Czy wiesz, że...
AMUR:
- Rekord Polski - 39,20 kg
- Złoty medal - od 18,00 kg
- Srebrny medal - od 14,00 kg
- Br±zowy medal - od 10,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 566
 Zalogowani 0
 Wszyscy 566

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(447044) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(447044) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447044) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447044) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447044) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(447044) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447044) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(447044) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(447044) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59580) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2266
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2044
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2158
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2294
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2126
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2183
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2090
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2495
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2320
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Narciarstwo - ulubione miejscówki i sprzęt
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Narciarstwo - ulubione miejscówki i sprzęt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dexpert
Zarzucacz kwalifikowany
Zarzucacz kwalifikowany


Dołączył: May 22, 2006
Posty: 163

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 12:48 pm    Temat postu: Narciarstwo - ulubione miejscówki i sprzęt Odpowiedz z cytatem

Witam!
Może to dla większo¶ci z Was wyda się ¶mieszne i niedorzeczne, ale dla mnie kończy się już sezon wędkarski, a zaczyna sezon sportów zimowych, a konkretnie narciarstwo. W zwi±zku z tym chciałbym się do wiedzieć czy jeĽdzicie na nartach, gdzie najczę¶ciej jeĽdzicie oraz na jakim sprzęcie.
Rozpoczynaj±c od siebie, uwielbiam polskie góry i staram się co roku spędzić przynajmniej jeden pełny tydzień w Tatrach (Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina) b±dĽ Sudetach (Szklarska Poręba, Zieleniec). W tym roku mam zamiar ruszyć z rodzin± na podbój miejscowo¶ci Małe Ciche. Co do sprzętu to do tego roku jeĽdziłem na deskach Fischera Sceneo 300. W tym roku przesiadłem się na deski Dynastara Skicross 10.
To tyle.
Pozdrawiam,
Darek
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic w tym nie ma niedorzecznego i smiesznego. Jak najbardziej temat na off topic. JeĽdziło się kiedy¶ na deseczkach - narty drewniane Beskidy. Miejsce "Piękna Góra" w Gołdapi.Wi±zania na sprężynę. Ale to stare czasy.
Narty to dobry sposób aktywnego spędzania czasu.

Ubiegły sezon włóczyłem się z nartami wodnymi ale nigdzie nie mogłem znaleĽc takich stromych jezior. wesoly
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
muszkin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 341

Kraj: Polska
Miejscowość: Skawina
PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nartach lubię pijeĽdzić , nawet bardzo . Jeżeli chodzi o miejsca w których jeżdżę to tak ; ładne kilka lat temu spedzałem ferie zimowe na obozach narciarskich w Beskidzie ¦laskim (Wisła , Ustroń , Korbielów) , wszystkie te miejsca warte polecenia . Bardzo ciekawy stok jest w Kasince Wielkiej , tuż nad stacj± kolejow± (mulda na muldzie) byłem tam jakie¶ trzy tygodnie temu i będzie ciekawie , stawiaj± wyci±g krzesełkowy (cztero osobowy) . Prócz tego bywam w Tokarni , Spytkowicach , Białce Tatrzańskiej , Zawoji , Sieprawiu . Zakopanego nie lubię .

Lubię pojeĽdzić jak już pisałem ale jestem w stanie zrezygnować z zimy i narciarstwa na rzecz wiosny , wolę połowić .
_________________
muszkin
skorupa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 23, 2004
Posty: 364

Kraj: Polska
Miejscowość: Kłobuck
PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory jeĽdziłem na Atomicach 9.18 Beta Carv,w tym roku przesiadam sie na Fishery Race4 SL.
Jeżdżę w Wi¶le ( Soszów) ,Ustroniu ( Palenica ,Czantoria) ,Szczyrku(Skrzyczne ,Solisko)
_________________
Albo rybki, albo pipki- jak powiedział Hamlet
http://www.wedkarstwo.czest.pl
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój sezon przebiega dwuetapowo. Jako¶ nie przepadam za tzw szczytem sezonu - gigantycznymi kolejkami, brakiem miejsc na parkingach itp. Dlatego jeżdżę na pocz±tku grudnia, potem dopiero od marca do maja, ew. na jazdach nocnych w dni robocze.
Góry bez tłoku, to zupełnie inna jako¶ć 8)

Jedynie te wiosenne rozsterki s± najgorsze - narty czy wędki :? 8O
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dexpert

Cenię Twój sentyment do polskich gór, ale jazda na nartach w Polsce to jedna wielka pomyłka. Nie znam nawet jednego stoku w kraju, który choć w czę¶ci dorównywałby najgorszym stokom Alp. A jeżdziłem w Polsce i to bardzo dużo, Soszów to fajne miejsce, ale w sezonie stoisz w kolejce nawet 30min, a zjeżdżasz 10min, i tak jest na wszystkich trasach, o Kasprowym to nawet nie chce tu pisać bo po prostu obciach !!!

Polecam Ci wielokrotnie sprawdzone przeze mnie miejsce we Francji......Tignes. To jest raj dla narciarzy !!! Ja zawsze tam jeżdżę w kwietniu na 2/3tyg bo dłuższy jest dzień i nie jest juz tak zimno. Mieszkamy zazwyczaj w górnej wiosce Val Claret na 2200m lub w Le Lac, gdzie 50m od chaletu jest wyci±g na lodowiec Grand Motte(3650m), sk±d jest ponad 320km tras ci±gn±cych się od pięknego Val d'Isere do zbiornika zaporowego w wiosce Les Brevieres, trasy s± długie po 10-15km, żadnego tłoku i chamstwa, wyci±gów setki.

Skipass na 7dni na cały olbrzymi rejon Espace Killy kosztuje w tym sezonie 226Euro, czy to jest drogo ???.....uważam, że nie, je¶li kto¶ sporo jeżdzi to ta cena gwarantuje fantastyczn± rozrywkę, wszystko jest zorganizowane perfekcyjnie.

Ciekawostka, z Val Claret kursuje podziemne metro Funiculaire, które to w 10min zawozi narciarzy na 3400m, z wagoników wychodzi sie na olbrzymi taras z widokiem na całe Alpy i lodowiec.......widok poraża swoim pięknem, tłumy ludzi wła¶nie tam siedz± pij±c piwo i podziwiaj±c cały region z góry......przyznaję się, że łza mi nie raz popłynęła na te widoki !!!

Na koniec powiem jedno, nigdy w życiu nie widziałem tak dobrze zorganizowanego kurortu nigdzie w Europie, takiej ilo¶ci długich tras, tak sprawnego transportu i takiej infrastruktury narciarskiej, poza tym sezon tam sie nie kończy bo przez cały rok można zjeżdżać z lodowca !!!
Wyjazd na narty w polskie góry dla intensywnie jeżdż±cych to jedno wielkie nieporozumienie.

pozd.
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeważnie jeżdże na nartach w czasie ferii zimowych, no bo jak wiadmo czas wolny, a do szkoły nie trzeba i¶ć wesoly Na narty wybieram się do Zakopanego, a że nie jestem jakim¶ tam wybitnym narciarzem alpejskim czy innym zjazdowcem lol nie zjeżdżam z tras takich jak Kasprowy Wierch czy innych o podobnym stopniu trudno¶ci. Przeważnie zjeżdżam z Kotelnicy(Gubałówka), albo z niewielkiej ale dosyc stromej górki, która należy do znajomego własciciela. Warunki może nie s± ekstra ale jak dla mnie s± wystarczaj±ce.
_________________
Pozdrawiam Marcino
muzik21
Pogawędkowy Łowca Okazów


Dołączył: May 09, 2005
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ja z reguły wybieram czeskie stoki.Ale to głównie, dlatego że mam do nich blisko (ok.40km). Co do kolejek to z rana, nawet w szczycie sezonu ludzi nie ma prawie wogóle i przez pierwsze 2-3,5h można się najeżdzić do woli usmiech
Je¶li chodzi o narty to do tej pory jeżdziłem na Dynastarach, ale w tym sezonie planuje zmiane sprzętu usmiech
_________________
Pozdrawiam
muzik21
reekiin
Zarzucacz kwalifikowany
Zarzucacz kwalifikowany


Dołączył: Feb 01, 2003
Posty: 169

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Narciarstwo to moja pasja jeżdżę głównie Wisła- Soszów czasami Cienków, Słowacja - Oszczadnica, góra Chopok moje wypady na narty s± w tygodniu weekendy omijam i jak s± ferie z woj. ¶l±skiego również robie sobie przerwę (tłumy narciarzy). Jesli chodzi o Alpy (jestem co roku) to nie ma co porównywać poprostu inne góry, które znajduj± się na ogromnym terenie w porownaniu do naszych Beskidów czy Tatr, ale ceny s± zabójcze i nie mówię tu o skipasie to można przeżyć, ale o wyżywieniu, noclegach i innych. Niemniej jednak polecam choć raz pojechać i zobaczyć co¶ pięknego lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 45