Czy wiesz, że...
PŁOĆ
Rekord Polski - 2,20 kg
Złoty medal - od 1,10 kg
Srebrny medal - 0,90 kg
Br±zowy medal - od 0,70 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 605
 Zalogowani 0
 Wszyscy 605

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(501336) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(501336) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(501336) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501336) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501336) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501336) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(501336) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501336) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(501336) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(501336) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2052
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2171
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2133
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2143
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - WASZE HOBBY
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
WASZE HOBBY
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:32 pm    Temat postu: WASZE HOBBY Odpowiedz z cytatem

Jakie jest wasze ulubione hobby, zajęcia?? (oczywiscie oprócz wędkarstwa ;])
Zobaczymy moze odnajd± kolegów z którymi mogliby sie podzielic uwagami na temat danego zainteresowania wesoly

To moze ja zaczne:
Moj± pasj± jest nurkowanie:D(CMAS P1 *)
Kolarstwo górskie
I majsterkowanie ;d
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majsterkowanie, kolarstwo górskie i nurkowanie ... Czy skonstruowałe¶ górski rower na którym nurkujesz ? wink: lol
Ja nie mam czasu na hobby odk±d kupiłem komputer. wink:
Treyk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2005
Posty: 626

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja jeżdże na bmx'ie 8)
_________________
Ten kto powiedział, że wędkarstwo uspokaja, nigdy nie łowił ryb.
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Majsterkowanie, kolarstwo górskie i nurkowanie ... Czy skonstruowałe¶ górski rower na którym nurkujesz ?
Ja nie mam czasu na hobby odk±d kupiłem komputer.


Nie jeszcze mi sie nie udało takowego sprzetu zrobic ;]
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wink:Akwarystyka, dart i brzd±kanie na syntezatorze. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zimowy wieczór lubię zagrać w dobr± grę strategiczn±. Choć coraz gorzej z czasem na takie przyjemno¶ci...
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 10:38 pm    Temat postu: Re: WASZE HOBBY Odpowiedz z cytatem

Ponurkować lubię, ale tyko w celu sprawdzenia czy rybki maj± wyjedzone (do 3m głęboko¶ci) pod wod± jest super, szkoda że nie mogę zej¶ć głębiej (baniak mi chce rozwalić, jezioro 10h, 12m głęboko¶ć) Na 300h jeziorze za chłopaka wogóle nie mogłem nurkować nie wiem jak by było teraz (chyba zbyt duże ci¶nienie wody dla mojego organizmu) wesoly
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ponurkować lubię, ale tyko w celu sprawdzenia czy rybki maj± wyjedzone (do 3m głęboko¶ci) pod wod± jest super, szkoda że nie mogę zej¶ć głębiej (baniak mi chce rozwalić, jezioro 10h, 12m głęboko¶ć) Na 300h jeziorze za chłopaka wogóle nie mogłem nurkować nie wiem jak by było teraz (chyba zbyt duże ci¶nienie wody dla mojego organizmu)


Baniaka ci chce "rozwalic" dlatego ze nie wyrównujesz cisnienia(wystarczy zacisn±c nos palcami lekko dmuchn±c {tak jakbys chciał smarkn±c} i po kłopocie , to jest normalne) oczywiscie dmuchn±c jak jestes pod wod± wink:
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiatrakus napisał:
Cytat:
Ponurkować lubię, ale tyko w celu sprawdzenia czy rybki maj± wyjedzone (do 3m głęboko¶ci) pod wod± jest super, szkoda że nie mogę zej¶ć głębiej (baniak mi chce rozwalić, jezioro 10h, 12m głęboko¶ć) Na 300h jeziorze za chłopaka wogóle nie mogłem nurkować nie wiem jak by było teraz (chyba zbyt duże ci¶nienie wody dla mojego organizmu)


Baniaka ci chce "rozwalic" dlatego ze nie wyrównujesz cisnienia(wystarczy zacisn±c nos palcami lekko dmuchn±c {tak jakbys chciał smarkn±c} i po kłopocie , to jest normalne) oczywiscie dmuchn±c jak jestes pod wod± wink:

