Czy wiesz, że...
70-centymetrowy wymiar ochronny sum przekracza po 6 latach życia. Przy sprzyjaj±cych warunkach 150 cm i 30 kg wagi osi±ga w 10-13 roku.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 580
 Zalogowani 0
 Wszyscy 580

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(456704) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(456704) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(456704) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(456704) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(456704) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(456704) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(456704) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(456704) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(456704) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59833) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2322
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Wielki Puchar PW w Propilkki 2
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Wielki Puchar PW w Propilkki 2
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
borys77
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Mar 06, 2006
Posty: 88

Kraj: Polska
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja sytuacja była identyczna po wtorkowych rozgrywkach.Po jednej z gier trzech graczy mialo identyczny wynik.U mnie ja byłem na pierwszym miejscu,ale otzrymałem siedem punktów jak za drugie miejsce.Napisałem do SSG ,jak już wspomniał.Jarokowal przysłał mi tabelę końcow± na której jednak faktycznie byłem na drugim miejscu.
Więc na przyszłosć jeżeli dojdzie do takiej sytuacji ,nie ma co zwracać uwagi na własn± tabelę tylko prowadz±cego.
SSG nie wiem czy dobrze zrozumiałem ,ale uważasz ¶ciemniałem 8O
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbysiu - nie bedziemy się szczypac. Jeden screen tabeli wystarczy. Tam jest napisane miejsce zawodnika i big fish - jesli tabela pokaże :-) Co złowił i jakie złowił Ixiński, nie ma znaczenia do przydzielania punktów.
Poza tym, to o czym piszesz - dla mnie czarna magia :-(
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borys77 napisał:
Moja sytuacja była identyczna po wtorkowych rozgrywkach.Po jednej z gier trzech graczy mialo identyczny wynik.U mnie ja byłem na pierwszym miejscu,ale otzrymałem siedem punktów jak za drugie miejsce.Napisałem do SSG ,jak już wspomniał.Jarokowal przysłał mi tabelę końcow± na której jednak faktycznie byłem na drugim miejscu.
Więc na przyszłosć jeżeli dojdzie do takiej sytuacji ,nie ma co zwracać uwagi na własn± tabelę tylko prowadz±cego.
SSG nie wiem czy dobrze zrozumiałem ,ale uważasz ¶ciemniałem 8O


Nie. Zaj±łe¶ pierwsze miejsce jednak w tabeli, w kolejno¶ci byłe¶ na drugiej pozycji. W tej rozgrywce ja też zaj±łem pierwsze miejsce lecz w tabeli byłem w kolejno¶ci na trzeciej pozycji i zamiast domniemanych 10pkt musiałem sobie przyznać tylko 5pkt. Ocena taka wynika z zapisu regulainowego, o którym rozmawiali¶my.
borys77
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Mar 06, 2006
Posty: 88

Kraj: Polska
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sie cieszę ,że się zrozumieli¶my.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Poza tym, to o czym piszesz - dla mnie czarna magia :-(


