Czy wiesz, że...
Samce żaby moczarowej, wiosn±, w okresie godowym przybieraj± na kilka dni błękitny kolor.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 407
 Zalogowani 0
 Wszyscy 407

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(499629) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(499629) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(499629) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499629) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499629) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499629) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(499629) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499629) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(499629) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(499629) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2049
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2165
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2299
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2326
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - ¦w. Mikołaj - zrzuta na dzieci!
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
¦w. Mikołaj - zrzuta na dzieci!
Idż do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 6:46 am    Temat postu: ¦w. Mikołaj - zrzuta na dzieci! Odpowiedz z cytatem

Aż wierzyć się nie chce, jak ten czas szybko leci. Niedawno witali¶my wiosnę, opalali¶my się w letnim słońcu, zbierali¶my jesienne grzyby a tymczasem do drzwi podchodzi zima. Taka to już kolej rzeczy.
Pierwszy obrazek zimy - to ¶w. Mikołaj. Dla dzieciaków rado¶ć, dla nas wydatki :-( . Jednak w tych wydatkach jest trochę rado¶ci. Tacy już jeste¶my, że rado¶ć bliskich nas też cieszy.
Zwracam się tutaj do grona wszystkich userów z Pogawedek z pytaniem.
Czy pomy¶limy w tym roku o naszych dzieciakach z Domu Dziecka w Białochowie?
Zrobiłem mały zwiad. Podczas rozmowy z Beat± dowiedziałem się, że nasi podopieczni nie maj± na czym usi±¶ć na rybach. Brak im po prostu krzesełek wędkarskich. Może nie wszyscy wiedz±, że to jedyna placówka chyba w Polsce, gdzie ( stan obecny ) na 40 wychowanków, aż 25 to wędkarze. Stało się tak dzięki nam. Piszę nam - czytaj Pogawedki Wędkarskie, bo to była akcja sprzed paru lat wszystkich userów.
No i mamy dylemat. Czy podołamy w tym roku z tak trudnym przedsięwzięciem?
Dowiedziałem się, że w magazynku wędkarskim Domu Dziecka, istnieje już niewielka partia takich krzesełek. Jest ich 10 sztuk. To za mało na wszystkich i zostanie na naszej głowie tylko 15 krzesełek.
Jednak i tutaj mamy problem. Powiedzmy, ze zrobimy 15 paczek z krzesełkami. Czy nie będzie przykro innym jak paczki nie dostan±? To przecież dzieciaki.
Mój pomysł jest wymijaj±cy. Na poczet magazynku zakupmy 15 krzesełek. Zobaczymy ile zostanie pieniędzy po zbiórce i czy wystarczy to na skromne paczuszki ze słodko¶ciami dla całej grupy. Je¶li nie będziemy na to mieli, prze¶lemy tylko jedn± paczkę mikołajkow± dla wędkarzy Domu Dziecka z krzesełkami.
Może macie inny pomysł i poradzicie? Czasu już niewiele. Czekam na komentarze.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi napisał:
Cytat:
Je¶li nie będziemy na to mieli, prze¶lemy tylko jedn± paczkę mikołajkow± dla wędkarzy Domu Dziecka z krzesełkami


To może i na jedn± zbiorow± ze słodko¶ciami wystarczy ???!!! :P
Ja deklaruję skromn± wpłatę na ów cel ....... 8)
Thunder
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 29, 2004
Posty: 483

Kraj: Polska
Miejscowość: nysa
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł genialny, ja w to idę

dajcie konto a napewno co¶ wpłacę
_________________
Pozdrawiam
thunder
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest nas tylko trzech? Co z reszt±?
Sig
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Nov 01, 2002
Posty: 179

