Czy wiesz, że...
Pstr±gi osi±gaj± szybko¶ć do 35 km/h, łososie 39 km/h. Najszybszymi rybami s±: tuńczyk 75 km/h, marlin 80 km/h, włócznik 90 km/h.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 837
 Zalogowani 0
 Wszyscy 837

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135256) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135256) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135256) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(612552) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(612552) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(612552) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(612552) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(612552) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(612552) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(612552) Apr 04, @ 12:47:07


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2280
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2059
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2175
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2306
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2100
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2147
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2509
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2330
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Sierpniowe wyniki
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Sierpniowe wyniki
Idż do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Booseib
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 19, 2008
Posty: 197

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 7:38 am    Temat postu: Sierpniowe wyniki Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do zdawania relacji z sierpniowych wypraw.
Swoj± drog± udało mi się wczoraj złowić szczupaka 75cm - moja życiówka.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie o rybie, ale może komu¶ się ta informacja przyda:
woda na ZZ została zrzucona, cienko licz±c, z 0,5-1m. Będ±c przed chwil± na plaży w Wieliszewie plułem sobie w brodę, że nie wzi±łem spinna. Woda gotowała się od okonia i bolenia. Ten ostatni wszędzie - na k±pielisku, na płyciznach, w nurcie. Piękny widok.
Obserwowałem chłopaka siedz±cego ze spławikówkami, ale jedyn± pociech± był dla niego masaż, który zrobiła mu jego panienka. ;)
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też bolenie grasowały i jeden padł moj± ofiar±, całe 71 cm. Do tego jeszcze ok 20 okoni grubych - skubane zaczęły brać dopiero o 9.20 (tak pierwszy się zameldował).
Z rana sporo czasu zmarnowałem uganiaj±c się za sumami. Totalnie mnie olały, żeruj±c wokół łodzi. Na mnie wypuszczały tylko gejzery baniek powietrza. W z±bek czesane!

Po spłynięciu do portu, żeglarze opowiedzieli mi mroż±c± krew w żyłach historię. Ponoć podczas rejsu po mojej wodzie z jednej żaglówki wypadł jamnik. Wła¶ciciel zawrócił łajbę, ale gdy nadpływał już w pobliże psa, nagle się zakotłowało, pokazała się ogromna paszcza suma i pies został wci±gnięty pod wodę. Zrozpaczeni wła¶ciciele zawrócili do portu i złożyli zawiadomienie do Policji wodnej (ciekawe po co? List gończy?)
Ciekaw jestem, czy to może być prawd±, ale kilkakrotnie zaklinali się na wszelkie ¶więto¶ci. 8O :roll:
Pike1
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Aug 06, 2007
Posty: 106

Kraj: Polska
Miejscowość: Mazury
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaliczyłem dzisiaj 36 płoci ( nie płotek) na pszenicę. Fajna zabawa, lecz ci±gle my¶lę kiedy zrobi się trochę chłodniej i ruszy się szczupły. Pozdrowionka.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wypadzik nad Kwisę z czę¶ci± ekipy zielonogórskiej, która nie smaży tyłków nad morzem, ani nie lata za dupkami i potrafi wstać o 4.00 rano. Trochę maluszków pogryzło, były jakie¶ wymiarki. Na koniec za woblerem stan±ł mi dziwny stwór. Zachowanie "pstr±gowe", ale barwy... grzbiet jasny, a boki smoliste, ciemne 8O Próbowałem poprawić go dosłownie wszystkim, nie wył±czaj±c "Ziomkowego kilera" w barwach osy.
Sierpień dopiero się zacz±ł, jeszcze mi się uda zobaczyć co on za jeden wink:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mówiłem - mniej ¶liwowicy! Padło nieborakowi niestety na wzrok...
A miała tylko "krasić lica"... wink:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla Ciebie utłukę gada i udokumentuję sekcję zwłok zly:
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dłuższej przerwie od karpiwania (sporo domowej pracy) miałem już zapolować w poprzedni weekend (tylko nocki), ale wtedy pogoda zepsuła moje plany (ostatnio jakie¶ tr±bki powietrzne się tu przewijały i trochę przycykałem usmiech ). No i nadchodzi drugi wolny weekend, chciałem usi±¶ć z pi±tku na sobotę, ale zakładowy wodzu nakazał w sobotę do pracy. smutny Więc pozostała dzisiejsza noc, o 23 30 jestem już rozstawiony i czekam na branie. Pierwsze pipnięcia były już co¶ przed pierwsz± i potem to konkretne o godz.1 40, po 10-ciu może 15-tu minutach holu ważenie i mierzenie. Waga pokazuje 12,7kg, a miara 95cm. usmiech Fotki z komórki wychodz± tragicznie, akumulatorki w aparacie wysiadły 8O , "jako tako" nagrywam filmik z odpływaj±cym karpiem, ale jak dla mnie to mi wystarczy, jak±¶ tam pami±tkę mam. usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Specjalnie dla Ciebie utłukę gada i udokumentuję sekcję zwłok zly:


