pogawedkiwedkarskie
Czy wiesz, że...
BOLEŃ:
- Rekord Polski - 8,05 kg
- Złoty medal - od 5,00kg
- Srebrny medal - od 4,00 kg
- Brązowy medal - od 3,00 kg

Konto/logowanie
Members List Zarejstrowani
 Ostatni brightbruise54
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 1
 Wszyscy 4480

Odwiedzający
 Goście 42
 Użytkownicy 0
 Wszyscy 42

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
Karpiarz: Szkoda ze nie pare dni pozniej, bo i ja bym sie na spotkanie zala ...(191) Nov 22, @ 20:43:09

bedmar58: Zdzisiu też będzie. ...(191) Nov 22, @ 18:01:34

bedmar58: Lucek i Ada będą. ...(191) Nov 22, @ 18:00:04

mario_z: Dzisiaj w zimowej scenerii pływanko po takim jednym zbiorniku PZW ...(1066) Nov 22, @ 17:15:50

samara: To ja trzymam!!! ...(2255) Nov 21, @ 14:38:39

bedmar58: Będziemy z Kornelą. ...(191) Nov 20, @ 17:53:15

Tiur: Siema Ktoś musi zacząć. Będę z rodzinką na 99% . ...(191) Nov 19, @ 22:54:32

Darek: Jak to w grudniu bywa i w tym roku mam zaszczyt zaprosić na Świąt ...(191) Nov 19, @ 22:12:52

wlodek: Spinn, poprawiaj! Bo rybska łowisz piękne! Aż się chce oglądać. ...(3185) Nov 18, @ 21:07:14

ZIPPO: Nie odpuszcze Ci Trzy posty wyżej daję przykłady : sp ...(3185) Nov 18, @ 21:04:32

Artykuły komentowali
mario_z w ''Mój Tata jest wędkarzem'': Szczupak w galarecie 69 zeta, ŁEHEHEHEHEHEHEHEEEEEE< br> Dobre.
jjjan w ''Mój Tata jest wędkarzem'': Znam jednego takiego i dlatego Zosię rozumiem :)
wlodek w ''Mój Tata jest wędkarzem'': Niedobre dziecko! (-:
artur w ''Mój Tata jest wędkarzem'': No tak. Uważać co się robi przy dzieciach ;) ;) ;) ;) ;). Na wszelki wypadek...
owik w ''Angielska metoda odległościowa.'': Bardzo fajnie opisane, czyta się szybko i przyjemnie. Sama esencja, krótko i...
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa.'': Powyżej opisałem swój sposób montażu zestawu na głęboką wodę i intensywne, a...
kamase w ''Angielska metoda odległościowa.'': W tym roku dopiero zacząłem przygodę z odległościówką. Szkoda, że tak późno ...
Zamki w ''Angielska metoda odległościowa.'': Znalazłem wczoraj staw. Dosyć spory bo koło pół hektara nieźle zarybiony ka...
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa.'': Teraz to już z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było nieco zmieni...
Jotes w ''Angielska metoda odległościowa.'': Dzięki Waldku. Serdecznie pozdrawiam i taaakiej ryby życzę...tej z wąsami. ...

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - choroby karpi
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
choroby karpi
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sasza87
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy

Kraj: Polska
Miejscowość: Izdebnik
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 4:50 pm    Temat postu: choroby karpi Odpowiedz z cytatem

zeszedł lód i zaczeły zdychać karpie nie jest to pleśniawka. zdechłe karpie nie mają żadnych oznak choroby.
co zrobić?
prosze o porady Crying or Very sad
Robson
Gliździarz kopacz
Gliździarz kopacz

Miejscowość: Bydgoszcz
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:16 pm    Temat postu: Re: choroby karpi Odpowiedz z cytatem

sasza87 napisał:
zeszedł lód i zaczeły zdychać karpie nie jest to pleśniawka. zdechłe karpie nie mają żadnych oznak choroby.
co zrobić?
prosze o porady :cry:

:idea: witaj-myslę że powinieneś podać więcej wiadomości o znalezionych rybach i o wodzie z którego pochodziły
-najlepiej gdybyś to pytanie skierował do ichtiologa z wiekszą ilością danych
-/pozdrawiam
sasza87
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy

Miejscowość: Izdebnik
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karpie które zdechły wyglądały zdrowo, co prawda miały kilka pijawek ale myśle że to nie przez to zdechły. skrzela czyste. woda jest czysta z żródła. o ph kolo 7 . temperatóra wody jest niska ok. 7.
radzili mi żebym powapnował zarośla
co mam zrobić???????????? Question
snoek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Kraj: Belgia
Miejscowość: Leuven
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byc moze przyczyna to zbyt wiele roslin podwodnych,ktore zabieraja tlen karpiom,albo zwykla przyducha Wink Specjalista od takich rzeczy to ja nie jestem ale na pewno ichtiolog by to rozszyfrowal Wink
cygant
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast

Miejscowość: Kraków / ŚwiątnikiGórne
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam przyduche, zima mroźna i długa, lod bardo długo sie utrzymywal to i ryby nie wytrzymały.A , i jak glęboki zbiornik??ma dopływ-odpływ?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: