Czy wiesz, że...
GŁOWACICA:
- Rekord Polski - 20,30 kg
- Złoty medal - od 12,00 kg
- Srebrny medal - od 9,00 kg
- Brązowy medal - od 7,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 608
 Zalogowani 0
 Wszyscy 608

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(447394) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dżąsik nie wie co emeryci lubią najbardziej (i mogą ...(447394) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447394) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447394) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447394) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(447394) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447394) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(447394) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(447394) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie biorą : ...(59618) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2268
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2160
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2322
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Orły i wróble
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Orły i wróble
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Paż 11, 2009 6:50 pm    Temat postu: Orły i wróble Odpowiedz z cytatem

- " Analizowaliśmy mecz w Pradze. Uważam, że w pierwszej połowie zagraliśmy dobrze, a w drugiej popełniliśmy kilka błędów."
- "Uważam, że po tym co widziałem, można dziś z tych zawodników zacząć budować reprezentację na przyszłość - ocenił po przegranym 0:2 meczu el. MŚ z Czechami Stefan Majewski. "
- " Jeśli z Czechami stwarza sie trzy stuprocentowe sytuacje, wywalcza sie rzuty rożne, to nie jest najgorzej."

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Jest tak dobrze, że można napisać następne pozytywne sprawozdania, rozdzielić nowe premie, wręczyć kwiaty,i zrobić bal w Sheratonie. Jesteśmy na właściwej drodze do mistrzostwa. :roll:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Paż 11, 2009 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo Koleżko - z tymi wróblami - jakem Wróblewski - zdrowo przesadziłeś!!! lol wink:

Cieszę sie, że nic z tego nie wyszło - nie miał oprawa wyjść. Może dzięki temu dożyjemy chwili, że ktoś wreszcie zechce dojść do wniosku, że bazować na mamutach, ławogrzewach nie ma sensu i postawi na młodzież, która za kilka lat, gdy będziemy gospodarzami, będzie chciała/umiała walczyć, a nie tylko obnosić się ze swoim wyimaginowanym talentem i goryczą, że świat nie dostrzega ich potężnych umiejętności. Nawet z przegranej można być dumnym, szczególnie, gdy polegnie się w walce.
Dostrzeżmy wreszcie, że jesteśmy inwalidami, a nie piłkarzami. Mniej baletów, mniej gorzały, więcej pracy...
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 12, 2009 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ujawniono stenogram z odprawy przedmeczowej!

Majewski do piłkarzy: chłopaki! Oto nasza taktyka. Gramy przeciwko Czechom, a jak Wam wiadomo, oni kopią w lepszych klubach. Widziałem nawet ostatnio kilku na jutubie. Dlatego musicie biegać, biegać,biegać! Proponuję, żeby każdy wybrał sobie na boisku dwa punkty odległe o jakieś 30 metrów i biegał między nimi. Ci z numerami nieparzystymi mogą biegać wzdłuż linii końcowej, a ci z parzystymi w poprzek. Nikt nam nie zarzuci braku ambicji, gdyby obronie zdarzyło się raz czy dwa przysnąć. Wybiegane kilometry będą w moim laptopie, hehehe. A jakby któremuś piłka spadła na nogę lub głowę, to od razu walić na bramkę, tylko, chłopacy - zaklinam i podkreślam raz jeszcze - walić między słupki a poprzeczkę tam, gdzie widzicie między nimi tego co wygląda jak z "Czterech pancernych"! Broń Boże tam gdzie łysy, bo to Wojtek, a on naszej bramki strzeże! A swoją drogą to ciekawy zbieg okoliczności, że wszyscy z defensywy cierpią na narkolepsję. Piotrek, ładnie to tak mówić trenerowi o chorobie dwie godziny przed meczem?! A jak mi jednak przyśniesz?! A teraz trzeźwieć i do boju, chłopaki!!!"

To wypowiedź niejakiego Dyźka z wp.pl
_________________
Politycznej poprawności moje stanowcze NIE!
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gdańsk
PostWysłany: Pon Paż 12, 2009 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz Lewandowski napisał:
Mecz ze Słowakami będzie ciężki, nam nie jest łatwo grać co cztery dni, a po porażce - to już w ogóle. Spójrzmy prawdzie w oczy, budujemy nową drużynę. Przed Słowacją jest "smaczek", oni muszą zdobyć punkt, żeby wyprzedzili Słoweńców. Czekamy więc na motywację ze strony Słoweńców. Jeśli chcą byśmy zagrali z jeszcze większym charakterem niż zamierzamy, niech dzwonią do naszej federacji i złożą jakąś ofertę. Może to będzie dodatkowy bodziec dla młodych piłkarzy?

Jeżeli nie jest to jakaś manipulacja dziennikarska, i jeżeli takie słowa rzeczywiście padły, to ja już nie mam pytań. Czas umierać. :roll:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Pon Paż 12, 2009 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady Pietruszka - nawet, gdyby to było prawdą, umieranie dla polskiej piłki jest tak samo chore, jak tkwienie w przeświadczeniu o jej wielkości. usmiech
Dzisiaj pojawia się wiele "rewelacyjnych, wszystko tłumaczących" wypowiedzi, ale wg mnie powód sukcesów jest jeden - brak polskich piłkarzy! I tego się będę trzymał. Długo nie obejrzę meczu piłkarskiego - wystarczy mi siatka i ręka - tamtym zawodnikom "dudki" nie przysłoniły świata, znająswojąwartość i - co potwierdzają wyniki - umieją robić to, do czego zostali powołami.
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Rumia
PostWysłany: Pon Paż 12, 2009 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisze Monk w Polsce wszyscy wszystko wiedzą, ale gdy przyjdzie co do czego to okazuje się, że nikt nic nie wiem. Trzeba ze spokojem czekać na to co będzie. Dopóki w Polsce nie zacznie się poważnie traktować szkolenia młodzieży to do tego czasu cały czas będziemy w piłkarskim czarnogrodzie. Tylko Ci naprawdę utalentowani wybijają się dzięki swoim umiejętnościom, ale z czasem okazuje się, że i u nich wychodzą braki odpowiedniego wyszkolenia z czasów młodzieńczych i kończą na ławkach w europejskich średniakach. Nam brakuje warunków do szkolenia dzieci i młodzieży.


