Czy wiesz, że...
PŁOĆ
Rekord Polski - 2,20 kg
Złoty medal - od 1,10 kg
Srebrny medal - 0,90 kg
Br±zowy medal - od 0,70 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 325
 Zalogowani 0
 Wszyscy 325

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18237) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59104) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18237) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18237) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18237) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18237) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18237) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59104) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18237) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18237) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2224
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Allegro i ja
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Allegro i ja
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 7:50 am    Temat postu: Allegro i ja Odpowiedz z cytatem

Ostatnio obraziłem się na allegro. Brałem udział w licytacji. Bardzo mi zależało na zakupie tego kołowrotka. Pilnowałem licytacji przez cały czas. Wła¶ciwie tak mi zależało, że cena nie grała dla mnie specjalnie roli. Kołowrotek miał przełożenie 7do 1. Wyobrażacie sobie siedem na jeden.
A stało się tak, że w ostatniej sekundzie ( dosłownie w ostatniej sekundzie nast±piła zmiana) kto¶ przebił moj± ofertę nie daj±c mi cienia szansy na odpowiedĽ. Nie mogę nawet zgłosić swojego niezadowolenia do allegro, bo oni nie przewiduj± możliwo¶ci krytykowania ich zasad.
W rezultacie okazuje się że straciłem ja, bo nie mam kołowrotka za który zapłaciłbym nawet dużo więcej, ( w allegro automat ustala stawkę )zmarnowałem kilka dni na kontrolowanie licytacji, stracił sprzedawca który mógł więcej zarobić, a zyskał spryciarz. Co to za licytacje. W prawdziwej prowadz±cy trzykrotnie wywołuje ostatni± najwyższ± cenę i to ma sens, a tu sekunda i tylko niesmak.
Jak się bronić przed takimi licytacjami? Nie wiem. :evil: :evil: :evil: zly: zly: Chyba sobie odpuszczę. jestem za stary na ¶ciganie się z takimi szczurami.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustawiasz snajpera albo podobny program i on za ciebie pilnuje licytacji. tak prawdopodobnie było w tym przypadku. Obrażać się nie masz za co. Jak byłe¶ tak zdecydowany jak piszesz to mogłe¶ napisać do wystawiaj±cego, podać swoj± cenę czy sprzeda i by¶ się pewnie dogadał. Usun±ł by jedn±, wstawił drug± "kup teraz" i by¶ się cieszył młynkiem.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ja bym bez ciebie zrobił Artur. Zawsze m±drze doradzisz i to już nie pierwszy raz. wesoly
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li mi zależy na jakiej¶ aukcji i nie liczę się z kas± jak± mogę wydać na ten przedmiot to zawsze korzystam ze snajpera aukcyjnego, daję zawsze kwotę praktycznie jak za now± ze sklepu rzecz i mam spokojn± głowę, praktycznie zawsze aukcję mam wygran± i trochę zaoszczędzonego grosza w kieszeni.

SNAJPER wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 2:53 pm    Temat postu: Re: Allegro i ja Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Kołowrotek miał przełożenie 7do 1. Wyobrażacie sobie siedem na jeden.


I co w tym aż tak nadzwyczajnego? Mitchell od lat już takie produkuje:

Chyba najstarszy z nich

I więcej
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 3:23 pm    Temat postu: Re: Allegro i ja Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
samara napisał:
Kołowrotek miał przełożenie 7do 1. Wyobrażacie sobie siedem na jeden.


