A co tam Młodemu "gonić kota" lol lol lol lol lol lol lol wedle zasady
"[ocenzurowano]ć Karać Niewyróżniać" lol lol lol lol lol lol lol Proszę nie kropkować Wyrażenia ani nie wycinać bo powiedzenie straci sens, nie wycinać też powiedzenia.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kogo masz na my¶li ?To raczej Twoje stwierdzenie jest dziecinne ale kładę to na Twój wiek a co za tym idzie małe do¶wiadczenie życiowe.Jak kto¶ mnie co¶ zarzuca to mam prawo się bronić co nie jest równoznaczne z tym że kogo¶ nagle przestałem lubić lub nie przyjadę na imprezę bo np.Marek jest na niej .
Woytas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jul 15, 2003
Posty: 741

Kraj: Polska
Miejscowość: Brzeg
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur u mnie wszystko działa.

Wy¶lij jeszcze raz.
_________________
Krytyk i eunuch z jednej s± parafii - obaj wiedz± jak żaden nie potrafi usmiech
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woytas napisał:
Artur u mnie wszystko działa.

Wy¶lij jeszcze raz.

Teraz tak. Ale jeszcze kilka chwil wcze¶niej leżało na ryju i kwiczało. Znaczy nie działało i nie było. KILKA razy próbowałem.
Fotka poszła bez opisu sam tytuł wystarczy.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do stwierdzenia Jak dzieci to pisz±c o tym że chciałem zorganizować zlot poł±czony z łowieniem z kutra lub w jeziorze to miałem na mysli Twoje strony czyli jezioro Bukowo,kuter z Darłowa a na dodatek w pobliżu jest rzeka .To może zarzucać dziecinadę lepiej pomysleć o zlocie jesiennym .Pomimo że jestem z Inowrocławia to mogę pomóc w te strony jeżdżę prawie 20 lat .
Woytas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jul 15, 2003
Posty: 741

Kraj: Polska
Miejscowość: Brzeg
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:
Fotka poszła bez opisu sam tytuł wystarczy.


Jednak nie dotarła smutny
_________________
Krytyk i eunuch z jednej s± parafii - obaj wiedz± jak żaden nie potrafi usmiech
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
4 co do Powidza to byli¶my współorganizatorami lub pomocnikami ale największe zasługi za ten zlot należ± się Adalinowi o ile dobrze pamiętam.


E, nie... To robota Kajka usmiech Ja tam tylko byłem i bardzo mile to wspominam usmiech
wlodek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 833

Kraj: Polska
Miejscowość: Plewiska
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adku, Twoja racja że Powidz to Kajko. Mam pro¶bę do wszystkich adwersarzy! Nie zaperzajmy się na amen! Pogawędki to nasze miejsce! Wyważmy swoje racje i nie dajmy się ponie¶ć nerwom. Gryfinada zasługuje na rangę Biesiady i s±dzę, że już j± otrzymała. Jestem zauroczony tym miejscem i na pewno wrócę tam w okolicach jesieni. Może nie sam, może z kilkoma kolegami z tej która już była! Do zobaczenia w Żabnicy! :-)
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlodek napisał:
Pogawędki to nasze miejsce! :-)


Oj tak Włodku, szkoda, że nie wszyscy to rozumiej±.
_________________
Oby do jutra......
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:

A propo jak dzieci.
To jeste¶ pierwszy "admin lol lol ups chłopiec do bicia" czemu? Już klaruję.
Po pierwsze primo: Jako admin narazie odznaczyłe¶ się a przynajmniej tylko tyle zauważyłem, wymy¶laniem durnych konkursów zamiast przykleić post jak należy na stronie głównej.
Po drugie primo: wła¶nie próbowałem wysłać fotkę do galerii Gryfinada. Strona galerii się nie otwiera wogóle, a w dziale wy¶lij zdjęcie brak odpowiedniej kategorii BIESIADA GRYFINADA. Więc zacznij sie starać. Biorę Ciebie na celownik :P :P :P szczególnie ostrej krytyki. A co tam Młodemu "gonić kota" lol lol lol lol lol lol lol wedle zasady
"[ocenzurowano] Karać Niewyróżniać" lol lol lol lol lol lol lol Proszę nie kropkować Wyrażenia ani nie wycinać bo powiedzenie straci sens, nie wycinać też powiedzenia.


