Czy wiesz, że...
W bardzo czystej morskiej wodzie promienie ¶wietlne docieraj± na głęboko¶ć 1100 m, a ¶wiatło księżyca w pełni rozja¶nia wodę do głęboko¶ci 600 m.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 577
 Zalogowani 0
 Wszyscy 577

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(455235) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(455235) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(455235) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(455235) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(455235) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(455235) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(455235) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(455235) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(455235) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59817) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2322
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Apel+dodatek
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zaproszenia od przyjaciół
Apel+dodatek
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 6:02 pm    Temat postu: Apel+dodatek Odpowiedz z cytatem

Apel do wędkarzy

Dzięki wygranemu konkursowi firma nasza stała się nowym użytkownikiem obwodów rybackich rzek Narwi (od uj¶cia Biebrzy do uj¶cia Szkwy wraz ze starorzeczami i dopływami) i Pisy (cała rzeka Pisa z dopływami). Zamiarem naszym jest zagospodarowanie tych wód w taki sposób, aby w rzekach pojawiło się dużo ryb i aby wędkarze mieli co łowić.
Sami jeste¶my wędkarzami niezadowolonymi ze stanu pogłowia ryb w naszych rzekach . Uważamy, że jeżeli od pierwszego roku użytkowania wód nastawimy się z duż± konsekwencj± na inwestycje typu: fachowe zarybianie, odtworzenie tarlisk, ochrona przed kłusownictwem - to zachęcimy wszystkich wędkarzy do wykupienia licencji , a co za tym idzie osi±gniemy planowany rozwój firmy oraz fundusze na dalsze inwestycje (m.in. nowoczesna wylęgarnia ryb ).
Na użytkowanych przez nas wodach nie będzie gospodarczych odłowów ryb sieciami !
Dzięki wykonaniu przez nas intensywnych zarybień, planujemy i przewidujemy olbrzymi wzrost pogłowia ryb atrakcyjnych wędkarsko ( szczupak, sum, sandacz, brzana, certa, pstr±g, lipień, głowacica, )
Ryby te nie urosn± z dnia na dzień. Potrzeba na to minimum trzy lata.
W Umowie Użytkowania Rzek Narwi i Pisy mamy okre¶lone limity ilo¶ci sprzedawanych licencji. Wędkarze, którzy zakupi± licencje w roku 2005 będ± mogli oczekiwać gwarancji możliwo¶ci zakupu takich samych licencji oraz uzyskania korzystnych zniżek w przyszłych, bogatych w ryby latach.
Dzięki naszym działaniom, teren przez nas zagospodarowywany stanie się WĘDKARSKIM ELDORADO !
Da wszystkich, którzy zainwestuj± w licencje od pocz±tku realizacji projektu, pozwolenia te będ± zagwarantowane !.
O¶wiadczamy, że wszystkie nasze działania s± jawne i ogłaszane w mediach i informatorach dostępnych w sklepach wędkarskich. Np. akcje zarybieniowe s± ogłaszane z wyprzedzeniem, aby każdy wędkarz mógł, po krótkim przeszkoleniu w nich uczestniczyć.
Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy ! Każde uczestnictwo m.in. w akcjach zarybieniowych to dodatkowe zniżki w opłatach licencyjnych.
Wszyscy narzekamy na niedostatek ryb w rzekach i mamy nadzieję na zmiany ku lepszemu.
Teraz wła¶nie pojawiła się taka szansa!
Czy z niej skorzystamy ? Zależy to od nas wszystkich !

Koledzy Wędkarze, jeżeli chcecie łowić w zasobnych w ryby rzekach PISY I NARWI zapraszamy do wzięcia udziału w PROJEKCIE ICH REWITALIZACJI.
Z wędkarskim pozdrowieniem " POŁAMANIA KIJA"
Wła¶ciciele i dyrekcja GRRP
Koledzy
Apel wystosowany przez dzierżawcę Pisy i odcinka Narwi jest tylko życzeniem,nie ma w nim zakazów i nakazów.GRRP zaproponowało mi współpracę na co z ochot± przystałem.
Nie byłem czynnym uczestnikiem PZW i pewnie nie będę,s± rzeczy w Zwi±zku z którymi
trudno mi się zgodzić a s± takie które mi się po prostu nie podobaj±.Grupa wędkarzy skupionych przy Mirosławie Goduli chce utworzyć klub,stowarzyszenie,zwi±zek,grupę
czy jakby to nazwać ale chodzi o jedno:doprowadzić Narew i Pisę do stanu gdzie naprawdę będzie można połowić.Nie nast±pi to za miesi±c czy dwa,liczymy że proces ten najkrócej będzie trwał 2-3 lata ale wszyscy sobię zdaj± sprawę z problemów z kłusownictwem które
mamy nadzieję w znacznym stopniu ograniczyć.
Nie jestem nokillowcem i nikogo nie będę namawiał do tego ale do apelu za zgod± GRRP
mogę doł±czyć to co ja uważam że byłoby wskazane i co będę przestrzegał i namawiam
innych do tego.
Widełkowe wymiary dla szczupaka i sandacza 50-80cm,je¶li chcesz zabierz,mniejsze i większe wypuszczaj.
Wymiar dla suma 80-120cm
Boleń,no cóż sam nie łowie boleni(nie umiem)ale słyszałem że konsumpcyjne nie s± więc
może jak już chcesz to takie powyżej 60cm do ew. zabrania.
Okoń ma wymiar ochronny 20cm(regulamin GRRP) i na dodatek od mostu w Pi±tnicy do Nowogrodu łowić go nie wolno(zostało go na tym odcinku bardzo mało)przez 2-3 lata.
Może powstrzymajmy się od łowienia okoni?zdaję sobie sprawę że jest to raczej pobożne życzenie ale je¶li kilku z Was wypu¶ci złowione okonie to już będzie sukces.
W apelu jest o rybach łososiowatych,czę¶ć z Was podejdzie do tego sceptycznie ale poczekajmy,może się okazać że ryby te dobrze wprowadz± się w tych wodach.
Może będzie tak że za kilka lat nie będziemy musieli wracaj±c z ryb z Narwi czy Pisy
Tłumaczyć w domu czy innym wędkarzom:
„bo to zła pogoda była”
Z wędkarskim pozdrowieniem
Dariusz „Sacha” Krystosiak

