Czy wiesz, że...
Doskonał± przynęt± na bałtyckie duże leszcze, okonie i węgorze jest garnela – nazywana też bałtyck± krewetk±. Skorupiak ten dzień spędza zagrzebany w piasku, a na żer wychodzi w nocy i penetruje przybrzeżne płycizny. Można go znaleĽć również przy plaży, na co najmniej metrowej wodzie w pobliżu zwalisk kamieni.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 931
 Zalogowani 0
 Wszyscy 931

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(486504) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(486504) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(486504) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(486504) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(486504) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(486504) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(486504) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(486504) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(486504) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(486504) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2047
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2139
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2498
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2323
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Brak godła Polski na strojach reprezentacji.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Brak godła Polski na strojach reprezentacji.
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 4:13 pm    Temat postu: Brak godła Polski na strojach reprezentacji. Odpowiedz z cytatem

Co s±dzicie o braku orła na strojach piłkarskiej reprezentacji polski ?
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewaj±c się oszałamiaj±cego wyniku jaki osi±gn±, to może to i lepiej. Ale wg mnie brakuje go, a tłumaczenia s± godne decydentów. ;)
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieco dziwne te koszulki, nie pasuj± mi.
Moim zdaniem nie powinni rezygnować z godła, orzeł na koszulkach był chyba od zawsze.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale najważniejsze z czego one powstały! :-)
_________________
Wolę być niedoskonał± wersj± samej siebie, niż najlepsz± kopi± kogo¶ innego...
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwidoczniej PZPN kupił sobie reprezentację,dlatego posiadaj±
ich logo.Znowu ¶wiat się z nas po¶mieje! :evil:
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie rzeczywi¶cie po zbóju. Brakuje mi tylko napisu na tych koszulkach, który zalał ostatnio nasz± telewizję, co to niby misję ma. Tam by też pasowało "audycja zawiera lokowanie produktu" usmiech
A tak moim zdaniem, to PZPN chciał zagrać na nosie kibiców i pokazać kto rz±dzi...
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to jednak głowa orła w koronie jest, nie cały to orzeł ale jednak, kawałek ptaka widać. lol wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykre jest to, że debiut reprezentacji Polski w strojach bez orzełka na piersi wypada wła¶nie w ¶więto niepodległo¶ci... :?
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że w zwi±zku z reprezentowaniem PZPN-u przed meczem nie powinno się grać hymny narodowego a stworzyć przez te ponad pół roku hymn PZPN-u. Teraz rap czy hip-hop jest modny więc może co¶ w tym kierunku zly:
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Uważam że w zwi±zku z reprezentowaniem PZPN-u przed meczem nie powinno się grać hymny narodowego a stworzyć przez te ponad pół roku hymn PZPN-u. Teraz rap czy hip-hop jest modny więc może co¶ w tym kierunku zly:


Spoko, Górniakowa znowu co¶ odwali, aż kibice orła wywin±. Będzie hymn i będzie orzeł. lol

Dla przypomnienia :?
zebxxl
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 26, 2011
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Podlaskie / Hajnówka
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie przepadałem za PZPN, ale kilkadziesi±t minut temu w stacji TVN24 stwierdzenie pana sekretarza generalnego Kręciny w rozmowie z P. Tomaszewskim wprowadziło mnie w osłupienie i szok jednocze¶nie.

