Czy wiesz, że...
System wodny RP charakteryzuje się niewielk± ilo¶ci± zbiorników zaporowych i ich mał± ogóln± objęto¶ci±. Ł±czna pojemno¶ć 140 większych zbiorników wynosi ok. 2,8 km sze¶c., co stanowi zaledwie 5% objęto¶ci wody rocznie odpływaj±cej z obszaru kraju.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 203
 Zalogowani 0
 Wszyscy 203

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18208) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59100) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18208) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18208) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18208) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18208) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18208) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59100) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18208) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18208) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2099
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2110
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2061
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2424
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - B±dĽcie zdrowi
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
B±dĽcie zdrowi
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 10:19 pm    Temat postu: B±dĽcie zdrowi Odpowiedz z cytatem

Witajcie i żegnajcie. Bardzo dawno się nie odzywałem, więc pozwolę sobie troszkę się rozpisać, szczególnie, że więcej chyba się już niestety nie odezwę. Korzystam z być może ostatniej szansy, by się z Wami pożegnać. Nie wszystkim dane jest żyć długo i szczę¶liwie. Nie poklikamy już, nie wypłyniemy, nie zarzucimy wspólnie wędek, nie nazbieramy koszyka grzybów ani nie sfotografujemy zachodz±cego słońca – motywu do¶ć banalnego, ale z punktu widzenia piwnicznej nory albo ostatniego dnia ¶wiata – bajkowego. Czeka mnie co¶ trudnego. Nie mam pojęcia, w imię czego ani dlaczego. Nie można nawet tego wyja¶nić, opisać ani chociaż nazwać. Nie da się o tym opowiedzieć, więc jedynie mogę się z Wami pożegnać. Do¶wiadczyłem dzięki Wam wielu cudownych chwil. Dużo więcej, niż się spodziewacie. Pogawędki Wędkarskie to był – nie tyle portal i nie tyle miejsce, co czas, który dzięki Wam przeżyłem, który był fascynuj±cy, pełen pasji i wydawał się nieprzemijalny. Do tego stopnia, że uwierzyć by można, że po ¶mierci też zawsze będzie jesień, las we mgle, szumi±ce fale i piszcz±ce sygnalizatory. Przeżyłem tak rajskie momenty nad wod±, w lesie i w miejscach, których nie odwiedził nikt od dziesi±tek lat, a może i dłużej albo i nigdy, rozmawiali¶my o tysi±cu spraw. Kłócili¶my się i godzili¶my, przekomarzali¶my i byli¶my pewni każdy siebie. Przyszedł jednak czas zapłacić za to, co było takie piękne. Przyszedł zły czas. Chciałbym umieć go cofn±ć lub choć zatrzymać teraz, w miejscu, w którym nie jest jeszcze tak koszmarnie, a tylko samotnie i bardzo nerwowo, szybko i trochę boli. Przepraszam wszystkich za każde złe słowa, które powiedziałem, za każd± rację, której nie miałem. Przepraszam za moj± ignorancję, przepraszam za każd± przykro¶ć. Przepraszam każdego z Was za cokolwiek, co złego zrobiłem. Zapamiętajcie mnie jako¶ mile.