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też co¶ dorzucę usmiech
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest jakas okreslona suma?.......jestem tutaj nowy i nie wiem jeszcze wszystkiego o tym forum. Do czego zmierzam?. Moja propozycja jest taka: Czy nie mozna wpłacac okreslonej sumy na konto PW?. jestem zarejestrowany na innych forach i tam panuja takie zasady. aby stac sie pelnoprawnym uzytkownikiem takiej strony wpłaca sie okreslona sumę na pocz±tku roku np. I potem zarz±d, ludzie trzymaj±cy władze tej strony rozporzadzaj± t± kwot± i jednoczesnie uzgadniaj± to z uzytkownikami(userami) na co j± wydać. Moim zdaniem, aby dol±czyc do klubu PW i stać się userem każdy powinien wpłacić tak± sumę!..Tylko teraz trzeba wybrać zarz±d, skarbnika itd. i działamy.
p.s Myslicie,że to wypali?, a moze juz co¶ takiego istnieje, a ja zwykły smiertelnik o niczym nie wiem :oops: to tak przy okazji
Jesli chodzi o tak szczytny cel jak pomoc dzieciakom(wędkarzom) to w to wchodze wesoly
_________________
Ginel
Diaq
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Apr 17, 2004
Posty: 159

Kraj: Polska
Miejscowość: Chrzanów
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł ,chętnie dołożę conieco do tego mikołaja.
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysiu wpisz mnie na listę - parę "groszy" od siebie dorzucę, tylko podaj w jaki sposób - przekaz/konto, a może się przejadę do Knurowa i zawiozę osobi¶cie ?
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi nie tak powinien wygl±dac Twój post, nie pytaj czy pamiętamy bo wiesz, że tak. Poprostu podaj konto, na które będziemy słać fundusze. wesoly
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl


Ostatnio zmieniony przez wykrzyknik dnia Sro Lis 10, 2004 10:37 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 10:37 pm    Temat postu: mikołaj Odpowiedz z cytatem

my¶lę , że PW nie musz± być tak sformalizowane , by mieć skarbnika , gospodarza klasy itp. podoba mi się w PW wła¶nie to , że ludzie którzy po¶więcaj± czas , robi± to ponieważ chyba lubi± to , a nie po to by być skarbnikiem , czy prezesem . a co do mikołaja , to może możnaby dołożyć sprzęt wędkarski którego się ni używa , a jest w dobrym stanie . pozdrawiam
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram akcje!!! wesoly Tym bardziej ze znalazlem dla siebie nowy sposob latwego przekazania pieniazkow wesoly.Napisz Rysiu prosze nr.konta wesoly
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 12:59 pm    Temat postu: Re: mikołaj Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
my¶lę , że PW nie musz± być tak sformalizowane , by mieć skarbnika , gospodarza klasy itp. podoba mi się w PW wła¶nie to , że ludzie którzy po¶więcaj± czas , robi± to ponieważ chyba lubi± to , a nie po to by być skarbnikiem , czy prezesem . a co do mikołaja , to może możnaby dołożyć sprzęt wędkarski którego się ni używa , a jest w dobrym stanie . pozdrawiam


Tiaaaaa. Jest zarejestrowanych 795 osób, korzysta z forum może połowa, a post odwiedzilo narazie 10 osob , a chęć wpłaty zadeklarowało..policzcie sami...I nadal uważam, że taki zarz±d jest potrzebny!!, ale to nie temat w tym w±tku..pozdr...ginel
_________________
Ginel
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ginel niestety ale nie zgodzę się z Tob±. Najogólniej mówi±c PW nie wyróżnia żadnych użytkowników i jest dostępne w cało¶ci dla każdego, czy to zarejestrowanego, czy też anonima. Wprowadzenie opłaty, któa byłaby uzależnieniem do rejestracji jest pomysłem mocno nie na miejscu bo w końcu, w jakiej wysoko¶ci powinna ona być? Samo pobieranie opłat wi±że się ¶ci¶le z komercjalizacj± portalu i aby zgodnie z prawem pobierać opłatę potrzeba zmienić status z fizycznego na prawny. No to jak wpakujemy się w jakie¶ stowarzyszenie to opłaty podskocz± na administrację, rachunkowo¶ć, planowane wydatki i rezerwę. Jak widzisz koszty rosn± i aby jako tako funkcjonować składka powinna wynosić minimum 50,- od użytkownika rocznie. I tutaj widać to nieporozumienie. Nie wyobrażam sobie aby kogokolwiek zmuszać do płacenia a je¶li już to jako podmiot prawny nie przyjmuję do wiadomo¶ci, że użytkownicy będ± sterować Zarz±dem i wydatkami.
Fora, za które płacisz to albo czysty przekręt, albo nie napisałe¶ wszystkiego.

