Czy wiesz, że...
Pierwsze informacje o błystce "dorożce" pojawiły się w 1746 r. w spisie inwentarza chłopskiego na WileńszczyĽnie "Dawne puszcze i wody".

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 582
 Zalogowani 0
 Wszyscy 582

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(500256) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(500256) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(500256) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500256) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500256) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500256) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(500256) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500256) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(500256) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(500256) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2050
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Kolonizowanie nowoczesne.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Kolonizowanie nowoczesne.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 12:43 pm    Temat postu: Kolonizowanie nowoczesne. Odpowiedz z cytatem

Czy zdajemy sobie sprawę z tego co z nami robi±?

O B E J Ż Y J


Dla tych którzy chc± chociaż cokolwiek zrobić w tej kwestii . Choć mam obawy, że jeste¶my skazani na trochę cwaniaczków którzy za wszelk± cenę chc± zarobić trochę kasy. I bandę tumanów którzy przyklaskuj± wszystkiemu za poklepanie po plecach .

Petycja
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem za wydobywaniem gazu łupkowego, ale... po pierwsze partactwo wykonawców nie zna granic a złodziejstwo rz±du graniczy z nieskończono¶ci±. Nam nie trzeba gazu łupkowego, żeby mieć skażone wody. Jedziesz na wie¶ i ogl±dasz pomysłowo¶ć... Gmina kładzie wodoci±g i stare studnie służ± za składowiska gruzu, albo... spotkałem się i z takim artyst±, który przepompowywał do studni ¶cieki, żeby zaoszczędzić na beczkowozie...
Taka warstwa wodono¶na jest już skażona do tego stopnia, że woda do niczego się nie nadaje, a ludzie to pij±... Wystarczy potem, że jacy¶ partacze nie uszczelni± odpowiednio warstw przy odwiercie i woda ze skażonej warstwy przenika głębiej do następnych warstw wodono¶nych...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram.
Nikogo nie kręci potrzeba rzeczywistego pokrycia zapotrzebowania energetycznego, tylko każdy zgrywa się na obrońcę ¶rodowiska. Ci którzy ci±gn± z tego procederu grub± kasę maj± naprawdę intratny ubaw z ich głupoty.
Można wtedy szpanować ekologi± twierdz±c, że można stawiać elektrownie wiatrowe, tylko niewielu wie, że to max. 0,5 GW przy "sprzyjaj±cych wiatrach". A gdy nie wieje? Lampka Artecholinu i całe województwo wystawia zadki w stronę wiatraków? A jakie jest zapotrzebowanie dobowe Polski na energię? Za dużo zadaję pytań. ;)
Chętnie bym się zapoznał z opiniami poważnych naukowców. Przed pierwszymi samochodami też musiał i¶ć gostek ze sztandarem, aby ostrzegać otoczenie, że potwór na czterech kołach nadci±ga. Disiaj jako¶ trudno by było żyć bez tego wynalazku... A "radzieckim płacimy najwięcej w Europie i pewnie nie jest to podyktowanie jedynie nasz± nieumiejętno¶ci± przeprowadzenia negocjacji...
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li wydobycie uniezależni nas od Rosji i innych krajów, z których importujemy gaz, to ok., wydobywajmy. Ale konsekwencje też musz± być brane pod uwagę. Filmik daje do my¶lenia, ale jest jednostronny. Nie lubię Amerykanów i w tej kwestii zgodzę się, że wredny Wujek Sam próbuje zawłaszczyć nasz± ziemię. Ale nie s±dzę, że Polacy to stado baranów, którym można wmówić wszystko, i którzy za bezcen oddadz± zwoje złoża. Autor może przejaskrawił pewne rzeczy.
Czas pokaże, bo wydobycie jest nieuniknione.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaktus napisał:
Nie lubię Amerykanów i w tej kwestii zgodzę się, że wredny Wujek Sam próbuje zawłaszczyć nasz± ziemię. Ale nie s±dzę, że Polacy to stado baranów, którym można wmówić wszystko, i którzy za bezcen oddadz± zwoje złoża. Autor może przejaskrawił pewne rzeczy.
Czas pokaże, bo wydobycie jest nieuniknione.

Ha Ha Ha, gdy czas pokaże (choć wła¶ciwie już wiadomo), to będzie o wieeeeele za póĽno.

Można już wtedy tylko ...
:oj:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaktus napisał:
Ale nie s±dzę, że Polacy to stado baranów, którym można wmówić wszystko, i którzy za bezcen oddadz± zwoje złoża.