Piszę z pamięci po kilkudziesięciu minutach, więc jedynie postaram się zachować w±tek wypowiedzi, bo dalej jestem w lekkim szoku.
idea: idea: idea:
- „ może by Pan Tomaszewski działaj±c w sejmie zorganizował jakie¶ lobby by sejm uchwalił dofinansowanie dla PZPN powiedzmy w wysoko¶ci 80 000 000 zł to pomy¶limy o wymianie koszulek, bo musimy się sami finansować ... -
idea: idea: idea:
Jako¶ tak to zabrzmiało i jestem przekonany że chodziło o spowodowanie dofinansowania PZPN w kwocie 80 mln zł. w zamian za wymianę koszulek na takie na których będzie Nasze Narodowe Godło a nie godło PZPN-u.
SZSZSZSZOOOOOKKKKK!!!!!!!
_________________
Traktuj innych tak - jak by¶ sam chciał być traktowany.
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego oczekiwać w kraju, w którym ¶p. pan prezydent (celowo małymi literami) zakazał chodzenia w polskich ciuchach z demobilu? To ja mam po Norwegówku i Polsce w imię patriotyzmu w niemieckich "łachach" się poniewierać i Bundeswerę "reklamować"? W czasach kiedy Polska była pod okupacj± hitlerowsk± szczycili¶my się "Polandami" (naszywka na ramieniu munduru PSZZ), a teraz PiS "pieprzy" o patriotyĽmie i ich prezydent zakazał mi nie tylko noszenia polskiej flagi na ubiorze, ale nawet używania wzoru ubioru wojskowego. Tak to nawet "za komuny" nie było wykrzyknik .
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocie - mylisz się. Noszenie wspomnianej przez Ciebie garderoby, zawsze było w Polsce niezgodne z prawem. Nie bronię tego pana, ale to nie jemu zawdzięczamy ten zakaz.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot_bury napisał:
A czego oczekiwać w kraju, w którym ¶p. pan prezydent (celowo małymi literami) zakazał chodzenia w polskich ciuchach z demobilu? To ja mam po Norwegówku i Polsce w imię patriotyzmu w niemieckich "łachach" się poniewierać i Bundeswerę "reklamować"? W czasach kiedy Polska była pod okupacj± hitlerowsk± szczycili¶my się "Polandami" (naszywka na ramieniu munduru PSZZ), a teraz PiS "pieprzy" o patriotyĽmie i ich prezydent zakazał mi nie tylko noszenia polskiej flagi na ubiorze, ale nawet używania wzoru ubioru wojskowego. Tak to nawet "za komuny" nie było wykrzyknik .

jeste¶ kocio-żałosny :placz
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot_bury napisał:
A czego oczekiwać w kraju, w którym ¶p. pan prezydent (celowo małymi literami) zakazał chodzenia w polskich ciuchach z demobilu? To ja mam po Norwegówku i Polsce w imię patriotyzmu w niemieckich "łachach" się poniewierać i Bundeswerę "reklamować"? W czasach kiedy Polska była pod okupacj± hitlerowsk± szczycili¶my się "Polandami" (naszywka na ramieniu munduru PSZZ), a teraz PiS "pieprzy" o patriotyĽmie i ich prezydent zakazał mi nie tylko noszenia polskiej flagi na ubiorze, ale nawet używania wzoru ubioru wojskowego. Tak to nawet "za komuny" nie było wykrzyknik .


Za komuny na ulicy człeka rozbierali z moro. Problemy były nawet, jak się wymieniło guziki, bo głównie o guziki z orzełkiem się czepiali. Nawet potrafili człekowi wpieprzyć "porz±dnie"...
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
Za komuny na ulicy człeka rozbierali z moro. Problemy były nawet, jak się wymieniło guziki, bo głównie o guziki z orzełkiem się czepiali. Nawet potrafili człekowi wpieprzyć "porz±dnie"...

¦więte, słowa Jotes. Wiem bo do dzisiaj czuję w ko¶ciach, przyjacielskie poklepywanie zomowców.

Tak na marginesie. Czy nawet tu, na portalu wędkarskim, nawet w po¶cie dotycz±cym PZPN, musimy wracać do polityki.
Nie dajmy się zwariować wykrzyknik
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
... Nawet potrafili człekowi wpieprzyć "porz±dnie"...