Eeee jak zwykle obawiasz się tego, czego nie znasz. Może nawet masz ał±czone i nie wiesz o tym. :-) No to po kolei, bo każdemu może się przydać.
Wł±czasz grę. Wpierw plansza otwarcia i wgranie się kawałka tego paska na dole. Klik i przechodzisz do podstawowej planszy gry z wyborem gry i opcjami. Tu wła¶nie klikasz na Settings. Otwiera się kolejna plansza gdzie możesz ustawić język, właczyć lub wył±czyć muzykę itd. Na samym dole jest co¶ takiego: Write playlog (playlog.txt) i to jest wła¶nie do zaznaczenia jako wł±czone, czyli trzeba postawić w okienku z lewej ten niebieski krzyżyk.
Teraz wracasz do poprzedniej planszy właczasz grę np single, wybierasz co chcesz i grasz. Po grze możesz j± wyłaczyć lub nie, to zależy od Ciebie ale dana rozgrywka musi być zakończona. Możesz sobie zrobić screena z ekranu końcowego, tego z wynikami, tak dla porównania.
Jak już skończyłe¶ dan± grę to musisz wej¶ć do katalogu z gr± na swoim dysku. Jak wejdziesz znajdĽ kolejny katalog o nazwie "static". W nim jest kilka plików między innymi plylog.txt. Teraz wystarczy, ze dwukrotnie na niego klikniesz a otworzy Ci się log z gry w edytorze tekstowym jaki masz u siebie w komputerze. :-) Ot i wszystko. :-) Już możesz porównywać zapis logu ze screenem. :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...Jak już skończyłe¶ dan± grę to musisz wej¶ć do katalogu z gr± na swoim dysku...
Do tego momentu jest zrozumiałe. Ale co to znaczy ''wej¶ć do katalogu z gr± na swoim dysku'' ?
Banio
Mistrz Czatu


Dołączył: Feb 13, 2005
Posty: 122

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1' Nie podoba mi się decyzja SSG, nie wyobrażam sobie finału bez Ciebie...
2' Oldi, ile sreenów tyle różnych wyników, przy remisach u każdego wygl±da wynik inaczej, w jednej z wczorajszych gier SSG był u mnie 1, u siebie dopiero 4, podobnie było ze mn± i Gierkiem, dziękowałem za gratki a okazało się, że to Gierek zgarn±ł 10pkt ;)
3' Do finału trzeba dotrwać z regulaminem, który jest, log prowadz±cego jest najważniejszy!
4' Na finał mała zmiana w regulaminie (je¶li można i wszyscy uczestnicy wyraż± zgodę), a mianowicie: przy dwóch pierwszych miejscach po 10pkt dla obu zawodników, kolejne miejsce 3... itd (Kwantyl już o tym pisał ;)
) Zajęte miejsce podczas remisu wy¶wietla się każdemu tak samo, kolejno¶ć osób nie, ale nie będzie miało to już znaczenia ;)
5' SSG musi być w finale ;)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co grzebać w ¶rodku gry. Wystarczy tabela, któr± wszyscy widz± i jest jednakowa dla wszystkich. Je¶li będzie na tabeli 3 miejsce, to dostanie zawodnik tyle punktow lie jest za trzecie miejsce. Po co zmieniać? Je¶li zaraz po trzech jednakowych miejscach, w tabeli napisane jest, że to jest 4 miejsce - dać za 4 miejsce punkty. Je¶li w tabeli będzie - big fish wypisany - dac 1 punkt dodatkowy. Je¶li w tabeli big fish nie zostanie pokazany obok zawodnika - nie ma punktu za biga. Jedynie sami, to dokładamy jeden punkt za wagę - pod warunkiem, że łowimy wagowo.
kwantyl
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Jun 07, 2005
Posty: 46

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
kwantyl napisał:
Gierek napisał:
Rozwi±zanie jest proste jak drut. W przypadku remisu, dostosowujemy się do tego jak to jest wy¶wietlane na Twoim kompie Zbyszku i wszystko usmiech


Wydaje mi się, że jest jeszcze lepsze i do tego w ogóle nieskorleowane z wynikami pojawiaj±cymi się na ekranach. Dopuszczamy po prostu remis, czyli możliwe s± dwa 1 miejsca, 3 drugie, 5 czwartych itd. Ale... ale jeżeli s± dwa pierwsze, to nie ma drugiego, itd.


Rozwi±zanie słuszne lecz wymagaj±ce zmian w podstawach punktowania.


