pogawedkiwedkarskie
Czy wiesz, że...
Prawie 90% występujących współcześnie ryb ma swe początki nie, jak się sądzi, w morzu, lecz w wodach słodkich.

Konto/logowanie
Members List Zarejstrowani
 Ostatni Evatise
 Dzisiaj 1
 Wczoraj 1
 Wszyscy 4483

Odwiedzający
 Goście 58
 Użytkownicy 1
 Wszyscy 59

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
jjjan: ...(9525) Dec 21, @ 13:39:23

nielu: Zmierzyłem i tak minimum musiałby być 7x4,5cm Napisz proszę do m ...(2444) Dec 20, @ 14:28:48

dzas: Siekierę też już mam na wyposażeniu. Jest w tzw. worku ogniskowym ...(1014) Dec 20, @ 10:30:03

jjjan: Jedna, dwie, trzy? Ile chcesz tych maczet? Siekierka jest zawsze ...(1014) Dec 20, @ 10:12:03

dzas: Dla ogniska jestem w stanie zrobić wszystko Gadżety ogni ...(1014) Dec 19, @ 22:48:03

wlodek: Mareczku, z iskierki zrobimy ognisko! Przyjeżdżajcie! ...(1014) Dec 19, @ 21:57:38

pepek: Paczka w czwartek została wysłana. ...(324) Dec 19, @ 18:23:38

bedmar58: Jest mała iskierka,może będziemy. ...(1014) Dec 19, @ 17:24:37

zoko: Podaj wymiar i wyślę ci gratis. ...(2444) Dec 18, @ 21:03:18

samara: Ja przepraszam ja naprawdę nie jestem żadnym trollem ale niek ...(764) Dec 18, @ 20:33:21

Artykuły komentowali
old_rysiu w ''Mój Tata jest wędkarzem'': Półmisek z dwoma szczupakami w galarecie za jedyne 69 zł?
Na Kaszuba...

mario_z w ''Mój Tata jest wędkarzem'': Szczupak w galarecie 69 zeta, ŁEHEHEHEHEHEHEHEEEEEE< br> Dobre.
jjjan w ''Mój Tata jest wędkarzem'': Znam jednego takiego i dlatego Zosię rozumiem :)
wlodek w ''Mój Tata jest wędkarzem'': Niedobre dziecko! (-:
artur w ''Mój Tata jest wędkarzem'': No tak. Uważać co się robi przy dzieciach ;) ;) ;) ;) ;). Na wszelki wypadek...
owik w ''Angielska metoda odległościowa.'': Bardzo fajnie opisane, czyta się szybko i przyjemnie. Sama esencja, krótko i...
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa.'': Powyżej opisałem swój sposób montażu zestawu na głęboką wodę i intensywne, a...
kamase w ''Angielska metoda odległościowa.'': W tym roku dopiero zacząłem przygodę z odległościówką. Szkoda, że tak późno ...
Zamki w ''Angielska metoda odległościowa.'': Znalazłem wczoraj staw. Dosyć spory bo koło pół hektara nieźle zarybiony ka...
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa.'': Teraz to już z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było nieco zmieni...

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Przewożenie wędek na dachu samochodu
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Sprzętowe
Przewożenie wędek na dachu samochodu
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz_0108
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Kraj: Polska
Miejscowość: WARSZAWA
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 3:31 pm    Temat postu: Przewożenie wędek na dachu samochodu Odpowiedz z cytatem

Panowie temat banalny ale… . Zakupiłem poprzeczki montowane na dach (w otwory z gwintem), nie mam pudła (trumienki). A mam wędki 1,35 m. Pozbyłem się poprzedniego pakownego woziku Cordoby na rzecz Astry III i mam dylemat bo wędki nie mieszczą się w bagażniku. Zakupiłem poprzeczki i teraz kombinuję jak przewieść na nich wędki na urlop. Nie widzę sensu wydawania paru setek na bagażnik (pudło), owszem praktyczne ale raz w roku zakładać, no i brak piwnicy.
Niebawem urlop, czas pogania. Myślałem aby porządnie usztywnić pokrowiec i z całą zawartością tj wędkami przywiązać go do tych poprzeczek tak aby się nie przesunęły w czasie jazdy.
Wariant drugi to jakaś tuba , albo coś w tym stylu.
Macie jakiś swój patent na ww transport wędek na dachu samochodu? Dodam że przewóz w środku nie wchodzi w grę - wyleciałbym razem z nimi Smile
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takich zapytań mamy forum sprzętowe. To tak na przyszłość.

A w temacie to niedrogim rozwiązaniem jest zakup najzwyklejszej rury kanalizacyjnej pcv. Są różne średnice więc napewno dobierzesz potrzebną do zapakowania sprzętu. Koszt kilku góra kilkudziesięciu złotych(za naprawdę dużą średnicę) a i po wszystkim w piwnicy podczepiona pod sufit miejsca nie zajmie dużo.

ps. Do rury najlepiej zakupić też korki z tym, że ważną sprawą jest zrobienie jakiegoś zamknięcia żeby w czasie jazdy nie wypadł. Idea
Pogawędkowy twardziel

Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 3:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Juz raz wieźliśmy sprzęt na dachu Embarassed Jakiś cud uratował nasz sprzęt od totalnej masakry. Rozgięłły się haki przy gumach mocujących i sprzęt został za nami. Cud, że nic za nami nie było, znaczy samochodu.
Stało się to w momencie mijania się z Tirem. Był taki duży podmuch powietrza... Gumy były nowe a haka ręką nie dało się wygiąć a mimo to Embarassed
Odradzam dach a jeśli to tylko firmowa "trumienka". Dodam , że wędki były w futerłach.
Janusz JKarp
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymyślono i coś takiego
Są w różnych odmianach. Można na dachu lub jedno na dachu s drugie z przodu na masce. Wtedy wędki są pod katem. Lub na dachu tradycyjnie. Zaczepy magnetyczne plus przyssawka. Bardzo trwałe i nie niszczy lakieru samochodu. Można przewozić wędki w całości. Wypróbowane.
Nastawiacz podpórek

Miejscowość: Szczecin
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spróbuj może przymocować wędki do ręcznych uchwytów w podsufitce samochodu.Naprawde nie ograniczają widoczności i nie przeszkadzają pasażerom. Na co dzień przewoże w tubie a jak mam komplet pasażerów to pod sufit bez tuby.
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam cos takiego. tu_sobie_kliknij
doskonale zabezpiecza bata. bardzo dobre.
długości robią dowolne, średnice też są w kilku rozmiarach.
przywiąż tubę do poprzeczek i po kłopocie. oczywiście kręcioły nie wejdą.
ponadto przy prędkościach po prostu.. zardzewieją /jak narty, co mało kto wie/
Pogawędkowy twardziel

Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobny sprzęt o którym pisałem powyżej rod carriers
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: