Czy wiesz, że...
KARA¦:
- Rekord Polski - 4,05 kg
- Złoty medal - od 1,50 kg
- Srebrny medal - od 1,20 kg
- Br±zowy medal - od 1,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 577
 Zalogowani 0
 Wszyscy 577

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(487441) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(487441) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(487441) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(487441) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(487441) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(487441) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(487441) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(487441) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(487441) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(487441) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2047
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2139
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2498
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2323
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Adamek-Kliczko
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Adamek-Kliczko
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 10:50 pm    Temat postu: Adamek-Kliczko Odpowiedz z cytatem

Czytam sobie relację na bież±co i wygl±da mi na to że Adamek tak jakby przegrywa po 6 rundzie. Kilka dni temu z 2 kolegami z pracy nie mogli¶my doj¶ć czemu Adamkowi przyszło do głowy że może wygrać z którym¶ z Kliczków :roll: Nie jeste¶my żadnymi trenerami boksu, kibicami którzy zapłac± kasę za ogl±danie walki też nie ale racjonalne my¶lenie wskazywało zwycięzcę,czyżby lata treningów i walki na ringu wył±czyły Adamkowi racjonalne my¶lenie :?: Przeczytałem wła¶nie o rundzie 9,Adamek bardzo zmęczony, Kliczko punktuje prostymi-czyżby nie chciał Adamka posłać na deski :?:
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adamek nie pokazał nic . I tak jego sukcesem , że do 10 rundy wytrwał . Walka wygl±dała tak , jak by napu¶cili psa aby zagryzł lwa . Sędzia uratował go przed cięż± masakr± i tyle ...
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie s± uroki sportu... Tomek choć przegrał jest wielkim sportowcem. Wielki szacunek dla Tomka, że nie padł na dechy jak inny polski anty bokser. Na dzień dzisiejszy Kliczkowie nie maj± sobie równych. Trzeba czekać aż zakończ± karierę.
Mam nadzieję, że Tomek się pozbiera i będzie dalej chciał walczyć. Fajnie jak by oklepał pyskatego angola usmiech
_________________
Bercik
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W całej rozci±gło¶ci zgadzam się z Sach±. Onegdaj był to trzeci po piłce i żużlu sport, który mogłem ogl±dać godzinami. Nigdy natomiast nie widziałem w zawodowym boksie pojedynku, w którym pię¶ciarz wywalczyłby tytuł sercem wink: . Wcze¶niej nie widziałem pojedynków Adamka, zatem moje informacje na temat kończyły się na doniesieniach otoczenia sławi±cych jego szybko¶ć i zaangażowanie. Je¶li chodzi owe aspekty tego pojedynku to już po pierwszych trzech rundach Kliczko starannie wyja¶nił Tomkowi, co będzie, jeżeli nie utemperuje swoich atutów. Reszta no cóż… Wcale nie trzeba być mistrzem takiego formatu by skutecznie wykorzystać swoje fizyczne walory. Przy okazji Kliczko jak na czterdzie¶ci lat dysponuje jeszcze spor± szybko¶ci± wink: . Co prawda już "po ptokach" jednak sam Adamek jak również jego trener, menager…mogli znaleĽć rywala o podobnych gabarytach wink: .
Całym sercem byłem za Tomkiem, ale jak już mówiłem, sercem nie wygrywa się mistrzowskich pasów. Chyba, iż zamiar był inny wink: .
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze zastanawiam się co powoduje ludĽmi by "prać się dla sportu". Żeby zabić jego lub dać się zabić, jak go nie zabiję, to rozumiem - walka o przetrwanie. Kiedy¶ w ogólniaku sprowokowano mnie do bójki z koleg±, po skutecznym i mocnym ciosie powiedziałem"przepraszam" co spowodowało zwalenie kibiców na glebę i zanik zainteresowania sprowokowanym starciem :P . Rozumiem judo, zapasy ale boks, karate itp.
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Tomek Adamek zasługuję na szacunek za to, że nie jest wyniosły tylko skromny i potrafi nazywać rzeczy po imieniu tak jak wypowiedział się po walce. Bracia Kliczkowie z duzym szacunkiem wypowiadali się o T.Adamku. To też s± wielcy ludzie nie tylko fizycznie. Tak powiniem zachowywać się profesjonalista i widać, że Ukraińcy s± na poziomie.

Z całym szacunkiem dla Tomasza Adamka za jego wolę walki, hart ducha i sposób bycia i tak uważam, że najlepszym białym bokserem jest Andrzej Gołota. Pewnie wielu na mnie powiesi psy na co jestem przygotowany usmiech
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielkiel napisał:
Pan Tomek Adamek zasługuję na szacunek za to, że nie jest wyniosły tylko skromny i potrafi nazywać rzeczy po imieniu tak jak wypowiedział się po walce. Bracia Kliczkowie z duzym szacunkiem wypowiadali się o T.Adamku. To też s± wielcy ludzie nie tylko fizycznie. Tak powiniem zachowywać się profesjonalista i widać, że Ukraińcy s± na poziomie.Z całym szacunkiem dla Tomasza Adamka za jego wolę walki, hart ducha i sposób bycia i tak uważam, że najlepszym białym bokserem jest Andrzej Gołota. Pewnie wielu na mnie powiesi psy na co jestem przygotowany usmiech

Mnie chodzi o to kto wmówił Adamkowi że ma jakie¶ szanse :roll: :?:
Bo je¶li sam wpadł na taki pomysł to tak jak napisałem w pierwszym po¶cie:
podejrzewam pewne uszkodzenia mózgu.
My¶lę że zdecydowanie lepszym bokserem (białym) od Gołoty jest Adamek czego dał dowód,obydwaj Kliczkowie,Wałujew,Czagajew i pewnie jakby poszukał to kilku by znalazł.
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Sosnowski lepiej wygl±dał w walce z Kliczko wink:
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe statystyki po walce.
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Mnie chodzi o to kto wmówił Adamkowi że ma jakie¶ szanse :roll: :?: Bo je¶li sam wpadł na taki pomysł to tak jak napisałem w pierwszym po¶cie: podejrzewam pewne uszkodzenia mózgu.


Wła¶nie tego nie rozumiem. Co może spowodować, po za konieczno¶ci± obrony własnego życi±, chęć sprania się "po mordzie" przez silniejszego przeciwnika. To zaprzecza naturze!
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem czego się tu doszukiwać... To tak jak by spytać wędkarza po co wchodzi zim± na lód. Skoczka po co skacze z samolotu. A żołnierza po co idzie na wojnę do tego nie swoj±. Każdy z nich podejmuje ryzyko...
_________________
Bercik
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:
Nie rozumiem czego się tu doszukiwać... To tak jak by spytać wędkarza po co wchodzi zim± na lód. Skoczka po co skacze z samolotu. A żołnierza po co idzie na wojnę do tego nie swoj±. Każdy z nich podejmuje ryzyko...


Wędkarz i skoczek ma za sob± statystykę, że nie odniesie uszczerbku na zdrowiu. Żołnierz walczy w imię przysięgi, za kasę (najemnik) lub staje się najemnikiem w ramach przysięgi, jak nasi na wojnach USA i w imię interesów USA, bo nie naszych narodowych.
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:

Mnie chodzi o to kto wmówił Adamkowi że ma jakie¶ szanse :roll: :?:
Bo je¶li sam wpadł na taki pomysł to tak jak napisałem w pierwszym po¶cie:
podejrzewam pewne uszkodzenia mózgu.


No wła¶nie wszystko wydarzyło się za szybko. O wiele za szybko.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kot_bury :

Cytat:
Wła¶nie tego nie rozumiem. Co może spowodować, po za konieczno¶ci± obrony własnego życi±, chęć sprania się "po mordzie" przez silniejszego przeciwnika. To zaprzecza naturze!



Kocie to bardzo niefortunnie postawione pytanie, w sporej mierze wyja¶nił to Bercik, ale nieprecyzyjnie wink: .
Każdy sport jest form± walki. Boks być może jest przedstawicielem najbardziej prymitywnej rywalizacji jednak ogl±danie tego sportu wymaga również (wbrew pozorom) przygotowania.
Jeżeli kto¶ z punktu stawia, iż będzie ¶wiadkiem przemocy, bezmy¶lnego okładania się pię¶ciami nigdy nie zrozumie specyfiki ni założeń tej dyscypliny. Stało się, iż piękno tego sportu (tak piękno usmiech ) odkryłem wła¶nie na zasadzie ogl±dania i analizy wielu pojedynków różnych rywali. Zrozumieć, pomagały mi fachowe opinie pasjonatów, trenerów i zawodników przekazywane w relacjach podczas walki. Zgodzę się, iż by móc ogl±dać ten sport trzeba mieć nieco zmierzwion± naturę jednak temperamentów tak jak gustów przewidzieć nie sposób wesoly .
Finezja tego sportu polega na technice obrony i zadawania ciosów a czy w życiu bywa inaczej? wink: Nie opiszę pokrótce nawet odrobiny tych emocji, które towarzysz± obserwuj±c dwóch do¶wiadczonych pię¶ciarzy. Jeżeli np. słuchałe¶ rocka i odkryłe¶ Jazz to jeste¶ na dobrej drodze by zaakceptować boks po ulubionym tenisie stołowym wesoly .