I co w tym aż tak nadzwyczajnego? Mitchell od lat już takie produkuje:

Chyba najstarszy z nich

I więcej


Jotes nie spotkałem się z tym dotychczas. Zreszt± my¶lałem bardziej o kołowrotku do spinningu niż do matchówki i nie szukałem w innych technikach. Kiedy¶ łowiłem jedynie na michelle wła¶nie na spinning. Został mi nawet z tamtych czasów jeden taki kołowrotek. Przełożenie ma bardzo wolne chyba 3,5 na 1.
To na co miałem taka ochotę to był czarnuch shimano
Wymy¶liłem, że na tak± maszynkę połowię sobie rapki siedz±c na wózku, a nawet niżej. Przy tym przełożeniu będę mógł ci±gn±ć przynętę po wierzchu bez wysiłku i bez stania na nogach. Mam miejsce na ZZ gdzie rapy bior±, ale trzeba się bardzo starać.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca rozumiem ekscytację tak wysokim przełożeniem. Jest dużo kołowrotków z mniejszym przełożeniem, które zwijaj± tyle samo centymetrów żyłki lub więcej, co te z większym przełożeniem.
A wydaje mi się, że kołowrotek z mniejszym przełożeniem jest poddawany mniejszym obci±żeniom, przez co może mieć dłuższ± żywotno¶ć.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Nie do końca rozumiem ekscytację tak wysokim przełożeniem. Jest dużo kołowrotków z mniejszym przełożeniem, które zwijaj± tyle samo centymetrów żyłki lub więcej, co te z większym przełożeniem.
A wydaje mi się, że kołowrotek z mniejszym przełożeniem jest poddawany mniejszym obci±żeniom, przez co może mieć dłuższ± żywotno¶ć.



Niestety producenci bardzo rzadko podaj± ile cm żyłki ich kołowrotek zwija za jednym obrotem korbki. Niekiedy kto¶ co¶ o tym pisze, ale warto¶ci± zawsze ujawnian± jakby techniczn± wła¶ciwo¶ci± kołowrotka jest proporcja 3,2 na 1 czy też 7,1 na 1.

Ekscytacja która Ciebie dziwi jest z cał± pewno¶ci± nadmierna. Bierze się jednak ona z czego¶ co być może do¶ć trudno zrozumieć osobie bez problemów ruchowych. Chcę powiedzieć, że ja po prostu usiłuję znaleĽć jakie¶ rozwi±zanie, jaki¶ sposób na t± swoj± słabo¶ć.
No tak, widzę, że to co już napisałem zaczyna brzmieć jak użalanie się nad sob±. Nie chciałem żeby to tak wygl±dało, ale jak opowiedzieć, że nie mogę konkurować z innymi kolegami o miejsce na brzegu, na gruntówki i że ci±gle jestem wypychany na miejsca z których nie mogę korzystać bo zjeżdżam razem z wózkiem do wody, nie mogę też korzystać z łódki, która w końcu jako¶ uwalnia od "konkurencji". Jedynym rozwi±zaniem na brzeg s± dla mnie nietypowe metody np parochy na super delikatnym zestawie. To zdało egzamin. Przychodz±, pogardliwie obejrz± zestaw, porównaj± odległo¶ć rzutu, waln± kilka razy bez efektu swoj± "maczug±" i gdzie¶ sobie id±, a ja mogę dalej łowić zupełnie nie niepokojony.
Nie byłem na rybach od 17 pomimo tego, że to moje ostatnie dni urlopu. Pojadę i znowu będę musiał prosić o ust±pienie mi półtora metra brzegu. My¶licie, że jak często rozstawieni z kijami co 10 metrów zgadzaj± się mnie wpu¶cić pomiędzy swoje wędki? A co usiłuj± zrobić jak jestem zbyt natarczywy? Muszę zawsze wracać do domu? Nie, nie. muszę znaleĽć metodę łowienia tak± jak paproch, żeby samemu nie uruchamiać nadmiernej konkurencji. St±d te pomysły na łowienie boleni na szybko ci±gnion± przynętę. Mam już woblery polecane na rapę, blachy, piękne wędzisko i niestety powolne kołowrotki.