Arturze przyjrzyj się dokładnie zanim przylepisz mi szlify admina. A gdy już zrozumiesz o co mi chodzi to napisz do redakcji a wyja¶ni± Ci co mogę zrobić z tematami na forum a czego nie mogę. Co do galerii odpowiada za ni± Woytas i tam też wstępu nie mam. Co zrobiłem do tej pory na forum pisać nie będę, bo zapewne niewiele by się tego znalazło, a poza tym wyżej ustosunkowałem się do tego typu wyliczanek.

Kunta napisał:
Co do stwierdzenia Jak dzieci to pisz±c o tym że chciałem zorganizować zlot poł±czony z łowieniem z kutra lub w jeziorze to miałem na mysli Twoje strony czyli jezioro Bukowo,kuter z Darłowa a na dodatek w pobliżu jest rzeka .To może zarzucać dziecinadę lepiej pomysleć o zlocie jesiennym .Pomimo że jestem z Inowrocławia to mogę pomóc w te strony jeżdżę prawie 20 lat .


Kunta czy według Ciebie kto¶, kto nie zorganizował jeszcze zlotu jest zupełnie bezwarto¶ciowy i nie warto z nim gadać, szczególnie gdy jest młodszy? Kolego mam żonę, mam dziecko, mam wreszcie pracę, która w sezonie wymaga ode mnie sporo nakładu czasu i nie jestem teraz zainteresowany kompletnie niczym. Gdyby nie kłopoty rodzinne byłbym w Gryfinie, bo daleko nie mam i poznaliby¶my się bliżej. Pozwól jednak, że z prywatnych spraw nie będę się tłumaczył na forum.

Dodam jeszcze jedn± uwagę. Zarówno praca nad portalem, pisanie artykułów, organizacja imprez jest tylko i wył±cznie nasz± dobr± wol±. Nikt tutaj nie zarobił na tym wszystkim złotówki. Podobnie jest z pomoc± dzieciakom z Białochowa. Panowie niech każdy robi swoje a będzie dobrze. Ale je¶li już co¶ robicie to nie po to, aby się tym chwalić i pokazywać, że jest się lepszym od innych. Każdy w takim portalu szuka czego¶ innego i należy to uszanować. Wszelkie przechwalanie osi±gnięciami w moim odczuciu burzy autentyczno¶ć tych osi±gnięć. Z racji wieku mogę oczywi¶cie się mylić, ale nie jest to chyba powód, aby mi to wytykać. Kiedy¶ na pewno dorosnę i zm±drzeję.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Kiedy¶ na pewno dorosnę i zm±drzeję.

Dzepetto ja widzę że to "kiedy¶" już dawno nastało, ale nie mnie oceniać twój wzrost i m±dro¶ć. wesoly wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam to wszystko i nie wierzę własnym oczom.
No to po kolei.
1* Faktycznie, poznałem Darogryfa i ¶miem twierdzić, że jest facetem z jajami, chociaż na takiego nie wyglada ;-)
2* Nagło¶nienie imprezy:
- Było, i nie widzę tutaj zaniedbań administaracyjnych a to dlatego, że:
to był okres małej ilo¶ci artykułów wysyłanych i na stronie głównej non-stop swieciło zaproszenie, dojazdy ITP.
- Gdyby było małe nagło¶nienie, nie byłoby takiego zainteresowania.
- Kto chciał się dowiedzieć o takiej imprezie, zapewne o tym wiedział.
- Galeria:
Zgadzam się z moim poprzednikiem, który twierdzi, że puszczanie fotek przed relacj±, to okropny bł±d. Skoro relacja ma się ukazać, galerię należy otworzyć po relacji. Wiem, jak parz± fotki, wiem jak ucieka czas i emocje. Zawsze starałem sie zrobić relacje jak najszybciej. Nie u wszystkich tak jest. Ludzie często nie maj± zbyt dużo czasu a napisanie tekstu i przygotowanie fotek, to sporo roboty.
Co do adminów, jeste¶cie niesprawiedliwi. Oczywiscie Was rozgrzeszam, bo ci±gle jestescie w stanie euforii imprezy przebytej. Co do Woytasa, to nie zauważyłem, aby trzeba było zbyt długo czekać na fotki. Rozumiem system przygotowania działu na galerii. Artur zapomniał o drobnym fakcie, że aby otworzyć galerię musiałby przesłać do Woytasa fotkę zajawkę. Gdy takiej galernik nie otrzyma, sam wybierze z relacji ( której jeszcze nie ma ) i otworzy galerię. Nie dziwię się Arturowi - ma na dysku kupa fotek i one Go parz± :-) Proponuję Arturku, aby¶ ten czas oczekiwania zarezerwował na obróbkę i nie walił takich bubli jak ja ostatnio, które Woytas obrobił - a nie musiał!
Kto z nas nie robi błędów? Wszyscy! Ale s± jeszcze ludzie, którzy tutaj pracuj±, aby¶ mógł takie krtytczne uwagi wpisywać. Mówi Ci to co¶?
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żałowała mrówka żółwia... cóż czas nie pozwolił być z Wami Ale... czytam o jesieni i już kombinuje jakby poukładać aby na jakie¶ trzy dni wyskoczyć, tym bardziej że có¶ mnie się wydaje że rybk± zapachniało
wesoly
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
... tym bardziej że có¶ mnie się wydaje że rybk± zapachniało
wesoly