Zupełnie inn± spraw± jest samo potraktowanie użytkowników. W±tpię aby wielu młodych wędkarzy uiternautów nagle znalazło pieni±dze na opłatę, gdy sami pisz±, że odkładaj± każdy grosz na sprzęt. Oni po prostu odejd± a Ci co zostan± będ± pisać dla siebie. Wszelkie dobre intencje, etyczne tematy i problemy zachowań nad wod± pozostan± w¶ród tych co s± do tego przekonani lub takie zachowania propaguj±. No wła¶nie jak można cokolwiek propagować w gronie osób, którzy maj± te same pogl±dy?

Niepowtarzalny element kształcenia młodzieży przez starszych użytkowników PW stanie się nieaktualny. Ta zasada działa również w drug± stronę ponieważ starsi wędkarze mog± zmienić swoje skostniałe spojrzenie na wędkarstwo i odkryć nowatorskie rozwi±zania u młodszych. niestety jak zostanie niewielka grupa, wtedy znajdzie się kto¶ kto rypnie z grubej rury, że zostali¶my elit±. Elit±, która w najlepszym wypadku będzie kilkudziesięcio osobowa. Wtedy to zaczniemy gotować się we własnym sosie, zaczn± narastać spięcia i niesnaski, osobiste wycieczki i wszystko co najgorsze. Aby było ¶mieszniej taki stan rzeczy nic a nic nie zmieni w stosunku do obecnego stanu portalu, poza jednym - wysoko¶ć opł±ty. To zależno¶ć prosta, im mniej członków tym składka większa bo koszty s± wci±ż na jednym poziomie. Dojdziemy w końcu do kwoty granicznej, której użytkownicy nie podołaj± zapłacić lub najnormalniej odezwie się zdrowy rozs±dek.
Taki oto jest finał wszelkich stowarzyszeń, które nie daj±c nic w zamian istniej± dla samego bytu.

Zupełnie inn± spraw± jest nie pój¶cie w komercjalizację a w prywatyzację. Jako firma można prowadzić w sieci dowolne działania bo i tak rozliczenia s± prowadzone z działalno¶ci firmy a nie netu. O kapitale, ¶rodkach i ofercie nie wspominam bo to nie miejsce na takie rozważania.
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docio napisał:
Ginel niestety ale nie zgodzę się z Tob±. Najogólniej mówi±c PW nie wyróżnia żadnych użytkowników i jest dostępne w cało¶ci dla każdego, czy to zarejestrowanego, czy też anonima. Wprowadzenie opłaty, któa byłaby uzależnieniem do rejestracji jest pomysłem mocno nie na miejscu bo w końcu, w jakiej wysoko¶ci powinna ona być? Samo pobieranie opłat wi±że się ¶ci¶le z komercjalizacj± portalu i aby zgodnie z prawem pobierać opłatę potrzeba zmienić status z fizycznego na prawny. No to jak wpakujemy się w jakie¶ stowarzyszenie to opłaty podskocz± na administrację, rachunkowo¶ć, planowane wydatki i rezerwę. Jak widzisz koszty rosn± i aby jako tako funkcjonować składka powinna wynosić minimum 50,- od użytkownika rocznie. I tutaj widać to nieporozumienie. Nie wyobrażam sobie aby kogokolwiek zmuszać do płacenia a je¶li już to jako podmiot prawny nie przyjmuję do wiadomo¶ci, że użytkownicy będ± sterować Zarz±dem i wydatkami.
Fora, za które płacisz to albo czysty przekręt, albo nie napisałe¶ wszystkiego.