I tak to już jest. Ot, nasze życie... składa się z etapów, jest zbyt krótkie, by robić rzeczy bardzo ważne i zbyt długie, by żyć samotnie. Jest nieodpowiednie. Ale tak prawdę rzekłszy, to gówno prawda. Nasze życie jest całkiem szczę¶liwe i czasem nawet pełne ciepła, i chciałoby się, aby pozostało niezmienione na zawsze. Ale zmiany s± nieuniknione, a nawet konieczne. I nie warto rozpaczać, kiedy jaki¶ etap w naszym życiu się kończy, choć następny wydaje się być gorszy. Po jakim¶ czasie często okazuje się, że wszystko staje się lepsze niż było. Trzeba tylko czekać i modlić się. Dużo się modlić. Mimo tej ufno¶ci bardzo się waham przed tym, co muszę zrobić. Miałem cudowne życie, choć spędziłem je w samotno¶ci. Za cudowne. Znalazłem szlachetne kamienie i monety, których nie da się wycenić, ale których nie mogę nawet trzymać teraz w rękach, ponieważ tak wielkie zmiany zaszły w moim cudownym życiu. Dzi¶ muszę oddać całe to życie, wszystkie medale, pochwały, błędy i nagany – wszystko w zapomnienie. Nawet nie będę mógł my¶leć i wspominać ani marzyć o głupim spacerze do lasu albo nad wodę, bo my¶li..., bo wolę..., bo czeka mnie lobotomia, a na koniec uzwierzęcenie duszy. I wtedy odpocznę. Teraz siadam do czego¶ na kształt dożywocia, jak do pewnego rodzaju pracy, dalszej pracy – w więzieniu bez murów, gdzie ¶ciany buduj± pretensje, kłótnie i awantury, a kraty rysuj± się z codziennych dokuczliwo¶ci. Nie jest tutaj bezpiecznie i nigdy nie będzie, i tak już zostanie do samego końca, który niestety nie nadejdzie szybko. Nie da się w bardziej przyziemny sposób tego wyja¶nić i opisać. Jeszcze raz przepraszam Wszystkich za wszystko. Być może kiedy¶ jeszcze obudzimy się w jakim¶ innym, kolorowym ¶nie. A że nie można obudzić się do wieczno¶ci z innymi nie przebaczywszy im, przepraszam Wszystkich. Dziękuję Wam. Żegnajcie.
_________________
Konkrety pod wami ryj±.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko, co się pod takimi słowami napisze jest głupie i bez sensu.
Gismo: trzeba wierzyć, że będzie dobrze. I będę wierzył razem z Tob±, że tak będzie. Dzięki za możliwo¶ć poznania - szkoda, że nie osobistego - dzięki za wszystkie dyskusje i przemilczenia. Dzięki za wszystko i jeszcze raz: POWODZENIA!
Czekamy na Twój powrót - już w znacznie lepszym nastroju.


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Pią Wrz 30, 2011 4:03 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Wszystko, co się pod takimi słowami napisze jest głupie i bez sensu.

Nie do końca.
-Maciek, kilka lat temu kto¶ też napisał co¶ w podobnym tonie,ot,tak sobie a póĽniej napisał "żartowałem" a ja dot±d nie wiem w jakim celu.
-Gismo-je¶li nie jest tak jak w pkt. 1 to:
1.znany sporej czę¶ci Pogawędkowiczów autor artykułów i ksi±żek o tematyce wędkarskiej,¶wietny wędkarz i kompan ( to jest moja prywatna opinia bo swoje wady też ma) miał co¶ takiego robione ładnych kilka lat temu.Uszczerbku na zdrowiu n ie poniósł żadnego.
2.Zapewne pamiętasz dydkusje o GRŁ? Jeden z wła¶cicieli też miał takie problemy.I co? ano nic.Siedzi na Mazurach i łowi ryby.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm! Po tonie Twojej wypowiedzi nie s±dzę by¶ żartował lub używał tego okre¶lenia jako przeno¶ni. Zastanawia mnie jednak, że kto¶ tak młody jak Ty, kto¶ kto zawsze pisał tak wyważone i m±dre teksty, bystry i inteligentny, decyduje się na taki krok. To niewiarygodne! Czy przemy¶lałe¶ wszystkie za i przeciw? Czy nie za wcze¶nie na takie kroki?


Gismo zmień lekarza!


Ostatnio zmieniony przez Jotes dnia Nie Paż 30, 2011 3:53 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
wolfram
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 08, 2010
Posty: 400

Kraj: Polska
Miejscowość: gdzie¶ na ¦l±sku
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja my¶lałem, ze lobotomia jest już zakazana :? Na pocz±tku tekstu my¶lałem, że chodzi o samobójstwo..., a tu proszę, co¶ co my¶lałem ,że należy do epoki minionej. Gismo, ja bym szukał wszelkich innych rozwi±zań, czyżby już ich nie było? Nie mam pojęcia co Ci dolega, ale może warto skorzystac z porady innego specjalisty, może wojskowego, jak radzi Jotes?
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gismo,więcej wiary,wiara czyni cuda wykrzyknik POWODZENIA wykrzyknik
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Paż 01, 2011 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przeceniajcie tych "wojskowych". Specjalist± jest się - albo nie - niezależnie od tego, czy przed tytułem naukowym ma się stopień wojskowy. Wojskowa medycyna została tak samo zrujnowana, jak wiele innych rzeczy w naszym pięknym kraju. Jotes miał to szczę¶cie, że trafił na specjalistów - przez "przypadek" wojskowych.