Oj działo się działo - nudno nie było lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, jak było za kumuny, bo szczylem byłem. Nie wiem, co zakazał który¶ z bluĽniaków. Ale reprezentacja naszego kraju reprezentuje kraj, a w konstytucji wyraĽnie jest napisane, jakie s± barwy, godło itp. Skoro na koszulkach jest napis POLSKA, ale jest logo PZPN, to o co kaman???? Bo do mnie trafia tylko jedna my¶l - zarówno Lato jak i Kręcina dostali w łapę od producenta i tyle. Od jakiego¶ czasu widac, że obaj maj± w dupie polski futbol. Dla mnie to dwa pijusy, któym dupy do fotela przyrosły. Dziwię się tylko, że ministerstwo sportu nie miało wpływu na wybór wzorów koszulek. Do nędzy... - czy to PZPN ma decydować o tym? Za co¶ takiego powinni zostać za mordę wywaleni ze stołków.
A kibice? Teraz będ± mogli z czystm sumieniem ¶piewać hymn PZPN - "J...bać, j...bać PZPN".
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wszyscy kiedy¶ narzekali na Listkiewicza... Już mi się za nim tęskni.
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot_bury napisał:
A czego oczekiwać w kraju, w którym ¶p. pan prezydent (celowo małymi literami) zakazał chodzenia w polskich ciuchach z demobilu? To ja mam po Norwegówku i Polsce w imię patriotyzmu w niemieckich "łachach" się poniewierać i Bundeswerę "reklamować"? W czasach kiedy Polska była pod okupacj± hitlerowsk± szczycili¶my się "Polandami" (naszywka na ramieniu munduru PSZZ), a teraz PiS "pieprzy" o patriotyĽmie i ich prezydent zakazał mi nie tylko noszenia polskiej flagi na ubiorze, ale nawet używania wzoru ubioru wojskowego. Tak to nawet "za komuny" nie było wykrzyknik .


Nie ICH prezydent, tylko wszystkich Nas!
Wybrany został w demokratycznych wyborach większo¶ci± głosów. Ja nie głosowałem np. na Komorowskiego, ale szanuje wybór większo¶ci ludzi i jest On również moim prezydentem.
Gierek, wyhamuj trochę
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla rozładowania atmosfery -wierszyk :

- Kto Ty jeste¶ ?
- Bo ja wiem.
- Jaki znak Twój ?
- Logo PZPN.

wink:
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maj± półksiężyce arabskie kraje, maj± gwiazdy dawidowe, korony przeróżne , konstelacje najodleglejsze. I maj± też ptaki przeróżnych ras. Jedni wrony inni koguty...
To może jak± kurę by naszym przylepić...nielot... ale zawsze ptaszek lol.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Maj± półksiężyce arabskie kraje, maj± gwiazdy dawidowe, korony przeróżne , konstelacje najodleglejsze. I maj± też ptaki przeróżnych ras. Jedni wrony inni koguty...
To może jak± kurę by naszym przylepić...nielot... ale zawsze ptaszek lol.


Robert, o ile się orientuje, to symbolem żabojadów zawsze był kogut usmiech usmiech usmiech.
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:
Robert napisał:
Maj± półksiężyce arabskie kraje, maj± gwiazdy dawidowe, korony przeróżne , konstelacje najodleglejsze. I maj± też ptaki przeróżnych ras. Jedni wrony inni koguty...
To może jak± kurę by naszym przylepić...nielot... ale zawsze ptaszek lol.


Robert, o ile się orientuje, to symbolem żabojadów zawsze był kogut usmiech usmiech usmiech.
Oj Sołtysie,toc przecież Robertowi o pisklęta chodzi wink:
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gierek napisał:

Nie ICH prezydent, tylko wszystkich Nas!
Wybrany został w demokratycznych wyborach większo¶ci± głosów. Ja nie głosowałem np. na Komorowskiego, ale szanuje wybór większo¶ci ludzi i jest On również moim prezydentem.
Gierek, wyhamuj trochę


Sorry, że politycznie. ICH, bo po wyborach powiedział "kto jego zdaniem jest lub nie jest Polakiem". Mnie umie¶cił w¶ród Niepolaków. Więc ICH a nie MÓJ. O ile wiem , był to pierwszy taki przypadek przezydentury w Polsce smutny .
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Maj± półksiężyce arabskie kraje, maj± gwiazdy dawidowe, korony przeróżne , konstelacje najodleglejsze. I maj± też ptaki przeróżnych ras. Jedni wrony inni koguty...
To może jak± kurę by naszym przylepić...nielot... ale zawsze ptaszek lol.