Jak się ociepli to spróbuję, zobaczę co z tego wyniknie. Dodam że na tym dużym jez. wystarczyło głowę zanurzyć 30-40cm i to już był szok, ale wtedy miałem na¶cie lat wink:


Ostatnio zmieniony przez Andrzej228 dnia Sob Gru 09, 2006 11:05 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 10:59 pm    Temat postu: Re: WASZE HOBBY Odpowiedz z cytatem

wiatrakus napisał:
Jakie jest wasze ulubione hobby, zajęcia?? (oczywiscie oprócz wędkarstwa ;])

Oprócz wędkarstwa to tylko łowienie ryb.
wobler123
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 19, 2006
Posty: 336

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostrołęka
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wędkarstwo, od pewnego czasu PW i tak na zmiane
_________________
Pozwalaj±c na pojawienie się człowieka, natura popełniła co¶ więcej niż bł±d: zamach na siebie sam±.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
wiatrakus napisał:
Cytat:
Ponurkować lubię, ale tyko w celu sprawdzenia czy rybki maj± wyjedzone (do 3m głęboko¶ci) pod wod± jest super, szkoda że nie mogę zej¶ć głębiej (baniak mi chce rozwalić, jezioro 10h, 12m głęboko¶ć) Na 300h jeziorze za chłopaka wogóle nie mogłem nurkować nie wiem jak by było teraz (chyba zbyt duże ci¶nienie wody dla mojego organizmu)


Baniaka ci chce "rozwalic" dlatego ze nie wyrównujesz cisnienia(wystarczy zacisn±c nos palcami lekko dmuchn±c {tak jakbys chciał smarkn±c} i po kłopocie , to jest normalne) oczywiscie dmuchn±c jak jestes pod wod± wink:

Jak się ociepli to spróbuję, zobaczę co z tego wyniknie. Dodam że na tym dużym jez. wystarczyło głowę zanurzyć 30-40cm i to już był szok, ale wtedy miałem na¶cie lat wink:


Zamiast czekać i próbować w lato to wykorzystaj zimę i idĽ do laryngologa niech zrobi Ci badania pod względem nurkowania. Możesz mieć anatomiczne przeszkody do nurkowania jak zaro¶nięte zatoki, katar sienny, pneumatyzację ko¶ci czaszki lub jakie¶ inne cholerstwo..
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby od dlugiego juz czasu to usilne proby popelnienia samobojstwa porzez bycie zjedzonym przez jakies morskie paskudztwo ... jak na razie wszystkie proby zakonczyly sie fiaskiem, choc juz roznie bywalo.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 8:21 am    Temat postu: Re: WASZE HOBBY Odpowiedz z cytatem

wiatrakus napisał:
Jakie jest wasze ulubione hobby, zajęcia?? (oczywiscie oprócz wędkarstwa ;])
Zobaczymy moze odnajd± kolegów z którymi mogliby sie podzielic uwagami na temat danego zainteresowania wesoly

To moze ja zaczne:
Moj± pasj± jest nurkowanie:D(CMAS P1 *)
Kolarstwo górskie
I majsterkowanie ;d


To chyba najtrudniejsze pytanie na jakie mi przyszło odpowiedzieć. A może nie odpowiadać? :-)
Rozumiem, że wędkarstwo jest wymieniane niejako z urzędu lecz kolejne hobby, to najulubieńsze, to jest prawdziwy problem bo nie mam takiego. Wraz z dorastaniem zainteresowania się zmieniały, poprzednia epoka również odcisnęła swoje piętno na moim roczniku i starszych a doskonale o tym wiedz± byli posiadacze maluchów. :-) Czy człowiek chciał, czy nie to każdy "szczę¶liwy" posiadacz fiata 125p po pół roku zostawał mechanikiem. Mechanika zreszt± interesowała mnie od zawsze. Dziecięca ciekawo¶ć "co jest w ¶rodku" z czasem zamieniła się w inne pytanie "z czego to jest zrobione". Mógłbym chyba każde swoje zainteresowanie opisać w ten sposób ale zajmie to mnóstwo miejsca a już co poniektórzy czytaj±c to ziewaj±. :-) No to wersja super skrócona: mechanika, fotografia, chemia, fizyka, metalurgia, budownictwo, elektronika, komputery, dziennikarstwo. Nie wpisuję filmu gdyż to była do¶ć gwałtowna i krótka fascynacja a nie zainteresowanie. Wszyskie dziedziny oprócz budownictwa i dziennikarstwa miały swoje odbicie w zajęciach warsztatowych. Robienie własnoręczne spławików czy samodzielne zrobienie wzmacniacza nie było i nadal nie jest najmniejszym problemem. Zajęcia z chemi, ze względu na dobro i zdrowie własne oraz innych zostały raz na zawsze zarzucone. :-) Budownictwo było realizowane w terenie i choć nie własne to dwa domy letniskowe mam na swoim koncie. :-) Dziennikarswo rozwija się nadal i jest obecnie najczęstszym zajęciem, choć w każdej chwili mogę uruchomić warsztacik dla spławików lub co¶ polutować. :-D
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak się ociepli to spróbuję, zobaczę co z tego wyniknie. Dodam że na tym dużym jez. wystarczyło głowę zanurzyć 30-40cm i to już był szok, ale wtedy miałem na¶cie lat


