Czy wiesz, że...
Wg raportu ¦wiatowego Funduszu na Rzecz Dzikich Zwierz±t łoso¶ wygin±ł w co najmniej 300 z około 2000 dorzeczy, w których naturalnie występował. Prawie 90% populacji gatunku żyje w czterech krajach: Norwegii, Irlandii, Islandii i Szkocji. Na skraju wyginięcia jest w: Estonii, Portugalii, USA i Kanadzie. W ostatnich 30 latach połowy dzikich łososi spadły o 80%.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 310
 Zalogowani 0
 Wszyscy 310

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18237) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59104) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18237) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18237) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18237) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18237) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18237) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59104) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18237) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18237) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2224
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Luty na lodzie i nad wod±. Wyniki.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Luty na lodzie i nad wod±. Wyniki.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 1:03 pm    Temat postu: Luty na lodzie i nad wod±. Wyniki. Odpowiedz z cytatem

No nareszcie, sezon pod-lodowy otwarty, troszkę póĽno, ale jak to mówi± lepiej póĽno niż wcale.
Po długim oczekiwaniu aż pokrywa lodowa osi±gnie minimum 15cm nareszcie wyruszyłem na lód, tafla na Zemborzyckim przykryta ¶niegiem ale mocna, lód czysty i twardy tylko ryby jakie¶ takie ospałe, po trzech godzinach ¶lęczenia nad dwoma dziurkami mogę pochwalić się tylko jedn± płotk± :roll: chyba ¶lepa była. lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Sro Lut 19, 2014 9:32 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas +7C i słoneczko ¶więci
lol
_________________
Marillion&Fish
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek napisał:
A u nas +7C i słoneczko ¶więci
lol

Darku to u Ciebie wiosna, u mnie wręcz odwrotnie teraz jest minus siedem a rano było minus trzyna¶cie, otwory w lodzie zamarzały szybciej niż je czy¶ciłem :roll:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wizyta na jeziorku Czarne Sosnowickie,- klimacik super tylko ten wiatr kolejny już dzień niemiłosiernie utrudniał zabawę w wędkowanie. zly:

Ps. Lód jeszcze grubszy niż na Zemborzyckim, 19-20cm. Brania drobnicy bardzo częste.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Sro Lut 19, 2014 9:32 am, w cało¶ci zmieniany 2 razy
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mario, gdzie ta ryba ma tre¶ci erotyczne? lol
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Mario, gdzie ta ryba ma tre¶ci erotyczne? lol

Cosik mi się w ustawieniach pomerdało, chyba zaznaczyłem nie to co trzeba, ale już poprawiłem.
Jasiu taki komunikat działa jednak na pod¶wiadomo¶ć, nie lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

koza11
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 60

Kraj: Polska
Miejscowość: Sępólno kraj.
PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ cienizna, ledwie 6 okonków plus gratisy ,największa ryba spięta przez własn± głupotę.
Wyja¶nienie:
klik
_________________
http://podlodowo.blogspot.com
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my w niedzielę prawie całym Teamem łowili¶my na jednym z pięknych jezior. Wynik to ok. 15 kg płoci i paręna¶cie ładnych okoni z największym 44 cm złowionym przez Grubegozwierza. Fotki na teamowym fejsie lub stronie grubegozwierza.
wlodek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 833

Kraj: Polska
Miejscowość: Plewiska
PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedzielę próbowałem! Sporo otworów! Przydadz± się w natlenieniu wody, tylko! :-)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj odwiedziłem taflę na Zemborzyckim, na pocz±tku zapowiadało się fajnie, brak wiatru, słoneczko u¶miechnięte i tylko trzy osoby na lodzie, póĽniej wędkarzy zaczęło stopniowo przybywać, niestety Zemborzycki dzisiaj zawiódł mnie kompletnie, przez trzy godziny nie widziałem nawet jednego brania. :-(