Zenon i mi się tak wydaje że rybki dopisały, Darogryf na razie się nie odzywa i chyba wiem dla czego, nie chce przez przypadek przed ukazaniem się artykułu zdradzić kilku ciekawych wydarzeń Gryfinady. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woytas napisał:
artur napisał:
Fotka poszła bez opisu sam tytuł wystarczy.


Jednak nie dotarła smutny

Już dotarła usmiechusmiechusmiech. Pojawiło się wła¶ciwe okienko otrzymali¶my Twoje zdjęcie usmiechusmiechusmiech. Poprzednio nie było znaczy był mój bł±d brak opisu. usmiechusmiechusmiechusmiech.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur - czy aby się nie należ± przeprosiny Woytasowi?
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzepetto ! nie uwazam że jeste¶ bezwarto¶ciowy tylko nie życzę sobie takich wypowiedzi pod moim kierunkiem .I nie s± to wyliczanki tylko odpowiedĽ na zarzuty skierowane pod moim adresem .I tak uważam że Admini dali ciała .
PS Ilu adminów nagle uczestniczyło w dyskusji czyli sprawdza się przysłowie "Uderz w stół..........
Ale pamiętajcie że moje wypowiedzi nie oznaczaj± że kogo¶ przestałem lubić lub uprzedziłem się np. o Ciebie .Po to jest wolno¶ć słowa aby kazdy z nas mógł wyrazić swoje zdanie. lol wink:
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nadeszła wiekopomna chwila abym się odezwał.

Dziękuję wszystkim uczestnikom mojej imprezy. Tym którzy byli obecni i tym nie obecnym z ważnych powodów. Ilo¶ć obecnych osób i tak przekroczyła moje pocz±tkowe oczekiwania. Nie przypuszczałem, że będzie tak duży odzew na moje skromne wołane o spotkanie. Poznałem was z drugiej strony, nie tylko tego co piszecie. Wielu wyobrażałem sobie inaczej.

Gryfinada zakończyła się w niedzielę, ale nie do końca. Zippo wyjechał dopiero dzisiaj około godziny 14,30. Czyli został najdłuższym uczestnikiem.
Najmniejsz± rybę na zdjęciach widziałem u Karpiarza.

Dziękuję Woytasowi za szybkie umieszczanie moich artykułów dotycz±cych Gryfinady. Za wyrozumiało¶ć po otrzymaniu 7 razy tego samego.

Nowy artykuł postaram napisać w czwartek. Mam nadzieję że mogę umie¶cić w nim zdjęcia nie tylko moje, ale i te otrzymane od kolegów.

Jeszcze raz dziękuję za miłe towarzystwo. I jak będzie zainteresowanie kolejnym spotkaniem to zapraszam. Niezależnie od głównej imprezy je¶li kto¶ ma ochotę połapać w moich okolicach zapraszam. Pierwsi chętni już s±, nie będę zdradzał kto.

Darek
_________________
Wczoraj stali¶my nad przepa¶ci±, dzisiaj zrobili¶my krok do przodu.
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawi±zuj±c do rozmowy kolegów moja przyczyna nieodzywania się jest najbardziej błaha. Po prostu net mi Ľle działał. Ja widziałem co się dzieje na PW, ale żadnego tekstu mojego serwer nie chciał przyj±ć. Teraz korzystam z innego dostępu.

Tylko proszę niczego nie sugerować adminom.
_________________
Wczoraj stali¶my nad przepa¶ci±, dzisiaj zrobili¶my krok do przodu.
szpilka
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jan 04, 2008
Posty: 7

Kraj: Polska
Miejscowość: warszawa
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:40 am    Temat postu: Gryfiniada Odpowiedz z cytatem

Ja tez tam byłam z wami sie bawiłam wiec czuje sie w obowi±zku podziękować Darkowi i Markowi "osobi¶cie" a nie za po¶rednictwem wykrzyknika :P

Było super udało mi sie nawet złapać pierwsz± moj± rybkę w życiu, nie mogę sie ni± pochwalić bo na wyjeĽdzie zaniedbałam aparat...

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje do zobaczenia.

Ola
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Szpileczko zgadnij kto był najczę¶ciej fotografowan± osob± na Gryfinadzie. Ja po ogl±dnięciu wszystkich zdjęć mam faworyta.
_________________
Wczoraj stali¶my nad przepa¶ci±, dzisiaj zrobili¶my krok do przodu.
szpilka
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jan 04, 2008
Posty: 7

Kraj: Polska
Miejscowość: warszawa
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darogryf napisał:
Droga Szpileczko zgadnij kto był najczę¶ciej fotografowan± osob± na Gryfinadzie. Ja po ogl±dnięciu wszystkich zdjęć mam faworyta.


robert ze spalona glowa?
soltys spiacy?
vicky?
_________________
"Diabeł nie ¶pi z byle kim."
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darogryf jak to kto? Każdy wie, że Robert. wink: Jeszcze raz dziękuję!
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Artur - czy aby się nie należ± przeprosiny Woytasowi?

Za co kiedy było Ľle to było Ľle. Jak przy wysyłce popełniłem bł±d to napisałem. Dokłednie oldik przeczytaj sekwencję postów i posty też dokładnie przeczytaj usmiechusmiechusmiechusmiechusmiech.
szpilka
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jan 04, 2008
Posty: 7

Kraj: Polska
Miejscowość: warszawa
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialam racje moj pierwszy typ trafiony:D
_________________
"Diabeł nie ¶pi z byle kim."
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Dzepetto ! nie uwazam że jeste¶ bezwarto¶ciowy tylko nie życzę sobie takich wypowiedzi pod moim kierunkiem .I nie s± to wyliczanki tylko odpowiedĽ na zarzuty skierowane pod moim adresem .I tak uważam że Admini dali ciała .
PS Ilu adminów nagle uczestniczyło w dyskusji czyli sprawdza się przysłowie "Uderz w stół..........
Ale pamiętajcie że moje wypowiedzi nie oznaczaj± że kogo¶ przestałem lubić lub uprzedziłem się np. o Ciebie .Po to jest wolno¶ć słowa aby kazdy z nas mógł wyrazić swoje zdanie. lol wink:

