Czy wiesz, że...
Sandacz w ciągu 2 pierwszych tygodni życia osiąga długość 7 mm. Pod koniec pierwszego roku od 8 do 24 cm. W drugim roku: 15 – 42 cm, trzecim 22 – 49 cm, czwartym 28 – 57 cm, piątym 34 – 67 cm, szóstym 39 – 76 cm, a w siódmym 43 – 80 cm.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 198
 Zalogowani 0
 Wszyscy 198

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym wątku będę podawał wpłacone kwoty ...(18208) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że święto, świętem ...(59100) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18208) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18208) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18208) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18208) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli ktoś chce wpłacić,, to proszę blik ...(18208) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wodą, oczywiście bez wędki bym n ...(59100) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18208) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Ktoś zapłacił, to trzeba Mu się ...(18208) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2099
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2110
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2061
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2424
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - ZAWODY GRUNTOWE O "MISTRZOSTWO KOŁA PZW " w SARNAK
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
ZAWODY GRUNTOWE O "MISTRZOSTWO KOŁA PZW " w SARNAK
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 10:24 am    Temat postu: ZAWODY GRUNTOWE O "MISTRZOSTWO KOŁA PZW " w SARNAK Odpowiedz z cytatem

Oniemiałem gdy ten komunikat przeczytałem.


ZAPROSZENIE NA ZAWODY
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maryś, ale od czego? tego że dzisiaj? opublikowane ogłoszenie, czy że gruntowe czy co innego?
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arturze wcześniej ten komunikat wyglądał troszkę inaczej, na samym dole był jeszcze taki oto tekst:
"KAŻDY ZAWODNIK STARTUJĄCY W ZAWODACH PO ICH ZAKOŃCZENIU MA DOSTRCZYĆ DO WAGI RYBĘ ZŁOWINĄ Z GŁOWĄ BEZ ŁUSKI I WYPATROSZONĄ"
Na szczęście zrobiłem skrina, popatrz.


_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Czw Maj 29, 2014 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 21, 2005
Posty: 973

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Żywiec
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe dobre. Może po prostu ktoś sobie jaja zrobił. Takie fora i portale kół często prowadzą "młode" osoby. Kogoś się żart trzyma wesoly
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z Was zazdrośnicy! Chłopaki chcą sobie rybkę przetrącić na zakończenie, w zacnym gronie, na świeżym powietrzu - a Wy od razu zgorszeni. zly:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
hehe dobre. Może po prostu ktoś sobie jaja zrobił. Takie fora i portale kół często prowadzą "młode" osoby. Kogoś się żart trzyma wesoly

... albo organizator ma pustą zamrażarkę lol , ale gdzie takie ryby biorą lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 21, 2005
Posty: 973

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Żywiec
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Ale z Was zazdrośnicy! Chłopaki chcą sobie rybkę przetrącić na zakończenie, w zacnym gronie, na świeżym powietrzu - a Wy od razu zgorszeni. zly:


Ja tam zgorszony nie jestem. Mnie już chyba nic nie zgorszy wink: .
Po prostu taka ciekawostka
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tam wszyscy tacy co żrą wszystko co złowią - dlatego nie jest to nic dla nich dziwnego...
_________________
www.carpholic.pl
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnyy napisał:
Może tam wszyscy tacy co żrą wszystko co złowią - dlatego nie jest to nic dla nich dziwnego...

Są jeszcze tacy którzy jedzą , chyba że ktoś do żarcia nauczony . Ważne aby jeno nie zżerała zażartość w tymże żarciu, tudzież jedzeniu w zależności od ... miejscowości (?). :roll:
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Czarnyy napisał:
Może tam wszyscy tacy co żrą wszystko co złowią - dlatego nie jest to nic dla nich dziwnego...

Są jeszcze tacy którzy jedzą , chyba że ktoś do żarcia nauczony . Ważne aby jeno nie zżerała zażartość w tymże żarciu, tudzież jedzeniu w zależności od ... miejscowości (?). :roll:


Można do wędkarstwa podejść i tak: "Łowię tyle ile mam ochotę skonsumować".
Nic zdrożnego o ile nie zamierza się mielić na kotlety każdej ryby, a na rybie mięsko ma się zdroworozsądkowe zapotrzebowanie. Znam myśliwych co zamiast trofeum z dorodnego "rogacza" wolą kilka zajęcy w roku + jakieś ptactwo. Bo czy on z rodziną i znajomymi łosia wtranżoli? Nie, a zajca, kaczuszkę to i owszem. Tak samo z rybami. Jeden utłucze rekordowego suma, a inny chętnie weźmie rocznie dwa sumiki, trochę okoni, szczupłego czy innego sandacza i doprawi to białorybem. Ten co weźmie dużego suma, będzie go żarł do "porzygania", ten drugi będzie miał przyjemność z jedzenia świeżych i różnorodnych ryb.
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Piš Maj 30, 2014 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Czarnyy napisał:
Może tam wszyscy tacy co żrą wszystko co złowią - dlatego nie jest to nic dla nich dziwnego...