Sołtysie wesoly nie wiem, kto liczy i co w tych statystykach. I tak dla przykładu.

Ciosy mocne:
Tomasz Adamek 135/35
Witalij Kliczko 194/90



Obaj powinni już nie żyć wesoly .
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna sprawa jest taka, że nie trzeba mieć odpowiednich warunków żeby być mistrzem. Był już w historii jeden bokser mniejszy od Tomka. Dysponował atomowym uderzeniem, którym powalał każdego.
_________________
Bercik
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogl±daj±c walkę Adamka z Kliczko.odniosłem wrażenie iż goliat dokładnie zdawał sobie sprawę ze swojej przewagi , mógł przecież rozci±gn±ć ADAMKA równiutko na deskach , zasygnalizował w drugiej rundzie że jak chce to zrobi to szybko, w końcówce mógł brutalnie U¶pić Adamka , nie zrobił tego ,co ¶wiadczy o jego klasie
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ogl±dnięciu walki i powtórki na spokojnie na usta ci¶nie mi się jeden znany cytat z krzyżaków:

"Oto jest ten, który jeszcze dzi¶ rano mniemał się być wyższym nad wszystkie mocarze ¶wiata"

I pewno gdyby nie sędzia i nie zabawa Klitschki to z cał± pewno¶ci± tak by się skończyła walka.

Klitschko pokazał Adamkowi miejsce w szeregu czyli obijanie ociężałych weteranów wagi ciężkiej i jestem prawie pewny, że pasa w najważniejszych federacjach wagi ciężkiej mieć nie będzie no chyba, że bracia zwakuj± pas i odejd± na sportow± emeryturę. No chyba, że pas polsatu, ale ten już ma po wygranej z podstarzałym i wolnym Gołot±.

A co do walki... jaki¶ cios Adamka doszedł do Klitschki ? Bez mocnego ciosu nie zwojuje się królewskiej wagi, ale co tam ważna jest przecież kasa...

Tyle moich osobistych odczuć i wrażeń.
_________________
www.carpholic.pl
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twarda szczęka
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż bym nie wiem jak nie lubił stylu boksowania Kliczko to faktem pozostanie to, o czym Zenek napisał. Pokazał, iż potrafi "nie kopać leż±cego". Gdyby na jego miejscu znalazł się Herbie Hide albo Chris Eubank ( to już tacy zapomniani bokserzy wink: ) to Adamek w trzecim starciu odniósłby ciężki nokaut :? .
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypowiedzi ,wypowiedziami , Ale jak napisał Czarnyy[b] kasa jet przeciez wazna , wazna i dla stacji tv , ja nie jestem do końca przekonany czy stacje nie ingeruj± w "TRE¦Ć WALKI" ,kibic TV mógłby olbrzymi niedosyt płac±c " KASĘ"za dwie minuty ogl±dania
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
wypowiedzi ,wypowiedziami , Ale jak napisał Czarnyy[b] kasa jet przeciez wazna , wazna i dla stacji tv , ja nie jestem do końca przekonany czy stacje nie ingeruj± w "TRE¦Ć WALKI" ,kibic TV mógłby olbrzymi niedosyt płac±c " KASĘ"za dwie minuty ogl±dania

Kibic miał przyjemno¶ć mieć niedosyt prawie 20 lat temu.
Zdarzyło mi się mieszkać w tym czasie za granic± i była walka pay-per-view Lennoxa Lewisa z Donovanem Ruddockiem a że Donovan był "nasz" to ¶my zapłacili co¶ ok. 20 czy 30$ za wł±czenie kanału z transmisj±.
I ¶my se poogl±dali I rundę i II do połowy bo Lewis posłał Rudocka na deski smutny
I faktycznie w walce Kliczki z Adamkiem wygl±da to tak że Kliczko nie do końca miał chęć zakończyć walkę powiedzmy w V lub VI rundzie,nie mówi±c już że jakby zaatakował w III to też by pewnie było "po ptakach" bo możliwo¶ci miał.
A tak w domach za Odr± mogli się naogl±dać do woli i pewnie ich tam było więcej niż cała populacja RP. Jakie straty poniosłyby telewizje transmituj±ce walkę gdyby były tylko np. 2 czy 3 przerwy między rundami zly: a tak wpływy wyniosły pewnie ze 3x więcej.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może że do skóry Kliczkom będzie się mógł dobrać kolejny Polak i to skutecznie Wach.
marcin_p
GliĽdziarz kopacz
GliĽdziarz kopacz


Dołączył: Dec 25, 2010
Posty: 19

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Mnie chodzi o to kto wmówił Adamkowi że ma jakie¶ szanse :roll: :?:

Może Bóg?
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin_p napisał:
sacha napisał:
Mnie chodzi o to kto wmówił Adamkowi że ma jakie¶ szanse :roll: :?:

Może Bóg?

chcesz być tak bardzo "TRENDY"?
popraw na"Pan Bóg", a będzie poprawnie
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2547

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly A mnie cieszy, że Kliczko oklepał zarozumialca wesoly wesoly wesoly
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
wesoly A mnie cieszy, że Kliczko oklepał zarozumialca wesoly wesoly wesoly

Zarozumialca tzn kogo ??
Starasz się do pieca dołożyć...
_________________
Bercik
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrożnie panowie wink: , bo mam ostatnio wisielczy nastrój a to w konsekwencji nic dobrego nie wróży wink:.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Ostrożnie panowie wink: , bo mam ostatnio wisielczy nastrój a to w konsekwencji nic dobrego nie wróży wink:.


Też kogo¶ oklepiesz :?: lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
wesoly A mnie cieszy, że Kliczko oklepał zarozumialca wesoly wesoly wesoly

Mi również nie podobało się przemówienie Adamka przed sam± walk±. Był taki pewny że zostanie mistrzem, ale pżeliczył się.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Pawel66
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 22, 2007
Posty: 462

Kraj: Polska
Miejscowość: Piechowice
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co mówił Adamek przed walk±, bo ogl±dałem to na RTL-u, a nie znam niemieckiego lol wink:.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel66 napisał:
Nie wiem co mówił Adamek przed walk±, bo ogl±dałem to na RTL-u, a nie znam niemieckiego lol wink:.

Pawle ja również ogl±dałem na RTL-u, kiedy Adamek zacz±ł przemawiać pomy¶lałem CUD znam niemiecki 8O , ale po chwili ockn±łem się, Adamek mówił po "polskiemu" że tego wieczoru to on zostanie "mistrzem".
Przez chwilę nawet mu uwierzyłem, ale zaraz się ockn±łem, więcej cudów nie było. :placz wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Pawel66
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 22, 2007
Posty: 462

Kraj: Polska
Miejscowość: Piechowice
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariuszu - ten dubbing jest fatalny. Zawsze wolałem lektora. Szkoda, że nie ma w¶ród nas Jana Suzina...
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2547

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:
krzysztofCz napisał:
wesoly A mnie cieszy, że Kliczko oklepał zarozumialca wesoly wesoly wesoly

Zarozumialca tzn kogo ??
Starasz się do pieca dołożyć...

Nie dokładam do pieca, tylko nie lubię Adamka za jego zarozumialstwo... mam takie prawo. I to tyle.
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
zabrze napisał:
krzysztofCz napisał:
wesoly A mnie cieszy, że Kliczko oklepał zarozumialca wesoly wesoly wesoly

Zarozumialca tzn kogo ??
Starasz się do pieca dołożyć...

Nie dokładam do pieca, tylko nie lubię Adamka za jego zarozumialstwo... mam takie prawo. I to tyle.

Hm... To co Ty oceniasz jako zarozumialstwo, kto¶ inny może nazwać ambicjami...
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Mi również nie podobało się przemówienie Adamka przed sam± walk±. Był taki pewny że zostanie mistrzem, ale pżeliczył się.

Nie pamiętam czy w necie czy w czym¶ drukowanym ok. 3-4 tygodni przed walk± Adamek wypowiadał się w wywiadzie że jeszcze nigdy nie był tak przygotowany do walki i ma receptę na pokonanie Kliczki.
Jego rener chyba co¶ klepał o dużo większej szybko¶ci Adamka, co mu po szybko¶ci jak podej¶ć się nie udało.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak komu¶ się nie podobaj± przemowy przed walk± to niech weĽmie pilota od TV i przeł±czy na reklamę pampersów jak już raczył Ferdek Kiepski ludziom o słabych nerwach radzić.

A najlepiej to spójrzcie na specyfikę boksu. Na to kim s± pię¶ciarze, z jakich ¶rodowisk się wywodz±. Sam za pię¶ciarstwem nie przepadam; wolę piłkę nożn± albo tenisa, ale zdaję sobie sprawę z tego, że te wszystkie przemówienia i teksty to tylko elementy wojny psychologicznej.
Co niby miał Adamek powiedzieć przed walk±? Że nie ma szans, ale powalczy? Przecież dzięki takim tekstom, chłopak nie przegrał tego pojedynku w głowie przed wej¶ciem na ring.
Taki sport i taka specyfika. Nie ma tam wiele miejsc na kurtuazję i nigdy nie będzie. Wychodz± na ring po to by zrobić drugiemu krzywdę (oczywi¶cie po to by wygrać, ale wygraj± tylko dzięki wyżej opisanemu).
Nie spotkałem się jeszcze z pię¶ciarzem, który przed walk± nie byłby pewien swoich umiejętno¶ci, ale to może wina tego, że nie ogl±dałem tylu gal co znawcy boksu z tego tematu. : )


Aha i jeszcze jedno. Wszyscy wiemy, że dla pię¶ciarzy licz± się $$. Im większa ogl±dalno¶ć tym większy zysk i większe gaże dla pię¶ciarzy. Adamek nie jest głupi i zdawał sobie doskonale sprawę, że gdyby nie te buńczuczne wypowiedzi, to mógłby nie zarobić tyle ile wpłynęło na jego konto...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam Twoje spostrzeżenia i trafn± analizę ( nie pierwszy raz :-) ) Pietruchu. Nawet, jeżeli nie jeste¶ kibicem tego sportu potrafisz wcielić się w sportowy duch tej dyscypliny. Niewielu tak potrafi bior±c pod uwagę ogólnie panuj±c± negację (z punktu) tego, co nam się nie podoba b±dĽ nie jest naszym ulubionym zajęciem wink: .
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2547

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
... z jakich ¶rodowisk się wywodz±...

lol O ile pamięć mnie nie myli to który¶ z Kliczków jest lekarzem lol
pietruch napisał:
Jak komu¶ się nie podobaj± przemowy przed walk± to niech weĽmie pilota od TV i przeł±czy na reklamę pampersów jak już raczył Ferdek Kiepski ludziom o słabych nerwach radzić.

Nie oceniam jego wypowiedzi przed t± walk±, ani nie oceniam go jako sportowca w ogóle... to zupełnie inna sprawa. Powiedziałem tylko, że go nie lubię. Nie lubię również Górniak i Steczkowskiej, choć wiem, że maj± doskonałe warunki głosowe. Nie lubię też wielu polityków, choć inni ich popieraj±. Za to kocham swoj± Ewę, lubię swojego psa i kotkę... ale czy inni też musz± do nich mieć takie uczucia :?: lol Szanujmy to, że każdy może mieć własne zdanie. lol
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O ile pamięć mnie nie myli to który¶ z Kliczków jest lekarzem

Też mi się co¶ u uszy "obiło" lol i również nie pamiętam, który z nich chciał być lekarzem lol .
Faktem pozostaje, iż wziętymi specjalistami s± obaj zwłaszcza w przygotowaniu pacjenta do zabiegu lol . Czę¶ć operacji plastycznych ( pierwsz± fazę) wykonuj± sami, chyba na pół etatu lol .

A serio.
Krzysztofie, przez my¶l nie przeszłoby mi nieposzanowanie czyich¶ uczuć, zdania etc.
Tam wyżej wystraszyłem się (niepotrzebnie) nowej kolizji.
lol

PS. Starszemu obok chirurgii plastycznej należy dołożyć jeszcze fakultet psychoterapeuty- leczy zakres schorzeń przerostu ambicji . lol
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2547

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
... przez my¶l nie przeszłoby mi nieposzanowanie czyich¶ uczuć, zdania etc.

I jak tu Cię nie lubić lol lol lol
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pudło.
Kliczko nie jest lekarzem. Co najwyżej ma doktorat ze sportu zdobyty na Uniwersytecie Kijowskim usmiech.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2547

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol To już szczególik lol lol lol Do lekarza też mówisz panie doktorze lol lol lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 144