Proponuję głuszca. Też kurak i na dodatek, z jednej strony dostojny, ale tak zadufany w sobie, że głuchnie wesoly w okresie godowym. Co prawda u nas jest odwrotnie tzn. w czasie godów (wyborów) słuch jest ok, tylko po okresie godowym zanika na cztery lata smutny .
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocie głuszec jest już zarezerwowany lol. Dla niemieckiej marki piwa, ale gdyby z nimi pogadać to może dałoby się poł±czyć skłonno¶ci i jednych i drugich. wink: lol
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaktus napisał:
nie wiem, jak było za kumuny, bo szczylem byłem. Nie wiem, co zakazał który¶ z bluĽniaków. Ale reprezentacja naszego kraju reprezentuje kraj, a w konstytucji wyraĽnie jest napisane, jakie s± barwy, godło itp. Skoro na koszulkach jest napis POLSKA, ale jest logo PZPN, to o co kaman????


Było tak, że Lato Orła bez korony całował i szczycił się z bycia Polakiem niezależnie od ustroju Polski. Było tak, że Lato mimo możliwo¶ci zostania obywatelem innego kraju Europy został Polakiem. Bycie Polakiem dla Laty było wtedy ważne i godne.

Cytat:
Bo do mnie trafia tylko jedna my¶l - zarówno Lato jak i Kręcina dostali w łapę od producenta i tyle.


Może dostali kasę za kontrakt z Nike, ale nie za brak Orła. Nike ma w nosie co będzie na koszulce, byle była ich produkcji wesoly.

Cytat:
Dziwię się tylko, że ministerstwo sportu nie miało wpływu na wybór wzorów koszulek. Do nędzy... - czy to PZPN ma decydować o tym? Za co¶ takiego powinni zostać za mordę wywaleni ze stołków.


Martwi mnie to, że stadiony powstaj± z naszych podatków a występuje tam nienasza reprezentacja smutny. Nie jestem wrogiem komercji, ale za pieni±dze tych co maj± zyski a nie moje. PZPN chce mieć zyski? OK, niech wybuduje stadiony i osi±ga zyski. Areny na Euro dotuje państwo, stadion Legii miasto. Ja żyj±c w Warszawie i nie chodz±c na mecze chcę ulic i parkingów, tańszych biletów komunikacji miejskiej i wielu innych.


Ostatnio zmieniony przez kot_bury dnia Nie Lis 13, 2011 3:04 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Kocie głuszec jest już zarezerwowany lol. Dla niemieckiej marki piwa, ale gdyby z nimi pogadać to może dałoby się poł±czyć skłonno¶ci i jednych i drugich. wink: lol


Zwłaszcza skromno¶ć wesoly :P usmiech
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Kocie - niewiele kumasz w słuszno¶ci swego rozumowania: stadion jest duży, przyjdzie na niego tyle luda, że co jaki¶ czas co¶ się na trybunach albo przed nim nawywija i jest o czym mówić przez bite kilka lat! A ulica? Oddadz± do użytku i zanim pojawi± się na niej dziury nie do ominięcia, będzie cisza medialna! wink:
Wszystko jest chore - choć nie jestem malkontentem - i co gorsza, w imię procentów w rankingach, nie ma i długo nie będzie mocnego, który chciałby zastosować u nas drobiazg, któremu na imię rozum, rozs±dek i elementarna uczciwo¶ć. A tak jest on potrzebny wielu zwi±zkom w naszym pięknym kraju... ;)
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Oj Kocie - niewiele kumasz w słuszno¶ci swego rozumowania...


I dla tego jestem Kot Bury, a nie tylko Kot :P .
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polam - i wszystko jasne! wink:
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Kocie - mylisz się. Noszenie wspomnianej przez Ciebie garderoby, zawsze było w Polsce niezgodne z prawem. Nie bronię tego pana, ale to nie jemu zawdzięczamy ten zakaz.


