Czy wiesz, że...
AMUR:
- Rekord Polski - 39,20 kg
- Złoty medal - od 18,00 kg
- Srebrny medal - od 14,00 kg
- Brązowy medal - od 10,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 566
 Zalogowani 0
 Wszyscy 566

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(380622) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(380622) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(380622) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(380622) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie biorą : ...(59426) Apr 03, @ 09:01:48

krzysztofCz: To prawie wieczność... mam nadzieję, że dożyjemy do następnej zbi ...(380622) Apr 03, @ 08:58:12

lecek: Byliśmy w Ustroniu. Dwa dni wędkowania w Wiśle. Na miejscu okazał ...(59426) Apr 02, @ 19:02:39

jjjan: Wpłaciłem za następne dwa lata. Są dwie faktury, każda za rok. N ...(380622) Apr 02, @ 17:57:24

jjjan: Wszystkim wszystkiego dobrego ...(165) Mar 30, @ 08:46:37

krzysztofCz: Święta już za pasem więc... Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, R ...(165) Mar 29, @ 17:25:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2243
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2008
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2270
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2101
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2155
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2069
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2110
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2474
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2292
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Mikołaj 2011 - pytanie od redakcji.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Mikołaj 2011 - pytanie od redakcji.
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  

Chciałbym (~abym), aby tegoroczne prezenty skierować do:
Białochowa
37%
 37%  [ 12 ]
Łysej Góry
18%
 18%  [ 6 ]
proporcjonalnie do obu ośrodków
43%
 43%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomoœć
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Czw Paż 27, 2011 9:50 am    Temat postu: Mikołaj 2011 - pytanie od redakcji. Odpowiedz z cytatem

Już prawie listopad i cieszy, że przypomnieliście sobie o corocznej akcji pomocy dzieciom. Serce ratuje się tym bardziej, że nie jest ona efektem działań ze strony redakcji lecz Waszą inicjatywą.
Mając kilkuletnie doświadczenie w tej kwestii mamy dla Was pewną propozycję. Jej realizacja musi być jednak efektem Waszej decyzji i stąd prośba o aktywny udział w głosowaniu, mającym na celu dać nam sygnał, co do potrzeby organizacji, ewentualnej ilości uczestników, jak również celu, na jaki będziemy chcieli przeznaczyć zgromadzone środki.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że grono ludzi potrzebujących jest coraz szersze. Szczególnie boli, gdy brakuje środków dla dzieci i młodzieży, których problemy nie wynikają z ich winy lecz są efektem działalności dorosłych. Z dużym zainteresowaniem przyglądaliśmy się apelowi Stynki, która w ramach swojej działalności społecznej, podjęła się pracy z młodzieżą w kółku wędkarskim przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Łysej Górze. Dlatego pragniemy poznać Waszą opinię, czy nie warto by było w tym roku przeprowadzić akcję na jego rzecz. TUTAJ macie potwierdzenie, że dzieciaki już coś potrafią i że warto rozważyć możliwość wsparcia ich w dziele pogłębiania znajomości naszego hobby. Może zainteresowanie wędkarstwem nie pozwoli na uleganie bardziej szkodliwym pokusom?

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, iż sugestia zmiany ośrodka podyktowana jest jedynie chęcią wsparcia kolejnego grona zapaleńców i przekonaniu, że wsparcie w pozyskiwaniu sprzętu wędkarskiego jest ze wszech miar uzasadniona. Czekamy na Wasze opinie i sugestie oraz wzięcie udziału w ankiecie, którą dołączamy do powyższego postu. Na opinie czekamy do dnia 04.11.2011r.
Nadmieniamy, że ewentualne rozmowy z bezpośrednio zainteresowanymi zostaną rozpoczęte po wypracowaniu wspólnej decyzji.

Redakcja PW
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Paż 28, 2011 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko tak z małą uwagą techniczną. Przykleił bym wątek (jeśli to możliwe) tak żeby w apli "na forum napisali" ten post był zawsze na samej górze.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Piš Paż 28, 2011 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od samego początku, w dziale ogólnym, ten temat był i pozostanie do czasu podjęcia decyzji jako pierwszy. W "Na forum napisali" jest to "cokolwiek kłopotliwe".
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Paż 28, 2011 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tego napisałem "jeśli to możliwe" usmiech usmiech usmiech.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2545

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Paż 29, 2011 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba jest uzależnione od ilości środków. Powstaje pytanie czy lepiej jednemu dać wszystko (czytaj: więcej), czy dzielić biedę wspólnie (czytaj: dać mniej ale dla wielu). Wiem, że każda, nawet najmniejsza pomoc cieszy tego, który ją otrzymuje.
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Grudziądz
PostWysłany: Sob Paż 29, 2011 7:17 pm    Temat postu: Re: Mikołaj 2011 - pytanie od redakcji. Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Może zainteresowanie wędkarstwem nie pozwoli na uleganie bardziej szkodliwym pokusom?

to istnieją bardziej szkodliwe pokusy? ;)
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołšczył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Paż 30, 2011 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:arrow:

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Pon Maj 21, 2012 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankieta wypełniona, głosowałem na Białochowo. Nasuwa się jednak pytanie co redakcja ma na myśli w trzecim pytaniu. Proporcjonalnie co to oznacza według mnie nie jest ono jednoznaczne? 50/50 czy inaczej?