Tylko Vanisha nie kupuj, a sekcja ma być komisyjna! lol wink:
skorupa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 23, 2004
Posty: 364

Kraj: Polska
Miejscowość: Kłobuck
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Poraju 2 sandacze i 12 okoni. Brania jeszcze słabe, trzeba czekać na jesień.
_________________
Albo rybki, albo pipki- jak powiedział Hamlet
http://www.wedkarstwo.czest.pl
bociek_krak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 03, 2005
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: kraków
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjechałem w pi±tek z nadziej± że na Wi¶le w okolicach Koszyc, Opatowca można wędkować. NAdzieja matk±... Odwiedziałem 4 miejscówki i niestety woda po za korytem. Postanowiłem odwiedzić ostatni±, tajemn± i przede wszystkim sumow±. Droga a raczej kręta, zaro¶nięta ¶cieżka o szeroko¶ci 2,5 metra, z prawej skarpa ok. 4-5 metrów.Trzeba jakie¶ 200 metrów pokonać aby dotrzeć na miejsce. I niestety postanowiłem podjechać jak najbliżej. A że byłem ponad 6-cio metrowym busem, my¶lę sobie, na dole jest miejsce do zawrotki. Dojechałem. Do wody, która zalała miejscówkę.
I zawrócić nie dam rady bo skarpa po lewej zawaliła się na miejsce do zawrócenia. Godzina ok. 22.00. No i dupa blada. Trza cofać.
I tak cofałem 45 min do tyłu, w±chaj±ć palone sprzęgło.
Najgorsze w tym wszystkim że w lusterkach nic nie widziałem.
Musiałem wystawić głowę po za szybę i ¶wieciłem latark± do tyłu.
Na twarzy miałem wszystko, błoto, komary, krzaki, pokrzywy.
Nie wspominam o kilku litrach wylanego potu, my¶l±c o tej skarpie po prawej. Ale się udało.
Ok 23.00 zakotwiczyłem nad Nid±.
Tutaj stan wody prawidłowy. Po kilku minutach melduj± się sumy
od 10 cm do 60 cm. Taki stan trwał cał± noc. I zdarzyło się co¶ co nie powinno. Robactwa brakło :x Ale od czego mam saperkę.
Podsumowuj±c już dawno nie połowiłem takiej ilo¶ci ryb w jedn± noc.
Co prawda w jednym przypadku musiałem użyć podbieraka ale wszystko wróciło do wody. Wypad na ryby bardzo udany pomimo prawie spalonego sprzęgła.

Jotes kilka lat wstecz miałem okazję nad Wisł± zobaczyć na własne oczy jak sum wci±gn±ł pod wodę spor± kaczkę pływaj±c± między główkami.
Kolega prawie wpadł do wody, bo cała akcja wydarzyła się kilka metrów od naszych stanowisk. Wła¶nie na miejscówce wyżej opisanej.
_________________

Żona i praca czas wędkowania skraca.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boćku, ale jajnik jest sporo większy od kaczki. Choć wła¶ciwie... natkn±łem się na dwóch forach, gdzie opisywano przypadek - taki sam, tzn z jamnikiem! - w Niemczech, a drugi w Polsce, jak dziewczyna wrzuciła jajnikowi aport do wody i... pies został aportowany. 8O

