Czy wiesz, że...
BRZANA:
- Rekord Polski - 7,00 kg
- Złoty medal - od 4,00 kg
- Srebrny medal - od 3,00 kg
- Br±zowy medal - od 2,50 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 331
 Zalogowani 0
 Wszyscy 331

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18216) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59101) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18216) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18216) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18216) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18216) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18216) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59101) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18216) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18216) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Zlot - Dojazdy. Kto z kim i jak??
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Zlot - Dojazdy. Kto z kim i jak??
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:28 am    Temat postu: Zlot - Dojazdy. Kto z kim i jak?? Odpowiedz z cytatem

Jako że czas już krótki jest, pozwoliłem sobie założyć temat "Kto z kim i jak??".
Jako pierwszy. Będę jechał w pi±tek przez stolycę. 3 miejsca wolne dla komfortu. W cało¶ci wolne 4 miejsca usmiechusmiechusmiech. o której w pi±tek będę jechał jeszcze nie wiem, ale zapewne w porze około południowej. usmiechusmiech
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wyruszamy z Londynu o 2:30 we poniedziałek rano.Mogymy jednego łebonia przybrać lol lol lol
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yankee_r napisał:
My wyruszamy z Londynu o 2:30 we poniedziałek rano.Mogymy jednego łebonia przybrać lol lol lol

O której i kiedy ruszacie z Rybnika i czym jedziecie?
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdzam z Poznania w ¶rodę ok. hmm 10 (plus-minus - może ciut wcze¶niej) i bardzo potrzebowałbym 1, 2 a najlepiej 3 kompanów, ponieważ kupiłem nowa furę z 'troszkę' dużym silnikiem, no i 'troszkę' dużo mi pali. Jeżeli nikt nie zechce ze mn± jechać będę musiał męczyć się w poci±gu smutny
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdżam w czwartek z rana około 8 z Obornik ¦l±skich. Dla nie zoriętowanych okolice to Wrocławia. W autobusie mam 6 miejsc wolnych. Je¶li kto¶ chętny to zapraszam. Nodi z tego co wiem to jedziesz przez Wrocław więc możemy sie zgadać. Tylko nie wiem czy w srodę będę mógł juz sobie wolne zrobić.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
yankee_r napisał:
My wyruszamy z Londynu o 2:30 we poniedziałek rano.Mogymy jednego łebonia przybrać lol lol lol

O której i kiedy ruszacie z Rybnika i czym jedziecie?


Nadal nie mam odpowiedzi. Czyżby już UK był odcięty od ¶wiata?
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już,przepraszam ale miałem prace poza Londynem.Wyjeżdzamy z Rybnika w pi±tek rano.
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old_Rysiu ja w czwartek koło południa będę przejeżdzał. Patrzyłem na mapę i z A4 do Knurowa rzut kamieniem. Jak co¶ to polecam się. Miejsca u mnie dostatek.
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi teraz ja nic nie wiem?Zabierasz sie z nami?Mamy miejsce i chętnie podjedziemy po Ciebie
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yankee, po tym jak zdeklarowałe¶ się poszatkować prosiaczka, Krzysia i tygryska a potem zapakować do torby kangurzycy i zatopić w jeziorze Żywieckim to ja też bałbym się z Wami zabrać ... bez czego¶ ostrego. My¶lę, że Old Rysiu ostrzy haczyki i pakuje ostre przyprawy ... po prostu. lol
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam chwilowe odcięcie od internetu. ( Remont pokoju - przemeblowanie i zbyt krótki kabel sieciowy - my¶lę, że w poniedziałek juz będzie ok ).
Chłopaki z UK jad± zbyt póĽno ale Jezier jak widzę akurat.
Jezier - wstępnie się umawiamy. Faktycznie jak jedziesz autostrad± to zjeżdżasz z niej na skrzyżowaniu 307 ( jeszcze sprawdzę dokładnie i napiszę ) kierunek --> Gliwice, Rybnik ( Tylko Gliwice, Rybnik - te dwa miasta razem). Oczywi¶cie sprawdzę z kierunku Wrocław , Opole. Mamy wtedy dwa wyj¶cia - wstępujesz do mnie na posiłek regeneracyjny i razem ruszamy dalej - ja prowadzę solidnym skrótem. Druga wersja - trochę gorsza do przyjęcia - zabierasz mnie i jedziemy od razu.
Znaj±c życie, będę czekał na Ciebie na wylocie z autostrady i pojedziemy do mnie ( 7 km ). Przerwa 1 godzina i ruszamy dalej. Podajesz mi tylko nr telefonu kontaktowego. ( Twoja komórka ).
Wiadomo¶ć albo na prywatnej poczcie PW albo telefonicznie na mój numer 509 933 435.
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysiek regenerować sie nie będzie po czym, ale na południw± kawę jak najbardziej. W razie czego bez problemu mnie z kilku kilometrów na autostradzie namierzysz. Nibieskie pudło z zielon± szalup± na dachu. Co do szczegółów dogadamy się. Kontakt wysyłam Ci na komórkę.
Pozdrawiam
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SMS-a otrzymałem, nr telefonu zapisany - będziemy w kontakcie :-) Już tylko parę dni :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Paż 01, 2006 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy tutaj temat - DOJAZDY.
Do Bielska-Białej łatwo dojechać. W Bielsku jedziemy w kierunku --> Żywiec.
Wszędzie jest oznakowanie na Żywiec i dostaniecie się bez problemów na drogę nr 69
Teraz patrzymy tylko na miejscowo¶ć Łodygowice.
Przejeżdzamy j± i kiedy się już zakończy, wypatrujemy znaku <--- Zarzecze w lewo. Tam też skręcamy. Jest to kierunek również <--- Tresna.
Teraz już nie patrzymy na nazwy miejscowo¶ci. Jedziemy, aż przejedziemy tamę, która to utworzyła zbiornik wodny. Jezioro już będziecie mogli podziwiać wcze¶niej, jednak ostrzegam, nie róbcie tego, bo droga jest niebezpiecznie się wij±ca w górskim klimacie.
Po przejechaniu tamy, od razu zauważycie z prawej duży parking. Tutaj należy się zatrzymać, wyj¶ć i udać się z polaroidami na betonow± tamę.
UWAGA!!! Znajdujecie się teraz na drodze nr 946, która prowadzi do miejscowo¶ci Żywiec, tyle, że z drugiej strony zbiornika. Mamy już około 4 km do celu!!! Teraz można się pokusić jechać samemu, lub wezwać pomoc tel: 509 933 435 ( od czwartku wieczorem ), 602 370 105 ( od ¶rody wieczorem ).
Jedziemy sami. Wchodzimy do samochodów na wspomnianym parkingu podminowani widokiem przepięknych ryb i ruszamy dalej. Patrzymy na licznik samochodu. Po przejechaniu 3 km, zwalniamy i szukamy z prawej strony tablicy ogłoszeniowej - reklamowej - na której widnieje napis '' Rybak''. Tuż przed t± tablic± ---> w prawo zjazd w dół w±sk± dróżk±. Jedziemy ni± go końca. Droga kończy się na placu zjazdowym pensjonatu '' Rybak". Strudzeni teraz już mog± wypić piwko. Jest ekipa, która zajmie się samochodem - zaparkowanie, oraz zakwaterowaniem.
Czy jest możliwo¶ć zabł±dzenia? Tak. Po przejechaniu tych 3 km, kiedy nie zauważymy tablicy informacyjno-reklamowej " Rybak", przejedziemy główn± drog± dalej na Żywiec. O pomyłce od razu informuje Was przejazd po mo¶cie, pod którym płynie rzeczka ( strumyk ). Od razu zawracamy i teraz szukamy tablicy z lewej strony, tuż za tablic± zjeżdżamy w lewo w dół.

Ekipy, które maj± załadowane łodzie, musz± na parkingu przed sam± wod± zatr±bić gło¶no klaksonem. Ekipy, które dojad± do Rybaka bez łodzi i zatrzymaj± się na parkingu przed sam± wod±, też musz± zatr±bić gło¶no klaksonem :-) O¶rodek Rybak jest bardzo rozbudowany i zlotowi ludkowie mog± nie zauważyć przyjazd kolejnej ekipy. Jednak sygnał dĽwiękowy ( pojedynczy ale stanowczy - strefa ciszy ), będzie słyszalny. Klaksonu nie trzeba używać, kiedy zobaczycie na wysokiej werandzie zlotowiczów z kuflem piwa. :-)
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Pon Paż 02, 2006 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby do czwartku!!!!! lol
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Paż 03, 2006 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier : Zjazd z autostrady nr 307 kierunek--> Gliwice, Rybnik. Po zjeĽdzie wypatruj czerwone autko na poboczu - będę Cię zatrzymywał :-)
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Wto Paż 03, 2006 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysiu tak jak pisałem z kilometra mnie widzieć bedziesz, albo z nawet z dwóch. Zaznaczyłem sobie na mapie, chyba nie przeoczę... ;)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 69