Popatrzyłem za to jak strażacy zażywali k±pieli. lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zaliczyłem wypad nad Biał± Przemszę, cel oczywi¶cie kropkowane skurkubańce lol Niestety na zamiarach się skończyło ale była w pewnym momencie nadzieja zly: Pozwolił mi obejrzeć biały brzuszek w powietrzu, po czym wszedł w patyki i oddał wobka. Ładny był :placz Poza tym brak oznak życia we wodzie, wydawać by się mogło bankowe miejscówki ¶wieciły pustkami. Woda kolorem przypominała zlewki po płukaniu wiadra z cementem usmiech W tym też upatruję mizernych efektów, bo w końcu na co¶ trzeba zwalić lol Może jak resztki ¶niegu zejd± i woda nabierze odpowiedniego kolorytu dla wody "górskiej" efekty będ± bardziej wymierne wink: Odpoczynek nad wod± jak najbardziej udany i co najważniejsze nikogo nie spotkałem wink: No może poza martwym bobrem lol
_________________
Pozdrawiam Marcino
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Popatrzyłem za to jak strażacy zażywali k±pieli. lol lol


Wszak nie od dzi¶ wiadomo, że to gor±ce chłopaki zly:
_________________
Pozdrawiam Marcino
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcino kolor wody na Przemszy nie zależy od natury a od zakładu wykorzystuj±cego wody rzeki Białej usmiech.
Byłe¶ na odcinku No Kill? czy gdzie¶ indziej ?
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
skorupa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 23, 2004
Posty: 364

Kraj: Polska
Miejscowość: Kłobuck
PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torque napisał:

Byłe¶ na odcinku No Kill? czy gdzie¶ indziej ?



Na ¦l±sku odcinek No Kill ???
Przestań usmiech wink:
_________________
Albo rybki, albo pipki- jak powiedział Hamlet
http://www.wedkarstwo.czest.pl
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem powyżej odcinka NO KILL w Okradzionowie, a na wspomniany odcinek zajrzałem w drodze powrotnej, jednak po zostawieniu dwóch woblerów w czelu¶ciach tego specjalnie, zarybianego i zadbanego odcinka lol stwierdziłem, że pora wracać do domku wink: zreszt±, gdyby nie tablice PZW, nie wpadłbym na to, że to woda górska usmiech Troszkę woda, ¶mieci w cofkach, zatoczkach oraz na drzewach upodabniaj± tę rzekę do jakiego¶ ¶ródmiejskiego ¶cieku niestety :? Jestem jednak pewien, że tam powrócę jak warunki pogodowo - hydrologiczne będ± korzystniejsze i oby tej wody jak pisze Torque nie wykorzystywały za bardzo zboki jedne wink: lol

Skorupa No Kill na ¦l±sku ma formę zachęcaj±c± wesoly Nooo zabij wreszcie... lol
_________________
Pozdrawiam Marcino
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcino napisał:
Byłem powyżej odcinka NO KILL w Okradzionowie, a na wspomniany odcinek zajrzałem w drodze powrotnej, jednak po zostawieniu dwóch woblerów w czelu¶ciach tego specjalnie, zarybianego i zadbanego odcinka lol stwierdziłem, że pora wracać do domku wink: zreszt±, gdyby nie tablice PZW, nie wpadłbym na to, że to woda górska usmiech Troszkę woda, ¶mieci w cofkach, zatoczkach oraz na drzewach upodabniaj± tę rzekę do jakiego¶ ¶ródmiejskiego ¶cieku niestety :? Jestem jednak pewien, że tam powrócę jak warunki pogodowo - hydrologiczne będ± korzystniejsze i oby tej wody jak pisze Torque nie wykorzystywały za bardzo zboki jedne wink: lol

Skorupa No Kill na ¦l±sku ma formę zachęcaj±c± wesoly Nooo zabij wreszcie... lol

Okradzionów, nazwa wiele mówi±ca.

No cóż Hanysy s± znane na cał± Polskę, niczemu nie przepuszcz±, słynne mazurskie octowa ;) ;) ;).
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcino napisał:
Dzisiaj zaliczyłem wypad nad Biał± Przemszę, cel oczywi¶cie kropkowane skurkubańce lol Niestety na zamiarach się skończyło ale była w pewnym momencie nadzieja zly: Pozwolił mi obejrzeć biały brzuszek w powietrzu, po czym wszedł w patyki i oddał wobka. Ładny był :placz Poza tym brak oznak życia we wodzie, wydawać by się mogło bankowe miejscówki ¶wieciły pustkami. Woda kolorem przypominała zlewki po płukaniu wiadra z cementem usmiech W tym też upatruję mizernych efektów, bo w końcu na co¶ trzeba zwalić lol Może jak resztki ¶niegu zejd± i woda nabierze odpowiedniego kolorytu dla wody "górskiej" efekty będ± bardziej wymierne wink: Odpoczynek nad wod± jak najbardziej udany i co najważniejsze nikogo nie spotkałem wink: No może poza martwym bobrem lol