Co to się porobiło! Ino patrzeć jak krowy zaczn± znikać u wodopoju. :roll:
bociek_krak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 03, 2005
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: kraków
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest co¶ na rzeczy. Tylko zastanawiam się jaki musi być taki sum :roll:
BTW chciałbym przekazać wędkarzowi, który wędkował dzisiaj pod mostem Wandy na Wi¶le (Opel Astra) że się SPRZˇTA PO SOBIE.
Opakowania po robakach, puste reklamówki- to co zostało po wyprawie na ryby.
_________________

Żona i praca czas wędkowania skraca.
orni007
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 04, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bociek czy to była niebieska astra jedynka? bo znam takiego jegomo¶cia z byłej pracy Na kilku wspólnych wyjazdach uczyłem go trochę ale że to starszy jegomo¶ć widac na marne mój tród
bociek_krak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 03, 2005
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: kraków
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orni007 napisał:
Bociek czy to była niebieska astra jedynka? bo znam takiego jegomo¶cia z byłej pracy Na kilku wspólnych wyjazdach uczyłem go trochę ale że to starszy jegomo¶ć widac na marne mój tród


Auto oklejone Fraxxxxx klimatyzacja, wentylacja. Kolor biały
_________________

Żona i praca czas wędkowania skraca.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
.....Na koniec za woblerem stan±ł mi dziwny stwór. Zachowanie "pstr±gowe", ale barwy... grzbiet jasny, a boki smoliste, ciemne 8O Próbowałem poprawić go dosłownie wszystkim, nie wył±czaj±c "Ziomkowego kilera" w barwach osy.
Sierpień dopiero się zacz±ł, jeszcze mi się uda zobaczyć co on za jeden wink:


Musi jakie¶ truchło było i brzuchem do góry z pr±dem spłynęło lol

A ja znowu na zero :| Odra ... szkoda gadać, woda fiksuje. W niedzielę pojechałem na komercję. Rano jeszcze co¶ brało, ale gdy około 11 rozkładałem wędki można było zapomnieć o rybach.

Zrobiłem już rękaw sweterka na nowo kupionych drutach lol ... to moje nowe hobby lol
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toż to kawałek węża strażackiego po powodzi! lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orni007 napisał:
Bociek czy to była niebieska astra jedynka? bo znam takiego jegomo¶cia z byłej pracy Na kilku wspólnych wyjazdach uczyłem go trochę ale że to starszy jegomo¶ć widac na marne mój tród

Szacowny kolego wink: jako że i mnie w niedługim czasie przyjdzie osi±gn±ć wiek zwanym przez Ciebie STARSZY,chciałbym zwrócić uwagę na fakt , że mimo strzykania w plecach , radzę sobie ze zbieraniem ¶mieci nie tylko po sobie ,może jest to zasług± reklamowanej powszechnie LECYTYNY któr± staram się regularnie zażywać TYLKO!! po to abym o tym nie zapominał wink: wink: Pisz±c następny post , staraj się nie zapominać że to nie tylko DZIADKI w największym stopniu za¶miecaj± teren przyległy wodzie , A już baaaaaaardzo wyj±tkowo zdarza się aby darły pysk cał± noc ,dopóty nie legn± .przegrawszy batalię z Bachusem
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:

A ja znowu na zero :| Odra ... szkoda gadać, woda fiksuje.

Nawet nie mów. To co się dzieje w tym roku z Odr± to jaki¶ cyrk. W ci±gu doby potrafi "skoczyć" o 0,5m, przez 2 kolejne dni szybko spada i potem znowu w górę.