Kunta słowa te napisałem w odniesieniu do wszystkich, którzy brali udział w tej "wyliczance", bo tr±cała ona dziecinad±. Przekrzykiwanie się kto co zrobił :?: Zarejestrować się na PW może każdy, nieważne czy łowi ryby, zbiera grzyby, czy nałogowo kosi trawę w ogródku. Nie wymagajmy od wszystkich, aby angażowali się w organizację imprez, bo większo¶ć szuka w internecie anonimowo¶ci i na tym opiera się siła netu. Gdyby¶ mnie znał osobi¶cie (niestety nie było nam dane) wiedziałby¶, że większo¶ć moich wypowiedzi ma charakter ironiczny(ale zawsze jaki¶ podtekst dorzucam). Poważny staram się być podczas spowiedzi, ale to głównie presja otoczenia. Je¶li my¶lisz, że chcę kogo¶ obrazić, lub czuję się obrażony to się mylisz. Rzeczowo odpowiedziałem na Twoje i Artura zarzuty(korzystaj±c przy tym ze wspomnianej przez Ciebie wolno¶ci słowa). Sprzeczka, o któr± zahacza ten w±tek przypomina mi trochę współczesne akcje charytatywne wielkich firm. Tuż po reklamie telewizyjnej firmy "X" jest "malutka wzmianka", że owa firma wspiera biedne dzieci "Y" pochodz±ce z "Z". Pytam: gest to z ich strony, czy tylko wyrafinowana reklama? Dlatego robi±c co¶ dla użytkowników "PW" robisz to dla sławy/reklamy, czy ze zwykłej potrzeby zrobienia czego¶ przyjemnego dla wszystkich? Wczoraj do forum doł±czył nowy użytkownik, który pierwszy swój post napisał na forum "Na ryby". Tam można przeczytać, że organizuje wypady w takie to a takie miejsca, podał koszty i kto chce może się zapisać. Cel informacji jak dla mnie jasny. Skoro boli Was to, że temat "Gryfinady" nie został przyklejony na głównej(czy czego zarzuty dotycz±, bo już się sam zgubiłem) trzeba było napisać do redakcji. Temat wisiał na "zaproszeniach" długo, chętni się znaleĽli, Daro odwalił kawał dobrej roboty, za co jestem pełen podziwu dla Niego, bo wiem, że sam nie zorganizował bym takiej imprezy. I skoro wszyscy odpowiadamy już na zarzuty to napiszę wprost: nie lubię chwalenia się gestami wobec innych. Napisałem już, że autentyczno¶ć takiego gestu jest dla mnie w±tpliwa. Co do zarzutów, że nie zrobiłem nic z galeri±, że czego¶ nie przykleiłem, odpowiadam: nie mam takich uprawnień(z czego się ogromnie cieszę, bo rejestruj±c się na PW 1,5 roku temu szukałem zabicia zimowej nudy chc±c luĽno pogadać będ±c zupełnie anonimowym, a nie siedzieć nad czym¶, co nie przynosi zysków, jedynie okresowe obelgi). Ja szanuję każd± wypowiedĽ na forum z jednego powodu: sprawia ona, że forum staje się coraz większe daj±c nowe tematy do rozmów, kłótni, porad..... Pamiętajmy, ze s± to "POGAWęDKI Wędkarskie". I jeszcze tak od siebie: nie widzę na forum przechwałek kto ile pieni±żków przekazał dla "naszych" dzieciaków, ile pracy kto wrzucił w coroczn± ¶wi±teczn± akcję(ale i tak wszyscy wiemy, komu pomnik się należy, nieważne czy mały, czy wielki jak d±b). Powód my¶lę jest jeden: autentyczno¶ć i zwyczajny ludzki gest, za co szanuję Was wszystkich, bo to dzięki Wam do dzieciaków co roku przychodzi Mikołaj. Warto czasami zerwać z zepsuciem dzisiejszego ¶wiata i nie przypinać sobie samemu orderów. Efekty widać od razu. Taki efekt widzę w "Gryfinadzie", po której każdy mógł spodziewać się sporo mniej, a jednak "pewien znany kto¶, kto ma dom i sad, znalazł w akcji sens i j± wygłaskał".
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpilka napisał:
robert ze spalona glowa


Rodzi nam się nowa Tradycja lol

Aby Biesiada się udała,
Spalić kawałek Admina ciała.

Pogański zwyczaj w dobrej atmosferze
Uwędzić Roberta z Francji w ofierze.

Jeszcze kilka Zlotów
wędkarskich potworów ...
I spalim wszystkich moderatorów. :P

PS. Dżepek, je¶li dostaniesz zaproszenie na następny Zlot PW ... NIE JED¬ !!! ... je¶li jednak pojedziesz ... weĽ ga¶nicę zamiast gitary. wink: usmiech
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
szpilka
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jan 04, 2008
Posty: 7

Kraj: Polska
Miejscowość: warszawa
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wchodze tutaj myslalam ze sie posmieje z takich sytuacji jak spalona puchnaca glowa roberta, "baseny" w namiotach, dowcipy i opowiesci marka, itp... a tu sie rozgryza jakas batalia..... po coz?
kazdy z nas pielegnuje wspomnienia ze zjazdow biesiad innych imprez i wypadow wedkarskich w sobie samym... nie chce sie mieszac bo ja bylam dopiero 3 raz :P i nawet nie mialam czasu obrobic i wyslac moich zdjec ....
chce tylko powiedziec "dziewczyny nie drapcie sie".......
_________________
"Diabeł nie ¶pi z byle kim."
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam, czytam i... nadal mam chęć zaproponować i zorganizować zlot jesienny. O ile redachtory dopuszcz± do organizacji tak nieodpowiedzialnego, jak ja wesoly wink:
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy ja kończę t± dyskusję stwierdzeniem że "pomniki" należ± się tym wszyskim którzy staraj± się aby to wszystko co nazywamy Pogawędkami żyło czyli Adminom (ale mam prawo zauwazyć że co¶ nieco¶ się przykurzyli podczas organizacji tej imprezy),wszszelkim organizatorom imprez ,pisarzom tekstów .uczestników imprez itd........sory jak kogo¶ pomin±łem.Chyba że mnie wykopiecie ze swoich szeregów bo mam inne zdanie to napewno nie powrócę pod innym nickiem .Pozdrawiam 8)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zaproszenia od przyjaciół
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.21 sekund :: Zapytania do SQL: 168