Powieżchnia jeziora nie ma ty znaczenia.
To działa tylko na twoj± psychike, jak bedziesz coraz czesciej nurkował (rozumiem ze nurkujesz z zatrzymanym oddechem) to bedzie coraz leiej.
Ja znam takich ludzi(robilli ze mn± kurs) którzy na pierwszych zajeciach na basenie gdy nurkowali 1 metr panikowali i nie mogli tego cisnienia wyrównac (psychika ze cos cisnie) ale w miare ćwiczen przestali sie bac ;] Praktyka czyni mistrza

Pozdrawiam
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po lecie dla mnie czas wolny w zimie to łyżwy lol
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiatrakus napisał:
Cytat:
Ponurkować lubię, ale tyko w celu sprawdzenia czy rybki maj± wyjedzone (do 3m głęboko¶ci) pod wod± jest super, szkoda że nie mogę zej¶ć głębiej (baniak mi chce rozwalić, jezioro 10h, 12m głęboko¶ć) Na 300h jeziorze za chłopaka wogóle nie mogłem nurkować nie wiem jak by było teraz (chyba zbyt duże ci¶nienie wody dla mojego organizmu)


Baniaka ci chce "rozwalic" dlatego ze nie wyrównujesz cisnienia(wystarczy zacisn±c nos palcami lekko dmuchn±c {tak jakbys chciał smarkn±c} i po kłopocie , to jest normalne) oczywiscie dmuchn±c jak jestes pod wod± wink:

Jaki jest koszt zaopatrzenia sie w odpwiedni sprzęt do nurkowania i jego cena.Chodzi mi o przeciętny sprzęt o niewygórowanej cenie. Kurs ile trwa i jaka jest cena :?:
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziomek, w jakie gry strategiczne grywasz? Ja kiedys gralem Settlers.
Dziureq
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Dec 11, 2005
Posty: 74

Kraj: Polska
Miejscowość: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy nie siedzę przy kompie to ¶pię, naprawdę ostatnio można by uznać to za moje hobby.Uwielbiam spać często po 9 godzin wcze¶niej nie wstaje chyba ,że musze.(10 godzin a nawet 11 to dla mnie nic mogę spać i spać jak bobas czasem mnie to przeraża 8O )
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiec tak; wędkarstwo, Sport wszelkiego rodzaju z wyróżnieniem piłki nożnej (gram w Stali Nowa Dęba). Przez niechęć do zmnywania naczyń mało kucharze a bardzo lubię. Poza tym to majsterkowanie z ukierunkowaniem na wędkarstwo ale też nie tylko.
_________________
Bieroo Paniee???
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akwarystyka, jesieni± jeżdżę na grzybki i oczywi¶cie filatelistyka. Dużo czasu spędzam w internecie.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jaki jest koszt zaopatrzenia sie w odpwiedni sprzęt do nurkowania i jego cena.Chodzi mi o przeciętny sprzęt o niewygórowanej cenie. Kurs ile trwa i jaka jest cena


Długosc kursu zalezy od tego w jakiej organizacji go robisz.
Ja mam kurs w CMas i robilem go przez rok(zajecia basenowe a na wakacje obóz koncowy). A np. dróga najwiekasza organizacja to PADi tyle tylko ze tam kurs mozna zrobic w weekend!! (ale chyba nie o to chodzi zeby sie utopic...). Cena kursu to ok. 2000zl.
Jak chcesz zrobic kurs to szukaj jakiegos klubu w którym mógłbys zostac po kursie. To Ci oszczedzi paru groszy na sprzet(butla, automaty, jacket, komputer itp.) mozesz pozyczac z klubu.Swoje to musisz miec : kombinezon (400-1000zl) płetwy paskowe(100-500zl) pletwy kaloszowe (200-300zl) rekawice i buty(razem ok. 150zl) maska + fajka(ok. 150 zl) .
Moze to troche duzo ale jak sie tak zbiera ten sprzet to jakos to idzie.
Aha jeszcze nóż(ok.150zl) miałem chojn± babcie i mi kupiła pod choinke wesoly
Jezeli chcesz sie zorientowac w cenie to wejdz na allegro>sport i turystyka>sporty wodne>nurkowanie wesoly i zapraszam na strone mojego klubu (s± zdjęcia)

http://www.zorba.wroc.pl

Sie rozpisałem .
Ps. Na kurs podstawowy trzeba misec skonczone 15 lat(ja w trakcie kursu skonczylem ;p)
Jak by sie ktos chciał jeszcze czegos dowiedziec to sluze pomoc±
muzik21
Pogawędkowy Łowca Okazów


Dołączył: May 09, 2005
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie głównym hobby (a raczje chorob± wink: ) jest wędkarstwo. Oprócz tego bardzo lubie poczytać jak±¶ dobr± ksi±żke, jesieni± także grzyby, a zim± narciarstwo usmiech No i to chyba tyle usmiech
_________________
Pozdrawiam
muzik21
lowca
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Aug 25, 2005
Posty: 170

Kraj: Polska
Miejscowość: Czudec
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie tylko liczy się wędkrstwo ale też muzyka bez niej sie nie ruszam i wszystko co jest zwi±zane z natur±.
pozdro
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na nowe hobby wła¶nie staram się zarobić... Strasznie mnie wzięło na motocykla, ale jako¶ nie widzę szans żeby w przyszłym roku kupić sobie dwa kółka. Tym bardziej, że chciałbym każdy motocykl, pod warunkiem, że będzie to Ducati :roll:
A tak w ogóle to czeka mnie ciężki rok i dobrze będzie, jak przynajmniej dam radę trochę połowić...Kurcze, ale się uzewnętrzniam. :oops:
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz wędkarstwa lubię pojechać na grzybki,i interesuje mnie my¶listwo. lol
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio lubię grać w wojenne (mocno podszyte histori±) gry strategiczne.
To doskonała zabawa na długie zimowe wieczory wink: .
_________________
Moja strona domowa:
www.barwena.bialystok.pl
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzio, podbijasz Chiny ? wink:
Kilka lat temu dałem się wci±gn±ć w gry strategiczne. Moim celem było zjednoczenie Chin a nie podbicie. Pamiętam emocje przygotowania do bitwy. Zawsze starałem się złapać wroga w pułapkę aby zdobyć jego generałów a nie wymordować. To dłużej trwało. Na nic nie miałem czasu. Po paru tygodniach koledzy co mnie odwiedzali zaczęli mówic do mnie - Cesarzu. Ta gra to był RTK - Romance of Three Kingdoms. Udało mi się wyrwać spod jej wpływu. Nie wiesz która wersja jest teraz na kompie ? lol
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Radzio, podbijasz Chiny ? wink:


Aktualnie gonię (ze znakomitym skutkiem) bolszewików na wschód w symulacji taktyczno-operacyjnej wojny polsko-bolszewickiej 1920 r. (platforma TOAW). Kto wie, może do wiosny rzeczywi¶cie do Chin ich przegonię wink:
_________________
Moja strona domowa:
www.barwena.bialystok.pl
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to oprócz wędkarstwa lubię akwarystykę, piłkę nożn± i siatkówkę
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja to oprócz wędkarstwa lubię akwarystykę, piłkę nożn± i siatkówkę