Zupełnie inn± spraw± jest samo potraktowanie użytkowników. W±tpię aby wielu młodych wędkarzy uiternautów nagle znalazło pieni±dze na opłatę, gdy sami pisz±, że odkładaj± każdy grosz na sprzęt. Oni po prostu odejd± a Ci co zostan± będ± pisać dla siebie. Wszelkie dobre intencje, etyczne tematy i problemy zachowań nad wod± pozostan± w¶ród tych co s± do tego przekonani lub takie zachowania propaguj±. No wła¶nie jak można cokolwiek propagować w gronie osób, którzy maj± te same pogl±dy?

Niepowtarzalny element kształcenia młodzieży przez starszych użytkowników PW stanie się nieaktualny. Ta zasada działa również w drug± stronę ponieważ starsi wędkarze mog± zmienić swoje skostniałe spojrzenie na wędkarstwo i odkryć nowatorskie rozwi±zania u młodszych. niestety jak zostanie niewielka grupa, wtedy znajdzie się kto¶ kto rypnie z grubej rury, że zostali¶my elit±. Elit±, która w najlepszym wypadku będzie kilkudziesięcio osobowa. Wtedy to zaczniemy gotować się we własnym sosie, zaczn± narastać spięcia i niesnaski, osobiste wycieczki i wszystko co najgorsze. Aby było ¶mieszniej taki stan rzeczy nic a nic nie zmieni w stosunku do obecnego stanu portalu, poza jednym - wysoko¶ć opł±ty. To zależno¶ć prosta, im mniej członków tym składka większa bo koszty s± wci±ż na jednym poziomie. Dojdziemy w końcu do kwoty granicznej, której użytkownicy nie podołaj± zapłacić lub najnormalniej odezwie się zdrowy rozs±dek.
Taki oto jest finał wszelkich stowarzyszeń, które nie daj±c nic w zamian istniej± dla samego bytu.

Zupełnie inn± spraw± jest nie pój¶cie w komercjalizację a w prywatyzację. Jako firma można prowadzić w sieci dowolne działania bo i tak rozliczenia s± prowadzone z działalno¶ci firmy a nie netu. O kapitale, ¶rodkach i ofercie nie wspominam bo to nie miejsce na takie rozważania.

..Te fora o ktorych mówilem to min. FKFE i wlasnie tam istnieje Zarz±d i skladka roczna wynosi 50zł i userów jest bardzo, ale to bardzo duzo, i nie jest to żaden przekręt(co miałe¶ na my¶li??).Strona jest bardzo fajna, atmosfera przyjazna i nie ma żadnych problemów i kłotni. Skladka jest dobrowolna!!. kazdy może wejsc na strone(go¶ć) i zalogować się i wypowiadać na forum.Skladki min. przeznaczane sa na róznego rodzaju gadżety jak:czapeczki z logo, bluzy, koszulkli itp.Hurtem zawsze taniej wesoly .organizowane sa różnego rodzaju zloty, spoty. No ale to jest FEFK. Wiem , na każdej stronie panuja inne zasady i dlatego prosze zapomniec o moim pomy¶le komentowanym jako """mocno nie na miejscu""".dziekuje i pozdrawiam....
_________________
Ginel
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ginel nie chce być nieuprzejmy ale jak tak chcesz to zaloz własn± stronę i pobieraj pieniadze od tego. Jak wyliczyl Docio skladka ta wynosilaby 50pln rocznie. 2 lata i masz juz niezlego pikerka, lub dobry młynek usmiech. Nie wszystkich stać na płacenie takiej kwoty, i 3/4 osób by zrezygnowało, gdyż w obecnej sytuacji portali wędkarskich jest dużo usmiech.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyluzujcie Panowie. Nie rozumiem dlaczego propozycja Ginela jest tak dalece niestosowna. Wyraził swoje zdanie i chwała Mu za to! Wcale nie trzeba się z nim zgadzać, choć z pewno¶ci± Jego intencje były jak najbardziej zdrowe. Nie znaczy to jednak, że należy Go potępiać w taki sposób i podpowiadać, aby założył własn± stronę i domagał się kasiory za jej odwiedzanie lub za cokolwiek innego.
Generalnie podl±dy Redakcji na ten temat zawarły się w wypowiedzi Docia i nie będę tego ponownie opisywał.
Szanujmy jednak naszych rozmówców nawet wtedy, gdy wypowiadaj± zdania niepopularne lub takie, z którymi się w ogóle nie zgadzamy.
Nie chodzi przecież o to, aby¶my wypowiadali się"jednym głosem", bo taka dyskusja z pewno¶ci± nie prowadzi do niczego dobrego ;))
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ginel nie ja ci jestem wrogiem a każdy pomysł użytkownika wcze¶niej czy póĽniej otrzymuje komentarz. W swoim elaboracie napisałem "Fora, za które płacisz to albo czysty przekręt, albo nie napisałe¶ wszystkiego". Ze smitkiem stwierdzam, że miałem rację i nie piszesz wszystkiego a wręcz zaprzeczasz sobie. Dlaczego taki wniosek? Oto cytat z Twojego pierwszego postu w tej sprawie. "...jestem zarejestrowany na innych forach i tam panuja takie zasady. aby stac sie pelnoprawnym uzytkownikiem takiej strony wpłaca sie okreslona sumę na pocz±tku roku...". Z kolei w ostatnim po¶cie piszesz "Skladka jest dobrowolna!!. kazdy może wejsc na strone(go¶ć) i zalogować się i wypowiadać na forum."
No to teraz jak mam rozumieć Twoj± propozycję bo naprawdę sam nie wiem? Albo rybka albo akwarium a najlepiej pisać prawdę i nie starać się manipulować czytelnikiem bo wcze¶niej czy póĽniej każde kłamstwo wyjdzie na jaw.