Jutro chyba pojadę na ryby. Nie kupiłem shimano, ale dostałem browninga z bardzo szerok± szpul±. Podobno szybko nawija.
Pojadę jeżeli się odważę. Jednak wezmę na wszelki wypadek feedery.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Shimano klik w opisie każdego kołowrotka z przednim hamulcem jest wyszczególnione ile centymetrów żyłki nawija. Nie sprawdzałem na stronach innych producentów, bo jestem leniwy.
tofik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 24, 2006
Posty: 220

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem takiego potwora. Przełożenie 6:2:1 jak na razie sezon wytrzymał, boleniowo i szczupakowo w Szwecji a jak padnie pieni±dze nie s± straszne można kupić nowy usmiech TUTAJ
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tofik napisał:
Kupiłem takiego potwora. Przełożenie 6:2:1 jak na razie sezon wytrzymał, boleniowo i szczupakowo w Szwecji a jak padnie pieni±dze nie s± straszne można kupić nowy usmiech TUTAJ


Masz nawinięt± na niego plecionkę?
Jak zachowuje się plecionka, ładnie jest ułożona, brody nie schodz±?
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

tofik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 24, 2006
Posty: 220

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam na nim plecionkę 0.19 power pro . W Szwecji na szkierach łowił nim mój syn i kołowrotek dał radę .Plećke układa wg mnie dobrze tym bardziej, że brody raczej mi się nie zdarzaj± a bynajmniej o żadnych sporych nie pamiętam. Jak za te pieni±dze to naprawdę warto.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tofik napisał:
Posiadam na nim plecionkę 0.19 power pro . W Szwecji na szkierach łowił nim mój syn i kołowrotek dał radę .Plećke układa wg mnie dobrze tym bardziej, że brody raczej mi się nie zdarzaj± a bynajmniej o żadnych sporych nie pamiętam. Jak za te pieni±dze to naprawdę warto.

I o to wła¶nie mi chodziło.
Dzięki wielkie. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Paż 04, 2014 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Je¶li mi zależy na jakiej¶ aukcji i nie liczę się z kas± jak± mogę wydać na ten przedmiot to zawsze korzystam ze snajpera aukcyjnego, daję zawsze kwotę praktycznie jak za now± ze sklepu rzecz i mam spokojn± głowę, praktycznie zawsze aukcję mam wygran± i trochę zaoszczędzonego grosza w kieszeni.

Działa. lol
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Paż 04, 2014 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
mario_z napisał:
Je¶li mi zależy na jakiej¶ aukcji i nie liczę się z kas± jak± mogę wydać na ten przedmiot to zawsze korzystam ze snajpera aukcyjnego, daję zawsze kwotę praktycznie jak za now± ze sklepu rzecz i mam spokojn± głowę, praktycznie zawsze aukcję mam wygran± i trochę zaoszczędzonego grosza w kieszeni.

Działa. lol

Cieszę się razem z Tob±. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam ci±gle problem z kupowaniem na allegro. Tym razem trochę inny bo radzę już sobie z sam± licytacj±.

Ale zauważyłem, że te najciekawsze oferty sprzedaży u mnie się nie wy¶wietlaj±. Ludzie kupuj± kołowrotek w licytacji za 150 zł. Licytuje przez sze¶ć dni dwie osoby,a u mnie się taka licytacja w ogóle nie wy¶wietla.

Zagl±dam do allegro codziennie szukaj±c okazji a znajduje je dopiero na „zakończone”.
Jedyne co mi się pokazuję to "kup teraz" takiego samego, nie tego samego kołowrotka za 350 zł. Dlaczego. Zakupem tego egzemplarza nikt się nie interesuje bo jest po prostu za drogi. Za tak± cenę to ja dostanę red spro bez łaski, bez szukania i czatowania czyli z pocałowaniem reki, nowy sprawny i wytrzymały kołowrotek. Chyba sobie odpuszczę te czarnuchy shimano Przecież szukam tych tańszych shimano bardzo uważnie i konsekwentnie, a jednak bez rezultatu. Dzi¶ wła¶nie znalazłem dobr± oferte , ale nie na otworzonej stronie tylko na takim pasku pod spodem, chyba ciekawe oferty. Może kto¶ wie co to za gra.

