Czy wiesz, że...
Samce żaby moczarowej, wiosn±, w okresie godowym przybieraj± na kilka dni błękitny kolor.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 583
 Zalogowani 0
 Wszyscy 583

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(448373) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(448373) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448373) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448373) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448373) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(448373) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448373) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(448373) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(448373) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59722) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2322
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Polski Wędkarz?! - do Petrusa
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Polski Wędkarz?! - do Petrusa
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrus,wymagasz za duzo.Szanowac zdanie kogos kto nie szanuje uczuc innych uzytkownikow,przesadzasz.
Nie potrafie okreslic Twojej "wrazliwosci" nie zamiesciles Swojego "zdjecia" wesoly .Nie mow do mnie prosze"Panowie"bronie sie sam wesoly czy tez "atakuje jak pies-wsciekly" wesoly
Z podziwu nie moge wyjsc nad Twoim zaskoczeniem co do tonu wypowiedzi,skora slonia przy Twojej to pergamin wesoly ale pamiec juz nie ta wesoly .Klocimy sie o pare "okreslen" to dla przypomnienia.
Naturalnie ze moglbym "skreslic"pare slow na Twoja prywatna poczte ale Ty nie pisales do mnie tylko na forum(to tez dla przypomnienia).
To ze Polska Ci sie nie podoba to nie jest moja sprawa Twoj interes.
To w jaki sposob przedstawiasz Polske i Polakow tak(czujesz roznice?Czy trzeba jasniej).
Na temat naprawiania Polski nie bede Ci pisal bo nie z Toba i dla Ciebie chcialbym Ja zmieniac.Jestes W polsce chyba przez przypadek zle zrzadzenie losu,wiec zycze Ci szybkiego powrotu do "siebie".
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

P.S. Lubię dwóch Batorych. Tego ugrofińskiego i tego Metalliki. Obaj dali czadu ;)

Którego Batorego Metalliki masz na my¶li Adalinie?Nie kojażę utworu o takim tytule,znam natomiast Battery.Był sobie także szwedzki Bathory i także konkretnie dawał czadu...Niestety 4 Czerwca 2004r lider zespołu pod±żył do Valhalli.
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinerk/widac nie wyrazilem sie jasno, co do klusoli mialem na mysli tylko i wylacznie wody nad ktorymi ja lowie, dwa zbiorniki zaporowe na pld. Polski i rzeka, powtarzam jedenymi klusownikami na tych lowiskach sa wedkarze przekraczajacy nagminnie limity ilosciowe i lowiacy w okresach ochronnych.
Cytat:
Z piłkarzy na uwagę zasługuj± Ebi Smolarek (Borrusia Dortmund), Żuraw (Celtic Glasgow), Boruc (Celtic), Kuszczak (ManU). Już się spodziewam że zaatakujesz mnie za piłkarzy, fakt, nie pokazali za dużo na mundialu, podobnie jak Ronaldinho Jednak w swoich klubach odnosz± spore sukcesy. Może po prostu potrafi± grać tylko z dobrymi zawodnikami.

Prosze cie nie kompromituj sie takimi wypowiedziami, potrafia grac tylko z dobrymi zawodnikami buhahah... Oni wszyscy sa tylko przecietni. Moze z Kuszczaka cos bedzie jesli nie pusci wiecej takich bramek jak z Kolumbia.
rockrider
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Jun 09, 2006
Posty: 155

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

petrus3 napisał:
Jaki tam dezerter........z dwoma paszportami????


o ile się nie mylę, Polska nie uznaje podwójnego obywatelstwa usmiech
Bartek80
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 20, 2006
Posty: 429

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metal napisał:

Był sobie także szwedzki Bathory i także konkretnie dawał czadu...Niestety 4 Czerwca 2004r lider zespołu pod±żył do Valhalli.