Monk w siatkę i ręczną pchana jest ogromna kasa w brew temu co się mówi i myśli. Ale tym dyscyplinom jest o wiele łatwiej niż piłce nożnej. W każdym mieście, a nawet mieścinie już teraz praktycznie jest hala sportowa, a w większych miastach nawet kilkanaście, a przez to warunki do szkolenia są o wiele lepsze. Dzięki temu mamy lepszych zawodników i zawodniczki, którzy znają swoją wartość w tych dyscyplinach, pomału zaczyna się to zmieniać na korzyść w koszykówce.
Piłka jeszcze przez jakiś czas zostanie w tyle.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Dziekanów Leśny
PostWysłany: Pon Paż 12, 2009 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz :placz

........................................................
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Nowa Dęba
PostWysłany: Pon Paż 12, 2009 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zmykam zaraz na halę poganiać za piłką, by kiedyś po meczach naszej Repry móc być krytykowanym przez zaszczytne grono PW i kłócić się z wami 8)
_________________
Bieroo Paniee???
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Pon Paż 12, 2009 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tirith27 napisał:
Monk w siatkę i ręczną pchana jest ogromna kasa w brew temu co się mówi i myśli. Ale tym dyscyplinom jest o wiele łatwiej niż piłce nożnej. W każdym mieście, a nawet mieścinie już teraz praktycznie jest hala sportowa, a w większych miastach nawet kilkanaście, a przez to warunki do szkolenia są o wiele lepsze. Dzięki temu mamy lepszych zawodników i zawodniczki, którzy znają swoją wartość w tych dyscyplinach, pomału zaczyna się to zmieniać na korzyść w koszykówce.
Piłka jeszcze przez jakiś czas zostanie w tyle.


8O :? lol
Tirith - Przyjacielu. Bardzo Ciebie lubię i szanuję, rozumiem miłość i wierność "tej jedynej" dyscyplinie sportu, ale - na Boga - zachowaj umiar Przyjacielu! Za piłką kopaną idzie potworna kasa i to niestety demoralizuje piłkarzy od samego początku "kariery"!
W latach 80-tych przez jakiś czas trenowałem tę dyscyplinę w jednym z warszawskich klubów, któremu udało się zagościć w tzn. pierwszej lidze. Wtedy wykreowani zostali dwaj piłkarze, o których później było bardzo głośno, ze względu na wyniki, jak również inne "osiagnięcia" - tj. problemy z głową, a w drugim przypadku z prokuraturą wrocławską. Szczególnie jednemu z nich sodowa, poparta kasiorą poplątała pod sufitem - nie czas i miejsce, aby to opisywać, ale to, co zobaczyłem było w dużej sprzeczności z powszechnym - nawet wówczas - wyobrażeniem o sportowcach. Sukces demoralizuje - można by rzec, ale co działo się z kolegami z mojej grupy?
Na porządku dziennym były teksty: trenerze - trzeba isć do szkoły, bo jest przypał i mogą mnie zawiesić, a o wyjeździe na zgrupowanie, nie mam nawet co myśleć. Trener w męskich słowach wyraził swoje "uznanie", ale... na kolejnym treningu padało: "masz załatwione". Efektów takich praktyk należy szukać nie tylko w mentalności, ale również w poziomie intelektualnym, jaki na ogół prezentują nasi piłkarze. Nie błyszczą wykształeceniem, bo nie wszędzie trener ma dar przekonywania - na szczęście - a ich wypowiedzi przed kamerami, na ogół, przyprawiają o mdłości. Przed oczami staje scenka Biedrzyckiej z "Piłkarskiego pokera" albo "jazda" po wielokrotnym reprezentancie, z któremym wiązało nadzieje wielu ostatnich trenerów narodowej, w wykonaniu jednego z kabaretów... ;)
Na szczęście uznałem, że są w życiu ciekawsze zawody niż zdobyty za wiekopomne zasługi dla klubu etat szatniarza albo innego "trawogryza" i podziękowałem za ten miód. Wyszedłem na tym znacznie lepiej - jak sądzę. ;)

A teraz co do zaplecza i środków na inne dyscypliny. Wybacz, ale prędzej LZS, SKS i wszelkie inne "esy" dorobią się trawiastej połaci ziemi, niż hali sportowej. Nie wiem, skąd masz takie dane, ale mówienie, że piłka jest zaniedbana, kosztem innych dyscyplin, to już coś więcej niż nietakt. ;)
A jeśli inni zarabiają, to przynajmniej widać za co. Oby wspomniani siatkarze i siatkarki zarabiali jak najwięcej. Czy jest łatwiej - na pewno nie. Oni na ogół kończą szkoły, umieją otworzyć usta na tyle sensownie, że wielu aż miło jest posłuchać. Czego "polsakim piłkokopom" z całego serca życzę.
Realizm niestety podpowiada, że trzeba będzie na to dłuuuugo poczekać - z pewnością dłużej, niż na ew. poprawę poziomu ich wyszkolenia. Chyba, że w ich przypadku uznamy za sukces życiowy związki z "gwiazdami" estrady, bądź nadmorskie wyskoki, w których to policja niesłusznie splamiła ich dobre imię... :roll:
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 46