Racja, ale można ustalić jasne zasady na finał usmiech
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwantyl napisał:
SSG napisał:
kwantyl napisał:
Gierek napisał:
Rozwi±zanie jest proste jak drut. W przypadku remisu, dostosowujemy się do tego jak to jest wy¶wietlane na Twoim kompie Zbyszku i wszystko usmiech


Wydaje mi się, że jest jeszcze lepsze i do tego w ogóle nieskorleowane z wynikami pojawiaj±cymi się na ekranach. Dopuszczamy po prostu remis, czyli możliwe s± dwa 1 miejsca, 3 drugie, 5 czwartych itd. Ale... ale jeżeli s± dwa pierwsze, to nie ma drugiego, itd.


Rozwi±zanie słuszne lecz wymagaj±ce zmian w podstawach punktowania.


Racja, ale można ustalić jasne zasady na finał usmiech


Można, choćby dla tego, że finali¶ci zaczynaj± od zera, czyli dorobek punktowy z rozgrywek w grupach nie przechodzi do finału.

Aby rozwi±zać problem wystarczy korekta § 3 ust 2
Wy¶wietlona pozycja graczqa przez grę jest wi±ż±ca i punktowana adekwatnie do zajętego miejsca. Punktowanych jest wył±cznie pierwszych 6 miejsci z listy wynikowej gry.

W ten sposób wszyscy do 6-tego miejsca będ± ocenieni.

O ile rozwi±zanie odpowiada to można je wprowadzić już w dziejszym meczu, gdyż będzie miało wpływ jedynie na dzi¶ graj±cych.


Ostatnio zmieniony przez SSG dnia Pią Lut 13, 2009 5:03 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banio napisał:
1' Nie podoba mi się decyzja SSG, nie wyobrażam sobie finału bez Ciebie...


W obecnej sytuacji ja też nie. :-)

Banio napisał:
2' Oldi, ile sreenów tyle różnych wyników, przy remisach u każdego wygl±da wynik inaczej, w jednej z wczorajszych gier SSG był u mnie 1, u siebie dopiero 4, podobnie było ze mn± i Gierkiem, dziękowałem za gratki a okazało się, że to Gierek zgarn±ł 10pkt ;)


A to dowód na Ľle działaj±cy serwer. Serwer podaje wyniki a program nie powinien sobie ich dowolnie interpretować.


Ostatnio zmieniony przez SSG dnia Pią Lut 13, 2009 4:54 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
...Jak już skończyłe¶ dan± grę to musisz wej¶ć do katalogu z gr± na swoim dysku...
Do tego momentu jest zrozumiałe. Ale co to znaczy ''wej¶ć do katalogu z gr± na swoim dysku'' ?


Katalog, folder, miejsce gdzie zainstalowałe¶ grę na swoim twardym dysku w komputerze..
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak głęboko to już nie będę grzebał. Ide odfajować tę opcję, żeby mi nie rejestrowało zbyt dużo pierdułek .
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dociu tak zrobimy. Tylko dlaczego piszesz, że pierwszych sze¶ciu będzie punktowane. Mylę, że do szóstego miejsca na li¶cie ( wł±cznie ). Czyli punkty otrzymuj± wszyscy, którzy zmieszcz± się do szóstego miejsca na li¶cie. Pisze tak, bo to może być więcej niż 6 osob jak będ± dwa lub więcej identycznych miejsc w pierwszej szóstce.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Banio napisał:
1' Nie podoba mi się decyzja SSG, nie wyobrażam sobie finału bez Ciebie...


W obecnej sytuacji ja też nie. :-)



I wszystko jasne - jadymy dalej. Wiedziałem, że nie dasz się prosić i można na Ciebie liczyć. No tylko nie pisz, że Ľle to zrozumiałem, bo nie przyjmuję do wiadomo¶ci. Dobrze będzie i nie psujmy tego. A co najważniejsze - niech Ci się nikt nie wcina w te sprawy - regulamin jest jasny i dostępny. wink:
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Dociu tak zrobimy. Tylko dlaczego piszesz, że pierwszych sze¶ciu będzie punktowane. Mylę, że do szóstego miejsca na li¶cie ( wł±cznie ). Czyli punkty otrzymuj± wszyscy, którzy zmieszcz± się do szóstego miejsca na li¶cie. Pisze tak, bo to może być więcej niż 6 osob jak będ± dwa lub więcej identycznych miejsc w pierwszej szóstce.