A co zgin±ł z mieczem w ręku? wink: lol lol lol
rockrider napisał:

O ile się nie mylę, Polska nie uznaje podwójnego obywatelstwa usmiech

Oj chyba sie jednak mylisz!
_________________
Aquila non capit muscas!
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prosze cie nie kompromituj sie takimi wypowiedziami, potrafia grac tylko z dobrymi zawodnikami buhahah... Oni wszyscy sa tylko przecietni. Moze z Kuszczaka cos bedzie jesli nie pusci wiecej takich bramek jak z Kolumbia

Sam się kompromitujesz swoj± niewiedz± nt piłki wink: Gdyby byli tylko przeciętni to z pewno¶ci± nie trafiliby do takich klubów, które bynajmniej s± jednymi z lepszych. Polecam Ci obejrzenie meczów Celticu a z pewno¶ci± zmienisz zdanie o Żurawiu i Borucu. Kiedy w Polsce Żuraw jest bardzo przeciętny to ww klubie to całkowicie inny piłkarz, podobnie jak Boruc. Nie wierzysz, zobacz sam. A Kuszczaka nie można od razu skazać na potępienie za tamten bł±d, równie dobrze można powiedzieć że Ronaldinho to ciota, bo nic nie pokazał na mundialu.
Cytat:
widac nie wyrazilem sie jasno, co do klusoli mialem na mysli tylko i wylacznie wody nad ktorymi ja lowie, dwa zbiorniki zaporowe na pld.

Naprawdę jasno się nie wyraziłe¶. Równie dobrze mogę powiedzieć że złodziejstwo w Polsce nie istnieje, bo nikt w moim domu nie kradnie lol
tomek78
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 10, 2005
Posty: 97

Kraj: Polska
Miejscowość: Cieszyn
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spiner na naszych wodach czyli w okręgu bielskim głównym problemem s± wędkarze którzy bior± wszystko co popadnie .U nas nie ma odłowów sieciowych ani zorganizowanego kłusownictwa poza zbiornikiem Goczałkowickim gdzie rybacy stawiaj± sieci cały rok.
Niestety ale Tomek79 ma racje . :placz
Dwa tygodnie temu na Wi¶le straż złapała jastrzębiaków którzy łapali 30cm sandaczyki pod kolejówk± w Drogomy¶lu.
Ręce opadaj±. zly:
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszyscy się zgodz±, że w±tak już dawno przestał być wędkarski. Dlatego zostanie przeniesiony na forum off topic.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomek78 napisał:
Spiner na naszych wodach czyli w okręgu bielskim głównym problemem s± wędkarze którzy bior± wszystko co popadnie .U nas nie ma odłowów sieciowych ani zorganizowanego kłusownictwa poza zbiornikiem Goczałkowickim gdzie rybacy stawiaj± sieci cały rok.
Niestety ale Tomek79 ma racje . :placz
Dwa tygodnie temu na Wi¶le straż złapała jastrzębiaków którzy łapali 30cm sandaczyki pod kolejówk± w Drogomy¶lu.
Ręce opadaj±. zly:

Nie ¶mię w±tpić że tak jest u Was, jednak osoba łowi±ca na wędkę łami±ca regulamin to nie wędkarz, lecz kłusownik. Więc kłusole i u Was s±.
tomek78
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 10, 2005
Posty: 97

Kraj: Polska
Miejscowość: Cieszyn
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłusoli to ci u nas nie brakuje, ale my¶lę że wiesz o co mi chodziło. usmiech
Inny rodzaj kłusownictwa ale efekt taki sam. :evil:
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrus dziwisz się, że kto¶ skacze do Ciebie?? Poczytaj to co sam napisałe wczesniej , może zrozumiesz tak± a nie inna reakcje.
Cała ta rozmowa moim zdaniem nie doprowadzi do niczgo dobrego. Niestety jeste¶my narodem marud. Marudzimy, że jest do d..py ale nic nie zrobimy żeby było inaczej. Smutne ale prawdziwe.
Po za sporotwcami mamy wielu znanych na całym ¶wicie naukowców...
Co do naszych przyzwyczajeń robienia bajzlu do okoła to niestety kolejna smutna prawda.
spędzam ostatnio sporo czasu na wypadach do lasu na grzybki i co znajduję????? ¦mieci, ¶mieci i jeszcze raz mieci. Zaczynaj±c od butelek, foli, po lodówki i stare pralki.
Bo przecież pusta butelka po napoju waży wicej niż pełna itd iitp.
i tk niestety jest wszędzie, cad wodami, w lasach ba nawet na szczytach gór.
I co tu więcjej piać, lamentować czy skakać sobie do oczu. Jest jak jest i będzie jeszcze gorzej je¶li ci±gle będziemy wychodzić z założenia że nic nie jeste¶my wstanie zrobić by było lepiej...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinerk nie chce mi sie z toba gadac na temat piłki, jesli uwazasz ze Celtic Glasgow to jest dobry klub to zycze powodzenia, gdyby Zuraw był naprawde dobry to by trafił np. do jednego z wiod±cych klubów Premiership, Serie A albo Bundesligi, to samo sie tyczy Kuszczaka, gra w MU ale grzeje ławke i nie widaodmo jak dlugo jeszczse bedzie ja grzal, prosze cie nie bron polskich pilkarzy bo to co zrobili na M¦ teraz i w Korei to jest żenada, a co do Ebiego Smolarka to tez sie nie ma czym podniecac, taki snajper umie sie ustawic w polu karnym i strzelic z bliskiej odleglosci, podobnie jak Inzaghi, z ta roznica, ze Ebi pojedynki 1 na 1 najczesciej przegrywa.... A co do Tomka Adamka to nie uwazasz ze stoczyl za malo walk zeby od razu wpadac w hura optymizm, rokuje dobrze ale niech pokona kogos ze szczytu....
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