PS.
zly: zly: zly:
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystasz z opcji wyszukiwania widocznych po lewej stronie obok listy przedmiotów? Jeżeli zaznaczysz np, że szukasz używanych i górn± granicę ceny to nie wy¶wietlaj± się wszystkie kołowrotki w takich parametrach?
Lub wchodzisz w kołowrotki, zaznaczasz używane i u góry w okienku wyszukiwania wpisujesz shimano, to u mnie wy¶wietlaj± się pełne dwie strony kołowrotków shimano.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
A ja mam ci±gle problem z kupowaniem na allegro. Tym razem trochę inny bo radzę już sobie z sam± licytacj±.

Ale zauważyłem, że te najciekawsze oferty sprzedaży u mnie się nie wy¶wietlaj±. Ludzie kupuj± kołowrotek w licytacji za 150 zł. Licytuje przez sze¶ć dni dwie osoby,a u mnie się taka licytacja w ogóle nie wy¶wietla.


Jak to się nie wy¶wietla :?:
Musi się wy¶wietlać wykrzyknik
Po lewej stronie ekranu monitora masz takie zakładki :

Podkategorie:

Morskie
Muchowe
Multiplikatory
Z przednim hamulcem
Z tylnym hamulcem
Z wolnym biegiem
Pozostałe

Parametry:

Nowe:
Używane:

rodzaj oferty:

Kup Teraz:
Licytacje: <-----------------
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Nie Gru 07, 2014 9:45 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nic nie pomaga. Doszło do tego że biorę udział w licytacji która nie wy¶wietla się w zapytaniu o oferty. Nie pomaga nawet zmiana komputera więc to nie blokuj±ce komputer ciasteczka.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samara, sprawdĽ ustawienia konta swojego, może co¶ poblokowałe¶ i nie wy¶wietli wtedy Tobie bez względu na komputer. SprawdĽ wyszukiwanie bez logowania się.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wpisaniu interesuj±cej Cię frazy na ¶rodku ekranu masz nazwę rodzaju sortowania wyników. Allegro jaki¶ czas temu ustawiło domy¶lnie na trafno¶ć przez co wiele aukcji się "pochowało". Pobaw się z innymi ustawieniami parametrów wyszukiwania np.: czas do końca, popularno¶ć lub cena.
_________________
www.carpholic.pl
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 8:29 pm    Temat postu: Re: Allegro i ja Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
samara napisał:
Kołowrotek miał przełożenie 7do 1. Wyobrażacie sobie siedem na jeden.


I co w tym aż tak nadzwyczajnego? Mitchell od lat już takie produkuje:

Chyba najstarszy z nich

I więcej


Odgrzewam kotleta. usmiech

Samara, wiem i czytałem, że nie szukasz kołowrotka matchowego, ale jako ciekawostkę "ornitologiczn±" wstawiam tutaj link do ciekawej "maszynki". Tym razem jednak co¶ o podwójnym przełożeniu z 5,5:1 na 8,1:1 - a to już rakieta. Na szpule w modelu 4000 wchodzi 150 m żyłki 0,20 mm, a to już bezpiecznie dla bolenia... ;)

U nas drogo

U nich taniej

A tu już tylko 199,20 zł po przeliczeniu ;)
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 8:02 am    Temat postu: Re: Allegro i ja Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
Jotes napisał:
samara napisał:
Kołowrotek miał przełożenie 7do 1. Wyobrażacie sobie siedem na jeden.


I co w tym aż tak nadzwyczajnego? Mitchell od lat już takie produkuje:

Chyba najstarszy z nich

I więcej


Odgrzewam kotleta. usmiech

Samara, wiem i czytałem, że nie szukasz kołowrotka matchowego, ale jako ciekawostkę "ornitologiczn±" wstawiam tutaj link do ciekawej "maszynki". Tym razem jednak co¶ o podwójnym przełożeniu z 5,5:1 na 8,1:1 - a to już rakieta. Na szpule w modelu 4000 wchodzi 150 m żyłki 0,20 mm, a to już bezpiecznie dla bolenia... ;)

U nas drogo

U nich taniej

A tu już tylko 199,20 zł po przeliczeniu ;)


S u p e r !!!!!! wesoly
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 87