Monku! Chwilę mnie nie było na PW (praca). Zgodnie z prawem po usunięciu znamion "państwowo¶ci i wojskowo¶ci", czyli guzików z orzełkiem i stopnia, można było nosić mundury wojskowe. W celach estradowych i innych. Całe wioski chodziły w "deszczyku" i "moro". Problem był w miastach, gdzie inteligencja "niezrzeszona" w legalnych organizacjach zaczęła wykorzystywać mundury polowe. Tak jak pisz± koledzy "plecy mogły zaboleć" smutny . Obecnie tylko organizacja ND-ecka Strzelec ma prawo używać munduru RP :? . Jestem wychowany w tradycjach "militarnych". Nie w słowach, a w grobach. Mam moralne prawo do kultywowania tych tradycji, niezależnie od "kategorii", która nie pozwoliła mi ich czynnie kultywować. Osobi¶cie uważam, że szacunek dla munduru wyraża się w sposobie jego noszenia. Nosz±c polowy "ciuch" na rybach mam go zawsze zapięty na ostatni guzik, "obci±gnięty" i czysty. To jest mój szacunek dla munduru. Mam prawo jako Polak nosić "barwy" na rękawach. Mam prawo do "pasa głównego", który od stulecia nie nosi orła na sprz±czce. Ważne jest by nosić znamiona Polsko¶ci z honorem.

Nie jestem zwolennikiem "majtek" w barwach narodowych (USA i UK), ale też nie życzę sobie by, kto¶ mi a priori mówił, żem nie godzien, pod kar±.

Przepraszam za długi wywód, ale tak to czuję.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielce chwalebna postawa - słowa uznania.

Ale jako że diabeł tkwi w szczegółach: nie pytaj o podstawę prawn±, bo jej nie pamiętam, ale nie wystarczy samo usunięcie emblematów, guzików, orzełków. Na starych mundurach uniemożliwiała ich używanie piecz±tka od wewnętrznej strony, obecnie naszywka typu np. 124Z/MON /letnie "moro"/.
Na podstawie stosownych zapisów każdy policjant, żandarm ma prawo nas "rozebrać" z tego odzienia i "przysługuje" nam stosowne postępowanie.
Inn± kwesti± jest egzekwowanie tego prawa.
Tak więc, aby nie utwierdzać nikogo w błędnym przekonaniu, nie pisz proszę "zgodnie z prawem" - ochronie podlega sam mundur, jego krój,materiał, z którego jest wykonany, a nie tylko guziki i emblematy. usmiech
Zapewniam, że z "różnych względów" wiem, o czym mówię. ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze blade! lol To wszystko znaczy, że pod paragrafy podpadam 8O. Fakt, że "nie wychodzę" ze spodni moro (bardzo już zdezelowanych, czwarty sezon na tyłku winkusmiech jakiego¶ angielskiego żołnierza z NATO nigdy nie wzbudził we mnie takich jak Wasze skojarzeń 8O.
Ot, "nachy" na ryby nie do zdarcia. Chętnie bym kupił nowe, ale w tej sytuacji?
Chyba przesi±dę się na tradycyjne ciuchy wędkarskie czy my¶liwych. Będzie mi szkoda, bo te wojskowe najlepszej, jako¶ci s±. Miękkie i niesamowicie trwałe.
A może jest jakie¶ obej¶cie tych przepisów albo inne spojrzenie wink:
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Zapewniam, że z "różnych względów" wiem, o czym mówię. ;)


Swego czasu pewien grafik narysował w regulaminie mundurowym żołnierza w butach zaszmurowanych w "paski" a nie w "jodełkę". WSW garnizonu Warszawa wystawiło patrol pod MON-em i usiłowało na tej podstawie karać kadrę oficersk± wesoly za nieregulaminowe sznurowanie butów. Sprawę rozwi±zał dopiero Spychalski :P . Idiotów nigdy nam nie zabraknie wesoly.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Robercie - czysto polskie: mieć w nosie, licz±c na to, że i tak nikt się nie doczepi. usmiech
Kocie: nie wkręcaj mnie w te absurdy. lol
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
O kurcze blade! lol To wszystko znaczy, że pod paragrafy podpadam 8O. Fakt, że "nie wychodzę" ze spodni moro (bardzo już zdezelowanych, czwarty sezon na tyłku winkusmiech jakiego¶ angielskiego żołnierza z NATO nigdy nie wzbudził we mnie takich jak Wasze skojarzeń 8O.
Ot, "nachy" na ryby nie do zdarcia. Chętnie bym kupił nowe, ale w tej sytuacji?
Chyba przesi±dę się na tradycyjne ciuchy wędkarskie czy my¶liwych. Będzie mi szkoda, bo te wojskowe najlepszej, jako¶ci s±. Miękkie i niesamowicie trwałe.
A może jest jakie¶ obej¶cie tych przepisów albo inne spojrzenie wink:


Jako Polak możesz w każdych, byle nie w polskich zly: . Te s± Tobie zakazane ustawowo.