Nawet dzi¶ rano mordka mi się u¶miechnęła, gdy zobaczyłem jak fajnie spadła od wczoraj. Nie na długo. Koło południa była znów wyższa o dobre 30 cm niż rano. :placz

Chyba Czechom się narazili¶my i nam chochliki robi± poprzez upuszczanie zbiorników, bo z opadów tylko, nie ma szans, aby takie wahania były.
:evil: wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Na koniec za woblerem stan±ł mi dziwny stwór. Zachowanie "pstr±gowe", ale barwy... grzbiet jasny, a boki smoliste, ciemne 8O

To ja tylko dodam, że straszny upał był tego dnia, a na dodatek sporo km kolega Dzepetto brzegiem, po chaszczach zrobił, zanim swoj± zjawę wypatrzył... wesoly wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
orni007
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 04, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bociek_krak napisał:

Auto oklejone Fraxxxxx klimatyzacja, wentylacja. Kolor biały


To jednak nie mój znajomy w Zacnym wieku (Zenon teraz lepiej?) Ale faktycznie miał złe przyzwyczajenia które starałem się sprowadzić na now± drogę. Jak pierwszy raz byli¶my wspólnie nad Dunajcem i po ustawieniu samochodów wyj±łem worek na ¶mieci i zacz±łem sprz±tać oczy zrobiły mu się jak 5 złotówki i patrzył na mnie jak na wariata. Ale z każdym następnym razem było coraz lepiej.

a teraz w temacie

Byłem rano zobaczyć jak stan wody na Wi¶le poniżej Krakowa. Wzi±łem ze sob± przepływankę i na wysokiej brudnej wodzie udało się przechytrzyć brzane całe 61 cm
Marek_fisherman
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 30, 2007
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Więcbork/Gdańsk
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kolejna wyprawa na sandacze.Na pocz±tku złowiłem ze znajomkiem trochę okoni 30-35 cm. Kolega urwał jednego około kilograma. PO 9 wieczorem miałem potężne branie na żółtego twistera 6 cm na 5 gramowej główce. Po 5 minutach holu sandał poszedł w sin± dal. Na moje oko ważył 7-8 kilogramów.Robił ze mn± co chciał. Dzisiaj znowu się wybieram zobaczymy co będzie.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
To ja tylko dodam, że straszny upał był tego dnia, a na dodatek sporo km kolega Dzepetto brzegiem, po chaszczach zrobił, zanim swoj± zjawę wypatrzył... wesoly wink:

¦miejcie się, ¶miejcie, już wiem do kogo uderzyć w tej sprawie, kontakt też mam. Może nie ja jeden takie co¶ widziałem.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orni007 napisał:
bociek_krak napisał:

Auto oklejone Fraxxxxx klimatyzacja, wentylacja. Kolor biały


To jednak nie mój znajomy w Zacnym wieku (Zenon teraz lepiej?) Ale faktycznie miał złe przyzwyczajenia które starałem się sprowadzić na now± drogę. Jak pierwszy raz byli¶my wspólnie nad Dunajcem i po ustawieniu samochodów wyj±łem worek na ¶mieci i zacz±łem sprz±tać oczy zrobiły mu się jak 5 złotówki i patrzył na mnie jak na wariata. Ale z każdym następnym razem było coraz lepiej.

a teraz w temacie

Byłem rano zobaczyć jak stan wody na Wi¶le poniżej Krakowa. Wzi±łem ze sob± przepływankę i na wysokiej brudnej wodzie udało się przechytrzyć brzane całe 61 cm
przyzwyczajenie ,jak mówi± -druga natura człowieka :placz a że lekcji nigdy za wiele , pogratulować belfrowi wyników w nauce lol
smutnym niestety jest powszechny widok nad wodami, to że przywozimy tam tony ¶mieci jest faktem , nie każdy chce zasmradzać auto odpadkami zbieranymi po uprzednich uzytkownikach, trudno się dziwić , wydaje się że i brak tutaj działań ze strony dzierzawców wód , beczki i kosze (wielkie) mogli by rozstawiać na brzegach ,nie zapominaj±c o wywózce.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
¦miejcie się, ¶miejcie, już wiem do kogo uderzyć w tej sprawie, kontakt też mam. Może nie ja jeden takie co¶ widziałem.