Inne słowa ale o to samo chodzi. Punktowane pierwsze sze¶ć miejsc choćby to samo miejsce zajmowało po kilku zawodników. Program pokazuje miejsca i do 6-ego jest punktowane.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprowadzamy od razu?
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="SSG"]
Banio napisał:
A to dowód na Ľle działaj±cy serwer. Serwer podaje wyniki a program nie powinien sobie ich dowolnie interpretować.

Uważam że to nie jest bł±d serwera , dlatego że widocznie " grze " jest wszystko jedno jaka jest kolejno¶ć zawodników w przypadku remisu . Zaznaczyła czterech zawodników jako pierwszych , więc kolejno¶ć nie miała znaczenia . A ponieważ trzeba trzymać się regulaminu do końca rozgrywek , więc należy przyj±ć kolejno¶ć wy¶wietlania na serwerze .
Niestety nie mogę wrócić do gry jeżeli SSG nie będzie grał . :oops:
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Wprowadzamy od razu?


To zależy od zawodników dzisiejszych rozgrywek. Na finał wprowadzimy bez problemu.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porcie tłoczno - czekaj± wszyscy na prom!! Ale luda!!!
Misiek76
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 25, 2006
Posty: 385

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wiem jakie.

Ostatnio zmieniony przez Misiek76 dnia Pią Lut 13, 2009 10:43 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
SSG napisał:
A to dowód na Ľle działaj±cy serwer. Serwer podaje wyniki a program nie powinien sobie ich dowolnie interpretować.

Uważam że to nie jest bł±d serwera , dlatego że widocznie " grze " jest wszystko jedno jaka jest kolejno¶ć zawodników w przypadku remisu . Zaznaczyła czterech zawodników jako pierwszych , więc kolejno¶ć nie miała znaczenia . A ponieważ trzeba trzymać się regulaminu do końca rozgrywek , więc należy przyj±ć kolejno¶ć wy¶wietlania na serwerze .
Niestety nie mogę wrócić do gry jeżeli SSG nie będzie grał . :oops:


Hmmmm, tego, szczerze mówi±c nie wzi±łem pod uwagę. Tak zupełnie na spokojnie. Serwer przyjmuje kolejno¶ć według reguł, przesyła dane a program u poszczególnych użytkowników dowolnie je unterpratuje o ile zachodzi zdarzenie zajęcia tego samego miejsca. To znaczy, że je¶li serwer przyporz±dkuje na li¶cie wynikowej dla pierwszego miejsca kolejno¶ć a, b, c, d, to program u żytkownika może je sobie ustawić dowolnie, np b, d, c, a. Serwer podaje też informacje dla graj±cego, tego kto ten serwer uruchomił.
Taka dowolno¶ć interpretacji jest jak najbardziej możliwa ale czy realna? W tym momencie mam dylemat. Albo autorzy gry wypu¶cili knota, albo zainwestowali mnóstwo czasu dla opracowania specjalnych parametrów dla tych rozgrywek. Dlaczego tak? Ano dlatego, że program nie tylko odnotowuje pozycje końcow± ale też rejestruje złowione ryby (gatunki, ilo¶ć, ciężar) oraz umieszcza to wszystko w czasie. Program bardzo skrupulatnie liczy czas i inne parametry, które w tych konkurencjach po prostu s± czę¶ciowo wył±czane.
Może tak być, nie wykluczam takiej sytuacji, tylko po co autorzy mieliby to robić? Po co mieliby pisać specjaln± procedurę dla jednej konkurencji podczas gdy inne korzystaj± z dobrodziejstw mechanizmu ogólnego?