P.s.
¦wiadomie łamię to prawo i nie dam się ukarać mandatem, bez rozprawy w s±dzie.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot_bury napisał:
P.s.
¦wiadomie łamię to prawo i nie dam się ukarać mandatem, bez rozprawy w s±dzie.


I by¶ przegrał. A jedynym bonusem byłoby postępowanie wyja¶niaj±ce, w jakich okoliczno¶ciach wszedłe¶ w posiadanie umundurowania. usmiech
Dodam jeszcze, że zakaz dotyczy nie tylko "grubego asortymentu" /mundury/, ale również: dresów, ocieplaczy, a nawet... skarpetek i gaci wszelkiej ma¶ci! lol


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Nie Lis 13, 2011 4:47 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jako Polak możesz w każdych, byle nie w polskich Twisted Evil . Te s± Tobie zakazane ustawowo.

P.s.
¦wiadomie łamię to prawo i nie dam się ukarać mandatem, bez rozprawy w s±dzie.


Eee wesoly ChodĽcie pogadamy o głuszcach lol
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Kocie: nie wkręcaj mnie w te absurdy. lol


Kazda epoka ma swoje absurdy :P . Nasi ojcowie mieli swoje, my swoje, a nasze dzieci będ± miały swoje wesoly. Taki jest nasz ¦wiat i trzeba to zaakceptować, co nie oznacza, że nie mamy o tym rozmawiać z u¶mieszkiem na twarzy dla przemijaj±cych czasów.
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
kot_bury napisał:
P.s.
¦wiadomie łamię to prawo i nie dam się ukarać mandatem, bez rozprawy w s±dzie.


I by¶ przegrał. usmiech
Dodam tylko, że zakaz dotyczy nie tylko "grubego asortymentu" /mundury, ale również dresów, ocieplaczy, a nawet... skarpetek i gaci wszelkiej ma¶ci! lol


A propos ocieplaczy. "Glinia starej daty" (celowo z dużej wesoly ) po sprawdzeniu trzewo¶ci, widz±c mnie w regulaminowym ocieplaczu powiedział: "Nie będę <kolegi> dłużej trzymał z <Tym samochodem>". Obydwaj wiedzieli¶my, że samochodzik skorodowany, ale bezpieczny.

P.s.
Cholerka, piszę to w skarpetach LWP 8O , może już s± niekontraktowe.
P.p.s.
Przegrałbym zapewne, ale z honorem i wpisem do protokołu usmiech.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie s± ludzie i....

Małe z "życia wzięte" z WSW w tle...
W latach 70-tych, gdy kadra ¶migała do domów w mundurach, WSW musiało wykonać "plan kontroli" doszło w Wawie do takiego przypadku. Na ręce szefa poważnej instytucji spłyn±ł meldunek, że patrol WSW w dniu... na ulicy.... stwierdził, że płk X jest nieostrzyżony. W zwi±zku z powyższym oczekuj±, że wobec ww, wyci±gnięte zostan± wnioski dyscyplinarne.
Szef instytucji, który wspomnianego płk X znał od lat miał poważny dylemat. Wezwał go jednak do siebie, poprosił o spokój i dał do przeczytania powyższy meldunek. "Sprawcy zamieszania" para poszła nosem, uszami i wszelkimi możliwymi otworami ciała ludzkiego ponieważ... od wielu lat był ... naturalnie ŁYSY. Od tamtej pory do instytucji meldunki dotycz±ce kadry przestały już wpływać.
To tak na poprawę humoru i wracamy do tematu. ;)


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Nie Lis 13, 2011 5:08 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Cytat:
Jako Polak możesz w każdych, byle nie w polskich Twisted Evil . Te s± Tobie zakazane ustawowo.