Nie było dopalaczy, to i ryby były normalne!
Oj ma redakcja problem... :?
bociek_krak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 03, 2005
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: kraków
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon niestety beczki, kontenery nic nie dadz±. To nie komercja.
Zreszt± jaki problem posprz±tać po sobie? Przecież to tylko kilkana¶cie sekund. Niestety mentalno¶ć polskich wędkarzy jest przerażaj±ca.
Pamiętam jak podpitym wędkarzom zwróciłem uwagę że należy puszki po piwie i innych dopalaczach posprz±tać, po czym poleciało na mnie mnóstwo epitetów. Bo kim ja jestem że im nakazuję.
Dlatego zawsze mam pakiet worków w bagu w razie "W"
_________________

Żona i praca czas wędkowania skraca.
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ w ramach odskoczni od spinningu wybrałem się z pickerkiem nad Kamienn±. Na kukurydzę podan± na zestawie z bocznym trokiem skusił się leszcz. 46 cm długo¶ci. Poza nim było sporo innych brań, ale bardzo szybkich, trudnych do zacięcia. Najprawdopodobniej to małe płoteczki, których jest tam plaga.
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post pod postem, ale dzi¶ powtórka z rozrywki. wink: Tyle, że leszcz miał 44 cm i byłem tylko 1,5 h bo mnie deszcz wygonił.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj od 6.00 do 20 na Okoniu.
brań było całkiem sporo ale udało mi sie wyj±ć 2 karpie takie 1.5 i 3kg, jednego karasia, 1 jazia i ten tak na oko pomiedzy 25 a 30 cm. 1 leszcz.
Duzo ryb mi się spięło około 6 w tym taki około 70cm amur. 3 razy go ci±gn±łem do powierzchni a za czwartym urwał hak na węĽle.
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ od 5 do 10 ze spinningiem. Wynik to 2 szczupaki na oko 45-48 cm i największy jak dot±d w mojej karierze okoń całe 37 cm.
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że na Kamiennej w ostatnich dniach zaroiło się od widowiskowo żeruj±cych boleni, to i ja spróbowałem swoich sił. Niestety bezskutecznie. Próbowałem na meppsa long nr 1 i na podłużn± Rapalkę Countdown 5 cm. Nie wiem, czy przynęty dobre, bo spec od boleni ze mnie żaden. wesoly
Trafiły się za to 2 szczupaczki z przedziału 40-45 cm i 2 okonie 20-25 cm.
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisaj pierwszy raz po dłuższej przerwie nad Wisełk± z feederem. Efekt mało zadowalaj±cy, ale za to byłem ¶wiadkiem niecodziennej obserwacji.
Niecodziennej przynajmniej jak dla mnie.

W odległo¶ci ok 50-70m od mojego stanowiska zauważyłem dziwne "uszy" i łeb nieprzypomianaj±cy mi żadnego powrzechnie uważanego za pływaj±ce stworzenia swobodnie wystaj±cego znad toni wodnej. Stworzenie tak sobie płynęlo i płynęlo aż dotarło na drugi brzeg. Dopiero kiedy wylazło na przeciwległy brzeg zauważyłem, że to sarna. Dziwne niewidziałem pływaj±cej sarny i to jeszcze w takim nurcie i przy głęboko¶ci ok4-5m.
Może koledzy czasami widz± podobne rzeczy??
P.S. to już wiem dlaczego zwierzęta nie korzystaja± z usług żeglugi wodnej wesoly
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielkiel napisał:

Może koledzy czasami widz± podobne rzeczy??


U nas można też zobaczyć, jak sarny przepływaj± Sulejów. Tu ma do przepłynięcia 2,5 do 3 km wody. idea:
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
U nas można też zobaczyć, jak sarny przepływaj± Sulejów. Tu ma do przepłynięcia 2,5 do 3 km wody. idea:


no to nieĽle ta miała ok 150m, ale i tak j± podziwiam w jakim stylu to zrobiła - ja bym się nie odważył wink:
gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie masz takich uszu usmiech A to w nich tkwi siła wesoly
_________________
...::: Gutek :::...
newtecky
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Jul 25, 2007
Posty: 77