W swoim zakresie sprawdziłem (rok temu), że wszystkie konkurencje korzystaja z takich parametrów jak: gatunek, ilo¶ć, waga, czas. I to dokładnie w tej kolejno¶ci nie pokazuj±c jedynie czasu.

W finale będę obecny. :-)


Ostatnio zmieniony przez SSG dnia Pią Lut 13, 2009 6:57 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie brak IP? Co się dzieje ?
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
DJ_Krystus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 02, 2006
Posty: 611

Kraj: Polska
Miejscowość: Pleszew
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IP już jest usmiech

Pozdrowienia 8)
_________________
DJ KRYSTUS nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy
DJ KRYSTUS nie grozi - uswiadamia o przyszlosci
DJ KRYSTUS nie rozkazuje - stanowczo doradza
DJ KRYSTUS nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen
DJ KRYSTUS nie ¶pi - DJ KRYSTUS czuwa!
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Hmmmm, tego, szczerze mówi±c nie wzi±łem pod uwagę. Tak zupełnie na spokojnie. Serwer przyjmuje kolejno¶ć według reguł, przesyła dane a program u poszczególnych użytkowników dowolnie je unterpratuje o ile zachodzi zdarzenie zajęcia tego samego miejsca. To znaczy, że je¶li serwer przyporz±dkuje na li¶cie wynikowej dla pierwszego miejsca kolejno¶ć a, b, c, d, to program u żytkownika może je sobie ustawić dowolnie, np b, d, c, a. Serwer podaje też informacje dla graj±cego, tego kto ten serwer uruchomił.
Taka dowolno¶ć interpretacji jest jak najbardziej możliwa ale czy realna? W tym momencie mam dylemat. Albo autorzy gry wypu¶cili knota, albo zainwestowali mnóstwo czasu dla opracowania specjalnych parametrów dla tych rozgrywek. Dlaczego tak? Ano dlatego, że program nie tylko odnotowuje pozycje końcow± ale też rejestruje złowione ryby (gatunki, ilo¶ć, ciężar) oraz umieszcza to wszystko w czasie. Program bardzo skrupulatnie liczy czas i inne parametry, które w tych konkurencjach po prostu s± czę¶ciowo wył±czane.
Może tak być, nie wykluczam takiej sytuacji, tylko po co autorzy mieliby to robić? Po co mieliby pisać specjaln± procedurę dla jednej konkurencji podczas gdy inne korzystaj± z dobrodziejstw mechanizmu ogólnego?

W swoim zakresie sprawdziłem (rok temu), że wszystkie konkurencje korzystaja z takich parametrów jak: gatunek, ilo¶ć, waga, czas. I to dokładnie w tej kolejno¶ci nie pokazuj±c jedynie czasu.

W finale będę obecny. :-)


Może jest tak że wyniki gry nie s± przekazywane przez serwer na każdy komputer . Może każdy komputer wy¶wietla wyniki ze swojego programu i dlatego takie rozbieżno¶ci .
Jak bardzo będziesz obecny ?
DJ_Krystus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 02, 2006
Posty: 611

Kraj: Polska
Miejscowość: Pleszew
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy nowego biggest'a - Misiek76 wyci±gn±ł Trout'a o wadze ponad 1,9kg. usmiech
Gratki

Pozdrowienia
_________________
DJ KRYSTUS nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy
DJ KRYSTUS nie grozi - uswiadamia o przyszlosci
DJ KRYSTUS nie rozkazuje - stanowczo doradza
DJ KRYSTUS nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen
DJ KRYSTUS nie ¶pi - DJ KRYSTUS czuwa!
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:

Może jest tak że wyniki gry nie s± przekazywane przez serwer na każdy komputer . Może każdy komputer wy¶wietla wyniki ze swojego programu i dlatego takie rozbieżno¶ci .
Jak bardzo będziesz obecny ?


Maiek_17 pomógł rozwikłać zagadkę. Bł±d programu. Wynik u mnie i u niego różnił się.