Są jeszcze tacy którzy jedzą , chyba że ktoś do żarcia nauczony . Ważne aby jeno nie zżerała zażartość w tymże żarciu, tudzież jedzeniu w zależności od ... miejscowości (?). :roll:


Sądząc po treści ogłoszenia słowo żrą wydaje mi się jednak jak najbardziej na miejscu.
_________________
www.carpholic.pl
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Maj 30, 2014 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może w kole przyjęli niemieckie zasady, zgodnie z wyrokiem tamtejszego sądu. Że albo od razu wypuszczasz, albo jeśli chcesz mierzyć, ważyć to musisz bezwzględnie rybę zabić.

Jest jeszcze jedno wyjaśnienie też bardzo logiczne niestety na tle praktyki zawodniczej czyli faszerowania ryb ołowiem żeby więcej ważyły, czyli uniknięcie prób oszustwa.

Po za tym nasze przepisy pozwalają na zabieranie ryb w ramach limitów wymiarowych i wagowych, więc od razu pisać o żarciu to przegięcie.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Piš Maj 30, 2014 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że bardzo dobrze przyrządzam ryby. Robię nawet pasztety z ryb, nie mówiąc już o faszerowanych, po żydowsku, w galarecie, czy w śmietanie. Lubię też ryby jeść szczególnie przepadam za leszczem w occie.
Ale nie jem, pomimo tego, że nieraz coś złowię. Po pierwsze dlatego, że sąsiedzi narzekają na wyziewy z kuchni podczas przyrządzania, a po drugie że w zasadzie ryb nie zabijam, wolę je wypuścić.
Niestety, trzeba też powiedzieć bardzo wyraźnie - ryby kupowane w sklepach przynajmniej w mojej okolicy nie nadają się do konsumpcji i są znacznie mniej opłacalne cenowo niż mięso, nawet schab.
Dlatego w moim jadłospisie nie ma ryb, pomimo tego że bardzo lubię je łowić i jeść.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Piš Maj 30, 2014 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Uważam, że bardzo dobrze przyrządzam ryby. Robię nawet pasztety z ryb, nie mówiąc już o faszerowanych, po żydowsku, w galarecie, czy w śmietanie. Lubię też ryby jeść szczególnie przepadam za leszczem w occie.
Ale nie jem, pomimo tego, że nieraz coś złowię. Po pierwsze dlatego, że sąsiedzi narzekają na wyziewy z kuchni podczas przyrządzania, a po drugie że w zasadzie ryb nie zabijam, wolę je wypuścić.
Niestety, trzeba też powiedzieć bardzo wyraźnie - ryby kupowane w sklepach przynajmniej w mojej okolicy nie nadają się do konsumpcji i są znacznie mniej opłacalne cenowo niż mięso, nawet schab.
Dlatego w moim jadłospisie nie ma ryb, pomimo tego że bardzo lubię je łowić i jeść.


"Pasztet z ryb i faszerowane" - zaproś mnie, stawiam mięsne zakąski i zmrożoną wódkę, jaką preferujesz (ja preferuję polskie wyroby, ale jak wolisz), do ryb też pasuje francuskie białe wino (możemy skonsultować to z Robertem), pozdrawiam wesoly
_________________
"Polskość, to nienormalność" - Donald Tusk, premier RP.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Piš Maj 30, 2014 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnyy napisał:
farti napisał:
Czarnyy napisał:
Może tam wszyscy tacy co żrą wszystko co złowią - dlatego nie jest to nic dla nich dziwnego...

Są jeszcze tacy którzy jedzą , chyba że ktoś do żarcia nauczony . Ważne aby jeno nie zżerała zażartość w tymże żarciu, tudzież jedzeniu w zależności od ... miejscowości (?). :roll:


Sądząc po treści ogłoszenia słowo żrą wydaje mi się jednak jak najbardziej na miejscu.