Kraj: Polska
Miejscowość: Sochaczew-Bzura
PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj szczę¶cie w nieszczę¶ciu...szczę¶cie bo zapiałem "Dziadka Bolenia" tak na oko mógł mieć ok. 5-6 kg, nieszczę¶cie bo złamał mój ulubiony kijaszek smutny ale ja jeszcze po niego wrócę usmiech
_________________
dĽwięk silnika typu V...bezcenne usmiech
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Serock na ZZ - trollingowa dniówka. Cel - sum. Zaczynam już przed pi±t±. Pływam po głebokiej wodzie na Narwi. Około ósmej, znudzony brakiem brań spływam na rozległy blat o gł. około 2 metry, ci±gn±cy się w stronę uj¶cia Rz±dzy. Jest dobre branie - szczupak 1,65 kg. Schodzę znowu głęboko - nic się nie dzieje. Spotykam kolegę Wach±ły - też łowca sumów - u niego też nic... Około południa, gdu upał już ostro dawał się we znaki, spływam na rozległe płycizny przy uj¶ciu Bugu. Tu, dwa razy podczas piekielnych upałów miałem sumy - niestety, walkę przegrałem... Rozpoczynam łowienie - szukam małej rynienki o głeboko¶ci około 2 metry w¶ród metrowych płycizn. Pech chce, że do "szukania" użyłem lekkiej wędki - do 30 g. Chciałem tylko sprawdzić czy dobrze napłyn±łem... Chyba dobrze, bo potężne branie niemal wyrywa mi kij z ręki! Ryba w ci±gu 2-3 minut wybiera plecionkę DO PODKŁADU!!! Uruchamiam silnik i płynę za ni± odzyskuj±c cenne metry, przykręcam też hamulec prawie do oporu - i to był ten bł±d. Ryba zatrzymuje się... Zbiera siły i potężnie szarpie - zbyt mocno dokręcony hamulec nie oddaje plecionki i ryba zwyczajnie spada... To już trzeci raz w tym miejscu. Podobno do trzech razy sztuka...
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zaliczyłem Wisłok pod Rzeszowem. Wynik to 3 kleniki do 25 cm.
_________________
Bieroo Paniee???
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woojoo napisał:
Dzi¶ od 5 do 10 ze spinningiem. Wynik to 2 szczupaki na oko 45-48 cm i największy jak dot±d w mojej karierze okoń całe 37 cm.


Wojo, Byłe¶ na WW?? Zatoka czy z drugiej strony???
_________________
Bieroo Paniee???
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzi¶ wyrównałem mój szczupakowy rekord. wesoly Dokładnie 65 cm długo¶ci. Na Kamiennej powyżej zbiornika Brody na moj± "boleniow±" rapalkę. Poza nim trafił się jeszcze drugi, ale maluszek, ze 35 cm, no i mały sandaczyk oraz okoń. Dzień baaardzo udany, zreszt± cały ten tydzień mam ¶wietne brania. wink:
Fotkę wstawiłem do galerii.
Pszemo
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Mar 29, 2007
Posty: 177

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

newtecky napisał:
dzisiaj szczę¶cie w nieszczę¶ciu...szczę¶cie bo zapiałem "Dziadka Bolenia" tak na oko mógł mieć ok. 5-6 kg, nieszczę¶cie bo złamał mój ulubiony kijaszek smutny ale ja jeszcze po niego wrócę usmiech


a pytałem na priv wła¶nie o te bolenie na Bzurze usmiech I jak widać jednak s± i to nie małe
_________________
Wisła...moja oaza spokoju.
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
woojoo napisał:
Dzi¶ od 5 do 10 ze spinningiem. Wynik to 2 szczupaki na oko 45-48 cm i największy jak dot±d w mojej karierze okoń całe 37 cm.


Wojo, Byłe¶ na WW?? Zatoka czy z drugiej strony???