Koledzy, którzy chcą brać udział w aukcjach proszę o głosowanie. I tylko tych, ci co nie będą brali nie powinni mieszać w wynikach.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50/50
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukałem i znalazłem takie kwoty:
2007 4158 zł
2008 5144 zł
2009 5677 zł
2011 2963 zł.

To myślę pora za kilka dni ruszać z kolejnymi aukcjami.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darogryf napisał:
Poszukałem i znalazłem takie kwoty:
2007 4158 zł
2008 5144 zł
2009 5677 zł
2011 2963 zł.

To myślę pora za kilka dni ruszać z kolejnymi aukcjami.


Darek 2011?? czy 2010.
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech będzie 2010. Ale w 11 tym śniło mi się że będzie więcej.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby sen zaczął się spełniać, bo ten spokój mnie niepokoi. usmiech
bedmar58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 20, 2004
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 5:04 pm    Temat postu: Mikołaj 2011 Odpowiedz z cytatem

Będzie więcej,musimy w to wierzyć . wesoly
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Piš Lis 04, 2011 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy głosowanie się zakończyło? Mam informację, iż osoby jeszcze nie głosujące nie mogą tego zrobić.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Piš Lis 04, 2011 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że głosowanie było za krótko, niektórzy z userów nie mieli okazji zagłosować z różnych przyczyn.
_________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego...
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Piš Lis 04, 2011 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, mało mam czasu na Internet, jednak o naszych dzieciakach nie zapominam. Nie było mi dane zagłosować na tak ważne decyzje? Skoro nie, to się tutaj wyrażę. Jestem przeciwny na dzielenie się i tak małym prezentem z drugą grupą dzieciaków. Mamy już swoich i im sprawiamy prezenty takie na ile nas stać. Prawda jest, że dla tych dzieciaków i tak to jest mało. Nie jesteśmy zaś charytatywną grupą, żeby pod swoje skrzydła garnąć każdą grupę, o którą tylko ktoś się upomni ( czytaj poprosi o wsparcie ).
W wypowiedziach mamy kilka userów a nie ponad 30 osób. Kto zatem tutaj głosował? Czy Ci, którzy wspierają coroczną aukcję? Mam wątpliwości.
Jeszcze raz wypowiadam się - tylko Białochowo!!!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Piš Lis 04, 2011 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie - należało wyznaczyć termin do Wielkanocy. :roll:

Rysiu: wybór został dokonany przez grono osób, które - jak mniemam - miały ochotę wyrazić tutaj swoje zdanie. A możliwość mieli wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Jak widać wybór wcale nie był tak oczywisty. A dlaczego ta ankieta? Jej wynik najlepiej o tym świadczy.
Do dnia dzisiejszego - do godziny 18:55:05 - NIKT nie wnosił zastrzeżeń co do terminu.
Darogryf: termin był ustawiony na 04.11 w momencie publikacji ankiety i "z automatu" ankieta została zakończona. Nie ukrywam, że miałem nadzieję, że zrobię to dzisiaj o północy. Przedłużenie terminu wg mnie byłoby manipulacją i nie tylko ja zdaję sobie sprawę z faktu, że byłby zdecydowanie inny. Powodów tego przekonania nie będę tutaj rozwijał. A zainteresowanie tematem miałeś możliwość poznać już w dniu 15.10, kiedy to powiesiłeś swój post w sprawie Mikołaja 2011 - do dnia dzisiejszego wypowiedziało się tam 1 Admin i Oldi. :roll:
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Piš Lis 04, 2011 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
A zainteresowanie tematem miałeś możliwość poznać już w dniu 15.10, kiedy to powiesiłeś swój post w sprawie Mikołaja 2011 - do dnia dzisiejszego wypowiedziało się tam 1 Admin i Oldi. :roll:

Według godzin napisanych postów w dniu 15.10. Oldi nie mógł widzieć powieszonej ankiety. A odpowiedzi w tamtym temacie z odsyłaczem do nowego też nikt nie zapodał.
A 4.11.2011r do którego to dnia miała być aktywna ankieta jeszcze trwa, no chyba, że ja się mylę? Na drugi raz trzeba jasno określać godziny zakończenia ankiet. Większość userów chyba więcej czasu spędza tu wieczorami?
_________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malgi napisał:
no chyba, że ja się mylę?