W tej kwestii to raczej okaże się, że jeste¶my baranami...
Pomy¶leć, że s± kraje, w których emerytury pochodz± z zysków ze sprzedaży ropy.. Skoro kopaliny s± własno¶ci± skarbu państwa, to na taki wła¶nie cel powinny i¶ć ¶rodki z ich sprzedaży. Ale wtedy żaden kolega by tak dobrze nie zarobił...
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farti - czas pokaże wesoly
Ale tak przygl±daj±c się amerykanom nie sposób nie zauważyć, iż niemalże w każdym 10-leciu od zakończenia II wojny uwikłani byli w jak±¶ wojnę - Korea, Wietnam, Irak, Afganistan (bezpo¶rednio). Po¶rednio za¶ "nie¶li pomoc" np. w wojnie na Bałkanach (pamiętne zestrzelenie samolotu F-117, którego wrak ponoć pojechał do Moskwy na "badanie"), wspieraj±c Talibów w wojnie Irak-Iran oraz w wielu, wielu "misjach pokojowych". Tylko, że jaka¶ jedna prawidłowo¶ć z tego płynie - tam, gdzie jest kasa (czyt. ropa, gaz, czy inne kopaliny) to angażuj± się całym swoim "amerykańskim serecem", a tam, gdzie wizja zysku jest nikła (patrz Syria), to niesienie pokoju przychodzi trudno.
Pamiętajmy, ze jest rok wyborczy w USA i Wuj Sam wiele obiecuje nam (jak choćby ten gaz łupkowy, czy chociażby niedawna wizyta jakich¶ oficjeli w sprawie wiz), ale po wyborach pokaż± nam, gdzie nasze miejsce w szyku. Jak zawsze.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłczas do tego przywykn±ć. Można tylko ubolewać, że s± jeszcze ludzie na stanowiskach, którzy tego nie rozumiej±. Tylko bardzo proszę, niech nikt nie wysuwa argumentu, że to oni umożyli nam poważn± czę¶ć długu przed laty! lol
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od samego tytułu tematu chciałem podkre¶lić kwestie ekonomiczne najbardziej. Ekologia akurat miała tu drugorzędne znaczenie. Dlaczego kolejni rz±dz±cy ( a ci chyba najbardziej z ostatnich lat) , przyjmuj± postawę Polski jako takiego ,,wiejskiego głupka''? Do niedawna byli¶my takim ,,wiejskim głupkiem'' Europy. Ale widocznie wie¶ć się rozeszła po ¶wiecie.
Teraz jak kto¶ chce wydymać jakiego¶ ,,wiejskiego głupka'' , wali jak w dym do nas. Nie do¶ć że sam się wypina, to jeszcze wazelin± poci±gnie . Żeby po¶lizg był jak należy. :evil:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo... s± takimi głupkami. usmiech
Pierwszym specjalist± od wszystkiego może być historyk, można przej±ć każde ministerstwo w przeci±gu kilku minut i być najlepszym specem w historii. Ale samo kreujemy takich "geniuszów". Może więc po prostu... tacy jeste¶my?;)
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Dlaczego kolejni rz±dz±cy ( a ci chyba najbardziej z ostatnich lat) , przyjmuj± postawę Polski jako takiego ,,wiejskiego głupka''?

A uważasz Farti, że polski wyborca zasługuje na lepszych rz±dz±cych? Ja uważam, że nie...
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
farti napisał:
Dlaczego kolejni rz±dz±cy ( a ci chyba najbardziej z ostatnich lat) , przyjmuj± postawę Polski jako takiego ,,wiejskiego głupka''?

A uważasz Farti, że polski wyborca zasługuje na lepszych rz±dz±cych? Ja uważam, że nie...


Jestem prawie Twojego zdania. Ale , no wła¶nie jest zawsze jakie¶ ale.
Całkiem sporo ludzi , którzy może na prawdę by chcieli wybierać jak najlepiej. Nie jest w stanie ogarn±ć tego wszystkiego. Kieruje się tym co powie ksi±dz lub reżimowe media.
Z drugiej strony . Nawet je¶li trafi się warto¶ciowy kandydat , zostaje zgnojony przez ,,wolne'' media. Nawet je¶li gdzie¶ potem na 10 stronie jakiej¶ gazety zostanie przeproszony , to i tak już nikt nie pamięta o co chodziło.
Wyrwanie się z ,,zaklętego kręgu'' , chyba jest niemożliwe.
Więc , albo trza przywykn±ć , albo szukać innych rozwi±zań.
pozdro
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak - obywatelski projekt ustawy, znosz±cy finansowanie partii przez państwo. Niech najpierw jedynie słuszny kandydat zarobi na robienie wody z mózgu wyborcom, zapłaci za to ze swoich ¶rodków i powodzenia. usmiech Tylko kto to uchwali? lol
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Tak - obywatelski projekt ustawy, znosz±cy finansowanie partii przez państwo. Niech najpierw jedynie słuszny kandydat zarobi na robienie wody z mózgu wyborcom, zapłaci za to ze swoich ¶rodków i powodzenia. usmiech Tylko kto to uchwali? lol