Milan , tak WW z tym że zapędziłem w kierunku górek po stronie zatoki chyba drugi cypelek od dużej skarpy z ogrodzeniem. Mniej więcej w połowie drogi do tarasu widokowego. Fotki jak zwykle nie nadaj± się do publikacji w galerii bo cykane aparatem- jako¶ć nijaka a i buzia niefotogeniczna więc nie ma co się pokazywać usmiech
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
Tomson126p
Miotacz nęciwa
Miotacz nęciwa


Dołączył: Jan 07, 2008
Posty: 128

Kraj: Polska
Miejscowość: Kielce
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie gryz± same szczupaczki tak małe, że szkoda kaleczyć. Zero sandaczowych brań. W nocy na trupa węgorz 90cm.
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woojoo napisał:
Milan napisał:
woojoo napisał:
Dzi¶ od 5 do 10 ze spinningiem. Wynik to 2 szczupaki na oko 45-48 cm i największy jak dot±d w mojej karierze okoń całe 37 cm.


Wojo, Byłe¶ na WW?? Zatoka czy z drugiej strony???


Milan , tak WW z tym że zapędziłem w kierunku górek po stronie zatoki chyba drugi cypelek od dużej skarpy z ogrodzeniem. Mniej więcej w połowie drogi do tarasu widokowego. Fotki jak zwykle nie nadaj± się do publikacji w galerii bo cykane aparatem- jako¶ć nijaka a i buzia niefotogeniczna więc nie ma co się pokazywać usmiech


Musimy się wybrać znowu, nic się nie odzywasz a dawno nie machałem na WW spinerkiem. Z fotkami nie będzie problemu żeby tylko brać chciałyusmiech
_________________
Bieroo Paniee???
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karpie: 6 kg, 6,5 kg, 16,2 kg;

Leszczowy przyłów: ok. 1 kg, ok. 1,5 kg, ok. 2,5 kg.
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ dwa szczupaki: 55cm , ok 40cm i znów ładny okoń 32cm tym razem ryby z małej rzeczki co cieszy.
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do tej pory tylko spinningowa dzieciarnia. Okonki do 35 cm i takie same szczupaczki. Złowienie wymiarowego szczupaka z roku na rok jest coraz większym wyzwaniem. Okonie powoli zaczynaj± być większe od tych szczupaków. Już nawet modły do ¶w. Judy (tego od spraw beznadziejnych) nie pomagaj± złowić wymiarka. Za to nie ma większego problemu ze złowieniem karpia 1 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, a nawet i 20 kg. Jak się postarasz, to może i rekord Polski złowisz. Ale wymiarowego szczupaka to naprawdę nie u¶wiadczysz na kiju smutny Co za głupi kraj.
_________________
Konkrety pod wami ryj±.
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zawody o puchar wójta, na 35-ciu byłem 4-ty (4kg uklejek). usmiech Nagroda to bat "Made in daleki wschód" wesoly , ale się przyda. Dzisiejsz± noc spędzę na karpiowaniu, kulki pięknie gin±, mam nadziej±, że znowu co¶ poholuję.
Tak jak piszesz Gismo, karpia można złapać nawet 20kg, ale u mnie s± jeszcze liny (my¶lę że nie tylko u mnie), piękne liny (widziałem jak przemieszczaj± się w przybrzeżnej wodzie). Z tymi dużymi linami mam większy problem niż z karpiami. No ale jak opanowałem karpie usmiech to liny chyba kiedy¶ też opanuję .usmiech lol
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Dzisiejsz± noc spędzę na karpiowaniu, kulki pięknie gin±, mam nadziej±, że znowu co¶ poholuję.

No i co¶ poholowałem, tylko że przy brzegu to co¶ się wypięło. :? Branie nast±piło o godz. 2 40-ci, nie wiem co to mogło być, ale przypuszczam że karp usmiech Na wywózkę już wtedy jest za póĽno więc rozwin±łem spławikówkę i poluję na lina. Jak się zaczęło rozwidniać jest branie, rybka pięknie chodzi (nawet bardzo pięknie, może lin, może karp 8O ) , ale niestety też się uwalnia usmiech . O godzinie pi±tej się zwin±łem i pojechałem na cieple nogi. usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie złowiłem co¶ innego niż płotka i karasek, 2 karpiki i lin przełamały serię wyjazdów bez rybki większej niż 25 cm. A wczoraj mój kolega na 3 białe robaczki wyci±gn±ł sandacza 60 cm, na trupka i żywca jako¶ nie dał rady przez kilka posiedzeń wesoly
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 168