Ujęło mnie za serce, że i taką ewentualność bierzesz pod uwagę. Teraz dokonaj proszę głębszej analizy rozdmuchiwanego problemu, a dostrzeżesz nawet jego niezręczność. :roll:
Wielka szkoda, że mając tyle do powiedzenia, nie zaproponowałaś choćby pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Rozumiem jednak, że krytyka jest zdecydowanie wygodniejsza...
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mi przykro z powodu takiego obrotu sprawy. Mój wątek nie został pociągnięty ten poległ. Ja jestem nadal za Białochowem i tylko za nim. Skoro przegrałem to nie mam co się więcej wygłupiać i ciągnąć tego tematu.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darogryf napisał:
Jest mi przykro z powodu takiego obrotu sprawy. Mój wątek nie został pociągnięty ten poległ. Ja jestem nadal za Białochowem i tylko za nim. Skoro przegrałem to nie mam co się więcej wygłupiać i ciągnąć tego tematu.

Mamy rozumieć, że w związku z innym wyborem Userów niż oczekiwany przez Ciebie, nie jesteś zainteresowany w pomocy w organizacji przedsięwzięcia?
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jest mi przykro z powodu takiego obrotu sprawy. Mój wątek nie został pociągnięty ten poległ. Ja jestem nadal za Białochowem i tylko za nim. Skoro przegrałem to nie mam co się więcej wygłupiać i ciągnąć tego tematu.


Nie bardzo rozumiem, co przegrałeś a co chciałeś wygrać lol. Wspominałem w Twoim wątku, iż potrzebne, są konkrety: organizacja aukcji, nr konta i trochę więcej entuzjazmu wypowiedzi wink:.
Również jestem za dziećmi z Białochowa i tak samo za wszystkimi dziećmi, które mogłyby oczekiwać od nas uśmiechu i kilku cukierków. To nie kosztuje majątku wink:.
Co jest grane? Kolejna głupia rozgrywka? Z czyjej strony i czyim kosztem?
To, co do dzisiaj wiadomo to fakt, iż nikt nie kiwnął palcem by dołożyć jakikolwiek pomysł na organizację przedsięwzięcia. A to się samo nie robi !!! Dziękujemy w imieniu redakcji…
wesoly
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redakcjo dokładnie nikt. Nikt mnie nie zapytał (jest wyjątek od tej teorii) o czy chciałbym w tym roku zrobić to samo co w zeszłym. Choć nic wielkiego nie zrobiłem, dla każdego z nas to żaden problem.
Od paru lat wspomagaliśmy Białochowo i wydawało mi się, że tak zostanie. Poznałem dzieciaki i Dom od środka. Nowa propozycja nie przypada mi do gustu. Ja nie chcę się rozdrabniać. Zwłaszcza, że nie wiem kto o zmianie opcji zdecydował. Pisanie my userzy to tak naprawdę nikt. A może takie osoby które do tej pory nigdy nie brały udziału w aukcjach. A może Ci którzy są od "wczoraj" zalogowani. A może Ci którym Białochowo się znudziło. Mi nie.
Nie jestem kimś kto się udziela znacząco na forum. Więc jak i tym razem poprzestanę na czytaniu wątku o aukcjach nic wielkiego się nie stanie. Każdy z nas ma prawo wyboru. Ja wybrałem Białochowo.
A o Łysej Górce nie mam dobrego zdania.
W międzyczasie wpadłem na inny pomysł rozwiązania tego problemu. Kilku osobom nawet się spodobał. Tylko jest już za późno na zmiany jak i na ponowny wybór.
Teraz już widzę termin był jasno wyznaczony, tylko ja dopiero dzisiaj go znalazłem. I co do niego nie mam obiekcji. Mam niedosyt, że starzy użytkownicy się nie postarali.

P.S.
Robert moje numery się nie zmieniły.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie róbmy dymów.
W akcji Białochowo zawsze brało udział dużo userów. Tak też będzie pewno i teraz. Te kilkla tysiączków był fajnym zastrzykiem dla dzieciaków.
Choćbyśmy pękli, nie uzdrowimy wszystkich dzieciaków z Polski - a może z Europy, ze Świata?? Teraz te kilka tysiączków podzielimy na dwie grupy ( o ile uzyskamy je ). No i co to za prezent?