Nikt - po co pytasz :?: :roll:
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kropla dr±ży skałę. ;)
Reformator emerytalnych nieprawidłowo¶ci i to obiecał - trzeba go wybrać jeszcze na kilka kadencji, to może sobie o tym przypomni i nie zrzuci niepowodzenia na karb opozycji. ;)
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Kropla dr±ży skałę. ;)
Reformator emerytalnych nieprawidłowo¶ci i to obiecał - trzeba go wybrać jeszcze na kilka kadencji, to może sobie o tym przypomni i nie zrzuci niepowodzenia na karb opozycji. ;)

Jedyne chyba o co się ONI martwi± to to, by nie zapomnieć pinu do karty kredytowej lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Tak - obywatelski projekt ustawy, znosz±cy finansowanie partii przez państwo. Niech najpierw jedynie słuszny kandydat zarobi na robienie wody z mózgu wyborcom, zapłaci za to ze swoich ¶rodków i powodzenia. usmiech Tylko kto to uchwali? lol

A po co uchwalać taki obywatelski projekt, skoro s± takie ruchy społeczne, co to nie bior± i nie bed± brać pieni±chów z budżetu(patrz nam miło¶ciwie panujaca opcja)?
Po co to wszystko? Przeciez każda uwstawa jest pisana tak, żeby robić odwrotnie niz płyn±cy z niej zamysł podpowiada. Ustawa o zmówieniach publicznych? Hehe, miały być przetargi... Ano s±. Firma X pisze najlepsz± ofertę i wygrywa. Problem w tym, że wie, że wygra. A dlaczego? Bo resztę ofert też napisała lol Wysyła się kilka ofert podaj±c dane klku firm gdzie koszty s± zdrowo zawyżone w stosunku do "naszej" oferty i przetarg wygrany. Tak się dziel± wpływami na "swoich" terenach... Nie musz± jeĽdzić daleko na roboty, nikt z zewn±trz ich nie wygryzie... Bomba.
Konkursy na stanowiska urzednicze to też parodia. Za zamkniętymi drzwiami może się przecież wszystko wydarzyć i weĽ tu człowiecze udowodnij, że ten wła¶nie kandydat nie był po prostu fenomenalny, a reszta tylko bardzo dobra... A i tak ci co pracuj± w urzędach wiedz± pod kogo konkurs rozpisany...
To samo będzie z gazem łupkowym i każdym innym bogactwem, które jakim¶ cudem znajdziemy pod ziemi±...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek - nie tłumacz mi tego. wesoly
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Darek - nie tłumacz mi tego. wesoly

Przecież wiesz, że ja nie konkretnie do Ciebie... Ot, mało nas do pieczenia chleba, to kogo cytować miałem? lol
Dzisiaj w robocie słyszę jak kolega klnie, bo radia przez chwile posłuchał: "ta cholerna unia, znowu wymy¶lili..."
Na pytanie czy głosował za wej¶ciem, czy przeciwko zacz±ł się migac od odpowiedzi, liczyć w kótrym to roku było w końcu stwierdził: "no za, ale mówili, że bedzie inaczej..."
I czego tu chcieć od słońca peru? lol
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Monk napisał:
Darek - nie tłumacz mi tego. wesoly

Przecież wiesz, że ja nie konkretnie do Ciebie... Ot, mało nas do pieczenia chleba, to kogo cytować miałem? lol

No tak , mogłem wklepać temat ,,zabierać czy wypuszczać''.
Frekwencja murowana. :roll:


Dlatego jak napisałe¶. Społeczeństwo nasze nie warte innych rz±dz±cych. Nadajemy się na kolonie jak mało kto. idea:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz, zaraz zabierać czy wypuszczać. Teraz na czasie jest temat o wpływie k±ta stożka przetwornika na rozwój kłusownictwa.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zaczynamy . A to dopiero przedbiegi.

Dużo zdrowia mieszkańcom Słupska , będzie im potrzebne. A potem połowie kraju. :roll:
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tego rycia, aż tak dużo nie będzie hmm :? KLIK
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund :: Zapytania do SQL: 87