Ostatnio zmieniony przez Docio dnia Czw Lis 11, 2004 6:07 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Ginel nie chce być nieuprzejmy ale jak tak chcesz to zaloz własn± stronę i pobieraj pieniadze od tego. Jak wyliczyl Docio skladka ta wynosilaby 50pln rocznie. 2 lata i masz juz niezlego pikerka, lub dobry młynek usmiech. Nie wszystkich stać na płacenie takiej kwoty, i 3/4 osób by zrezygnowało, gdyż w obecnej sytuacji portali wędkarskich jest dużo usmiech.

..i dlatego kolego pietruch chciałem, aby¶my byli oryginalni..
Nie czytasz uwaznie tego co piszę.Napisałem,że jest to skladka dobrowolna, nikt nikogo do wpłacenia kasy nie przymusza. Jak napisałem ,za te pieniazki mozesz miec bardzo dużo gadżetów, nie będe wymieniał jakich ponieważ ty nie czytasz uważnie tego co pisze. Radze zapoznać sie dokladnie z tekstem i polemizować.
p.s i pikera i kolowrotek kupujesz co dwa lata??..jestes poprostu boski stary.D±żyłem do tego, że z tych skladkowych pieniazków mozna wlasnie kupic cos pozytecznego np. Dzieciom z Domu Dziecka w Bialochowie.
Watek poszedł w inna stronę, dlatego dla mnie temat(składek) zamkniety!!

..byłe¶ nieuprzejmy :evil:
_________________
Ginel
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docio napisał:
Ginel nie ja ci jestem wrogiem a każdy pomysł użytkownika wcze¶niej czy póĽniej otrzymuje komentarz. W swoim elaboracie napisałem "Fora, za które płacisz to albo czysty przekręt, albo nie napisałe¶ wszystkiego". Ze smitkiem stwierdzam, że miałem rację i nie piszesz wszystkiego a wręcz zaprzeczasz sobie. Dlaczego taki wniosek? Oto cytat z Twojego pierwszego postu w tej sprawie. "...jestem zarejestrowany na innych forach i tam panuja takie zasady. aby stac sie pelnoprawnym uzytkownikiem takiej strony wpłaca sie okreslona sumę na pocz±tku roku...". Z kolei w ostatnim po¶cie piszesz "Skladka jest dobrowolna!!. kazdy może wejsc na strone(go¶ć) i zalogować się i wypowiadać na forum."
No to teraz jak mam rozumieć Twoj± propozycję bo naprawdę sam nie wiem? Albo rybka albo akwarium a najlepiej pisać prawdę i nie starać się manipulować czytelnikiem bo wcze¶niej czy póĽniej każde kłamstwo wyjdzie na jaw.