1 lutego woda na BP była super, wręcz idealna na t± wodę. Konretna ryba była tylko jedna (40+) z samego rana na woblera. Potem brań było sporo (najwięcej na wahadłówki), ale ryby małe. Trochę denerwuj±cy był tłum przetaczaj±cy się nad rzek±, ale otwarcie i tak zaliczam do udanych.
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno nie zaliczyć do udanych z tak± rybk±, a do tego jeszcze te mniejsze wink: Byłe¶ na odcinku No-kill, czy wolisz jakie¶ bardziej ustronne i mniej oblężone miejsca? Wczoraj woda była dosłownie siwa. W jakich miejscach ich szukać o tej porze roku i jakie maj± preferencje na BP? usmiech

Korzystaj±c z urlopu byłem dzisiaj byłem na Rudzie, ale niestety rybki nie chciały współpracować. Siedz± pochowane gdzie¶ głębiej, bo nawet przechodz±c mało dyskretnie brzegiem nie widać fali od uciekaj±cych klonków. Za to na brzegu sporo łusek leżało i czę¶ci ryb, a niektóre nawet sporawe musiały być :roll:
_________________
Pozdrawiam Marcino
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcino - byłem mniej więcej w ¶rodku odcinka no kill. Nie wiem czy na BP s± jeszcze odcinki mniej oblężone, od czasu kiedy na Piernikarce kto¶ mi majstrował przy aucie jeżdżę raczej na no killa tam gdzie pojazdu nie muszę zostawiać w krzakach. Miejscówek raczej nie selekcjonuję - po prostu idę wzdłuż rzeki i j± obławiam. Łowię niezależnie od tego na jak± wodę trafię, ale jak leci żur to efektów raczej nie ma. Nie bój się dużych przynęt.
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Sob Lut 08, 2014 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też na pocz±tku zastanawiałem się nad odcinkiem w pobliżu Piernikarki ale tylko do czasu kiedy przeczytałem wpis na jakim¶ forum odno¶nie opędzlowanego samochodu Tomka Krzyszczyka, a trochę sprzętu mu tam zgineło. Nie wiem czy następnym razem nie jechać na górny odcinek w okolice Centurii albo na Sztołę wink: Tylko jak tam dojechać najlepiej i czy można gdzie¶ tam w miarę bezpiecznie samochód zostawić, bo ciężko wracać autobusem. Generalnie stosujesz bardziej jaskrawe przynęty, kiedy płynie woda brudna i żurowata :?:
_________________
Pozdrawiam Marcino
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1486

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Nie Lut 09, 2014 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpocz±łem na Dunajcu. Sobota była dla mnie super. Zaliczyłem sporo pstr±gów w tym jeden na 50+

_________________
Lecek
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Lut 09, 2014 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¦liczny kropas, gratulacje Lecku usmiech .
Gdyby¶ tak jeszcze, (jak już się napatrzymy lol ) zmniejszył foty do 430 wesoly .
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1486

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Nie Lut 09, 2014 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholerka sorki. Zmieniam w rozmiarze na 400X500.
_________________
Lecek
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lut 10, 2014 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kolejna zasiadka na Zemborzyckiej tafli, niestety kolejny wypad nie darzył rybami, w ci±gu czterech godzin wyj±łem tylko jednego okonka i jedno bramie zwaliłem. :placz
Nie mam pojęcia co się dzieje z tym Zemborzyckim :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

