Czy wiesz, że...
Podstawowym elementem wyposażenia łodzi wędkarskiej są:
- pasy/kamizelki ratunkowe w ilości odpowiadającej ilości ludzi na łódce;
- koła ratunkowe /z linką o średnicy 8-10 mm i długości 25 m/- łódź z napędem mechanicznym - 1
bez napędu mechanicznego - 2
- gaśnice - gdy łódź nie przekracza 10 m - gaśnica proszkowa 2 kg /1 dla silników 5-100 kW + 1 na każde następne 100 kW/

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 932
 Zalogowani 0
 Wszyscy 932

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135756) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135756) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135756) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też są. ...(135756) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już są :hihi ...(135756) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(613778) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(613778) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dżąsik nie wie co emeryci lubią najbardziej (i mogą ...(613778) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(613778) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(613778) Apr 24, @ 21:24:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2283
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2065
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2311
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2199
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2152
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Moderator ROBERT..
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Moderator ROBERT..
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:24 am    Temat postu: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wpisanie poniższego do mojego tematu:
Do "Pepe z tysiącem i jemu podobnym !"
Nie wiem, jakiej kolejnej perwersji trzeba byście mocniej zaistnieli na portalu, nie wiem czy kolejnymi rewelacjami w tym stylu sprawicie sobie jeszcze większą przyjemność .
W każdym razie w brew wszystkim! Zamykam temat, jako "nie zaistniały".
Wieszajcie mnie zgodnie z prawem PW .


Wypowiadasz się w imieniu wszystkich? jakim prawem?
Czy uważasza, że wrzucenie zdjęcia z dnia codziennego to odpowiedź na potrzebę mocniejszego zaistnienia?
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny, co mnie naprawdę zdziwiło.

MAsz pretensje bez pokrycia, off topic to sito z informacjami w stylu "co powiedział prezydent?" itp?? k.mać co to jest?? :evil: :evil:
_________________
nie bĄdź mAneKIN JeDź nA RYBY
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
...Wieszajcie mnie zgodnie z prawem PW .


Jadę do sklepu po plecionkę lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowoœć: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
Robert napisał:
...Wieszajcie mnie zgodnie z prawem PW .


Jadę do sklepu po plecionkę lol

EEEEEE tam plecionkę , kup linkę do kotwicy lol nasmarujemy mydłem ,co by się nie zacinała przy zaciskaniu :P
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołšczył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:55 am    Temat postu: Re: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:

Wypowiadasz się w imieniu wszystkich? jakim prawem?
Czy uważasza, że wrzucenie zdjęcia z dnia codziennego to odpowiedź na potrzebę mocniejszego zaistnienia?
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny, co mnie naprawdę zdziwiło.

MAsz pretensje bez pokrycia, off topic to sito z informacjami w stylu "co powiedział prezydent?" itp?? k.mać co to jest?? :evil: :evil:


...a ty w czyim imieniu się wypowiadasz? bo nie w moim i przypuszczam, że nie w większości... już Piwoniusz dał ci wyraźnie do zrozumienia, że "nie ten czas i nie to miejsce"... a przede wszystkim "nie ten odbiorca"... nie sprowadzaj "nas użytkowników portalu" do swojego - delikatnie mówiąc - emocjonalnie niedojrzałego poziomu, grzecznie proszę... a jeśli już nie potrafisz kontrolować własnych zachowań, pozwól to zrobić innym (w tym miejscu chciałbym podziękować Robertowi za decyzję, troszkę spóźnioną, ale skuteczną).

p/s... zanim kogoś nazwiesz menelem, odpowiedz sobie na pytanie "kim ty właściwie jesteś"... bo mi nasuwa się jedna odpowiedź...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Pepe, wypowiadam się wyłącznie w Twoim imieniu i wyłącznie na podstawie tego, o co prosiłeś we wcześniejszym komentarzu, być może przeoczyłeś ten fakt wink: .
Wypowiadam się również w kwestii wieszania linkowania zdjęć z dobrym smakiem.
Uważasz że off-topic to śmietnik, do którego można wszystkie brudy wrzucać, Twoja sprawa, ale było by lepiej gdybyś założył własny taki śmietnik i gorąco zachęcał do oglądania jak twierdzisz "codziennego życia". Zastanawiam się w tym momencie, co wspólnego mają takie "obsceny" z Twoim życiem. Krzychu (Piwoniusz) również ma w tym udział i też dziwię się (może jednak nie powinienem), jaki cel ma pokazywanie ludzkich tragedii i natrząsanie się z nich. Chociaż komentarze i Adka i Krzycha i Rysia i inne jednoznacznie świadczą o niechęci odo tego typu scen. Zatem znowu czegoś nie rozumiem 8O .
Uważasz, że mój ton jest bezczelny, dorzuciłbym jeszcze ironiczny i cyniczny wink: . Ale to ze względu na podkreślenie ile w moich oczach warte są takie informacje, nie wspominając autorów i publikatorów takich zdjęć.
Wreszcie, moje wątpliwości :oops: . Nie twierdziłem i nie twierdzę, że sprawdzam się w roli moderatora. Funkcje przyjąłem, (czego ukryć nie potrafię) również z płytkich pobudek.
Też chciałem, zaistniec wink: . I jako ostatni Mohikanin lol (nie wiem czy zauważyliście) tkwił będę na tym posterunku do czasu, kiedy redakcja, bądź grono pogawędkowe nie zdecyduje inaczej.
I stąd w ostatnim zdaniu zamkniętego tematu wisielcze zapędy wink: .
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 12:23 pm    Temat postu: Re: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

maxtip napisał:
ppp1000 napisał:

Wypowiadasz się w imieniu wszystkich? jakim prawem?
Czy uważasza, że wrzucenie zdjęcia z dnia codziennego to odpowiedź na potrzebę mocniejszego zaistnienia?
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny, co mnie naprawdę zdziwiło.

MAsz pretensje bez pokrycia, off topic to sito z informacjami w stylu "co powiedział prezydent?" itp?? k.mać co to jest?? :evil: :evil:


...a ty w czyim imieniu się wypowiadasz? bo nie w moim i przypuszczam, że nie w większości... już Piwoniusz dał ci wyraźnie do zrozumienia, że "nie ten czas i nie to miejsce"... a przede wszystkim "nie ten odbiorca"... nie sprowadzaj "nas użytkowników portalu" do swojego - delikatnie mówiąc - emocjonalnie niedojrzałego poziomu, grzecznie proszę... a jeśli już nie potrafisz kontrolować własnych zachowań, pozwól to zrobić innym (w tym miejscu chciałbym podziękować Robertowi za decyzję, troszkę spóźnioną, ale skuteczną).

p/s... zanim kogoś nazwiesz menelem, odpowiedz sobie na pytanie "kim ty właściwie jesteś"... bo mi nasuwa się jedna odpowiedź...


1. nie padło nic co miałoby świadczyć, że wypowiadam się w nieswoim imieniu.
2. emocjonalnie niedojrzały.. żenujące określenie. nie znasz mnie nawet.
3. kim ja jestem? - normalnym, zdrowym facetem.
jak ci jaj nie brakuje to wpadnij do miasta.
ps a menel to menel, jakkolwiek się określa człowieka z usuniętą sferą moralną, etyczną, kulturalną.. w biednym olsztynie dużo tego chodzi - nie widziałeś? a spławik to widzisz?
_________________
nie bĄdź mAneKIN JeDź nA RYBY
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Nie Pepe, wypowiadam się wyłącznie w Twoim imieniu i wyłącznie na podstawie tego, o co prosiłeś we wcześniejszym komentarzu, być może przeoczyłeś ten fakt wink: .
Wypowiadam się również w kwestii wieszania linkowania zdjęć z dobrym smakiem.
Uważasz że off-topic to śmietnik, do którego można wszystkie brudy wrzucać, Twoja sprawa, ale było by lepiej gdybyś założył własny taki śmietnik i gorąco zachęcał do oglądania jak twierdzisz "codziennego życia". Zastanawiam się w tym momencie, co wspólnego mają takie "obsceny" z Twoim życiem. Krzychu (Piwoniusz) również ma w tym udział i też dziwię się (może jednak nie powinienem), jaki cel ma pokazywanie ludzkich tragedii i natrząsanie się z nich. Chociaż komentarze i Adka i Krzycha i Rysia i inne jednoznacznie świadczą o niechęci odo tego typu scen. Zatem znowu czegoś nie rozumiem 8O .
Uważasz, że mój ton jest bezczelny, dorzuciłbym jeszcze ironiczny i cyniczny wink: . Ale to ze względu na podkreślenie ile w moich oczach warte są takie informacje, nie wspominając autorów i publikatorów takich zdjęć.
Wreszcie, moje wątpliwości :oops: . Nie twierdziłem i nie twierdzę, że sprawdzam się w roli moderatora. Funkcje przyjąłem, (czego ukryć nie potrafię) również z płytkich pobudek.
Też chciałem, zaistniec wink: . I jako ostatni Mohikanin lol (nie wiem czy zauważyliście) tkwił będę na tym posterunku do czasu, kiedy redakcja, bądź grono pogawędkowe nie zdecyduje inaczej.
I stąd w ostatnim zdaniu zamkniętego tematu wisielcze zapędy wink: .