petrus3 napisał:
Jaki tam dezerter........z dwoma paszportami????

Czyli miło¶nik prawa i porz±dku jest poprostu przestępc±, który powinien być ¶cigany przez rokuraturę zly: zly: zly:
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metal napisał:
Którego Batorego Metalliki masz na my¶li Adalinie?Nie kojażę utworu o takim tytule,znam natomiast Battery.Był sobie także szwedzki Bathory i także konkretnie dawał czadu...Niestety 4 Czerwca 2004r lider zespołu pod±żył do Valhalli.


Pozwoliłem sobie na małego, językowego przekładańca usmiech Chyba nie masz mi tego za złe? ;)
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@artur

.....a pewien jeste¶ tych swoich zarzutów pod moim adresem, czy tylko ujadasz jak poseł Macierewicz....... :roll: :roll: ????? Twoja wypowiedż jest tak żałosna. Nie uda Ci się mnie sprowokować.
maro2
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Nov 15, 2002
Posty: 14

Kraj: Uk
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z petrusem ,bo ma racje w tym co mowi o Anglii.Po prostu.
A poza tym nie uwazacie ,ze dyskusja jest taka..polska:)usmiechusmiechi to lubie:)usmiech
nie ma mozliwosci kompromisu:)usmiechusmiech
Moze zrobic cos do picia?usmiechusmiech
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@maro2

Dyskusja jest bardzo polska, a jak się tu można ubawić słuchaj±c patriotów i znawców spraw paszportowych...... lol lol lol
Ja to tylko adminów podziwiam, że jeszcze tego w±tku nie zamknęli.
Nawet się znalazł jeden amator sportów ekstremalnych i ma pomysł, żeby mnie zamkn±ć. Przecież tego steku bzdur i kłamstw pod moim adresem nie da się słuchać, ale ja jestem tolerancyjny i się nie obrażam.......bawię się doskonale.

pozd.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcino, czas żebys mnie nazwał Amerykańcem, bo jest postulat żeby znowu zamkn±ć temat. wesoly
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Marcino, czas żebys mnie nazwał Amerykańcem, bo jest postulat żeby znowu zamkn±ć temat. wesoly


I to nie taki głupi pomysł wink: wink: . Ja bym zamkn±ł ten temat ale się boję wink:
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że chyba już można zamkn±ć w±tek, duch walki się wyczerpał i zaczynaj± pojawiać się absurdalne posty.......adminom dziękuję za wyrozumiało¶ć i wytrwało¶ć..... usmiech

@Piwoniusz
Przyjemnie się czyta twoje posty.... wesoly wesoly ....gratuluję dobrego poczucia humoru, pisz więcej !! Pozdrawiam

pozd.
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym też już zamkn±ł ten w±tek usmiech
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie Adalin...
Po zlocie w Lagowie, poznalem Cie jako naprawde madrego czlowieka.
Ta decyzja uswiadamia, ze mialem racje...
_________________
------/\/\@r()-----
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
jest postulat żeby znowu zamkn±ć temat. wesoly