Będę obecny osobi¶cie. :-) Tak bardzo jak bardziej już nie można. :-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ_Krystus napisał:
Mamy nowego biggest'a - Misiek76 wyci±gn±ł Trout'a o wadze ponad 1,9kg. usmiech
Gratki

Pozdrowienia


Taimen 1922g

Niestety nie znam odpowiednika dla nazwy angielskiej. :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taimień powiadasz? Toż to kuzyn rosyjski naszej głowacicy!!
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można powiedzieć, że w grupie II, do finału weszła ta sama szóstka co po trzech turach.
Mamy zatem ustalonych zawodników, którzy dostali sie do finału. Czy wszyscy w tym finale wyst±pi±? Nie wiem. To chyba zależy od SSG i jego ostatecznej decyzji.
PS Czy to prawda, że zwyciężcy chc± przeznaczyć nagrody na zakup zanęt do Białochowa?
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Można powiedzieć, że w grupie II, do finału weszła ta sama szóstka co po trzech turach.
Mamy zatem ustalonych zawodników, którzy dostali sie do finału. Czy wszyscy w tym finale wyst±pi±? Nie wiem. To chyba zależy od SSG i jego ostatecznej decyzji.
PS Czy to prawda, że zwyciężcy chc± przeznaczyć nagrody na zakup zanęt do Białochowa?


Dwóch zawodników się zmieniło a to 33,3% stanu zawodników :-) Luk750 i Misiek_76 wepchnęli się ;-) przed DJ_Krystusa i the_animala.

A w finale będę obecny.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa I
03.02.2009/ 05.02.2009/ 10.02.2009/ 12.02.2009

1. Jotes - 51/40/26/43 = 160pkt
2. Gierek - 21/57/28/47 = 153pkt
3. LowcaUklei - 47/50/47/0 = 144pkt
4. Banio - 31/32/32/22 = 117pkt
5. borys77 - 1/14/17/16 = 48pkt
6. axson - 14/1/9/23 = 47pkt
7. Marek_b - 30/14/0/0 = 44pkt
8. Czarny_99 - 10/0/0 = 10pkt
9. deamonPL - 0
10. kleniu - 0
11. DawIdz - 0


Grupa II
04.02.2009/ 06.02.2009/ 11.02.2009/ 13.02.2009

1. Maniek_17 - 36/74/53/32 = 195pkt
2. luk750 - 21/0/23/54 = 98pkt
3. Ziomb - 35/45/16/0 = 96pkt
4. kwantyl - 25/37/30/0 = 92pkt
5. Bziomek - 33/5/39/15 = 92pkt
6. Misiek76 - 6/14/19/47 = 86pkt
7. DJ_Krystus - 26/25/6/24 = 81pkt
8. the_animal - 13/2/18/36 = 69pkt
9. Akabar - 5/1/26/21 = 53pkt
10. zdzichulec - 27/0/2/0 = 29pkt
11. Pietruch - 2/0/0/0 = 2pkt
12. Milan - 0pkt
13. adalin - 0pkt
14. Tomasz_S - 0pkt
15, newtecky - 0pkt

Potwierdzam zgodno¶ć punktow±. Moje wyliczenie było takie same .
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 7 turze Misiek miał 76pkt a DJ 80pkt. W 8 turze Misiek wykonał rzut na ta¶mę za 10pkt a DJ po prostu nie miał szczę¶cia. The_animal miał za to ostry start i my¶lałem już, że "przeróci" tabelę. Niestety w 4 turze zaci±gn±ł mu się ręczny za to Luk750 strzelił aż dwa maksy po 12pkt a z pozostałych tur wyrwał aż 30pkt. W sumie wyskoczył bardzo wysoko.
Bziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 01, 2005
Posty: 398

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko odno¶nie BigA, jaki jest obecny Big?
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
old_rysiu napisał:
Można powiedzieć, że w grupie II, do finału weszła ta sama szóstka co po trzech turach.
Mamy zatem ustalonych zawodników, którzy dostali sie do finału. Czy wszyscy w tym finale wyst±pi±? Nie wiem. To chyba zależy od SSG i jego ostatecznej decyzji.
PS Czy to prawda, że zwyciężcy chc± przeznaczyć nagrody na zakup zanęt do Białochowa?