wlodek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 833

Kraj: Polska
Miejscowość: Plewiska
PostWysłany: Pon Lut 10, 2014 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lód znika w expresowym tempie! Wykonałem kilka próbnych odwiertów. Zmierzyłem grubo¶ć, było ok 12 cm. Odważyłem się wej¶ć i połowić. Łowiłem jak zwykle na Kierskim na ok 3 metrach. Przynęta to mormyszka z ochotk±. Płocie brały agresywnie i regularnie. Było fajnie bo i dzień był piękny pogodowo! Pozdrawiam dziurkaczy! usmiech
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wizyta z bacikiem nad Bystrzyc± w Zemborzycach, po czterech godzinach mogę się pochwalić około pięćdziesięcioma płotkami oraz trzema ładnymi leszczami.
Jutro również ¶migam nad Bystrzycę bo tam nie można się nudzić. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Sro Lut 19, 2014 9:33 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na Bystrzycy o wiele słabiej, wyj±łem tylko dwa leszcze i czterna¶cie płotek. :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

wuda85
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 07, 2006
Posty: 287

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik niedzielny to 4karpie i 11 karasi. ¦roda to "tylko" 8 karasi. Sobota byla najlepsza, jeden linek, dwa karpiki i 25 ładnych karasi. Na płotki i okonie nie chodze, nie ma to jak mieć cos wiekszego ma delikatnym sprzecie.
_________________
Nocne połowy to moje życie
wuda85
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 07, 2006
Posty: 287

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ dla odmiany pojechałem na dołki wi¶lane. Efekt to 10płotek
_________________
Nocne połowy to moje życie
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponownie skusiłem się na Bystrzycę, płotka w nurcie wo-gule nie współpracowała, po krótkim namy¶le wyj±łem odległo¶ciówkę i bata pi±teczkę by szybko zmontować zestawy na przystawkę i spróbować swych sił w sporym dołeczku który miałem tuż pod nogami, wynik niedługiej zasiadki przeszedł moje naj¶mielsze oczekiwania.
Kleń, Karp oraz pięć Leszczy.wesoly

Pierwsze pszczoły również widziałem, odwiedziły zanętę w moim wiaderku. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Sro Lut 19, 2014 9:33 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Ponownie skusiłem się na Bystrzycę, płotka w nurcie wo-gule nie współpracowała, po krótkim namy¶le wyj±łem odległo¶ciówkę i bata pi±teczkę by szybko zmontować zestawy na przystawkę i spróbować swych sił w sporym dołeczku który miałem tuż pod nogami, wynik niedługiej zasiadki przeszedł moje naj¶mielsze oczekiwania.
Kleń, Karp oraz pięć Leszczy.wesoly

Pierwsze pszczoły również widziałem, odwiedziły zanętę w moim wiaderku. wesoly



Klenik, karpiczek i leszczyczki wink:
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcino napisał:
Też na pocz±tku zastanawiałem się nad odcinkiem w pobliżu Piernikarki ale tylko do czasu kiedy przeczytałem wpis na jakim¶ forum odno¶nie opędzlowanego samochodu Tomka Krzyszczyka, a trochę sprzętu mu tam zgineło. Nie wiem czy następnym razem nie jechać na górny odcinek w okolice Centurii albo na Sztołę wink: Tylko jak tam dojechać najlepiej i czy można gdzie¶ tam w miarę bezpiecznie samochód zostawić, bo ciężko wracać autobusem. Generalnie stosujesz bardziej jaskrawe przynęty, kiedy płynie woda brudna i żurowata :?:


Jako¶ od kilku lat chodz±c za pstr±giem mało łowię na jaskrawe przynęty (jedynie z jaskrawymi akcentami), jak idzie brudna woda to często zakładam białe woblery. Nie wiem czy brań jest więcej, ale mam większ± wiarę w sukces wink:

Dzisiaj zaliczyłem dwa kropki po ok. 35 cm, ludzi było sporo i ryb też złowiono sporo.
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja dzi¶ lekkim spinem pomachałem. Nad wod± (starorzecze Odry) wyl±dowałem około g. 16 i do zmierzchu walczyłem. Mimo, że na kawałku wody jeszcze lód, to na otwartej wodzie WIOSNA! Drobnica buszował pod wierzchem, co chwilę ataki okoni, raz po raz spław płotki, kr±pia. Pięknie! Kilka garbusików zaliczyłem, w przedziale 20-30cm i jeden 30+. Pogoda bajka!
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ponownie odwiedziłem Bystrzycę by połowić na przystawkę, cztery i pół godziny nad rzeczk± i wyjęte tylko cztery leszcze.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund :: Zapytania do SQL: 120