w 100 % popieram.
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi i ja postanowiłem napisać. Po 25 letniej przerwie, w 2001 roku odwiedziłem Polske z rodzin± , czekałem aż dzieci dorosn± żeby zapamietały jak Polska wygl±da. Spedzili¶my 3 tygodnie w Polsce i 2 tygodnie po europie. Wierzdżajac do mojego miasta Tarnowa byłem bardzo mile zaskoczony zmianami jakie tam powstały. Nowe osiedla, dużo nowych prywatnych domów , restawracie, kluby i przedewszystkim nowe drogi i super markiety. Całe miasto wygl±dało czyste. Na starym mie¶cie w rynku były kwiaty ,drzewa co za dawnych czasów tego nie było. To samo moge powiedziec o innych miastach, np. Kraków bo pamiętam ze starych czasów. Postep napewno jest duży w ostatnich 15 latach i mam nadzieje ze dalej tak jest. Napewno upłynie jeszcze kilkanascie lat zanim Polska dorówna innym kraj± europejskim, kiedy¶ tak sie napewno stanie. Jedyna sprawa co mnie sie nie podobało to że bardzo malo bylo muzyki w radiu po polsku, jak poszlismy do jakiegos sklepu do grali same angielski piosenki i czułem sie że jestem nie w Polsce tylko w stanach. Wiem ze zarobki s± male w porównaniu do innych krajow a ceny takie same jak u nas. Na wszysto potrzeba czasu, dlatego niezgadzam sie z tymi co tak narzekaj±na i krytykuja Polske bo zmiany kture już widziałem s± bardzo duże.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

petrus3 napisał:
@artur

.....a pewien jeste¶ tych swoich zarzutów pod moim adresem, czy tylko ujadasz jak poseł Macierewicz....... :roll: :roll: ????? Twoja wypowiedż jest tak żałosna. Nie uda Ci się mnie sprowokować.


Wiesz co do ujadania, to Ty ujadasz (chciałoby się powiedzieć jak kundel, ale tym stwierdzeniem obraziłbym wszystkie czworonożne kundle które s± najwierniejszymi z psów) na Ojczyznę, Moj± Ojczyznę. Bo czytaj±c co piszesz, to na pewno nie Twoj± jak± jest Polska.

Co do zarzutów fakt mój bł±d, od 2001r zmieniło się prawo bo Polska wymówiła konwencję między Polsk± a CSRS, do końca 2000r podwójne obywatelstwo było w Polsce przestępstwem. To tyle w tej kwestii.

A co do żałosno¶ci, Żałosne to s± Twoje wypowiedzi atakuj±ce wszystko co Polskie i wszystkich co się z Tob± nie chc± zgodzić prezentuj±c własne zdanie neguj±ce Twoje. I
dexpert
Zarzucacz kwalifikowany
Zarzucacz kwalifikowany


Dołączył: May 22, 2006
Posty: 163

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie,
Proponuję skończyć ten post, gdyż jak wiadomo Polska to już wolny kraj i drzwi s± otwarte. Nie ważne czy mamy jeden czy dwa paszporty. W końcu jak komy¶ jest tak bardzo Ľle, krytycznie podchodzi do wszystkiego, to wystarczy spakować walizkę kupić bilet "one way" i fruuuuuuu... do "raju".

Pozdrawiam wszystkich, zarówno tych zadowolonych jak i tych nieszczę¶liwych z faktu, że się męcz± w Polsce.
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@artur

Należymy do nielicznych państw ¶wiata, gdzie podwójne obywatelstwo jest akceptowane. Powiem więcej, możesz być obywatelem 15 państw i mieć 15 paszportów. W Polsce jest to legalne i akceptowane od wielu lat.
Nawet nie wiesz ilu polityków i biznesmanów ma po kilka paszportów.

A teraz uwaga do ciebie.......jak nie znasz obowi±zuj±cego prawa to się nie odzywaj na tym forum, bo się takimi wypowiedziami kompromitujesz. Ujadasz jak Macierewicz, nie maj±c żadnych dowodów na poparcie tych bzdur. Poza tym nie obrażaj mnie, bo sobie tego nie życzę !!! Twoje stwierdzenia, że jestem przestępc± i powinienem być ¶cigany przez prokuraturę s± zwykłym chamstwem, ale widocznie taka twoja natura.
dexpert
Zarzucacz kwalifikowany
Zarzucacz kwalifikowany


Dołączył: May 22, 2006
Posty: 163

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie,
Już piateczek i za parę godzin zaczyna się weekend. Zakończmy może ten teman, bo robi się niebezpieczny. I co nam daje wzajemne obrażanie się: NIC. Więc kije w dłoń i nad wodę!
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem wła¶nie z krótkiego urlopu i aby dać sobie czas na zapoznanie z powyższym w±tkiem a Panom dyskutuj±cym w nim na uspokojenie nerwów, wyluzowanie temat zamykam.
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 105