Monku! Nie czas i pora tutaj na wykłucanie się, kto mógł a kto nie mógł przeczytać tej informacji o ankiecie. Tak - byłem kilka minut na Internecie i jak zobaczysz godziny, to zrozumiesz o czym pisała Magi. Tak - nie miałem szansy przeczytać tego, czego jeszcze nie było.
Robert! proszę nie pisz, że ktoś mógł coś zrobić a nie robi i patrzy na innych ( czytaj redakcję ). Darograf chciał coś zrobić ( nie ważne jest co, bo nie jestem wtajemniczony ), więc nie pisz, że nikt nie chce pomóc. Poza tym nie widziałem apelu od redakcji z prośbą o pomoc ( pomysły były - chociażby mój ). Od lat robi to redakcja i chyba, że koś chce to prowadzić, redakcja przekazywała pałeczkę.
Nie czas na rwetes. Nie o to mi chodzi. Uzasadniam tylko, że za krótko ankieta trwała. Nie wiem, czy w tych 32 osobach znalazła się część userów biorących co roku udział w tej akcji.
Nie interesuje mnie, na co kto głosował, ale chciałbym mieć tutaj spis ludzi, którzy w tej ankiecie brali udział.
Żeby było jasno, nie podoba mi się pomysł brania pod opiekę kolejnych potrzebujących, bo tych nigdy nie zabraknie i za kilka lat, jak tak będziemy robić, to do Białochowa poślemy kilogram landrynek.
Było dobrze, dlaczego to psuć??
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem, jestem i będę za Białochowem.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

Adams92
Sporządzacz omotek
Sporządzacz omotek


Dołšczył: Dec 05, 2009
Posty: 159

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wałdowo Król./ Bydgoszcz
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nigdy nie brałem udziału w świątecznych aukcjach, jednak ośmielę się zabrać głos na ten temat.

Popieram mojego poprzednika, Old Rysia - Wszystkich nie da rady uszczęśliwić, nie lepiej dać jednym a porządnie?

Zaglądam na tą stronę już piąty rok, choć to konto zarejestrowane jest krócej. Od zawsze widziałem tą akcję dla Białochowa. W 100 % ją popieram, baa nawet w 200 wykrzyknik

Bardzo fajna inicjatywa z tą pomocą. Wiem i rozumiem - wszyscy tutaj obecni mają serce, uczucia, ja również i wiadomo że chciałoby się pomóc wszystkim potrzebującym.

Osobiście uważam jednak, że lepiej byłoby całą kwotę przekazać na jeden ośrodek, ponieważ to nie jest aż taka astronomiczna suma, aby ją dzielić na więcej ośrodków. Może dla jednej osoby ta suma jest duża, ale dla tylu dzieciaków, wartość tej sumy rzekłbym ginie. A co to gdyby ją jeszcze dzielić na więcej osób... :roll:

No cóż to tylko moje skromne zdanie, mam nadzieję że nie zostanę skrytykowany.
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi pocieszę twój i mój kilogram to razem dwa. Więc już coś mamy.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oława
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę potrzeby dzielenia użytkowników na tych "zasłużonych" i "świeżonki". Każdy z zarejestrowanych na portalu ma takie same prawa, jego głos jest równie ważny. Abstrakcją jest dopominanie się o szczególne względy, ze względu na "coś" lub bez "czegoś". Nie widzę też potrzeby publicznej spowiedzi użytkowników z ich wyborów i uzasadniania decyzji. Przypominam, że admini i redakcja są tak samo jak inni użytkownicy, aktywni zawodowo i rodzinnie, a to co robią na portalu dla nas, czynią bezinteresownie, kosztem własnego czasu, a często i nakładem własnych środków. Fatalnym pomysłem jest wymuszanie na nich, "macie się tym zająć bo my użytkownicy tak chcemy". Jeżeli chcemy - to chciejmy to zrobić, obrobić informacje o aukcjach, poprowadzić je, przyjąć czasami fanty, opisać je, itd itp. Kto to ma wszystko zrobić??? Samo się??? Na koniec rozliczyć to i rozliczyć się!!!
Darek, dlaczego Redakcja miała się Ciebie o cokolwiek pytać? Miałeś ochotę to pociągnąć, miałeś na to pomysła, dlaczego nie pisałeś o tym wprost?
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam się już nie odzywać w tym temacie, ale... teraz to mnie wzięło!
losos24 napisał:
Nie widzę potrzeby dzielenia użytkowników na tych "zasłużonych" i "świeżonki". Każdy z zarejestrowanych na portalu ma takie same prawa, jego głos jest równie ważny. Abstrakcją jest dopominanie się o szczególne względy, ze względu na "coś" lub bez "czegoś". Nie widzę też potrzeby publicznej spowiedzi użytkowników z ich wyborów i uzasadniania decyzji. Przypominam, że admini i redakcja są tak samo jak inni użytkownicy, aktywni zawodowo i rodzinnie, a to co robią na portalu dla nas, czynią bezinteresownie, kosztem własnego czasu, a często i nakładem własnych środków. Fatalnym pomysłem jest wymuszanie na nich, "macie się tym zająć bo my użytkownicy tak chcemy". Jeżeli chcemy - to chciejmy to zrobić, obrobić informacje o aukcjach, poprowadzić je, przyjąć czasami fanty, opisać je, itd itp. Kto to ma wszystko zrobić??? Samo się??? Na koniec rozliczyć to i rozliczyć się!!!
Darek, dlaczego Redakcja miała się Ciebie o cokolwiek pytać? Miałeś ochotę to pociągnąć, miałeś na to pomysła, dlaczego nie pisałeś o tym wprost?

