Kormorany często polują na ryby zbiorowo, zapędzając je najpierw na płycizny i tam atakując.

Konto/logowanie
Members List Zarejstrowani
 Ostatni Exen
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4517

Odwiedzający
 Goście 25
 Użytkownicy 2
 Wszyscy 27

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: No i stało się. Pierwszy wypad po uwolnieniu się od gipsu i z wyp ...(3725) Jun 27, @ 10:05:18

Malgi: Rysiu ode mnie dostał tylko jeden rozkaz: Ma łowić ryby i nie ...(487) Jun 27, @ 08:13:21

owik: Nie wiem, czy to dobry dział. Ostatnio się interesowałem tym tema ...(23) Jun 26, @ 15:26:47

owik: Jarku, nie nerwujsia. P.S. Piszesz ten artykuł? Czy mam prz ...(128) Jun 26, @ 15:05:14

darogryf: Rysio teraz wykreśla z listy zadania, które spisała Malgi przed w ...(487) Jun 26, @ 06:08:48

Malgi: Pewnie ma inne zajęcia...;-) ...(487) Jun 26, @ 00:03:22

mario_z: Piękny "garb". Gratuluję. ...(3725) Jun 25, @ 20:57:41

farti: Miał być tęczak na muchę. Ale na bezrybiu i okoń pstrąg ... :wink ...(3725) Jun 25, @ 18:24:23

krzysztofCz: Wszystkiego najlepszego Janku nasz kochany ...(487) Jun 25, @ 15:53:54

jjjan: Wczoraj obchodził Jana. Korzysta, to co ma się odzywać ...(487) Jun 25, @ 14:59:16

Artykuły komentowali
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': Spoko Owiku, taki kwardziel, jak Ty na pewno dożyje. Toż to niecały rok pozo...
owik w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': A jak nie dożyję? Będziesz mnie miał na sumieniu.;)
old_rysiu w ''Wędkarze przy piwie'': Też się nad tym zastanawiam. Może z racji juz swojego wieku. No bo teraz to,...
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': Dzięki Owidiuszu. A na kolejną część daję sobie czas do jesieni. 3m się!
owik w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': Co tu dużo pisać. Jarek trzyma poziom. Rzeczowo, zwięźle, fachowo. Kiedy kol...
adalin w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': Jotes, Ty się nie rumień, Ty łów i pisz! 👍
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': Uff! Adalinie, tak fantastycznym komentarzem, wywołałeś rumieniec na mojej ...
adalin w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': Jotes, przeczytałem ten artykuł kilka razy. Świetnie, profesjonalnie i mery...
Zenon w ''Kaszubskie spotkanie u Dorsza - część II'': miło Was widzieć
Oldi zWłodkiem jakby odmłodnieli . natomiast Jarkowi ...

Jotes w ''Angielska metoda odległościowa – Slider w głębokim łowisku'': Dzięki Samara! I ja zakochałem się w tej metodzie, choć przez całe swoje węd...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 107
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 36
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 56
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 220
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Odsłon: 113
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Odsłon: 146
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Odsłon: 93
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Odsłon: 134
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Odsłon: 419
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 317
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Pogawędki Wędkarskie: Dostęp zabroniony

Próbujesz się dostać do strefy dostępnej tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Sorry, ale ta część naszej strony jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników

Możesz zarejestrować się bezpłatnie klikając tutaj, wtedy będziesz miał
dostęp do tego modułu bez ograniczeń.

[ Wróć ]
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki.wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, Robert, ZIPPO, Jjjan, Woytas

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.07 sekund :: Zapytania do SQL: 26