stanąłeś w obronie pobitych, pijanych i tym podobnych.. rozumiem. człowiek ma serce. ale pozostałe wywody były zbędne. źle oceniasz.
_________________
nie bĄdź mAneKIN JeDź nA RYBY
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę Pepe że w dalszym ciągu nie rozumiesz. "Pobici, pijani i tym podobni" to tylko ludzkie tragedie i nieszczęścia. Zwróć uwagę na to jak bezbronni są w sytuacjach, kiedy bez ich wiedzy i przyzwolenia ktoś bezlitośnie obnaża ich z człowieczeństwa. Jakim prawem? Ano prawem dostępności telefonu komórkowego z wbudowanym aparatem do miernej, jakości parszywych zdjęć. Tak Pepe parszywych. Bo robionych ukradkiem dla potrzeb podglądaczy.
To jest perwersja zly: . W polskim języku nie znalazłem odpowiednika słowa "voyorisme". Tu określa się tym mianem ludzi, którzy czerpią satysfakcje (często seksualną) z podglądania.
I takie parszywe foty nie mają nic wspólnego z potrzebą oceny jakichkolwiek postaw społecznych. Czy stawanie w obronie "pobitych, pijanych i tym podobnych" uważasz w tym kontekście za jakąś niepoprawność? wink: Podglądanie śmierci też uważam za takie samo skrzywienie. Szukanie taniej sensacji jest wszechobecne i modne niestety, ale w warstwach, o których pisał już Maxtip. I nie ma w tym cienia wątpliwości przynajmniej dla mnie.
W pewnej chwili czytając poprzedni temat odniosłem wrażenie, że Twoja prośba o zamkniecie tematu powodowana była właśnie takimi wnioskami a teraz nie wiem, co o tym myśleć.
Możesz jednak zawsze wyprowadzić mnie z błędu wink: .
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Myślę Pepe że w dalszym ciągu nie rozumiesz. "Pobici, pijani i tym podobni" to tylko ludzkie tragedie i nieszczęścia. Zwróć uwagę na to jak bezbronni są w sytuacjach, kiedy bez ich wiedzy i przyzwolenia ktoś bezlitośnie obnaża ich z człowieczeństwa. Jakim prawem? Ano prawem dostępności telefonu komórkowego z wbudowanym aparatem do miernej, jakości parszywych zdjęć. Tak Pepe parszywych. Bo robionych ukradkiem dla potrzeb podglądaczy.
To jest perwersja zly: . W polskim języku nie znalazłem odpowiednika słowa "voyorisme". Tu określa się tym mianem ludzi, którzy czerpią satysfakcje (często seksualną) z podglądania.
I takie parszywe foty nie mają nic wspólnego z potrzebą oceny jakichkolwiek postaw społecznych. Czy stawanie w obronie "pobitych, pijanych i tym podobnych" uważasz w tym kontekście za jakąś niepoprawność? wink: Podglądanie śmierci też uważam za takie samo skrzywienie. Szukanie taniej sensacji jest wszechobecne i modne niestety, ale w warstwach, o których pisał już Maxtip. I nie ma w tym cienia wątpliwości przynajmniej dla mnie.
W pewnej chwili czytając poprzedni temat odniosłem wrażenie, że Twoja prośba o zamkniecie tematu powodowana była właśnie takimi wnioskami a teraz nie wiem, co o tym myśleć.
Możesz jednak zawsze wyprowadzić mnie z błędu wink: .


niestety. co kilka słów mnie obrażasz. nie zejdę do tak niskiego powodu aby stale odpisywać.
mam wrażenie, że rola moderatora przerosła twoje możliwości. po prostu zrezygnuj, nie pisz bzdurnych tez.

jeżeli mogę prosić to niech PORZĄDNY moderator wytnie tę całą paplaninę, bo po prostu wierzyć mi się nie chce, że ktokolwiek może w kilku wypowiedziach tak oceniać i wydawać opinie. funkcja zobowiązuje, ale chyba nie w tym kierunku.
_________________
nie bĄdź mAneKIN JeDź nA RYBY
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykre to, ale dyskusję z Tobą również uważam za zamkniętą. Zwłaszcza, że odbierasz proste sformułowania za obrazę wink: . Nie wiem, w którym momencie naraziłem Twoje ego na szwank.
Póki, co "porządnych" lol moderatorów brak na PW zostałem sam (już o tym wspominałem) usmiech .
Odwołaj się może do redakcji w tej sprawie... W każdym razie życzę udanego weekendu wesoly .
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowoœć: toronto
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy - weekend jest. Na jakie ryby moze by, albo chociaz do sklepu wedkarskiego, aby kryzysowi powiedziec NIE poprzez jakas transakcje finansowa wesoly , ... a wy tu drzecie koty w sprawie meneli :oops:
Misiek76
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 25, 2006
Posty: 385

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zabrać głos w waszej wymianie zdań.
Uważam iż Robert postąpił słusznie zamykając temat.
Również nie widzę niczego interesującego a już na pewno śmiesznego, aby potrzeba była eksponowania tego na portalu.
Kwestia może gustu, czy też społecznej wrażliwości, cokolwiek by to nie było.
Pozostaje tylko pytanie czy umieszczając taką fotkę w mediach, a takim jest portal internetowy, posiadałeś Pepek zgodę osoby uwidocznionej na zdjęciu? Zastanów się gdyż pachnie to naruszeniem dóbr osobistych, nie wspominając o dobrym smaku.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Krzychu (Piwoniusz) również ma w tym udział i też dziwię się (może jednak nie powinienem), jaki cel ma pokazywanie ludzkich tragedii i natrząsanie się z nich. Chociaż komentarze i Adka i Krzycha i Rysia i inne jednoznacznie świadczą o niechęci odo tego typu scen. Zatem znowu czegoś nie rozumiem 8O .


To proste. Umieściłem linka do jeszcze bardziej drastycznego zdjęcia dla przejaskrawienia sytuacji. Gdyby to było zdjęcie kaleki bez ręki to pewnie wyszukałbym fotkę kadłubka na wózku. W moim komentarzu wyraziłem mój osobisty pogląd na takie widoki. Nie lubię oglądać takich "scen z życia" ale to moja prywatna sprawa. Wyśmiewanie się z cudzego nieszczęścia i namawianie do tego innych wykracza jednak poza moje pojęcie prywatności osądów - dlatego się wtrąciłem z własnym komentarzem.

maxtip do ppp1000 napisał:
nie sprowadzaj "nas użytkowników portalu" do swojego - delikatnie mówiąc - emocjonalnie niedojrzałego poziomu, grzecznie proszę...


ppp1000 napisał:
emocjonalnie niedojrzały.. żenujące określenie. nie znasz mnie nawet.


Pepek, niepotrzebnie się oburzasz. Maxtip był delikatny w wyrażeniu swojego zdania do którego dałeś podstawy pisząc na rozpoczęcie tematu:

ppp1000 napisał:
Masakra. choć ja się solidnie uśmiałem 8O lol


Jak zauważyłeś w swoim konkursie, kilka osób też uważa, że facet z rozwalonym i krwawiącym łbem wygląda śmiesznie. I fajnie. Nie jesteś sam. Ale, na litość, są też tacy którzy uważają wręcz przeciwnie i nie możesz im tego brać za złe. To, że Robert zamknął temat uważam za niewłaściwe - ja bym go wysłał w kosmos.

Fotka sama w sobie jest zwykłym obrazkiem z otaczającego nas świata. My wiemy jak on wygląda. Jednak pomysł na konkurs z "najśmieszniejszym podpisem" jest już perwersją, jak wyraził się Robert (a ja się zgadzam). Wszystkie komentarze Roberta prowadziły do tego żeby następny konkurs był w lepszym smaku a nie np. na podpis do zdjęcia kaleki co wypadł z wózka w błoto.

ppp1000 do Roberta napisał:
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny


Za czasów Dynastii Monk wisiałbyś już za założenie tematu "Moderator Robert". wink: lol ... sie porobiło ...

Powtórzę innymi słowami jeszcze raz: Ppp1000, jesteś na pewno wspaniałym, zdrowym facetem i nikt z tym nie polemizuje. Niektórzy tylko uważają, że fotka nieszczęsnego alkoholika jest żałosna. Jeśli uważasz inaczej, udowodnij, że jest śmieszna a nie wieszaj oponentów.
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołšczył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:35 pm    Temat postu: Re: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:

1. nie padło nic co miałoby świadczyć, że wypowiadam się w nieswoim imieniu.
2. emocjonalnie niedojrzały.. żenujące określenie. nie znasz mnie nawet.
3. kim ja jestem? - normalnym, zdrowym facetem.
jak ci jaj nie brakuje to wpadnij do miasta.
ps a menel to menel, jakkolwiek się określa człowieka z usuniętą sferą moralną, etyczną, kulturalną.. w biednym olsztynie dużo tego chodzi - nie widziałeś? a spławik to widzisz?


...dziękuję pepek za odpowiedź – właśnie zaczynam cię poznawać... zresztą pewnie nie tylko ja... trochę szkoda mi czasu na personalne wojenki... nawiązując więc do „normalności” zapytam wprost: co jest zabawnego w gościu z rozbitą głową? może faktycznie z moim wzrokiem coś nie tak... co do definicji „menela” zwracam honor – koleś, lądując na twarz, faktycznie wykazał skrajny brak kultury... pozostałą część twojej wypowiedzi potraktuję jak swoistego rodzaju żart... miłego dnia...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychu napisał
Cytat:
To proste. Umieściłem linka do jeszcze bardziej drastycznego zdjęcia dla przejaskrawienia sytuacji. Gdyby to było zdjęcie kaleki bez ręki to pewnie wyszukałbym fotkę kadłubka na wózku. W moim komentarzu wyraziłem mój osobisty pogląd na takie widoki. Nie lubię oglądać takich "scen z życia" ale to moja prywatna sprawa. Wyśmiewanie się z cudzego nieszczęścia i namawianie do tego innych wykracza jednak poza moje pojęcie prywatności osądów - dlatego się wtrąciłem z własnym komentarzem.


Tak właśnie odebrałem, dlatego miecz w pochwie pozostał lol .
Dzięki "Miśki" za otuchę lol .
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie nie chciałem brać udziału w tej dyskusji. Uważałem, że nie mam nic do powiedzenie na temat który stał się przyczyną nieporozumienia dla kilku osób.
Wydaje mi się jednak, że znalazłem coś co mogłoby być czymś ważnym dla tej rozmowy . Na zdjęciu Piwinusza widoczne są zwłoki kobiety. Jest do połowy obnażona, widoczne są jej piersi, ale numer samochodu został wysłonięty. Jest w tym coś więcej, niż jedynie brak szacunku dla śmierci tej osoby. To jakieś uprzedmiotowienie tej kobiety i jej śmierci. Jej konanie można pokazywać bez obawy o konsekwencje, ale numer tego samochodu nie. On jest bardziej intymny niż umieranie.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo prawdy w tym spostrzeżeniu Samara. Myślę, że, jeżeli zdjęcie pochodzi z USA to pewnie ze stanu, miasta i dzielnicy…No chyba nie zdarzyło się to w"Bewerly hills" wink: , co nie znaczy że nie może wink: . Jednak mimowolnie zahaczamy o rasizm, nie koniecznie dotyczący rasy.
Tak Samara, jest powszedni. A traktowanie z szacunkiem kobiet istnieje jeszcze tylko w Polsce (mam nadzieje, że się nie mylę). Nie wiele ta informacja dotyczy obrazu, ale nie bardzo chce mi się wnikać w płeć ofiary. Jakoś te szczegóły nie bardzo licują z moim… weekendowym nastrojem wink: .
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Na zdjęciu Piwinusza widoczne są zwłoki kobiety.


To moja teściowa.
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Krzychu rozwikłałeś kwestię płci lol .
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołšczył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...biorąc pod uwagę młody wiek części z odwiedzających forum użytkowników, proponuję kontrowersyjne linki usunąć... a tematu w obecnej formie nie kontynuować...

dziękuję...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę usunąć to, co jest własnością PW, Maxtipie, jeżeli redakcja zgodę wyrazi usmiech . Linki są własnością …właśnie, kogo? 8O
O naszą młodzież nie obawiam się aż tak wesoly są mądrzejsi o nasze dyskusje wesoly .
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
I jako ostatni Mohikanin lol (nie wiem czy zauważyliście) ...


Szczerze przyznaję, że nie zauważyłem :oops:, choć zapewne nie ja jedyny.
Dzięki wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy świat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdjecie, ktorym Piwoniusz chcial „przejaskrawic sytuacje” wlasciwie troche tlumaczy zachowanie Pepe i reakcje Roberta. Czujemy się to na forum troche anonimowi, wiec wydaje sie nam ze wiecej mozemy. Swoim dzieciom Pepe by czegos takiego nie pokazal i dlatego Robert przypomina Nam, ze jestesmy ludzmi przyzwoitymi nawet na forum wędkarskim.


Co jest chyba dziwne, żeby na forum wędkarskim trzeba było zachowywac sie przyzwoicie!?!?!?! Pierwsze slysze!
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
To zdjecie, ktorym Piwoniusz chcial „przejaskrawic sytuacje” wlasciwie troche tlumaczy zachowanie Pepe


8O 8O 8O

Poruszymy tę sprawę na najbliższym zebraniu Klubu Syzyfa.
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołšczył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Mogę usunąć to, co jest własnością PW, Maxtipie, jeżeli redakcja zgodę wyrazi usmiech

... no, właśnie o tych linkach/odnośnikach z PW piszę... licząc na wyczucie i zrozumienie... daleki jestem od "sztywnej" cenzury i jakichś tam sztucznych ograniczeń, niemniej jednak rzeczona fota od standardów PW delikatnie odstaje... chyba, że jestem przewrażliwiony - niech "rada mędrców" wink: zadecyduje... pozdrawiam...
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrusowsczyzna... :evil:
_________________
stefan
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Piwoniusz robi na komputerze?!!?? Na ryby nie idzie? U nas juz noc, ale u Was chyba popoludnie, mozna lowic, a nie umawiac sie z Klubem Syzyfa, czyli radą medrcow.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrażliwości Maxtipe nigdy za wiele, też cierpię na nadwrażliwość, ale musze z tym żyć wink: .
Uchronić możemy się jedynie sami, jeżeli na jednej fali nadawać będziemy…
Ziomku smutno mi samemu :placz wesoly .
Krzychu, Gosia podpowiada mi, że "Organizacja Podziemnych Rosówek na Okonie" w skrócie „OPRO” powinna strzec się obecnie bocianów, wiosna idzie lol .
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zamiast usuwać czy nie usuwać, lepiej zakończyć bo ciągnie się jak flaki w oleju , a za chwilę będą to przeterminowane flaki usmiech.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yess!! wesoly
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryzys dopadł i PW. Bardzo Towarzystwo rozdrażnione a przecież giełda tak ładnie idzie w górę, łubu dubu, łubu dubu wesoly
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma powodu żeby zamykać takie dyskusje, młodzież lepiej niech widzi i czyta co myślicie o takich sprawach, gdy się mówi - nie rób tak i siak to nie zawsze ma efekt.

Z naszej parafii, powiedz komuś że ma nie brać wszystkiego co złowi do gara to się oburzy i zacznie polemizować, ale wystarczy opowiadać tym do jakiego elitarnego klubu nokilowców należymy i ilu fajnych ludzi w tym klubie jest, a zaraz znajdzie sie następny szanujacy rybki kolega.

Nie mówmy więc nikomu co ma mu się podobać, ale pokazujmy co jest lepsze i co podoba się nam.
Gierek
Łowca Klenia


Dołšczył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Prudnik
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
samara napisał:
To zdjecie, ktorym Piwoniusz chcial „przejaskrawic sytuacje” wlasciwie troche tlumaczy zachowanie Pepe


8O 8O 8O

Poruszymy tę sprawę na najbliższym zebraniu Klubu Syzyfa.

Jako, że jestem gospodarzem KS, a co za tym idzie osobą odpowiedzialną za to, by piwa na obradach nie zabrakło (taką rolę przewidział dla mnie Jarek lol ) biegnę do sklepu po "krate" wink:
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, chyba zawiązało się tu jakieś Kółko Wzajemnej Adoracji... Zamknijcie ten temat bo niektóre wypowiedzi są ŻAŁOSNE.
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grubyzwierz napisał:
Kółko Wzajemnej Adoracji...

Orgazmy personalne są tak przyjemne, miłe, fascynujące,radosne, itp. itd. że drgawki będą przedłużać się w nieskończoność.
Gierek
Łowca Klenia


Dołšczył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Prudnik
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co niektórzy jak widać, bardzo by chcieli w jakiś sposób obronić "kumpli z kwadratu" tylko cosik im nie wychodzi. Bo i jak.. lol lol
Są też tacy, których "mdli"-proponuję pawika na lepsze samopoczucie wink:
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba ja zakończę agonię.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższą ostrożność - zwłaszcza gdy się jest rybą.
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 129