Po pierwsze: Darogryf już 15 października założył temat MIKOŁAJEK
TUTAJ,
z którego wynika, że właśnie on miał się zająć pomocą w organizacji tychże. W tamtym wątku nie było też mowy o innych ośrodkach. Bo może jakbyście ogłosili akcję charytatywną w sponsorowaniu dzieci i młodzieży w sprzęt i pieniążki na prezenty, to nie opędzilibyście się od proszących.
Wiem dobrze, co znaczy praca z dziećmi i młodzieżą - zwłaszcza z marginesów społecznych i rodzin patologicznych. Wiem ile czasu musieliśmy tłumaczyć (kilka zapaleńców z małego KOŁA PZW przy Łupawie) tym dzieciom, że nie wolno owić pstrągów w Łupawie na robaka (oni znali to z praktyki z własnych rodzin) A sprzęt dla nich zdobywaliśmy we współpracy ze strażą rybacką, (skonfiskowane wędki kłusowników nie odebrane w odpowiednim czasie).
Po drugie:
darogryf napisał:

Koledzy, którzy chcą brać udział w aukcjach proszę o głosowanie. I tylko tych, ci co nie będą brali nie powinni mieszać w wynikach.
W tym momencie zastanawiałam się, czy mam prawo głosować, jeżeli nie wiedziałam, czy w ogóle będę brała udział w aukcjach?
Nikt tego postu nie poprawił i NIKT (z redakcji także) nie dopisał kto powinien, a kto nie głosować. Niestety ciężka choroba położyła mnie do łóżka i nie mogłam nawet pisać na klawiaturze, jedyne co mogłam to myszką przesuwać strony.
Po trzecie:
Ja osobiście nie widziałam ostatnio ŻADNEJ prośby o mikołajkową pomoc dla Koła w Łysej Górze, nie widzę też udzielania się STYNKI na Forum, ani informacji, czy TAMTO KOŁO jeszcze w ogóle jest aktywne? Od sierpnia minęło już wiele czasu i wiele się mogło do tej pory zmienić.
A może ja znowu się mylę???
_________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Monku! Nie czas i pora tutaj na wykłucanie się, kto mógł a kto nie mógł przeczytać tej informacji o ankiecie.


8O Nie mam zwyczaju wykłócania się. Jeśli się wypowiadam, to z przekonaniem, co do swoich racji i mam prawo oczekiwać powagi od rozmówców.
Nie lubię też manipulacji - szczególnie post factum - i udowadniania rzeczy oczywistych, to "jaki jest qń, każdy widzi". To zdanie adresuję nei tylko do Ciebie.

Skoro akcja budzi tyle kontrowersji, a wybór dokonany na określonych i JASNYCH zasadach, nie budzących zastrzeżeń do dnia ogłoszenia wyniku, jest tak kontrowersyjny odpuszczam sobie wszelkie zainteresowanie tą sprawą.
I nie tylko tą. Powodzenia po wsze czasy.
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
....
I nie tylko tą. Powodzenia po wsze czasy.

O masz i redaktora nie ma. :placz
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Robert! proszę nie pisz, że ktoś mógł coś zrobić a nie robi i patrzy na innych ( czytaj redakcję ). Darograf chciał coś zrobić ( nie ważne jest co, bo nie jestem wtajemniczony ), więc nie pisz, że nikt nie chce pomóc. Poza tym nie widziałem apelu od redakcji z prośbą o pomoc ( pomysły były - chociażby mój ). Od lat robi to redakcja i chyba, że koś chce to prowadzić, redakcja przekazywała pałeczkę.


Skoro chciał coś zrobić to powinien był robić. Zanim jeszcze powstał pomysł ankiety wink:.
Samo lakoniczne pytanie ("nieśmiało zapytam") spowodowało jak widziałeś zainteresowanie trzech osób. W takim składzie trudno przeprowadzić akcje. Nie jest moim zadaniem ani nikogo z redakcji wymuszanie na userach chęci uczestniczenia w pomocy dzieciom.
Wspominacie o swoich pomysłach, bardzo dobrze, że je macie, trzymajcie je zawsze w tajemnicy, bo jeszcze ktoś może się o nich dowiedzieć wink:.
Kiedy w redakcji toczymy dyskusje, w jaki sposób i co należy zrobić to na pewno pod kątem utrudniania i zniechęcenia użytkowników do jakiejkolwiek formy uczestniczenia w życiu portalu wink:.
Zastanówcie się może, do czego Wam jest potrzebne (w kilku określonych sytuacjach) PW.
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek nic nie miał zrobić. Darek poruszył temat, który poległ. Redakcja widząc to zrobiła co uważała za słuszne. Reguły były jasne i czytelne. Uszanujmy wolę głosujących. Niech Ci co wybrali działają dalej.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oława
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malgi napisał:
Miałam się już nie odzywać w tym temacie, ale... teraz to mnie wzięło!

Koleżanko, czy pytanie zadane w poście Darka było stwierdzeniem "Ja, Darek zajmę się w tym roku aukcjami dla Dzieci z Białochowa"? Czy jeżeli w związku z tym zadam pytanie " Co z Beloniadą w przyszłym roku", to znaczy, że jestem jej organizatorem?
Dorośli ludzie, a emocje jak w piaskownicy, bo ktoś zburzył zamek z piasku!
Ambicje, duma, najczęściej ta urażona (tylko jak, czemu, na co, po co) udowadnianie racji, a potem łopatki rzucamy w piach i niech się inni martwią, bo my jesteśmy przecież urażeni.
Czy nie można na spokojnie?
Pozdrawiam raz jeszcze serdecznie i więcej uśmiechu
usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:

Pozdrawiam raz jeszcze serdecznie i więcej uśmiechu
usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech usmiech

Pozdrawiam również serdecznie, przepraszam, że się uniosłam, mogę to tylko zwalić na karb mojej ostatniej choroby - przez ból widzę niezbyt ostro, no i uśmiecham się też na razie raczej "przez łzy".
Przepraszam, jeżeli uraziłam czyjąś dumę , nie to było moim zamiarem, nie mam zamiaru rzucać łopatek w piaskownicę, a jeżeli będę mogła to na pewno pomogę w akcji charytatywnej.
Pozdrawiam jeszcze raz wykrzyknik
_________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego...
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:
Monk napisał:
....
I nie tylko tą. Powodzenia po wsze czasy.

O masz i redaktora nie ma. :placz


Ale o co chodzi ? 8O
Nie wierzę aby Maćka to bezmyślne zamieszanie było w stanie sprowokować do tak daleko idących decyzji . Nie takie akcje przetrwał i jeszcze innym prostował w głowie aby się nie dali wmanewrować w błędne decyzje. wink:
Chyba że ...... szukał pretekstu aby olać nas wszystkich. :evil:
Czego akurat po NIM bym się nie spodziewał.
Jedynym wytłumaczeniem by były jakieś istotne powody o których nie wiemy i o których wiedzieć nie powinniśmy. :roll:
W przeciwnym razie musiałbym bym przyjąć że ktoś się włamał na konto monka. Innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę. :roll:


ps.Prześpij się Maciek , odpocznij, napij coś zacnego . Jutro znowu jest dzień. wesoly
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Farti za dobre słowo, ale... mam już po prostu dość. A jako że nie ma ludzi niezastąpionych, niech ktoś inny raczy zająć się tym, czym zajmowałem się na tym portalu. Może odporność na zarzuty i ciągłe "wąty i pliwości" maleje wraz z wiekiem? Nie szukałem pretekstu, jak również nikogo nie olałem - to z pewnością nie leży w mojej podłej naturze. usmiech
Nie ukrywam jednak, że preferuję inne warunki i zasady pracy. Trudno - kierując się czystymi intencjami - nie dostrzec celu publikacji takiej ankiety. Chcieliśmy jako redakcja, aby zdanie n.t. akcji wypowiedziane zostało publicznie. Nie jest przyjemnie rzucać hasło do takiego działania. Dlatego chcieliśmy poznać zamieszczone w formie dostępnej dla wszystkich zdanie na powyższy temat. Skąd wątpliwości? Tak się składa, że z wieloma z Was mamy kontakt choćby na niwie prywatnej i opinie bywają różne. Stąd taka forma.

Mierzi mnie jednak postawa niektórych Kolegów. Skoro to nie moja opcja wygrała, mam to w nosie i bawcie się dobrze. Czy nie jest ona przejawem olania opinii innych? Głupszych? ;)
Jak Ciebie znam zaraz napiszesz, że zrobiłem to samo. Nie Szanowny Kolego - z krótką przerwą ciągnąłem ten wózek od początków jego istnienia. Czas więc na zmiany, nowe twarze, nowe pomysły. Ze swojej strony, jako członek pogawędkowej społeczności, zawsze gotowy jestem do pomocy, o czym nie omieszkałem powiadomić Redakcji. usmiech
I prośba na koniec: nie ciągnijmy tego wątku - są na PW ważniejsze sprawy.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:
Monk napisał:
....
I nie tylko tą. Powodzenia po wsze czasy.

O masz i redaktora nie ma. :placz

:placz :placz :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Dzięki Farti za dobre słowo, ale... mam już po prostu dość. A jako że nie ma ludzi niezastąpionych, niech ktoś inny raczy zająć się tym, czym zajmowałem się na tym portalu. Może odporność na zarzuty i ciągłe "wąty i pliwości" maleje wraz z wiekiem? Nie szukałem pretekstu, jak również nikogo nie olałem - to z pewnością nie leży w mojej podłej naturze. usmiech
Nie ukrywam jednak, że preferuję inne warunki i zasady pracy. Trudno - kierując się czystymi intencjami - nie dostrzec celu publikacji takiej ankiety. Chcieliśmy jako redakcja, aby zdanie n.t. akcji wypowiedziane zostało publicznie. Nie jest przyjemnie rzucać hasło do takiego działania. Dlatego chcieliśmy poznać zamieszczone w formie dostępnej dla wszystkich zdanie na powyższy temat. Skąd wątpliwości? Tak się składa, że z wieloma z Was mamy kontakt choćby na niwie prywatnej i opinie bywają różne. Stąd taka forma.

Mierzi mnie jednak postawa niektórych Kolegów. Skoro to nie moja opcja wygrała, mam to w nosie i bawcie się dobrze. Czy nie jest ona przejawem olania opinii innych? Głupszych? ;)
Jak Ciebie znam zaraz napiszesz, że zrobiłem to samo. Nie Szanowny Kolego - z krótką przerwą ciągnąłem ten wózek od początków jego istnienia. Czas więc na zmiany, nowe twarze, nowe pomysły. Ze swojej strony, jako członek pogawędkowej społeczności, zawsze gotowy jestem do pomocy, o czym nie omieszkałem powiadomić Redakcji. usmiech
I prośba na koniec: nie ciągnijmy tego wątku - są na PW ważniejsze sprawy.

Stwierdzam u Ciebie (na moje oko),, chwilowe zmęczenie materiału''.
Napiszę w miarę ogólnie do całości aby nie ciągnąć . Zacznę od końca , bo jakże by inaczej. wink:
A jakie sprawy są ważniejsze,bo nie widzę ?
Mikołaj ?
Ha , jak tak dalej będzie za rok czy dwa może nie być komu zrobić akcji , więc czy jest ważniejsza sprawa?
Wiem, nie ma ludzi nie zastąpionych ! Tylko problem w tym że czasem nie można ich odnaleźć . A może nie chcą się ujawnić.
Tu nie chodzi o sam fakt że chcesz odpocząć , bo masz dość. Tylko w jakich okolicznościach. Ile osób w ten sposób odeszło? I następni mogą nie mieć ochoty na zastąpienie ciągnących ten wózek.
Dlatego zrozumiem że chcesz odpocząć , odetchnąć jakiś czas. Powierzyć trochę obowiązków innym. Ale ,litości nie w takim wydaniu. Nie jak urażona panienka, bo tak to będzie wyglądało.
Niektórzy się zagalopowali (malgi zresztą już przeprosiła). Ale bez względu na cokolwiek , nie Ty w takich okolicznościach .
Wiesz przecież o co mi chodzi. :roll:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewniam, że pozostaje prężne ciało redakcyjne. Wsparcie jak widać też mogą mieć imponujące. Niech więc wykażą się inni.
A "zakalec redakcyjny" jest super - nie ma się czego bać. Rękawy do góry i avanti. Wierzę, że ktoś się zdecyduje na trochę pracy na rzecz ogółu. Inni mogą nie mieć ochoty? To dlaczego do diaska ja mam ją mieć!? lol
Jak widzisz świat się nie wali, do Wigilii multum czasu i problemu być nie powinno.
A skoro jesteś takim kawalarzem, biorącym "pod włos" - weteranem tutaj jesteś - wesprzyj redakcję. Piszę poważnie.
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gryfino
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narobiłem zamieszania. Mogłem nie pytać i byłby spokój. Monk wygrała inna opcja, więc przekazuję jej pałeczkę niech działa dalej zgodnie ze swoimi poglądami. Ja jej w niczym nie będę przeszkadzał. I abym więcej w przyszłości nie robił zamieszania robię coś podobnego co Ty.
_________________
Wczoraj staliśmy nad przepaścią, dzisiaj zrobiliśmy krok do przodu.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2545

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wali Was po łbach panowie przesilenie jesienne.
Niech każdy kto bierze udział w aukcji lub przelewa na konto zaznaczy na kogo ta właśnie jego kasa ma pójść.
Już na początku pisałem, ze wszystko zależ od ilości kasy, a w ankiecie nie brałem udziału.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
Wali Was po łbach panowie przesilenie jesienne.
Niech każdy kto bierze udział w aukcji lub przelewa na konto zaznaczy na kogo ta właśnie jego kasa ma pójść.
Już na początku pisałem, ze wszystko zależ od ilości kasy, a w ankiecie nie brałem udziału.

Krzysiu, to też jest wyjście, wystawiający aukcję pisze dla kogo przeznacza wpływy. Ale chyba "Kapkę Po Niewczasie" (cytując Osła z I-ego Shreka), opcja wynikła, chyba że się mylę.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro powieszę tekst i ruszamy z Mikołajem. Wynik ankiety jest jednoznaczny i środki pójdą na dwa ośrodki, więc proszę o podwójne zaangażowanie.
Proszę wszystkich użytkowników o bardziej świąteczny nastrój, choć dopiero listopad się zaczął. Nie czas na kłótnie tylko na działanie. Od lat Mikołaj jest nieodłącznym elementem życia tego portalu i postarajmy się, żeby to się nie zmieniło.
Już dziś możecie odkurzyć swoje pudełka, żeby wybrać coś na aukcje. Wszelkie szczegóły podam jutro.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2545

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej boli taka dyskusja w temacie pomocy dzieciakom. One też czytają... ciekawe jak się czują.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak ktoś z redakcji napisze, żebyśmy zrobili coś szalonego, to wszyscy to zrobią? Grono tych, którym chce się tu "sprzątać" jest niewielkie i trudno, żeby wszyscy na zawołanie pozbyli się swoich problemów. Temat pomocy Dzieciakom jest co roku otwarty, każdy może napisać, że bierze na siebie organizację, że poświęci przez kilka tygodni po 2-3 godzinki dziennie, żeby temat ogarnąć. Nie trzeba zrzucać tego ciężaru na innych wierząc, że jak co roku- jakoś to samo ruszy.
Mam nadzieję, że za rok Mikołaj ruszy z większą pasją. Tymczasem proszę Was o mobilizację i zainteresowanie tematem swoich znajomych- kolegów po kiju. Im będzie nas więcej, tym lepszym wynikiem zakończy się tegoroczny Mikołaj.
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowoœć: Toronto
PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 2:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:

Niech każdy kto bierze udział w aukcji lub przelewa na konto zaznaczy na kogo ta właśnie jego kasa ma pójść.
Już na początku pisałem, ze wszystko zależ od ilości kasy, a w ankiecie nie brałem udziału.

Dokladnie to samo mialem na mysli usmiech . W czym problem ? , niech kazdy napisze gdzie ma isc jego kasa usmiech.
Glosowalem na Bialochowo .
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spore, aczkolwiek zupełnie niepotrzebne zamieszanie powstało. Nie wiem czy Wy wiecie, że Ewa - Stynka na stałe związana jest z WCWI. Tam najczęściej jest i tam publikuje swoje artykuły. Jeszcze nie jest za późno, by obie redakcje się porozumiały i podjęły jednakowe inicjatywy wspierające: PW - Białochowo i WCWI Łysą Górę. I wg mnie to właśnie WCWI powinno objąć patronatem aukcje dla dzieciaków z Łysej Góry - wspierając jednocześnie swojego użytkownika. Obydwa portale w ramach przyjaźni, mogłyby dodać odsyłacze do aukcji na sąsiednim portalu - tym bardziej, że np na PW często można zobaczyć nawet adminów z WCWI - Hiljot, Kot_bury, TJ, ale i wielu innych użytkowników.
W taki sposób i jedni i drudzy mogą się wzajemnie wspierać, a w szczególności aukcje dla dzieci. Takie rozwiązanie pozwoli nadal oddać CAŁE SERCE dla Białochowa(a nie tylko połowę!), a WCWI całe swoje serce odda dla tych drugich dzieci i jeszcze być może wzajemnie się wesprzemy w miarę możliwości.

Prawda, że tak było by najlepiej? Oczywiście dla tych dzieciaczków... :roll:

Ps: A co jeśli się okaże, że użytkownicy PW zdecydują, że pieniądze z aukcji lub wpłat przypadną w nierównych proporcjach dla obydwu - np Białochowo 5 tys i dla ŁG 200 zł? Wstyd? Żal, rozczarowanie? :roll:
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy redachtory obecne i Ci którzy teraz chcą albo już dali dyla.
1* Przeczytajcie dokładnie - Darograf przejął pałeczke jeszcze przed ankieta!!!! ( Łosoś tez niech to sprawdzi i nie pisze głupot ).
2* Wszyscy są omylni - nawet nasza redakcja - i nie czas się obrażać. Omylni, bo została podjęta zła decyzja o ankiecie. Było dobrze, dlaczego to psuć?
3* Prawdę pisząc nie chodziło mi o ankietę a tylko czas jej trwania. To pierwsze pretensje i moje i Darogryfa. Krew mnie zalewa, że temat nie poszedł w tym kierunku. Komu zależało, żeby ta ankieta tak krótko trwała?
Jotes dobrze napisał - Stynka ma sponsorów - podobno większych od nas.
4* Wkurza mnie zła interpretacja. Jeśli piszę prośbę o wypisanie userów ( 32 ), którzy brali udział w ankiecie, to nie chodziło ( jak zresztą napisałem ) o to, jak głosowali.

5* Co teraz ma zrobić redakcja? ( Jeśli można podpowiedzieć!! ) Mam propozycje:
1* olać nas i robić swoje
2* uruchomić ankietę na kolejny tydzień.
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.20 sekund :: Zapytania do SQL: 170