ups .moje przejezyczenie, za co z gory przepraszam i wszystkiego nie napisałem, ale tak jak juz powiedziałem, dla mnie ten temat jest zamkniety.
p.s jesli kogo¶ uraziłem przepraszam,nie odbierajcie tego żle.wyczuwam i widze,ze niektorzy z was tak wła¶nie ten moj post odebraaali...przepraszam..
_________________
Ginel
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ginel napisał:
Napisałem,że jest to skladka dobrowolna, nikt nikogo do wpłacenia kasy nie przymusza.

No i byłoby podobnie do sformulowania Docia, że oprócz zwykłych userów wytworzyłaby się ta elita, ta "lepsza" i panosz±ca się, bo "ona zaplacila". Nie mowie ze wszyscy ale kilka osob by sie na pewno znalazlo.
ginel napisał:
p.s i pikera i kolowrotek kupujesz co dwa lata??..jestes poprostu boski stary

Jesli nawet co tydzien kupuje sobie nowe wędki to powiedz mi co ci do tego :?: Z pikerkiem podałem tylko przykład.
Popieram akcję tak± i chętnie pomoge.
aha i jeszcze
ginel napisał:
..byłe¶ nieuprzejmy Evil or Very Mad

A jak ty sie teraz zachowałes ?
miros
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Nov 02, 2004
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Brzeszcze
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasu już zostało niewiele,czekam na numer konta i oczywi¶cie tez co¶ dorzuce.Od ziarka do ziarka aż....całkowicie popieram tę akcje.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mogę powiedzieć, że można zaczynać akcję. Dziękuję wszystkim, którzy chc± pomóc. Już niedługo podam nr konta. Mam nadzieję, że pieni±żki zd±żymy zebrać do końca listopada. Wtedy będziemy wiedzieć ile tego i na co nas będzie stać.
Nie znaczy to, że lista kandydatów do pomocy jest zamknięta. Cieszy mnie każda propozycja pomocy.
Jjjan - czytałem Twój post i odpowiadam. Dom Dziecka już jest zabezpieczony całkowicie w sprzęt wędkarski. Brakuje tylko tych 15 krzesełek, które dzięki tej akcji uzupełnimy.
Sig
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Nov 01, 2002
Posty: 179

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze Rysiu jakby¶ mógł podać jak kwota jest potrzebna.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekamy na nr. konta
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzesełko kosztuje około 20 zł. Za 15 sztuk zapłacimy 300 zł. Nic nie mogę powiedzieć i kosztach za słodko¶ci. To już zobaczymy ile nam zostało. Jedno jest pewne - jest aż 40 dzieciaków. Nie jest to jednak tak straszne. Jak fundusze bed± małe ( mówie o reszcie z krzesełek ) to kupimy pakę ( skrzynka - czytaj szwecki stół ) słodko¶ci dla wszystkich. Zawsze jest jakie¶ wyj¶cie. Jest też inny pomysł. Jak fundusze bed± małe, przeci±gniemy akcję do ¦BN. Jednak z do¶wiadczenia ( podobna akcja lat ubiegłych ) wiem, że w Domu Dziecka w okresie ¦wi±t Bożego Narodzenia, mało zostaje dzieciaków.
Tak rozumie pro¶bę o podanie kosztów. Je¶li kto¶ chciał zapytać ile ma wpłacić, to powiem tylko - tyle na ile kogo stać, aby nie robić sobie dziury w kieszeni. Jednym słowem, każda złotówka na wagę złota.
Jeszcze raz dziękuję za odzew z Waszej strony. Podobno Bozia daje za takie datki złote kreski. :-)

Cierpliwo¶ci - nr konta już niedługo.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50102055581111125699900183
PKO BP S.A.
Marta Charytoniak

Moi drodzy. Mamy już nr konta. Musicie tylko dopisać tytuł przelewu"" MIKOŁAJ"".
No to zaczynamy zbieranie. :-)
Thunder
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 29, 2004
Posty: 483