Wiele lat temu pewien pilot ratuj±c samolot i ludzi, nad którymi leciał, pomimo rozkazu katapultowania się, doprowadził samolot do lotniska. W wyniku próby l±dowania doznał na tyle poważnego urazu, że podjęto decyzję o amputacji obu nóg. Rodzina zapożyczyła się - lata 70-te - i zorganizowała mu leczenie w Szwecji. Nogi uratowano i nawet nie było widać, że człek tak poważnie ucierpiał. Tak więc warto szukać i poznawać opinie wielu lekarzy, szczególnie w tak poważnej sprawie.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Paż 01, 2011 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu i tu może się trafić jaki¶ "Mengele". Generalnie, to chodzi mi tylko o to, że nasz kolega powinien pojechać gdzie¶ indziej - może do dużego miasta - i zasięgn±ć innych, dodatkowych opinii. Je¶li faktycznie zdecydował się na lobo - tfu! - tomię, to to s± nieodwracalne skutki. Tak± decyzję podejmuje się w ostateczno¶ci. :roll:

Ostatnio zmieniony przez Jotes dnia Nie Paż 30, 2011 3:54 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Paż 01, 2011 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - bezwzględnie konsultować.
A wiedzę "inżynierów medycyny" miałem okazję poznawać w innym regionie. Na ogół było cmokanie i ironiczne u¶mieszki, gdy widzieli wyniki badań i opisy z porz±dnego szpitala warszawskiego. Na szczę¶cie trafił się również tam Pan Lekarz, który pacjentkę potraktował poważnie i profesjonalnie i postawił j± na przysłowiowe nogi.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Paż 01, 2011 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co przeczytałem, ten zabieg w Polsce jest już nie wykonywany. Gismo szukaj kogo¶ innego i miej więcej wiary.
_________________
Bercik
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Paż 01, 2011 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolfram napisał:
Na pocz±tku tekstu my¶lałem, że chodzi o samobójstwo....

Nie wiem dlaczego, ale gdy pierwszy raz przeczytałem post Gizma też pomy¶lałem że o to chodzi.
wolfram napisał:
Gismo, ja bym szukał wszelkich innych rozwi±zań, czyżby już ich nie było?

Gizmo wierzę że wyjdziesz z tego, co by to nie było.
Wierzę w Ciebie.
Powodzenia.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Paż 01, 2011 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gismo brachu a pamiętasz Ty jeszcze nasze rozmowy o trolu i karpiach ?
I co chcesz to zostawić ?
To nie tak, że trzeba się żegnać i ugi±ć przed niby nieuniknionym to nie tak ....
Jeden Ci wrogiem drugi przyjacielem szukaj w¶ród lekarzy tego drugiego a nie składasz swój los temu pierwszemu w parszywe łapy ...

Zawsze my¶lałem, że się jednak kiedy¶ spotkamy osobi¶cie na którym¶ ze zlotów walcz bo jeszcze nie pora. wykrzyknik idea:
_________________
Łowię i zjadam ......
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Paż 01, 2011 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smutny

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Pon Maj 21, 2012 9:38 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Bartek80
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 20, 2006
Posty: 429

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Paż 04, 2011 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mi będzie póĽniej głupio :? ale podejrzewam że chłopak się żeni i sobie z was zażartował... :roll:
_________________
Aquila non capit muscas!
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Paż 05, 2011 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:?

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Pon Maj 21, 2012 9:37 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sro Paż 05, 2011 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę zdrówka i wracaj do nas jak najszybciej. Pamiętaj, czekamy tu na Ciebie wykrzyknik
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
wedkarz_wawiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 07, 2004
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Paż 06, 2011 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gismo trzymam za Ciebie kciuki i mocno wierzę w to, że wszystko skończy się dobrze. B±dĽ silny!
tosiek
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 55

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Paż 07, 2011 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIKNIJ
wolfram
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 08, 2010
Posty: 400

Kraj: Polska
Miejscowość: gdzie¶ na ¦l±sku
PostWysłany: Sob Paż 29, 2011 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gismo, daj znać co u Ciebie! Wierzymy, że ta lobotomia nie doszła do skutku, więc odezwij się.
mikefish
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 02, 2006
Posty: 616

Kraj: Polska
Miejscowość: Staniszcze Małe -opolskie
PostWysłany: Sob Paż 29, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
odezwij się Gismo na priv: w miarę możliwo¶ci i wiedzy może co¶ doradzę
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też kilka dni temu tak unieruchomiło na maxa, że gdybym była sama i miała pod ręk± jakiego¶ odpowiedniego grzybka to nie zawahałabym się go skonsumować, żeby już pozbyć się tego bólu i niemocy...
Ale na szczę¶cie mam wokół siebie przyjaciół, nawet tych daleko, którzy dzwoni± i chcieliby pomóc. Nawet nie wiesz, jak czasami samozaparcie i wiara w uzdrowienie może pomóc. No i zmień lekarza, ja to zrobiłam i na drugi dzień już nawet mogę się sama poruszać wesoly Co prawda nie wolno mi jeszcze spacerować za dużo, ale sama ¶wiadomo¶ć, że sama mogę się zwlec z łóżka i doczłapać (z dwoma laskami przy sobie - chociaż nie jestem "t± inn±" ;-) ) do łazienki "za potrzeb±".
Nie poddawaj się i spróbuj może poszukać innych dróg leczenia Twojego schorzenia? Zawsze jest jakie¶ drugie wyj¶cie awaryjne!
_________________
Wolę być niedoskonał± wersj± samej siebie, niż najlepsz± kopi± kogo¶ innego...
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się odezwie. Nie wiem, co mogłoby być przyczyn± takiego posta, ale za wesoło to nie wygl±da. Mam jednak nadzieję, że to tylko ożenek, a nie nic gorszego. Lobotomii się w Polsce nie stosuje od dawna (lekarzem nie jestem, ale Wikipedia tak rzecze). Ale...zgadywał nie będę. Może Gismo sam odpowie.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tu nikogo kto zna Go w realu :?:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próby były podjęte już wcze¶niej, ale zgodnie z zapowiedzi±, nie odbierał komórki.
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może wysłać info do koła PZW, do któego należy?
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S± może jakie¶ nowe wie¶ci na temat naszego kol. Gismo :?: :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę. Martwi mnie ten post Gisma, bo bardzo go lubię. Macie kto¶ do niego numer telefonu? Zna kto¶ jego adres? Teraz mi wstyd, że nie mam takich danych!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odbierał telefonów nawet od osoby, z któr± miał bliski kontakt i znał jej numer. Ale komóra była aktywna.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszłym tygodniu postaram się zadzwonić do jego miejsca pracy (chyba, że kto¶ już dzwonił na PP ? ).
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietruch - koniecznie sprobuj. Ja probowalem dzisiaj z innej strony, ale bez skutku.
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dzwoniłem do niego, ale komórka milczy, wiec posłałem SMS-a. Kto¶ odpisał i prosi by nie wydzwaniać.
Cyt. sms-a "Szymon wiele przeszedł i wiele ma do przej¶cia z pewno¶ci± się odezwie gdy tylko będzie mógł."
A więc Szymonie czekamy na Ciebie.
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Też dzwoniłem do niego, ale komórka milczy, wiec posłałem SMS-a. Kto¶ odpisał i prosi by nie wydzwaniać.
Cyt. sms-a "Szymon wiele przeszedł i wiele ma do przej¶cia z pewno¶ci± się odezwie gdy tylko będzie mógł."
A więc Szymonie czekamy na Ciebie.

Mam mieszane uczucia. Jeżeli Gismo poddał się temu zabiegowi, możemy się nigdy nie doczekać smutny.
3mam kciuki za jego szybki powrót do zdrowia wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik.
_________________
Bercik
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Też dzwoniłem do niego, ale komórka milczy, wiec posłałem SMS-a. Kto¶ odpisał i prosi by nie wydzwaniać.
Cyt. sms-a "Szymon wiele przeszedł i wiele ma do przej¶cia z pewno¶ci± się odezwie gdy tylko będzie mógł."
A więc Szymonie czekamy na Ciebie.


Dzięki za info. Mam mieszane uczucia - bo z jednej strony trzeba uszanować prywatno¶ć i nie wypada się narzucać, z drugiej jednak w sposób naturalny powstaje pytanie - czy nie jeste¶my w stanie jako¶ pomóc...
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esox napisał:
Mam mieszane uczucia - bo z jednej strony trzeba uszanować prywatno¶ć i nie wypada się narzucać, z drugiej jednak w sposób naturalny powstaje pytanie - czy nie jeste¶my w stanie jako¶ pomóc...

Jeżeli kto¶ Go zna osobi¶cie lub kogo¶ z Jego Rodziny to może się dopytać, jeżeli nie ma takiej możliwo¶ci to trudno się narzucać. Choć nasze poczucie chęci pomocy jest naturalne... kto¶ może to Ľle odczuć.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur: napisałem do Yari'ego, ale na razie się nie odzywa. smutny

My¶lę, że należy uszanować prywatno¶ć, skoro o to proszono. Jarek wcze¶niej dzwonił kilka razy - nikt nie odbierał. smutny
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk - dzięki za informację tu i na priw. Pozostaje czekać w takim razie i trzymać kciuki, aby było dobrze.
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze dodam, że wiadomo¶ć sms-a była dłuższa niż zacytowałem, ale i tak dotyczyła tego samego. Także trzeba to uszanować, a Gismowi życzę duuuużo zdrowia i jestem pewien jak odzyska choć trochę sił to zapewne nas poinformuje.
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Karpiarz
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Oct 14, 2002
Posty: 198

Kraj: Niemcy
Miejscowość: Aachen
PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosiego Roku Gismo, wracaj do zdrowia brachu i odezwij sie do nas jak najszybciej. Pozdrawiam Janusz.
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanko odno¶nie kolegi - czy co¶ wiadomo co się z nim dzieje? Od ostatniego posta minęło sporo czasu...
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaktus napisał:
mam pytanko odno¶nie kolegi - czy co¶ wiadomo co się z nim dzieje? Od ostatniego posta minęło sporo czasu...

Ja równierz chciałbym dowiedzieć się co dzieje się z kol. Gizmo, może kto¶ ma jakie¶ wie¶ci :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem do Yari'ego, ale na razie się nie odzywa - może się "urlopuje". Umówili¶my się wcze¶niej, że je¶li się czego¶ dowie, da znać. Minęły miesi±ce i cisza, więc...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie pisałem w tym w±tku. Gismo zawsze jest dla mnie mistrzem komplikowania zagadnień (w pozytywnym sensie). My¶lałem, dowiadywałem się, ale teraz wygl±da to bardziej niż poważnie. Nie wierzę w najgorsze i mam nadzieję na pozytywne wiadomo¶ci.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On miał wspóln± stronkę karpiow± z JackiemDSW bodajże. Stronka nosiła sie pod tytułem"Bez ci¶nień" - Jacek sprzedaje na allegro dzisiaj z powodzeniem sprzęt karpiowy jako JACKfishing_com - może On co¶ wie o Gismo?
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Karpiarz
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Oct 14, 2002
Posty: 198

Kraj: Niemcy
Miejscowość: Aachen
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie co z Gizmo bo jakos sprawa ucichla a czlowiek moze byc w potrzebie - wracaj do nas kolego bo tu Twoje miejsce. Czekamy na madre komentarze o grzybach i komentarze o drugiej pasji jaka sa karpie dla Ciebie - robisz to profesjonalnie - wracaj do zdrowia i wracaj do nas!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontakt z Jackiem został zerwany w dniu zamieszczenia tego postu. smutny
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niby tak, ale czy nie można dotrzeć do kogo¶ z Jego koła, żeby zapytać co i jak?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj wcze¶niejsze posty...
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałem...
ale jako¶ tak człek się pod ziemię zapa¶ć nie może.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale może... nie życzyć sobie kontaktu.
Trwa namierzanie Yari'ego. ;)
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szymonie wracaj, trzy miesi±ce karpiowania mam za sob± i z ledwo¶ci± doczekałem się tylko jednego brania. Jak do nas tu nie wrócisz to ja już chyba karpia sobie nie poholuję. smutny Powoli rozważam powrót do spławikowania. usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.20 sekund :: Zapytania do SQL: 168