Dwóch zawodników się zmieniło a to 33,3% stanu zawodników :-) Luk750 i Misiek_76 wepchnęli się ;-) przed DJ_Krystusa i the_animala.

A w finale będę obecny.


Tak - przepraszam najmocniej Mi¶ka, który zepchn±ł DJ_Krystusa. Luk byl na 6 pozycji, Animal był na 8 pozycji.
Czyli tylko jeden zawodnik awansował do pierwszej szóstki a jeden zawodnik musiał odpa¶ć. Pozostali byli w pierwszej szóstce.

Podaje kolejno¶ć zawodników przed ostatni± tur± z dnbia dzisiejszego:
1. Maniek_17
2. Ziomb
3. Kwantyl
4. Bziomek
5. DJ_Krystus
6. Luk750
7. Misiek76
8.The_Animal
9. Akabar
10. Zdzichulec
11. Pietruch

Po dzisiejszej rogrywce:
1. Maniek_17
2. Luk750
3. Ziomb
4. Kwantyl
5. Bziomek
6. Misiek76

Z szóstki finałowej wyleciał DJ_Krystus a zakwalifikował się Misiek76. Reszta rotacji nie ma znaczenia.

Niemniej przyznaję, że pomin±łem awans Mi¶ka.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bziomek napisał:
Mam pytanko odno¶nie BigA, jaki jest obecny Big?


OdpowiedĽ miałe¶ dosłownie 7 postów wyżej od swojego. :-)
Ale tu masz na skróty i szybciej. :-D
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki z grupy drugiej - dajcie czadu w finale !!! lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wszystkim z grupy II za fajn± , kulturaln± zabawę a SSG za zawodowe przygotowanie rozgrywek w grupach.
Powodzenia. Niech wygra lepszy. wink:
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Maniek_17
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: May 03, 2007
Posty: 91

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także dziękuję za organizację oraz za miłe towarzystwo;) Gratuluje wszystkim, którzy sie dostali do finału;)
Powodzenia;)
pozdrawiam
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maniek_17 napisał:
Ja także dziękuję za organizację oraz za miłe towarzystwo;) Gratuluje wszystkim, którzy sie dostali do finału;)
Powodzenia;)
pozdrawiam

Maniek - jeste¶ w finale. Dlaczego już dziękujesz za towarzystwo i organizację?
DJ_Krystus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 02, 2006
Posty: 611

Kraj: Polska
Miejscowość: Pleszew
PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będe płakał :placz
Hehehe usmiech . Chłopaki z IIgrupy powodzenia w finale i rozwalcie mi tam tych z pierwszej, żeby nie my¶leli, że s± najlepsi :P

Pozdrowienia 8)
_________________
DJ KRYSTUS nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy
DJ KRYSTUS nie grozi - uswiadamia o przyszlosci
DJ KRYSTUS nie rozkazuje - stanowczo doradza
DJ KRYSTUS nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen
DJ KRYSTUS nie ¶pi - DJ KRYSTUS czuwa!
axson
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jan 18, 2009
Posty: 5


Miejscowość: gliwice
PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG jeste¶ ¶wietnym organizatorem ,to że zrezygnowałe¶ z brania udziału w finale to t± decyzję trzeba uszanować.To tylko gra a ile zawirowań ,rezygnacji z dalszego udziału w wielkim finale.Ja się ¶wietnie bawiłem i mimo, że byłem jednym ze słabszy zawodników nawet w pracy koledzy trzymali kciuki za dobry wynik.W mojej grupie tj. 1 pierwsza pi±tka bez problemu miała finał i wiemy jak to się skończyło.Teraz po tych wszystkich zmianach jestem w finale ,czy słusznie? nie mnie to oceniać ,pewnie będę jednym z ostatnich mam za mało do¶wiadczenia ale jestem pewny że tak jak w rozgrywkach grupowych może zapachnie niespodziank± .Pozdrawiam
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:
Dzięki Wszystkim z grupy II za fajn± , kulturaln± zabawę a SSG za zawodowe przygotowanie rozgrywek w grupach.
Powodzenia. Niech wygra lepszy. wink:



Nie ma sprawy, zawsze gotowy do robienia z lodu sita. Ostatnio lód w moim komputerze nie był na tyle bezpieczny bym mógł rywalizować z wami i systemowe zabezpieczenia nie pozwoliły na kolejn± zimow± tragedię.

Również życzę powodzenia w finale.
_________________
Bieroo Paniee???
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

axson napisał:
SSG jeste¶ ¶wietnym organizatorem ,to że zrezygnowałe¶ z brania udziału w finale to t± decyzję trzeba uszanować.To tylko gra a ile zawirowań ,rezygnacji z dalszego udziału w wielkim finale.Ja się ¶wietnie bawiłem i mimo, że byłem jednym ze słabszy zawodników nawet w pracy koledzy trzymali kciuki za dobry wynik.W mojej grupie tj. 1 pierwsza pi±tka bez problemu miała finał i wiemy jak to się skończyło.Teraz po tych wszystkich zmianach jestem w finale ,czy słusznie? nie mnie to oceniać ,pewnie będę jednym z ostatnich mam za mało do¶wiadczenia ale jestem pewny że tak jak w rozgrywkach grupowych może zapachnie niespodziank± .Pozdrawiam


Dostałe¶ szansę na porz±dny trening. Jest sps jezior finałowych, ustawienia i czasy - wystarczy troche poćwiczyć na tych ustawieniach, zapisać w notesie swoje uwagi na temat przynęt i miejsc i ... trzymam kciuki!!
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes
Gierek
LowcaUklei
Banio
borys77
axson
Maniek_17
luk750
Ziomb
kwantyl
Bziomek
Misiek76

Oto finałowa dwunastka :-) Jak wszyscy wiedz± 23 lutego finał.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał WPPW już dzisiaj o 19:00.
Kilku go¶ci serwer przyjmie ale od razu zapowiadam, ze wej¶cie na lód zaskutkuje trwałym kickiem. Obserwować można wył±cznie z brzegu.
Zawodnikom przypominam o zmianie w regulaminie, która będzie obowi±zywać w meczu a konkretnie chodzi o zapis §3 ust 2.
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Finał WPPW już dzisiaj o 19:00.
Kilku go¶ci serwer przyjmie ale od razu zapowiadam, ze wej¶cie na lód zaskutkuje trwałym kickiem. Obserwować można wył±cznie z brzegu.
.
Proszę o rezerwacje dla Vipów. lol
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Misiek76
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 25, 2006
Posty: 385

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:
SSG napisał:
Finał WPPW już dzisiaj o 19:00.
Kilku go¶ci serwer przyjmie ale od razu zapowiadam, ze wej¶cie na lód zaskutkuje trwałym kickiem. Obserwować można wył±cznie z brzegu.
.
Proszę o rezerwacje dla Vipów. lol


Ja również prosze o dwie miejscówki jedn± dla mnie drug± dla mojego cienia. lol
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje wpuszczać go¶ci , ale bez ¶widrów . 8)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przewidzieli¶cie fotoreportaż z finału na główn± stronę PW? Je¶li tak, to zgłaszam chęć na wykonawstwo, ale muszę pobiegać po lodzie z aparatem foto. Nie zawsze z brzegu można zobaczyć w akcji zawodnika. Czy ja dostanę zezwolenie na fotografowanie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund :: Zapytania do SQL: 168