Kraj: Polska
Miejscowość: nysa
PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przelałem

poprosiłem rodziców o dorzutkę wesoly
_________________
Pozdrawiam
thunder
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
50102055581111125699900183
PKO BP S.A.
Marta Charytoniak

Moi drodzy. Mamy już nr konta. Musicie tylko dopisać tytuł przelewu"" MIKOŁAJ"".
No to zaczynamy zbieranie. :-)

..w poniedzialek przelewam..
_________________
Ginel
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi¶cie dopisuję się do zbiórki.
olo
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Nov 07, 2004
Posty: 3

Kraj: Polska
Miejscowość: Ziębice
PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat dobry dołaczam się do zbiórki.
ps.
Temat na forum nie precyzował o co chodzi pocz±tkowo myslałem że jakas impreza dla wędkarzy lub co¶ wtym stylu, nie każdy ¶ledzi wszystko od a do z, wykrzykniki wszystkiego nie rozwi±zuj±
Proponuję powtórzenie tematu bardziej tre¶ciwie
Sig
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Nov 01, 2002
Posty: 179

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z obietnic± przelałem. Bardzo uprzejmie proszę o podawanie na bież±co ile jeszcze pieni±żków brakuje do pełnego uszczę¶liwienia dzieci usmiech
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 11:23 pm    Temat postu: Re: ¦w. Mikołaj - zrzuta na dzieci! Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Stało się tak dzięki nam. Piszę nam - czytaj Pogawedki Wędkarskie, bo to była akcja sprzed paru lat wszystkich userów.


Wolałbym, aby tego typu akcje nie były okazj± do propagandy sukcesu. Był moment, w którym do akcji przył±czyło się WCWI i nie wolno o tym zapominać.
Sazan
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Oct 14, 2002
Posty: 2588

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarstwo na pamięć? Buerlecithin!

PS. Bardzo przepraszam, ale biorę od nich procenty, więc reklamuję... lol
Sig
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Nov 01, 2002
Posty: 179

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sazan napisał:
Lekarstwo na pamięć? Buerlecithin!

PS. Bardzo przepraszam, ale biorę od nich procenty, więc reklamuję... lol

Aha...16.5% alkoholu w każdej dawce wesoly
Pawel_K
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 13, 2004
Posty: 598

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpłaciłem. Trzymam kciuki za powodzenie akcji. To znaczy, żeby się udało zebrać na wykonanie tego najbardziej ambitnego planu.
Paweł
klon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2003
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowość: Piastów
PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpłaciłem przed rokiem wpłacę i teraz. Trudno lepiej wydać te pieni±dze. Jedno krzesełko to wszak warto¶ć jednej flaszki monopolki. Oby w gardle stanęła tym co wol± wypić niż się dorzucić ;-))
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radosna wiadomo¶ć - na krzesełka dla małych wędkarzy już kasa jest! Teraz każdy grosz to więcej łakoci w paczce ¶wi±tecznej od wędkarzy!
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy na koncie już 360 zł. To bardzo dużo bior±c pod uwagę, że były 4 wpłaty.
Krzesełka kupimy na 100%. Mamy już poczatek kasy na słodycze. Nie mówię, że będzie łatwo. Mamy 40 paczek do zrobienia, lub kupimy słodycze i owoce na ''szwecki stół''.
Dziękuję za szybki odzew, będę informował o wpływach.
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik 1340 zł wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

Dotychczas zrzucili się:
Asknet
Bedmar58
Diaq
Farti
Ginel
Granatowy
Hakin
Jjjan
Klon
Minkof
Miros
Namarie&Esox
Pawel_K
Przemek
Robert67
Sazan
Shawn7
Sig
Siudak (woblery na licytację)
Superjurek
Taurus
Thunder
Torsk
Wolff
Woytas
Wujo (z licytacji woblerków)
Wykrzykniki (cała rodzina)


Ostatnio zmieniony przez Esox dnia Pią Gru 17, 2004 10:09 pm, w cało¶ci zmieniany 15 razy
Dzasowa
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Apr 23, 2003
Posty: 82