Hmm , pozwoli kolega się nie zgodzić. Jeśli wypatroszone i oskrobane, to raczej jedzą. Jeśli u Ciebie się tego (jedzenia) dokonuje bez tych dwóch czynności to wtedy można nazwać to żarciem . Tak by się to widziało w moim środowisku i okolicy bynajmniej. Estetyka przygotowania , rozumiesz ... ? :roll: wink:
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
samara napisał:
Uważam, że bardzo dobrze przyrządzam ryby. Robię nawet pasztety z ryb, nie mówiąc już o faszerowanych, po żydowsku, w galarecie, czy w śmietanie. Lubię też ryby jeść szczególnie przepadam za leszczem w occie.
Ale nie jem, pomimo tego, że nieraz coś złowię. Po pierwsze dlatego, że sąsiedzi narzekają na wyziewy z kuchni podczas przyrządzania, a po drugie że w zasadzie ryb nie zabijam, wolę je wypuścić.
Niestety, trzeba też powiedzieć bardzo wyraźnie - ryby kupowane w sklepach przynajmniej w mojej okolicy nie nadają się do konsumpcji i są znacznie mniej opłacalne cenowo niż mięso, nawet schab.
Dlatego w moim jadłospisie nie ma ryb, pomimo tego że bardzo lubię je łowić i jeść.


"Pasztet z ryb i faszerowane" - zaproś mnie, stawiam mięsne zakąski i zmrożoną wódkę, jaką preferujesz (ja preferuję polskie wyroby, ale jak wolisz), do ryb też pasuje francuskie białe wino (możemy skonsultować to z Robertem), pozdrawiam wesoly


Świetnie już od dawna chciałem spotkać się z Tobą.
Do ryb można też smakować naleweczki ziołowe wesoly usmiech postaram się coś tam wynaleźć wesoly
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Czarnyy napisał:
farti napisał:
Czarnyy napisał:
Może tam wszyscy tacy co żrą wszystko co złowią - dlatego nie jest to nic dla nich dziwnego...

Są jeszcze tacy którzy jedzą , chyba że ktoś do żarcia nauczony . Ważne aby jeno nie zżerała zażartość w tymże żarciu, tudzież jedzeniu w zależności od ... miejscowości (?). :roll:


Sądząc po treści ogłoszenia słowo żrą wydaje mi się jednak jak najbardziej na miejscu.

Hmm , pozwoli kolega się nie zgodzić. Jeśli wypatroszone i oskrobane, to raczej jedzą. Jeśli u Ciebie się tego (jedzenia) dokonuje bez tych dwóch czynności to wtedy można nazwać to żarciem . Tak by się to widziało w moim środowisku i okolicy bynajmniej. Estetyka przygotowania , rozumiesz ... ? :roll: wink:

Tak jak piszesz, nie inaczej... Pozdrawiam serdecznie.
_________________
www.carpholic.pl
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Lesitr napisał:
samara napisał:
Uważam, że bardzo dobrze przyrządzam ryby. Robię nawet pasztety z ryb, nie mówiąc już o faszerowanych, po żydowsku, w galarecie, czy w śmietanie. Lubię też ryby jeść szczególnie przepadam za leszczem w occie.
Ale nie jem, pomimo tego, że nieraz coś złowię. Po pierwsze dlatego, że sąsiedzi narzekają na wyziewy z kuchni podczas przyrządzania, a po drugie że w zasadzie ryb nie zabijam, wolę je wypuścić.
Niestety, trzeba też powiedzieć bardzo wyraźnie - ryby kupowane w sklepach przynajmniej w mojej okolicy nie nadają się do konsumpcji i są znacznie mniej opłacalne cenowo niż mięso, nawet schab.
Dlatego w moim jadłospisie nie ma ryb, pomimo tego że bardzo lubię je łowić i jeść.


"Pasztet z ryb i faszerowane" - zaproś mnie, stawiam mięsne zakąski i zmrożoną wódkę, jaką preferujesz (ja preferuję polskie wyroby, ale jak wolisz), do ryb też pasuje francuskie białe wino (możemy skonsultować to z Robertem), pozdrawiam wesoly


Świetnie już od dawna chciałem spotkać się z Tobą.
Do ryb można też smakować naleweczki ziołowe wesoly usmiech postaram się coś tam wynaleźć wesoly


"Oki doki" - jak mawiał Hanibal Lecter zjadając grasicę kolejnej ofiary. usmiech Może my te coś zjemy i zapijemy? Od poniedziałku (02.06) jestem w Serocku, mam urlopa (do piątku). Wynajęty pokój, kameralna sprawa, łódka też prywatnie. Telefon zaraz podam na priva.
pozdr./Leszek
_________________
"Polskość, to nienormalność" - Donald Tusk, premier RP.
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 72