P.s.
¦wiadomie łamię to prawo i nie dam się ukarać mandatem, bez rozprawy w s±dzie.


Eee wesoly ChodĽcie pogadamy o głuszcach lol


O ile wiem okres ochronny obemuje gody. Chłopaki takie bzdury "piej±" dla "panienek", że wstyd strzelać lol .
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Wszędzie s± ludzie i....

Małe z "życia wzięte" z WSW w tle...

Doł±cze, za pozwoleniem. do kolekcjii :P .

A z ciekawostek PRL-u. Oficerowi, jak przed wojn± (II ¦W) zakazywano noszenia siatek z zakupami. Zapomniano też, że przed wojn± oficer miał od tego ordynansa wesoly . W efekcie przeszli¶my na "muzułmanizm", gdzie za mężczyzn± zasuwała jego żona (Pani oficerowa) z siatami.
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z innej beczki. Przed wojn±, jak i teraz w miejscach publicznych był zakaz z noszenia broni bocznej - szabli b±dĽ pistoletu. Wchodz±c do restauracji pozostawiło się j± w szatni. Widzisz to w obecnych czasach?
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot_bury napisał:
(...)
Jako Polak możesz w każdych, byle nie w polskich zly: . Te s± Tobie zakazane ustawowo.
(...)


Ale tylko w Polsce. Robert po przekroczeniu Odry nic Tobie nie grozi.
Zreszt± przepis już od dawna martwy. Cała czy prawie cała Brać wędkarska chodzi w Mon-ie, my¶liwi także.
AMW z tego też czerpie marne zyski, marne bo dobrze sprzedać nie potrafi±. W oficjalnej sprzedaży s± nawet najnowsze wzory z Gore. Wchodzę do sklepu (fakt że za grub± gotówkę) i kupuję oficjalnie co chcę.
Wła¶nie, moje spodnie już z lekka wzór straciły, ze 5 latek maj±. Muszę sobie kupić now± parę albo dwie usmiech usmiech usmiech.

Swoj± drog±, wiele rzeczy szyje Helikon, na wzór nasz i nie tylko, szyje również dla naszych wojaków usmiech usmiech usmiech. Ciuch tańszy niż resortowy i wyższej jako¶ci niż standard ogólnie dostępny. Zwłaszcza Polary maj± zajefajne, bo inaczej powiedzieć nie mogę usmiech usmiech usmiech. (i nie tylko)

P.S. Wła¶nie sprawdziłem ceny. W ci±gu roku Helikon w moim sklepie zdrożał o prawie 50%. Jak kto¶ będzie zainteresowany to podam gdzie szukać fajnych rzeczy. Helikon to s± nówki prosto z fabryki, ale jest jeszcze masa innego demobilu, używki i stany magazynowe, w naprawdę ciekawych cenach usmiech usmiech usmiech usmiech.

Co do zakazu chodzenia w sorcie to nie tylko w Polsce nie wolno. U braci Litwinów też taki przepis jest. Tylko tam służby ostro ¶cigaj±, a przynajmniej się dopytuj±. A zwłaszcza gdy chodzi o najnowsze wzory umundurowania, za to można i¶ć siedzieć.
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orzełek jest pod ochron± - a PZPN umie¶ciło go w zoo. Ale gło¶no się zrobiło i orzełek na pewno wróci. Tak mnie naszło - skoro dla PZPN wszystko jedno jakiego ptaka umie¶ci na koszulkach, to może wezm± sobie do serca tę jakże znan± pie¶ń chwalebn± naszych kibiców (o "stosunkach" z PZPN) i umieszcz± tam jakże znany każdemu facetowi wizerunek męskiego "ptaka". Wszak i zwi±zek ch....owy, i prezes ch...owy, i w ogóle jako¶ ten futbol tak trochę ch....owo stoi. Samego ptaka, bez jaj... W końcu sprawa poważna, żeby sobie jaja robić.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz masz wesoly
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Mówisz masz wesoly



Haha dobre zly:
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 168