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie po długim czasie mogłam się zalogować usmiech i nareszcie napisać co¶ od siebie.
Jestem bardzo wzruszona tym całym "zamieszaniem" wokół naszego domu. To kolejna akcja, która udowadnia, że pamiętacie, my¶licie i jeste¶cie z tymi dzieciakami.
W tym roku zrobimy im pełn± niespodziankę - w uroczyst± wigilię (około 20 grudnia) otrzymaj± od ¶w. Mikołaja to, czego im brakowało na rybkach - wygody wink:
Je¶li mogę sugerować słodycze, to szwedzki stół, ponieważ mamy ogrom dzieci, niestety dużo ponad stan i liczba może się jeszcze zwiększyć.
Dziękuję w imieniu własnym, dyrekcji, pracowników i oczywi¶cie najważniejszych - dzieci. Bardzo cieszymy się, że Was mamy lol
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo kłopotów z dostaniem się na strony PW, akcja przebiega dosyć sprawnie. Mamy już niezł± kwotę i jeszcze to nie s± wszystkie wpłaty. :-)
Cieszę się, że nasi userzy s± tacy wytrwali i cierpliwie czekaj±, ±ż zakończymy nasze problemy z ł±czem.
Thunder
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 29, 2004
Posty: 483

Kraj: Polska
Miejscowość: nysa
PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, jak będzie tyle kasy to może kupcie jeszcze co¶.
_________________
Pozdrawiam
thunder
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też odrobinkę szczę¶cia dzieciom dorzucę usmiech
_________________
I gdzie ta metrówa ???
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zdefiniowania przelewu potrzebuję również danych adresowych. Oldi mógłby¶ mi je szybko podesłać??
_________________
I gdzie ta metrówa ???
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze sa placówki w Polsce, które nie potrafi± przelewać pieniędzy?
Shawn7 - Podany nr konta jak to uczyniłem wraz z imieniem i nazwiskiem wła¶ciciela konta, wystarcza do wykonania przelewu. Masz przykład innych, którzy to uczynili bez dodatkowych informacji o jakie pytasz.
Sam jestem ciekaw, która to placówka zarz±dała od Ciebie takich danych.
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z konta internetowego w Nordei. Też już parę razy się nad tym zastanawiałem. Prze¶lij mi proszę dane na priv.Inaczej będę musiał na poczte lecieć i za przelew płacić chyba ze 3 zł a lepiej przecież te 3 zł wiecej dla dzieci wysłac usmiech Oczywi¶cie dane zachowam tylko dla siebie.
_________________
I gdzie ta metrówa ???
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj przez telefon - koszt ten sam. Powinni to pu¶cić. A jak nie - to pozostanie wysłanie na bezpo¶rednio konto wskazane przez Dż±sów. Wolę nie rozpowszechniać adresu domowego z uwagi na to, że bardzo cenię prywatno¶ć.
hakin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2003
Posty: 464

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi, i ja co¶ wpłacę. Nie będzie to zadużo bo ja sam nie mam dużo kasy. My¶lę że 20 zł wystarczy, co???
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hakin napisał:
Oldi, i ja co¶ wpłacę. Nie będzie to zadużo bo ja sam nie mam dużo kasy. My¶lę że 20 zł wystarczy, co???

..Stary kazda kwota sie liczy. Policz ile kasiorki by bylo , gdyby tylko wszyscy uzytkownicy wpłacili po 20 zł..Liczy sie ,ze dolożyłe¶ sie na tak szczytny cel ......pozdrawiam..
p.s Ja tez wysłałem 30 zl, ale jako anonimowy :placz zapomniałem wpisac swojej ksywki..ech..Może będzie teraz wiadomo od kogo.. wink:
_________________
Ginel
Torsk
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Sep 28, 2004
Posty: 27

Kraj: Niemcy
Miejscowość: Berlin
PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialem tez cos dorzucic-ale moj bank wymaga troche wiecej danych jak tylko numer konta.
Czyli:
IBAN - miedzynarodowy nr.Konta
BIC-miedzynarodowy kod banku
Adres wlasciciela konta
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund :: Zapytania do SQL: 168