PS:Koledzy którzy maj± swoje strony je¶li chc± niech umieszcz± cało¶ć na swoich stronach.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorzej już być nie może z naszymi wodami. Dlatego ciesz± takie informacje. Wierzę, że uda się zrealizować cele postawione na pocz±tku przedsięwzięcia i na tym zarobić. A jak już się zarobi, to m±drze zainwestować. My¶lę, że takie działania przynios± efekt. Powodzenia.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
czesiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 02, 2004
Posty: 1354

Kraj: Polska
Miejscowość: Byczyna
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł na lepsze jutro. Bardzo ciekawy. Mam nadzieję, że te zapewnienia i plany nie s± puste i będze tak jak mówisz. Ile będze kosztowała ta opłata?
_________________
Tylko ten nie robi błędów, kto nic nie pisze.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

107pln/rok+dopłata na łososiowate 40.Opłata dzienna 10pln,je¶li będziesz kupował na stacjoi benzynowej lub w agro to raczej 11.Nie wiem jak z łososiowatymi dziennymi bo mnie jak do tej pory nie interesowały.
asknet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 07, 2002
Posty: 1301

Kraj: Polska
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy gdzie¶ można dowiedzieć sie czego¶ więcej o zasadach uczestnictwa w tym przedsięwzięciu ??;-)
_________________
Flyfishing is not a matter of life and death - it's much more serious than that
http://www.asknet.waw.pl/
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek,strony nie ma ale ma być.Jak jakie¶ pytania to na priv.
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2005 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyjemy - zobaczymy!! Pomiędzy chcieć a mieć jest głęboka przepa¶ć!!
T± głębok± przepa¶ć stanowi nasza, polska mentalno¶ć!! Czarno to widzę choć nie jestem przeciw, wręcz przeciwnie, życzę im aby wszystkie założenia udało się zrealizować!
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POlecam bardziej rozbudowan± dyskusję:

TUTAJ

oraz:

TUTAJ


a także:

TUTAJ

i sprzed dwóch miesięcy:

TUTAJ


Zawsze lepiej wiedzieć więcej choć i tak nic nie wiadomo....

Linki poprawiłem autorowi polecam klikn±ć TUTAJ
_________________
Marek
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdzie "autor" klikać nie będzie. Skoro przycisk URL dziala tak jak działa to polecam "korektorowi" obejrzenie mechanizmu tegoż przycisku na stronach forum www.salmo.com.pl
pozdrawiam
_________________
Marek
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mareczku - uszanuj wolę zespołu redakcyjnego. Jak będziesz na płatnej stronie, będziesz wtedy wymagał. Teraz można najwyżej na forum "kiks" opisać Twój problem i dać wskazówki jak co zrobić a nie jak co działa na innych stronach. Jestem też kiepski w takie klocki a jednak potrafię umieszczać linka wg wskazań.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marek_k84 napisał:
nigdzie "autor" klikać nie będzie. Skoro przycisk URL dziala tak jak działa to polecam "korektorowi" obejrzenie mechanizmu tegoż przycisku na stronach forum www.salmo.com.pl
pozdrawiam


A ciężko jest napisać " z ręki 5 znaków ?. [URL] to aż takie trudne?. S± pewne zasady których należy się trzymać na tym forum i autor jeżeli chce wklejać linki na forum musi się do nich zastosować.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa


Ostatnio zmieniony przez Torque dnia Wto Kwi 05, 2005 9:07 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nadepłem URL-a na pocz±tku każdego linka i /URL-a na końcu. Efekt trza było poprawiać. Skoro tak to więcej linkó po prostu wsadzać nie bendem :-)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zaproszenia od przyjaciół
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 55