O zgadzam sie!! Siatkówke tez uwielbiam :] musze sobie jakis klub znalezc bo z gim. wychodze to juz sobie nie pogram wesoly
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower,rolki i zim± łyżwy, choć brakuje mi czasu na to wszystko,
zawsze jest nr. jeden wędkarstwo wink:
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstyd się przyznać, ale nałogowo czytam ksi±żki smutny Czytam przy posiłkach, w pracy (ciiicho, pod papierami zawsze leży rozłożona jaka¶ kniżka ;)), na sraczyku, przed snem, w autobusie, na balkonie itp... Wstyd nie dlatego, że czytam, ale czytam tak, jak alkoholik pije - bez zrozumienia, smaku, umiaru, zachłannie i do bólu...

Pewnie dlatego niejednokrotnie po przeczytaniu kilkudziesięciu stron łapię się na tym, że ja już z t± franc± miałem do czynienia. Hmmm, to jest trochę takie wrażenie, jak wtedy, gdy budzisz się rano w skołtunionej po¶cieli, a w ucho chucha ci stercz±cy spod kudeł nos, a ty sobie my¶lisz: "Jestem u siebie, czy u niej, czyli jak st±d wyj¶ć i czy ja j± już czytałem?"

I do tego nie robię sobie notatek, a więc nie zapisuję m±drych zdań i nie chełpię skonsumowan± bibliografi±. Mój stosunek do ksi±żek jest odzwierciedleniem kawalerskiego stosunku do kobiet. ;)

Za to wracam. Najczę¶ciej do... "Pana Samochodzika" :oops:

Miewam też rowerowe loty, szczególnie z górki. Siadam, kręcę i jadę. Lubię to - ten powiew wiatru w zakolach spneumatyzowanej czaszki ;)

Wiercić też lubię, w sensie majsterkowania usmiech

I łazić bez celu po lesie też lubię, i to bardzo...

Dużo jest tych lubię. wesoly
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie kręci najbardziej to co poniżej i wła¶nie w tej kolejno¶ci w jakiej napisałem.

1)Podróże, głównie wyprawy niewędkarskie w ciekawe miejsca na globie. Przyznam się nieskromnie, że trochę tego ¶wiata już zjechałem. Marzenia??? Zwiedzić dokładnie Chiny i wybrzeże Amalfi we Włoszech plus zaliczyć dzikie tereny Nowej Zelandii. Chiny kroj± mi się na 2008r......całe 6miesięcy !!! Dalej zobaczymy.

2)wędkarstwo......wszystkie style i metody. Marzenia??? Przekroczyć magiczne 140cm w szczupaku, zaliczyć 500kg tuńczyka, gdzie¶ u wybrzeży Japonii.

3)fotografia krajobrazowa i artystyczna plus ostatnio cyfrowa obróbka zdjęć za pomoc± Photoshopa CS2.....toż to software potwór!!!!! Marzenia???......patrzeć okiem YAB.....może jaka¶ wystawa?

4)kolekcjonowanie i picie dobrych win......bardzo trudna dziedzina, ale jakże przyjemna!!!! Marzenia????......żeby wszystkie wina z Pauillac appellation kosztowały w granicach rozs±dku......niestety nierealne !!!!!!

5)jazz !!! Marzenia???.....mieć Pata Methenego za s±siada....może kiedy¶!!
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
No wiec tak; wędkarstwo, Sport wszelkiego rodzaju z wyróżnieniem piłki nożnej (gram w Stali Nowa Dęba). Przez niechęć do zmnywania naczyń mało kucharze a bardzo lubię. Poza tym to majsterkowanie z ukierunkowaniem na wędkarstwo ale też nie tylko.

Milan czy możesz mi powiedzieć co sie dzieje teraz z Białkiem? Kiedy grałem w BKS Busko(koniec lat 80-tych i pocz±tek90-tych) toczyli¶my zacięte pojedynki usmiech
A wracaj±c do tematu. Oprócz wędkarstwa interesuję się motoryzacj±, sportem i grami komputerowymi. Cały czas poci±ga mnie CS. Zawsze jestem w drużynie CT wink:
_________________
Ginel
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukanie w internecie miejscówek na ryby. Jak ostatnio podliczyłem swoj± bazę danych to na sam± Norwegię mi życia nie starczy:)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzyby,miejsca ciche i spokojne,czytanie,zwiedzanie,kuchnia,dobre trunki.(cholera czy to jeszcze hobby czy już nałóg :? )
Max89
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 11, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje największe hobby to motoryzacja- zarówno samochody jak i motocykle. Wędkarstwo zeszło ostatnio na dalszy plan. Poza tym rower(XC), wiatrówki, podróże, internet. Dla większo¶ci z Was może być to ¶mieszne, ale uwielbiam jeĽdzić samochodem (niestety dopiero za rok będę mógł robić to zgodnie z prawem :evil: ).

PS Witam po dłuższej nieobecno¶ci. Próbowałem skończyć z wędkarstwem co nie zakończyło się sukcesem, ale chociaż uwolniłem się od nałogu jakim było PW wesoly . Nie musze już spędzać tutaj całego wolnego czasu.
PZDR
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza wędkowaniem???? hm.... wychowywanie syna - to i hobby i obowi±zek. usmiech
emem
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Jan 01, 2007
Posty: 43

Kraj: Polska
Miejscowość: jastrzebie zdroj
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nurkowałem ostatnio w sobotę.Gdzie to było...?Warka Strong.
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max89 napisał:
uwolniłem się od nałogu jakim było PW wesoly .


WstydĽ się zly: zly: wink:
_________________
Pozdrawiam Marcino
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emem napisał:
Ja nurkowałem ostatnio w sobotę.Gdzie to było...?Warka Strong.

Nie znam takiego miejsca wesoly moze dlatego ze mam dopiero 16 lat?? wesoly;pp
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiatrakus napisał:
emem napisał:
Ja nurkowałem ostatnio w sobotę.Gdzie to było...?Warka Strong.

Nie znam takiego miejsca wesoly moze dlatego ze mam dopiero 16 lat?? wesoly;pp


Znam takich co nie maj± jeszcze 16 lat, a s± dużo dalej wtajemniczeni i żegluj± łódk± bolls ;)
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandalista napisał:
wiatrakus napisał:
emem napisał:
Ja nurkowałem ostatnio w sobotę.Gdzie to było...?Warka Strong.

Nie znam takiego miejsca wesoly moze dlatego ze mam dopiero 16 lat?? wesoly;pp


Znam takich co nie maj± jeszcze 16 lat, a s± dużo dalej wtajemniczeni i żegluj± łódk± bolls ;)


I nie maj± się czym chwalić, że dobrze wtajemniczeni i to w takim wieku. :P Choć ja też takich znam lol wesoly
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
wiatrakus
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 03, 2006
Posty: 20

Kraj: Polska
Miejscowość: Siechnice
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez duuuuuzo takich znam... :roll: "jestem odmiencem i dobrze mi z tym" :]
Jakos narazie mnie nie ci±gnie do "wtajemniczania sie" :p



A wracaj±c do tematu jest tutaj jeszcze jakis nurekl wesoly
robinson997
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Dec 29, 2006
Posty: 72

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim 8O hobbby jest terrarystyka,asg lol i paintball :o
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka reggae,komputerki,II Wojna ¦wiatowa (taktyka,operacje,broń)kiedy¶ jazda agresywna na rolkach ale lekarz odradził, je¶li chce normalnie chodzic...
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moje zaintersowania to komputery, motoryzacja , oczywi¶cie wędkarstwo , hmmm jeszcze lotnictwo cywilne jak i wojskowe wink:
Slider
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 30, 2006
Posty: 27
Ostrzeżeń: 1

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rowery, akwarystyka, telefonia gsm, komputery, elektronika i samochody ( Ford Mustang )
_________________
Spinning to moje życie
Marek_fisherman
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 30, 2007
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Więcbork/Gdańsk
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooo fotografia,przyrody szczególnie, piłka nożna granie jak i ogl±danie meczy,dobra muzyka,gotowanie i gra na perkusji,to tak by było na tyle

ALE WĘDKARSTWO TO CO¦ WIĘCEJ NIŻ HOBBY<TO CO¦ POMIĘDZY SPROTEM A RELIGIˇ- JAK DLA MNIE OCZYWI¦CIE...
Marek
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 168